» »

Zoran Janković

Zoran Janković

Temo vidijo: vsi
««
3 / 68
»»

francek1 ::

Očitno si res v fazi Venetov...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Ramon dekers ::

ne, on misli da je Geronimo.

korenje3 ::

francek1 je izjavil:

Matako je izjavil:

Vse to kar omenjate... Zoki je bil _prisiljen_ v alternativno financiranje, ker mu je Jajo pobral ves denar.

Saj tudi otrok na ulicah Bangladeša je tehnično tat, vendar to počne častno za preživetje sebe in svojih bližnjih - no tak je naš Zoki.

No, to, da nekdo primerja metode Zokija z bangladeškimi otroci je spet en od pokazateljev psihičnega stanja Zokijevih navijačev....

korenje3 je izjavil:

ne vem kaj komentirajo neljubljančani kandidata za župana v ljubljani... verjetno iz ljubosumja.

Dragi moj, jaz sem bil Ljubljančan že mnogo pred tem, ko si ti še atiju po jajcih skakljal...in nisem en od pritepencev, ki zdaj s trenirkami onesnažujejo okolico Prešernovega spomenika....


če si ti iz ljubljane, sem jaz papež. Po moje si tam iz okolice Maribora ali pa Maribora. Za SDSovce je značilno da lažejo. Sploh v MB vas je še največ - SDSovcev.

jype ::

Ramon dekers> ne, on misli da je Geronimo.

Pokvarjen mind probe maš.

solatko ::

Avenger - Zoki je pač deloholik in gre tja, kjer bo lahko kaj koristnega naredu. Kot poslanec je lahko samo zguba časa, kot župan pa kapa dol.
Ramon dekers - Kaj pa vsi rinete v center LJ, parkirajte na obrobju in z busom v mesto, pa ne boš rabil 2uri, če ne bo vseh vozačev na cesti. Parkirnine morajo postati še dražje, nalepke za 1 avto/stanovanje, za ostale tržna cena parkiranja (tako je v vseh večjih mestih po svetu), nikjer v mestih, nimajo v vsakem drugem stanovanju 5 ali 6 avtomobilov, kot je to slučaj v podnajemniških študentskih stanovanjih v LJ.
francek1 - lej jaz sem pa rojen ljubljančan, živim v LJ še danes in verjemi, da sem v Zokijevem obdobju videl več pozitivnih sprememb, kot prej v 40+ letih. Verjetno se vsakega, ki kaj naredi v teh Butalah, obtoži podkupovanja, kraje, goljufanja...., pa če gre za Popoviča, Šrota ali Zokija.
Na Prešernovem trgu, pa vidiš v glavnem turiste in klošarje (teh je zelo malo pravih ljubljančanov, je cel kup štajercev, dolenjcev in gorenjcev med njimi), trenerkarji so pa samo takrat, ko se kakšni športniki po uspehu sprejemajo tam ali pa, ko je kakšna turbofolk veselica.
Ko pa z orožjem služi naš človek, ko profitirajo naši ljudje, ko nezakonito vrnejo zemljo in gozdove cerkvi, je pa vse O.K., samo en problem je, večina prebivalcev, od teh vaših mojstrovin, nima nič, razen stroške, od dobrih županov pa imajo meščani veliko (zato še vedno častimo Hribarja, ki je bil pred Zokijem zadnji župan, ki je kaj naredil za mesto).
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

francek1 ::

korenje3 je izjavil:

francek1 je izjavil:

Matako je izjavil:

Vse to kar omenjate... Zoki je bil _prisiljen_ v alternativno financiranje, ker mu je Jajo pobral ves denar.

Saj tudi otrok na ulicah Bangladeša je tehnično tat, vendar to počne častno za preživetje sebe in svojih bližnjih - no tak je naš Zoki.

No, to, da nekdo primerja metode Zokija z bangladeškimi otroci je spet en od pokazateljev psihičnega stanja Zokijevih navijačev....

korenje3 je izjavil:

ne vem kaj komentirajo neljubljančani kandidata za župana v ljubljani... verjetno iz ljubosumja.

