» »

Navijanje prenosnika

Navijanje prenosnika

AppleMacBook ::

Pozdravljeni

Rad bi navil grafično kartico ati radeon hd 6370m, intel core i7 740qm in ram 4 gb. Hvala za odgovor.

Janac ::

kaj zelis?

prenosnikov se neda navijat, ker se ti bo pregrel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

mtosev ::

za grafo riva tuner
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Janac ::

msi afterburner za grafo!

AppleMacBook ::

Samo kako ga pa naj uporabim? Ne gre mi mam pa amd serijo.

Samo kak ga pa naj uporabim? ker mi ne gre mam pa amd verzijo.

Zgodovina sprememb…

mr1two ::

Z msi afterburnerjem bi se moglo dat neki navit. Sicer nimam amd grafike v prenosniku, ampak svojo 520m sem navil iz 740gpu in 800mem na 965gpu in 1035mem z omenjenim programom. Zadeva se pozna in to precej :)

DragonHeart ::

Obvezno pazi na temperature. Prenosniki nikakor niso namenjeni navijanju komponent. Če boš navijal ti vsekakor svetujem nakup hladilnika za prenosnik.

solatko ::

Fino navij, čez par tednov, boš pa spraševal, kaj je narobe s tvojim prenosnikom.
Za tako početje so proizvajalci izumili namizni računalnik.
Delo krepa človeka

AppleMacBook ::

kako se pa navija s tem programom

DragonHeart ::

Če ne znaš navijat niti s programom kjer le določiš frekvence ti resno svetujem da prenosnika ne naviješ saj ga 100% boš uničil.

You have been warned.

Xserces ::

prenosnik ze tako ni za navijat... ze ko ni navit so temperature previsoke ce se ti zapaca...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

mihec87 ::

Prenosnik je že ob dalšem igranju igre vroč ne rabi bit zapacan...Grafa se bo navijala bolj slabo in tam kjer je bila prešvoh bo še vedno, razen grela se bo bolj.Recept za zjebat prenosnik kar se mene tiče..
Če bi rad pohitril sistem vgradi ssd ter mogoče več rama, in naredi lep clean install windows ter čim manj bloatware programov ki laufajo v ozadju..

Zakaj pa bi ti to pravzaprav rad navil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

DragonHeart ::

Grafična 6370m ni ravno dobra. sam imam v precej slabšem prenosniku sicer isto grafično in skyrim poganja na 1360x766 in vsemi nastavitvami nekako med low in medium komaj okoli 25 fps. Pogosto mi fps pade tudi pod 20 če je preveč megle in nekih ostalih reči...sklepam da bi on zato rad navil grafično.Vseeno ima bistveno boljši procesor kot jaz tako da mislim da bi mu skyrim moral delati malenksot bolje kot meni ki imam še stari dvojedrni intel p6100 v prenosniku in 6 gb rama.

Je pa fora v tem da jaz rabim dodaten hladilnik za prenosnik, saj se mi ob igranju skyrima le ta precej segreje...z uporabo dodatnega hladilnika od akase pa je celotno ohišje računalnika precej hladnejše...kljub temu pa nikakor ni prenosnik primeren za navijanje....za takšne reči imam namizni računalnik. Priporočam da NikTus naredi podobno in si naslednjič kupi rajši dober namizni računalnik za igranje iger in ne prenosnika.

DragonHeart ::

aja....by the way....zgoraj sem se narobe izrazil. Jaz imam to grafično v računalniku za 500 eur, tako da je dejansko precej kul da skyrim poganja s 25 fps.

Če upoštevam da ima notri 6 gb rama in procesor intel pentium p6100, se prenosnik v bistvu odlično obnaša v igrah. Kakšne starejše igre brez težav požene na high nastavitvah....skyrim je pač malo prezakompliciran :D


Kljub temu ta reč dejansko ni namenjena navijanju in kot sem rekel..jaz rabim hladilnik že zdaj ko nimam navite grafične.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava z igranje igric

Oddelek: Igre
352672 (1892) TehDucky
»

AMD zaradi nizke prodaje zmanjšuje proizvodnjo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
10915955 (13046) FireSnake
»

Navijanje ATI Mobility Radeon HD 4650

Oddelek: Navijanje
81047 (863) Gray_Warden
»

Prenosnik za igre

Oddelek: Kaj kupiti
111758 (1256) Pcmojster
»

bigbang BOF sharksi7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6110611 (9356) klinker

Več podobnih tem