» »

M. PLošče Elite?

M. PLošče Elite?

iso2000 ::

Ali obstaja poleg Elitove K7S5A V3.X še kakšna m. plošča ki podpira SDR in DDR ram? Kakšna je kaj ta plošča od Elite? Sem gledal malo cenike in se dobi že za ca 18.5 K sit.

Thanatos ::

moto fabrke elite-group: "važn je da dela" :D mislim da to pove vse.

Matek ::

Bolje ispasti glup nego iz aviona.

steiner ::

Matsonic 8137c in Shuttle ak32a. Sta pa obe plati s kt266a ćipovjem.

damchy ::

http://www.ecs.com.tw/products/

Tu poglej,maš vse plate elitove gor!
Mene tudi zanima,če so te plate vredu,so stabilne???

Frgazor ::

sej dela, ko z velikimi mukami koncno premaknes vse kartice na pravo mesto... in ce se odpoves navijanju zna bit cisto ok. ampak dej par jurjev vec in si kupi nekaj drugega.

mile ::

Ti prodam mojo za 10 jurjev
Maš pa možnost spreminjanja multiplierja in Vcore do 2.1V
Edino izbira FSB-je bolj špartanska

iso2000 ::

Frgazor: Kaj naj kupim za par jurjev več, pa da bo še vedno podpiralo SDR ram? Ker jaz bi takoj kupil npr. Abit KX7, sam pol me pride pa še ram 20K+ Sit. To pa potem navrže skupaj že okrog 50 Ksit.!!! Če kupim to Elitko za okrog 18 jurjev, mam pa že ram doma.

the_unborn ::

pa ne ga leta 2003 srat s sdr ramom:D raje ga prodaj in kupi ddr

boštjan ::

sam sem si omenjeno plato kupil,zato ker jo že nekdo ma in nima problemov+ker podpira tudi sdr rame.res je da bi dal 3jurje poleg za ddr plato,samo pol še 20k(1mesec nazaj) za rame,ker 128MB je premalo.tako pa sem lepo 20k prišparo,za plato dal 18k in 512MB sdr rama obdržo.plata dela,le problem ma z NFSHP2 IN R7000,kr v igri zmrzne.Z blešanjem novega biosa pa podpira tudi 2600+CPU.tako da je to ok plata za ne navijalca.
PS:želim pa slišat mnenja tistih, ki tako vztrajno ddr podpirajo.a se mi splača 512MB sdr rama prodat in kupit 256ddr????

paper ::

bom povedal iz prve roke za razliko od nekaterih. Ploščo K7S5A sem pred pol leta kupil za 16.000 sit, od takrat deluje rock stable. Stabilno je delovala s procesorjem Morgan 1.0 in tudi sedaj z XP 2000+, ki deluje stabilno na 2200+. Nažalost me pri navijanju omejuje 512MB PC133 SDram.

Se par dejstev:

1. V sinteticnih testih se opazi vecja hitrost DDR rama na plosci, ki sem si ga sposodil od brata za test. V grafiki je razlika minimalna, beri 300 3dmarkov. Tako da nevidim potrbe vrzti stran 40 jurjev za ddr trenutno =)

2. Navijanje s to plosco v osnovi ni mozno. Je pa omogoceno z biosom nekega finca, ki sem ga zasledil na nekem forumu. Cheepobios ti prinese nekaj dodatnih spremenljivk v bios (cpu, ram, ..) in odpravi garancijo.

3. Cipovje samo se ne more kosati z drugimi drazjimi, je treba le vzeti v zakup, da je plosca staja 16k. Iz tega tudi sledi samo 8000 tock v 3dmarku z graficno radeon8500 LE.