Dragi moj, jaz sem bil Ljubljančan že mnogo pred tem, ko si ti še atiju po jajcih skakljal...in nisem en od pritepencev, ki zdaj s trenirkami onesnažujejo okolico Prešernovega spomenika....


če si ti iz ljubljane, sem jaz papež. Po moje si tam iz okolice Maribora ali pa Maribora. Za SDSovce je značilno da lažejo. Sploh v MB vas je še največ - SDSovcev.


Si tipično funkcionalno nepismen, ne pa papež... Napisal sem, da sem BIL Ljubljančan (od rojstva do takrat, ko sem šel v lepše kraje).
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

korenje3 ::

francek1 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

francek1 je izjavil:

Matako je izjavil:

Vse to kar omenjate... Zoki je bil _prisiljen_ v alternativno financiranje, ker mu je Jajo pobral ves denar.

Saj tudi otrok na ulicah Bangladeša je tehnično tat, vendar to počne častno za preživetje sebe in svojih bližnjih - no tak je naš Zoki.

No, to, da nekdo primerja metode Zokija z bangladeškimi otroci je spet en od pokazateljev psihičnega stanja Zokijevih navijačev....

korenje3 je izjavil:

ne vem kaj komentirajo neljubljančani kandidata za župana v ljubljani... verjetno iz ljubosumja.

Dragi moj, jaz sem bil Ljubljančan že mnogo pred tem, ko si ti še atiju po jajcih skakljal...in nisem en od pritepencev, ki zdaj s trenirkami onesnažujejo okolico Prešernovega spomenika....


če si ti iz ljubljane, sem jaz papež. Po moje si tam iz okolice Maribora ali pa Maribora. Za SDSovce je značilno da lažejo. Sploh v MB vas je še največ - SDSovcev.


Si tipično funkcionalno nepismen, ne pa papež... Napisal sem, da sem BIL Ljubljančan (od rojstva do takrat, ko sem šel v lepše kraje).


jaz sem tudi BIL ljubljančan, pred 5 leti, pred 10 leti, danes sem še vedno ljubljančan. tebi se zdi da sem jaz nepismen, meni se pa zdi da ti je iq padel pod 80.

solatko ::

Zoki za župana, za premijeja ga bomo pa vsake toliko časa posodil, če boste ostali Slovenci, kdaj prišli k pamet in zbiral po dejanjih ne po barvi.
Delo krepa človeka

Ramon dekers ::

Zoki za župana ja, pa za mandatarja. Naj si ubode še enega avatarja, tako bo lahko na dveh koncih hkrati. Sam svaka mu čast, jebe vas u glavo pa tega ne dojamete lol. Ljubljana je pa ista kot pred 20 leti in še nazaj. Nič novega.

Gladi ::

Ramon dekers je izjavil:

Zoki za župana ja, pa za mandatarja. Naj si ubode še enega avatarja, tako bo lahko na dveh koncih hkrati. Sam svaka mu čast, jebe vas u glavo pa tega ne dojamete lol. Ljubljana je pa ista kot pred 20 leti in še nazaj. Nič novega.

Ti pa ne greš ravno pogosto iz svoje sobe :)

jype ::

Ramon dekers> Ljubljana je pa ista kot pred 20 leti in še nazaj. Nič novega.

To ne drži.

Ramon dekers> Zoki za župana ja, pa za mandatarja.

Zoki za župana ja, ne pa za mandatarja.

There, I fixed it for you.

Invictus ::

Kljub tremu da lahko rečemo da je Zoki zapufal Ljubljano, je napol čefur, koruptiven, itn ... ni nič slabši od ostalih slovenskih županov. Ki so ponavadi še slabši. Kar Kanglerja poglejte. A ni zapufal Maribor za 50 milijonov?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Invictus> A ni zapufal Maribor za 50 milijonov?

Ja, js sicer nč ne vem o njem, ker se me ne tiče, ampak on je pa res taprav mafijc.

francek1 ::

In to da slišim od tebe, pa toliko kolesarskih stez je porihtal...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Ramon dekers ::

To ne drži.


no ja, rog je propadel, tam so sedaj skoveterji. Drugače pa kot rečeno, mesto centralizirano, zabito, funkcionalno neučinkovito in drago nikakršnih sprememb.

