» »

Zoran Janković

Zoran Janković

Temo vidijo: vsi
««
9 / 68
»»

Okapi ::

Ideja "bo pa pač lastnik banka" je smrtna obsodba za dvorano,
Pa saj dvorana je v mestni lasti, s trženjem in vzdrževanjem vred. Nakupovalno središče tam spodaj pa ni mestna last. Če koga, je Janković nategnil Grep - za mesto so zgradili dvorano in štadion, potem jim je pa zmanjkalo denarja, da bi zase vnovčili zemljišče, ki jim ga je mesto dalo za nakupovalno središče.

O.

Matako ::

Kot rečeno. Dvorana da, ampak naj se stvar izvede profesionalno - konkretno je to pomenilo "per partes", najprej stadion, ki ga dejansko ljubljana NI IMELA, nakar gremo naprej.

In še enkrat: pozabi na prireditve, ki bodo pokrivale operativne stroške v dvorani. Tega filma ne boš videl - in to zna biti problem za investitorje, se ti ne zdi? Čisto tako me zanima, informativno... koliko rentabilnih prireditev bi moralo po tvojem mnenju biti v Stožicah mesečno (ja mesečno), da bi se stvar pokrila?

Da smo pa zaradi parkirišč rabili narediti dvorano (in ne obratno) pa mislim, da se oba strinjava, da nekako ni najboljši način.

Okapi je izjavil:

Ideja "bo pa pač lastnik banka" je smrtna obsodba za dvorano,
Pa saj dvorana je v mestni lasti, s trženjem in vzdrževanjem vred.
O.


Ne spremljaš zadnjih dogodkov, (EDIT) okapi. Izjave v nedeljo.. ne kaže dobro. Res, nisem ciničen, ne kaže dobro.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

mikic007 ::

Kar je Zoki naredil dobrega, je ureditev nadzemnega dela Kongresnega trga (podzemni me ne briga), Njegoseva, ko bo (ceprav mimo pravil), Mesarski most, kozmeticni popravki pri LPP in se kaksna drobnarija, kot je zaprtje cest za promet npr, kaksni cetrtni projekti.

Projekti, kjer je zasral pa so predvsem Stozice (ureditev obstojecih sportnih objektov bi morala zadostovati, ne glede na zaslepljenost "sprtnikov", ki jih ob neuspehih - 3/4 casa - nihce niti ne pogleda) in precej nepravilnosti (Jaklic - lekarne na sploh, spremembe namembnosti, dolocene cudne odlocitve).

In seveda me predvsem motijo zadeve, ki se jih ni lotil, to je P+R, ureditev javnega prometa, projektiranja poglobitve zeleznice in se kaj bi se naslo. Gre pa za veliko bolj nujne stvari, kot pa neka dvorana in stadion (ki v nasprotju s prepricanjem je, ampak propada - ceprav je dediscina, kakrsna ze pac je).

Torej Zoki ni nic kaj v resnici naredil, nic vec kot kdo pred njim.

Okapi ::

Ne spremljaš zadnjih dogodkov,
Kakšnih zadnjih dogodkov? Nič ne vem, da bi Ljubljani vzeli dvorano.

O.

Matako ::

mikic007 je izjavil:


Projekti, kjer je zasral pa so predvsem Stozice (ureditev obstojecih sportnih objektov bi morala zadostovati, ne glede na zaslepljenost "sprtnikov", ki jih ob neuspehih - 3/4 casa - nihce niti ne pogleda) in precej nepravilnosti (Jaklic - lekarne na sploh, spremembe namembnosti, dolocene cudne odlocitve).


Novi štadion bi lahko bil, že zaradi lokacije starega, ki je še slabša kot Tivoli. Finančno bi se stvar tudi glede vzdrževanja izšla v okviru mestnega proračuna.

Dvorana je bila tista, ki je vse skupaj prevesila v Zono somraka.

Okapi je izjavil:

Ne spremljaš zadnjih dogodkov,
Kakšnih zadnjih dogodkov? Nič ne vem, da bi Ljubljani vzeli dvorano.

O.