Ce potegnem crto, sem s plosco zelo zadovoljen =)

iso2000 ::

eVO, SEM NAŠEL ŠE ENO, KI PODPIRA OBA RAMA: ASUS A7A266-E. Samo po moje je ne bom mogel več kupiti pri nas!?

steiner ::

Ta Asusova plata je grajena na Ali Magik1 čipovju, tko da je počasnejša od Elitke. Z njo bi edin bolje navijal. Potem so pa še plate na Via kt266a čipovju in sicer Matsonic ms8137c, Shuttle ak32a in pa še ena Jetway.
Jetwaya se pr nas ne dobi, po Matsonicu folk ful pluva, pa ne da se nič navijat. Še najboljša bi bla Shuttle, samo ne vem, kje se jo da dobit.

malinavc ::

matsonic plate so elite plate, kr nalepko potegn dol boš vidu k se lepo elite sveti...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

tomko ::

Jst imam elite k7s5a ze leto in pol, pa mi dela brez problema! Nobenih tezav z karticami, stabilna....

Vredna je tega denarja 18,5k SIT!!!

Big_Al ::

Enako Elitka K7S5A - stabilno že leto in pol na 138MHZ FSB. Drugače pa pripravil par mašin z platami za INTEL - ECS P4IBASDL ter ta nova L4S8A2L (možnosti navijanja) - delata obe čist OK oziroma še več - čist nič teženja s strani "strank".

mile ::

To je pa moja elitka.

Levo spodaj so "dodatne zadeve"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mile ()

Alexius Heristalski ::

Mile, kako si to naredu? A se da samo na elitki, al tud na kaki drugi plati, npr. moji Chaintech 6btm (slot1, 440bx), ki ni za amd, ampak vseeno.8-O
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

mile ::

Elitka je re neverjetna na tem področju (navodila in pomoč so tukaj).

Najboljš da v googla vpišeš nekaj v stilu : mutlti mod, vcore mod + ime tvoje plate in upaš, da se je folk spravu to dalat in napisu članek.
Aja, zdele vidu. Glede na to, da imaš BX ćipset in s tem intel-a, pozabi na spreminjanje množilnika, vcore mod pa se da 100% narest.




Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mile ()

Boky ::

mile zakaj pa jo prodajas?

Alexius Heristalski ::

Hvala za odgovor, žal nisem nič najdu. Kar tako na lastno pest pa se jaz ne bi spravu tega delat. Mogoče veš, kje bi dobu adapter slot1--->s370, ki lahko tud speminja voltažo?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

mile ::

Sej za enkat je še dobra, sam se čipsetu (sis735) že pozna starost, ni več konkurenčna z raznoraznimi nforce2

suse80 ::

Asus plato ASUS A7A266-E prodaja
v Sloveniji spletna trgovina na tem naslovu:klikni!

Ampak ima AGPpro konektor in ne navaden AGP....
Obiščite stran o astronomiji ijn astrologiji http://www.mojevesolje.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suse80 ()

mile ::

za 27.586,00 SIT ? :\

ma se ne splača take plate kupovat, sploh za ta denar.
Pa še elitka je hitrejša.

iso2000 ::

Ta cena je res malo (pre)zabeljena! En jo je na bolhi prodajal za 17K sit.

_Dejan_ ::

ej mile a še prodajaš plato in za koliko?
Iz kje pa si?

mile ::

:D je dobra, a ne?

Ma sej jo ne prodajam, zaenkrat.
Moram nabrat keš za eno nforce2 plato, pol se bm pa poslovu od te plate. Zaenkrat pa ne rabm druge.

_Dejan_ ::

a lahko ti mal to bl poslikas pa posls na mail?
al pa kake načrte?
mal sm gledu po tistmu linku pa je bl tko.

mile ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elite Motherboard vprasanje

Oddelek: Kaj kupiti
231433 (1048) boštjan
»

Nadgradnja računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
191057 (847) boštjan
»

Ali se nakup dobre osnovne plošče sploh splača?

Oddelek: Kaj kupiti
362131 (911) slawc
»

menjava plate...

Oddelek: Kaj kupiti
171289 (1038) LordKnedl
»

elite K7S5A težava (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
744322 (3486) Uporabnik

Več podobnih tem