No ja imaš prav, je slabše kot je bilo.

solatko ::

Ramon dekers - Že samo če Wolfovo pogledaš, je precej drugačna, kot je bila, bregovi Ljubljanice tudi, kanalizacija s čistilnimi napravami tudi, enosmerne ceste že v večini KS in prostori na njih za vaše zakonito parkiranje tudi................................................., pa pustimo štadion, je drugega dosti.
Če ti ni všeč, ne hodi v LJ, turistov je vsako leto več in redki kritizirajo, niti slučajno pa ne toliko, kot MB.
Delo krepa človeka

korenje3 ::

MB je itak mrtvo mesto... podobno kot neko sibirsko na pol zapuščeno mesto od koder si prostitutke iščejo boljše življenje na zahodu.

Ramon dekers ::

jaki dosežki ja.

mtosev ::

in katera mesta v SLO so pa živa? MS je še dosti slabša. onamo nema ništa:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

solatko ::

Ramon dekers - kaj se je pa v tvojem kraju izboljšalo, od tistega, na kar je lahko uplival župan?
Delo krepa človeka

jype ::

Ramon dekers> No ja imaš prav, je slabše kot je bilo.

To ne drži.

Pred Jankovićem je blo tko:









Zdaj je pa tko:



Prihodki četrtne skupnosti Ljubljana Center od turizma so se od nastopa Jankovićevega mandata povečali za štirikrat.

francek1 ::

Ljubljana je pa Las Vegas ali kaj hočete eni povedat, da je odprtih par lokalov, katerih lastniki so srbski mafijci??? Al pa da študentarija dela pizdarije po Rožni dolini?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Matako ::

Kaj pa če bi za Zokija uvedli turnus? En teden bi bil poslanec in bi ga nadomeščal podžupan, drug teden pa poslanec. Itak poslanci nimajo tipično dela za dva tedna zapored, že zaradi tega bi se to splačalo, ker je učinkovito! Kako sezono vmes bi lahko bil pa še Predsednik. Ker tisto je pa itak ena taka funkcija, bolj tako, za zajebancijo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Ramon dekers ::

Solatko naša občina ni zapufana, je pa recimo tudi tomaž drolc naredil industrijsko cono, še en veleumni dosožek aka štadion v Ljubljani. Sicer pa s tujim kurcem je lahko po koprivah opletat.
Jaz sem bil zato da Jankovič zmaga na volitvah v DZ kot mandatar. Resno. Tudi za Drolca bi navijal!

francek1 je izjavil:

Ljubljana je pa Las Vegas ali kaj hočete eni povedat, da je odprtih par lokalov, katerih lastniki so srbski mafijci??? Al pa da študentarija dela pizdarije po Rožni dolini?



ne, njegovi sinovi. Jezus Christ. Sam zato ker je dal zapreti mesto ga čislajo. Noro.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> Sam zato ker je dal zapreti mesto ga čislajo. Noro.

Ja, ane, kako da se ni nihče prej spomnil tega?

Ramon dekers> Solatko naša občina ni zapufana

Katera pa je vaša občina?

Ramon dekers ::

Matako je izjavil:

Kaj pa če bi za Zokija uvedli turnus? En teden bi bil poslanec in bi ga nadomeščal podžupan, drug teden pa poslanec. Itak poslanci nimajo tipično dela za dva tedna zapored, že zaradi tega bi se to splačalo, ker je učinkovito! Kako sezono vmes bi lahko bil pa še Predsednik. Ker tisto je pa itak ena taka funkcija, bolj tako, za zajebancijo.



1+. Meni bi bila ljubša idaja da bi bil nekaj časa mandatar nekaj časa župan. Takrat ko bi potekale koonferce (ker angleško ne zna) bi se prelevil v župana ko bi šlo pa za domače zadeve bi bil pa mandatar.

Ja, ane, kako da se ni nihče prej spomnil tega?