Okapi, masivnih dvoran nihče ne bo nikoli vzel... se pa zna po novem kot lastnik znajti banka, ki če ne bo uspela stvari prodati _pravemu_ lastniku, ki bo s tem upravljal (bi rad videl junaka)... ne vem no. Ne kaže dobro v tem primeru.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

Aja oprosti Okapi... govorimo seveda o tem:

Izhodna strategija za nasedle Stožice je še vedno 30-milijonsko dodatno posojilo, smo izvedeli iz zanesljivih virov. Novico o prodaji Stožic ameriški banki ICON Capital pa poznavalci...


Stožice tudi uradno težava bank

EDIT: nora je pa ta

"Večinskega lastnika smo vprašali, kaj bi stečaj Energoplana pomenil za Stožice. >>Nič. Lastnice bi postale banke. Bi pa stečaj Grepa prizadel oba partnerja, ki sta poroka za vse obveznosti Grepa do bank,<< je razložil Sraka. "

Nič? Halo, Zemlja kliče! To je ravno to o čemer govorim - če gremo na te variante po novem, lahko res dejansko začnemo kar minirati, da skrajšamo muke.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

In kaj ima to skupnega z dvorano (ali stadionom)?

O.

Matako ::

Okapi je izjavil:

In kaj ima to skupnega z dvorano (ali stadionom)?

O.



Okapi, se hecaš?
/\/\.K.

jype ::

mikic007> Kar je Zoki naredil dobrega, je ureditev

No, pa urejanje divjih parkirišč v parkovne površine, kot je npr. severni mestni park.

mikic007> Torej Zoki ni nic kaj v resnici naredil, nic vec kot kdo pred njim.

Čudno, da tako praviš - jaz vidim bistveno razliko v tempu razvoja.

mikic007> Projekti, kjer je zasral pa so predvsem Stozice

Ja. Jaz bi dejansko volil zanj (in ne proti še slabšim kandidatom), če bi rekel da so Stožice zahteven projekt, ki bo stal ogromno denarja in ga podaljšal na boljše čase.

Ampak ker pozna svojo volilno bazo je vedel, da je treba raji zrihtat nekaj, kar lahko vidijo. Smola zame.

Okapi ::

Okapi, se hecaš?
Ne, čisto nič. Športni del lahko mirno funkcionira brez nakupovalnega središča.

O.

Matako ::

Okapi je izjavil:

Okapi, se hecaš?
Ne, čisto nič. Športni del lahko mirno funkcionira brez nakupovalnega središča.

O.


Kaj ti ni jasno? Govorimo o celem paketu. Kaj nabijaš o poslovnih prostorih? Se ti sploh zavedaš, da je treba dvorano vzdrževati in upravljati (rihtanje prireditev pa te fore)?

Verjemi mi, banka tega ne bo počela - če ne bodo našli novega kupca, ki se mu bo zdela dejavnost v dvorani zanimiva...

No ja, skladiščnih hal vedno manjka, pravijo. Pa še parkirišče je spredaj.

EDIT: in kaj za vraga pomeni "mirno funkcioniranje" - mirno kot... prazna dvorana?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Matako> Verjemi mi, banka tega ne bo počela - če ne bodo našli novega kupca, ki se mu bo zdela dejavnost v dvorani zanimiva...

Ja, kaj pa bodo? Podrli in opeko prodali drugam? :)

Matako> No ja, skladiščnih hal vedno manjka, pravijo. Pa še parkirišče je spredaj.

V stadionu ne bo nihče pri zdravi pameti uredil skladišča.

Matako ::

jype je izjavil:

Matako> Verjemi mi, banka tega ne bo počela - če ne bodo našli novega kupca, ki se mu bo zdela dejavnost v dvorani zanimiva...

Ja, kaj pa bodo? Podrli in opeko prodali drugam? :)

Matako> No ja, skladiščnih hal vedno manjka, pravijo. Pa še parkirišče je spredaj.

V stadionu ne bo nihče pri zdravi pameti uredil skladišča.


Enkrat ko greš pri zdravi pameti delati dvorano, ki ne more biti rentabilna, če se postaviš na trepalnice... so vse možnosti odprte. EDIT: bolje to, kot da z vsako redko prireditvijo pridelaš resno izgubo.

Se ti sploh zavedaš, da je tipična polna amortizacijska doba takih dvoran dvajset let? No nekaj jih je že šlo mimo. Da o tem, koliko prireditev na mesec (jup, mesec) moraš imeti, da stvar pokriješ... NE kaže dobro. Pika. Prej priznamo prej gremo lahko naprej.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

Matako> greš pri zdravi pameti delati dvorano, ki ne more biti rentabilna

Seveda je rentabilna, halo. Kje pa ima konkurenco?