Ja, res. Mahar je. Se vidi da ima v sebi tisto iskrico za vodenje in organiziranje.

Zgodovina sprememb…

kixs ::

korenje3 je izjavil:

kixs je izjavil:

To da eno govori, drugo pa dela :))


ti živiš v drugem svetu. kaj govori in kaj dela drugo?

D3m je izjavil:

Očitno je še nekaj posesti v Ljubljani katero je treba spremeniti namen. :))


bi rekel... pri nakupovalnem središču rudnik je še kar nekaj kmetijskih zemljišč znotraj avtocestnega obroča... malo žalostno, da imaš njive pred industrijskimi kompleksi... jankovič ima edini jajca, da spremeni namembnost. vsi prejšnji so samo govorili kako bodo spremenili in nekaj naredili... jankovič naredi to kar reče.



Mislim, da bi bilo prevec za napisat kaj vse je rekel in drugace naredil... Pravzaprav je cisto vse kar rece ravno kontra. Na primer: korupcije pri nas ni... Js bom premier... Js nisem politik... Bom poslanec... Ne bom kandidiral za poslanca... Ne bom zupan.

"On je najboljsi manager, ima cut za malega cloveka, je socialen." What???

Ampak pustimo malenkosti...

"Ni vazno, ce krade, samo da kaj naredi." Ja, potem pa imamo tako kot imamo! Potem spusti lopova v svoje stanovanje, naj vse pobere, a ko bo sel cez prag, se mu se zahvali, ker ti je pocistil stanovanje!

Vsak kandidat ima svoje napake. Ce se odlocite in ne podprete take, ki ze od dalec nimajo cistih poslov in take, ki so nesposobni ali kakorkoli drugace nesprejemljivi, za vas - volilce. Potem se da jasen signal, da potrebujemo druge kandidate. Ne pa pod vsako ceno podpreti nekoga!

Odlocajo vedno volilci. Ce ni nobenega pravega kandidata, pac ne volis nobenega! Prav pogresam na volilnih listicih dodatno opcijo - nikogar! In ce ta "zmaga", potem noben kandidat ne sme vec kandidirat! Na pa tako kot zdaj, razni lobiji predlagajo svoje kandidate in dobis npr. 10 kandidatov med katerimi se izbira!? Kje je tu ljudska volja? Ja, obstajajo tudi "neodvisni".


Pa ne mi zdej mesat, da so druga mesta tudi zadolzena. Kot, da se zdaj Ljubljana lahko primerja z neko vasjo! Ne, vasi se primerjajo z Ljubljano in ce je ona tako zadolzena, zakaj ne bi bile tudi vasi! In potem dobimo zacaran krog, ko se vsi na druge izgovarjajo. Ne! Tega ne sme bit. In kaksna jajca so to z "odgovornostjo"!? Odgovornost s premozenjem in zaporom. Potem bi vsi drugace delali in ne samo zapravljali in se soncili v soju kamer.

Se enkrat recem: vsak projekt mora biti racionalen in _transparentno_ financiran in voden! Ne, da se potem zgovarjajo en na drugega, kot da ima to kak pomen! Ko je nekaj zej*bano, je konec, ni tuki "undo" gumba.

Vse kar vidim dnevno po medijih in tudi tu, je, da obstajajo neke razdelitve. Te razdelitve so vse samo ideoloske ali virtualne in pravzaprav nimajo nobenega pomena v resnicnem zivljenju. Delajo pa na custvih, ki so zelo mocna. S tem prav lepo manipulirajo z mnozicami. Iz raznih nepomembnih tem se delajo senzacije. Medtem se prava igra in odlocitve dogajajo v ozadju, ce je za to pravi interes. A te senzacije so pomembne, pomembne za vplivanje na ljudi. Ker edino ljudje v mnozicah imajo moc. Demokracija je cool, vendar se jo da zmanipulirat. In to samo zato, bom povedal cisto enostavno, ker ljudje ne mislijo s svojo glavo. Ne mislijo s svojo glavo, ker so pod vplivom custev. In potem imamo to kar imamo in se cudimo kako smo do tega prisli. Ja, dovolili smo jim, da "nas" zmanipulirajo. Kar je najhuje, ne samo enkrat!