Ni sicer narejena pri zdravi pameti, je pa edini tak (dovolj velik, blizu avtoceste, s pripadajočimi parkirnimi prostori) športni objekt v radiju 100km.

Matako> Da o tem, koliko prireditev na mesec (jup, mesec) moraš imeti, da stvar pokriješ...

Na izi, to bo Janković dvakrat pripeljal nevemkogaže (USS Nimitz ve) in bo not prnešena vsa izguba.

Matako ::

Jype, tebi sem hotel že pomagati, samo moraš tudi sam želeti. Še enkrat, niso to heci. Prepoznaj zgodnje znake.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

jype ::

O, lej, sodelavec je našel tole in je navdušen. Je Američan, tako da mu oprostimo zanimanje za nasilne oblike športa (I went to a fight and a hockey game broke out PRESS):

http://www.inyourpocket.com/slovenia/lj...

Matako ::

Sodelavec ni važen, zate gre. Glej, sem rekel, kar sem rekel. Razmisli - nisi junak, če si delaš škodo.
/\/\.K.

jype ::

Ne delam škode - vozim se namreč s kolesom.

deadbeef ::

solatko je izjavil:



Zoki se komot primerja s Hribarjem, žalostno je samo to, da ne premoremo avtohtonega ljubljančana, ki bi bil sposoben naredit vsaj 20% tega, kar je storil srbin Zoki.



Kako to lahko trdiš? Saj drugega sploh ne izvolte, da bi mu dali možnosti? Prej ste imel dve levičarske veše za županje...

mtosev ::

a zdaj se mu nadaljuje prejšnji mandat al je zdaj na novo župan za naslednja 4leta?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mikic007 ::

Nadaljuje.

Jype, seveda, se strinjam, da je naredil se kaj zraven, ampak tistega, kar bi mene pritegnilo in kar bi mestu dejansko koritstilo pa ni. In to je ogromen minus, se posebej, ker dolocena sredstva, ki jih nimas veliko, namenis v tako nepomembno zadevo. Samo zato, ker tako zmagas volitve pa me res ne preprica, to je potem isto kot vsak drug, le da z vec inputa.

Zgodilo se bo to, da bo zmanjkalo denarja za budalastine in Zokiju zaradi tega tudi idej. Ko se ga bo zamenjalo, pa bo praznina v proracunu in kozmeticni projekti, ta pravih pa se ne bo mogel se precej casa nihce lotiti. Tega pac ne podpisem in vsak z malo vesti in odgovornosti, ga ne bi volil.

deadbeef ::

Nadaljuje se mi zdi za 2 let še. :>

Matako ::

jype je izjavil:

Ne delam škode - vozim se namreč s kolesom.


Vem, vem, da se voziš. Lepo je to. Človek se počuti sproščeno, ne? Mogoče lahko poizkusiš te lepe občutke, ki jih občutiš med vožnjo s kolesom, nekako prenesti v trenutkih ko občutiš tisto... spremembo volje? Nekako da se fokusiraš na tisto kar čutiš takrat in obrneš proces?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

amigo_no1 ::

Se zahvaljujem Gandalfar-ju da mi je lepo izbrisal post: What ZJ again ? in dejanjem primernim citatom:
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.
Ni moj problem če imaš njegovo sliko obešeno na zidu.

V pravljici je tako:
http://www.finance.si/286601
http://dnevnik.si/novice/slovenija/1042...
http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/cez-l...

realnost:
http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/petmi...
http://www.finance.si/347003/Sto%C5%BEi...
http://www.times.si/slovenija/krasno-bi...

http://www.rtvslo.si/slovenija/jarh-sto...

Bučke
http://www.rtvslo.si/slovenija/stadion-...
Kakšna bo vsebina športnega centra Stožice? Ali bo projekt rentabilen?
Jaklič, ki bo skrbel, da bo na Stožicah vsak teden veliki koncert ali tekma, pravi, da bodo z novim stadionom pripeljali v Ljubljano vse tiste športne, zabavne in kulturne dogodke, ki zahtevajo od 7.000 do 25.000 sedežev in ki so do zdaj obšli našo prestolnico.


Poldi112 je izjavil:

Čakaj, ti si ga volil, da ti naredi nakupovalni center Stožice?

Si me zamenjal z nekom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

5pellfire ::

"Jankovićevo mesto v DZ pripada Alenki Bikar"
http://24ur.com/novice/svet/sodelovanje...

Kaj v tem primeru ni nadomestnih poslanskih volitev v enoti kjer je kandidiral kot poslanec Janković?

Matako ::

Mislim, da je trik v tem da ne more biti poslanec zaradi neskladja funkcij župana in poslanca. In potem nekako ni odstopil v istem smislu. Popravite me, če se motim - priznam, čudno zveni. :D

Je pa spolzek teren, ker... učinek je pa isti, v bistvu je našel luknjo v zakonu! :D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

amigo_no1 je izjavil:

Jaklič, ki bo skrbel, da bo na Stožicah vsak teden veliki koncert ali tekma, pravi, da bodo z novim stadionom pripeljali v Ljubljano vse tiste športne, zabavne in kulturne dogodke, ki zahtevajo od 7.000 do 25.000 sedežev in ki so do zdaj obšli našo prestolnico.


??? Vse? EDIT: aha star članek. Vse jasno ;)

amigo_no1 je izjavil:


Poldi112 je izjavil:

Čakaj, ti si ga volil, da ti naredi nakupovalni center Stožice?

Si me zamenjal z nekom.


Z mano. Nanašalo se je name imo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

5pellfire ::

Matako je izjavil:

Mislim, da je trik v tem da ne more biti poslanec zaradi neskladja funkcij župana in poslanca. In potem nekako ni odstopil v istem smislu. Popravite me, če se motim - priznam, čudno zveni. :D

Je pa spolzek teren, ker... učinek je pa isti, v bistvu je našel luknjo v zakonu! :D

Podobna fora kot pri aferi "Spričevalo/Simčič". DESUS mučka da ne bi slučajno Simčič odstopil pred iztekov 6-mesečnega roka,
ker potem bi bile avtomatsko nadomestne volitve, katere bi pa DESUS najverjetneje izgubil.

Jankovič pa, po zakonu, ne more biti hkrat župan in poslanec. Torej če želi biti župan, bi moral odstopiti kot poslanec (nima
veze razlog zaradi katerega odstopi ....župan, spričevalo, itd.). Potem bi tudi v tem primeru morale biti nadomestne volitve.

Okapi ::

Kaj ti ni jasno? Govorimo o celem paketu.
Vidim, da tebi ni nič jasno.;(( Nobenega celega paketa ni. Dvorana in stadion sta v lasti mesta, Ljubljana ju upravlja in vzdržuje in kasira in plačuje. Nakupovalno središče je pa od Grepa, on ga upravlja in vzdržuje in kasira in plačuje. Parkirišča so pa malo mešano.

v bistvu je našel luknjo v zakonu!
Isto "luknjo" kot Erjavec in vsi ostali poslanci, ki so postali ministri in je namesto njih v parlament prišel naslednji s spiska njihove stranke.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

5pellfire ::

Okapi je izjavil:


v bistvu je našel luknjo v zakonu!
Isto "luknjo" kot Erjavec in vsi ostali poslanci, ki so postali ministri in je namesto njih v parlament prišel naslednji s spiska njihove stranke.
O.

Samo, da so ti poslanci/ministri še vedno na nekje enaki ravni ...državni ravni, Jankovič pa se je "degradiral" na lokalno raven.
Če kateremu ministru preneha mandat se vrne v poslanse klopi, Jankovič če se mu zljubi ne biti več župan se ne more vrniti za poslanca
v tem mandatu (čeprev ne dvomom da, v kolikor bi pušnil županske voltve, bi mu stol v parlamentu spet ratal neznansko ljubek).

Okapi ::

Jankovič če se mu zljubi ne biti več župan se ne more vrniti za poslanca
Seveda se lahko, samo en z njegove liste mora odstopiti.

v kolikor bi pušnil županske voltve, bi mu stol v parlamentu spet ratal neznansko ljubek
Do trenutka, ko bo uradno ustoličen za župana, je tako ali tako še poslanec. Ni on vnaprej odstopil.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

jype ::

amigo_no1> Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.

We're not expecting different results. Nismo naivneži, da bi mislili, da bo pod oblastmi verskih skrajnežev bolje.

5pellfire ::

Okapi je izjavil:

Jankovič če se mu zljubi ne biti več župan se ne more vrniti za poslanca
Seveda se lahko, samo en z njegove liste mora odstopiti.

Ni tako da so pošlihtani v vrstnem redu ...al se lahko Zoki kr vrine na prvo mesto?

Okapi je izjavil:

v kolikor bi pušnil županske voltve, bi mu stol v parlamentu spet ratal neznansko ljubek
Do trenutka, ko bo uradno ustoličen za župana, je tako ali tako še poslanec. Ni on vnaprej odstopil.

O.

Tole je vse skupaj ena velika fak*n zmešnjava, najprej gre za poslanca, ker ni po njegovo (ker je on kandidral za precednika vlade, ne za poslanca)
gre pa nazaj na župansko mesto. Že zaradi "politične higiene" (oximoron, vsaj pri nas) bi morali to urediti, da se nebi moglo to tako po mili volji
presedat iz enega stolčka na drugega, pač odvisno od debeline tošla na stolčku; torej če si župan in kandidiraš za poslanca, ter si kot poslanec
izvoljen, ne moreš kandidirati na nadomestnih županskih volitvah.

Če slučajno Janševa vlada pade, mam filing da se bo cela tale burka ponovila (razen da bo procesija GoodOldGuys na magistrat malo manjša)

Okapi ::

al se lahko Zoki kr vrine na prvo mesto?
On je na višjem mesto kot katerikoli "nadomestni" poslanec, se pravi bo, če recimo odstopi kot župan, na prvem mestu za koga nadomestiti.

Če slučajno Janševa vlada pade, mam filing da se bo cela tale burka ponovila
Seveda, samo Janković bi v tem primeru preskočil poslansko mesto, ampak bi šel naravnost za predsednika vlade.

O.

5pellfire ::

Okapi je izjavil:

al se lahko Zoki kr vrine na prvo mesto?
On je na višjem mesto kot katerikoli "nadomestni" poslanec, se pravi bo, če recimo odstopi kot župan, na prvem mestu za koga nadomestiti.

Če slučajno Janševa vlada pade, mam filing da se bo cela tale burka ponovila
Seveda, samo Janković bi v tem primeru preskočil poslansko mesto, ampak bi šel naravnost za predsednika vlade.

O.

Če te prav razumem, Jankoviču kot županu ne bo prenehala funkcija poslanca, ampak se bo samo zamrznila?
Ker jaz razumem to, da sta ti dve funkciji nezdružljivi, tako da mora kot poslanec odstopit če želi biti
župan (sicer pa je ponavadi tendenca župan->poslanec).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5pellfire ()

Okapi ::

Prenehala mu bo funkcija poslanca, ampak še vedno pa velja za izvoljenega "poslanca" in če v nekem trenutku ne bo več župan, nekdo iz njegove liste pa bo odstopil kot poslanec, pride na vrsto tisti, ki je dobil več glasov na volitvah.
Ker jaz razumem to, da sta ti dve funkciji nezdružljivi, tako da mora kot poslanec odstopit če želi biti
Na volitvah za župana lahko sodeluješ kot poslanec. Šele če zmagaš, se moraš odločit, kaj bi raje bil, poslanec ali župan. In obratno - kot župan lahko sodeluješ na volitvah za državni zbor in če si izvoljen za poslanca, se moraš odločiti, kaj bi raje bil.

O.

5pellfire ::

Okapi je izjavil:

Prenehala mu bo funkcija poslanca, ampak še vedno pa velja za izvoljenega "poslanca" in če v nekem trenutku ne bo več župan, nekdo iz njegove liste pa bo odstopil kot poslanec, pride na vrsto tisti, ki je dobil več glasov na volitvah.
Ker jaz razumem to, da sta ti dve funkciji nezdružljivi, tako da mora kot poslanec odstopit če želi biti
Na volitvah za župana lahko sodeluješ kot poslanec. Šele če zmagaš, se moraš odločit, kaj bi raje bil, poslanec ali župan. In obratno - kot župan lahko sodeluješ na volitvah za državni zbor in če si izvoljen za poslanca, se moraš odločiti, kaj bi raje bil.

O.

Po logiki, če se funkciji odpove (i.e. odstopi kot poslanec) potem ne more biti več poslanec v istem mandatu
(čeprav je bil izvoljen za poslanca, itak so vsi poslanci ozvoljeni), če se mu sprdne da bi šel nazaj v parlament.
Ker se je tej funkciji odpovedal, ko je postal župan.

kmetek ::

a je v gospodarstvo tudi možno tako skakanje in mencanje? dobiš odpoved, pa prideš nazaj itd? :D

Poldi112 ::

Pa sploh rabi biti poslanec, da je mandatar?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Okapi ::

Ne.

O.

Poldi112 ::

Potem se samo po sebi postavljata vprašanji:
- v čem je problem?
- zakaj je sploh prvič postal poslanec, če ga ta funkcija nikoli ni zanimala?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

jype ::

Poldi112> - zakaj je sploh prvič postal poslanec, če ga ta funkcija nikoli ni zanimala?

Pustil se je prepričat državljanom, ki so ga želeli za poslanca!

dzinks63 ::

Primarno, da ne bi Janša vladal, da bi zedinil levico pod novo stranko, da bi "likvidiral" Pahorja, da bi sebi poštimal določene zadeve, ... , žal je vse padlo v vodo, sicer pa vse to ni zrastlo na njegovem zeljniku, pač je poiskusil iskoristiti ponujeno priliko.

Poldi112 ::

Ampak če je lahko mandatar, brez da je poslanec, bi isto lahko poiskusil tudi kot vodja PS-ja, brez da bi zapustil župansko mesto. In ko bi mu uspelo sestaviti vlado, bi dejansko zapustil župansko mesto.

Mogoče je bil pa 100% v to, da mu bo uspelo? :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mr.B ::

KAr se tiče storžic je dejstvo da finančna konstrukcija ni nikoli bila zaprta, da je za Stožice dala zajeten kredit državna banka, in dejstvoje da je GREP pred bankrotom. ODplačevati pa mora kredit, katerega obrok je ravno zapadel cca 700k€, torej je stvar zgolj vprašanje časa, kdaj po zakonu morajo začeti stečajni postopek, in seveda so postale Stožice problem vseh državljanov... To pa da se za lastništvom Grepa skriva tudi Jankovičeva familija je zgolj natucevanje bogih Desničarjev, ki nsio v svoj pisker dobili nič.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kmetek ::

Grčija no.2

Okapi ::

, bi isto lahko poiskusil tudi kot vodja PS-ja, brez da bi zapustil župansko mesto.
Seveda bi lahko, ampak je upravičeno presodil, da pomeni velik magnet za volivce in s tem pomaga izboljšati rezultat svoje liste na volitvah.

O.

Poldi112 ::

Nisem mislil, da ne bi kandidiral, ampak da enostavno že v startu, ko je izvoljen, prepusti svoje mesto naslednjemu, on pa potem direkt smukne v vlado.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Ziga Dolhar ::

[Tema preimenovana v "Zoran Janković". Naj bo centralna tema, ni potrebno za vsak njegov podvig odpirati nove.]
https://dolhar.si/

solatko ::

Kaj pa ko bi se malo razgovorili o točno tempiranih "uradnih dokumentih iz osebnih map, ki naj bi predstavljale tajnost osebnih podatkov"?
Bi želel, da se lumpe pozapre, preišče in v primeru dokazane lumparije, za dolgo vtakne pod ključ.
Sem pa proti odpiranju velikih tem o velikih nepravilnostih, o miljardah, ki so izginile neznano kam, ampak lej čuda, vedno pri nasprotnih strankah, nikoli ni nič narobe doma.
V tej državi plačujemo organe in inštitucije, ki so postavljene za take primere. To seveda ni tisk rumenih strani in čudežno dobljeni "dokumenti", na podlagi katerih bi še tatiča težko obsodili.

SDS je s svojim radiomilevskim načinom, pravi maher pri sprožanju afer, v tem času pa sami počnejo lumparije, ki so odkrite v času, ko niso blizu vrha.

Zoki je pa tako že nekaj let blizu aresta, enako kot JJ.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()
««
9 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25242348 (35868) SimplyMiha

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584212598 (180661) Pšenični

Več podobnih tem