Sam ne potem jokat. Vse vase/nase odlocitve, cetudi nekatere niso takoj vidne, imajo posledice in ni pomembno ali ste bili zmanipulirani ali res v to verjamete.

Dost mam...

PS:
Posteni smo ga vedno najeb*l! Ocitno bo to potrebno popravit, bo tezko, a ni vrag, da ne bo uspelo!

jype ::

kixs> "Ni vazno, ce krade, samo da kaj naredi."

Ja, to mnogi rečejo, ampak s tem se ne strinjam. Naj odgovarja za vse, kar je pokradel.

Naredit pa nekdo mora, kar je treba.

Ramon dekers ::

Nahh, raje jankovič za mandatarja kot za župana. Sicer je meni vseeno, vsega kar si sam želim je neka kvalitetna knjižnica v Ljubljani z dovolj dobrim strokovnim gradivom, tako moram pa vse nabavljati preko amazona knjige pa krepko čez 150$.

Naaah ni čudno da je tako kot je saj pridelujemo samo filozofe.

Shkorc ::

solatko je izjavil:

Kot poslanec je lahko samo zguba časa, kot župan pa kapa dol.


Skenslat vse poslance, ker so zguba časa lol

lexios ::

Kaj pa če bi za Zokija uvedli turnus? En teden bi bil poslanec in bi ga nadomeščal podžupan, drug teden pa poslanec. Itak poslanci nimajo tipično dela za dva tedna zapored, že zaradi tega bi se to splačalo, ker je učinkovito! Kako sezono vmes bi lahko bil pa še Predsednik. Ker tisto je pa itak ena taka funkcija, bolj tako, za zajebancijo.


Podpiram! Pa prvo soboto in nedeljo v mesecu bi si ga lahko sposojal še v ostalih slovenskih občinah, kot nadomestnega župana!;((

korenje3 ::

kixs je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kixs je izjavil:

To da eno govori, drugo pa dela :))


ti živiš v drugem svetu. kaj govori in kaj dela drugo?

D3m je izjavil:

Očitno je še nekaj posesti v Ljubljani katero je treba spremeniti namen. :))


bi rekel... pri nakupovalnem središču rudnik je še kar nekaj kmetijskih zemljišč znotraj avtocestnega obroča... malo žalostno, da imaš njive pred industrijskimi kompleksi... jankovič ima edini jajca, da spremeni namembnost. vsi prejšnji so samo govorili kako bodo spremenili in nekaj naredili... jankovič naredi to kar reče.



Mislim, da bi bilo prevec za napisat kaj vse je rekel in drugace naredil... Pravzaprav je cisto vse kar rece ravno kontra. Na primer: korupcije pri nas ni... Js bom premier... Js nisem politik... Bom poslanec... Ne bom kandidiral za poslanca... Ne bom zupan.


če reče da ni korupcije, kaj ima to veze z obljubami in tem kar je naredil?
če reče da kandidira za predsednika vlade, potem kandidira za predsednika vlade. Nikoli ni rekel da ni politik, ampak da se nima za politika. Nikoli ni rekel da bo poslanec. Nikoli ni rekel da ne bo župan.

V glavnem laž za lažjo...

Sssaga ::

Bo obljubil spet kak nov projekt podoben Stožicam? :))
Njegova največja napaka je bila vstop v politiko. Nikakav politik pa taka banda ga forsira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

jype ::

Ramon dekers> vsega kar si sam želim je neka kvalitetna knjižnica v Ljubljani z dovolj dobrim strokovnim gradivom, tako moram pa vse nabavljati preko amazona knjige pa krepko čez 150$.

Se mi je zdelo, da še nisi bil v Ljubljani.

Ramon dekers> Naaah ni čudno da je tako kot je saj pridelujemo samo filozofe.

Moj šef je filozof (ja, diplomiran na FF), pa je od njega bistveno več profita, delovnih mest in poslovnih priložnosti kot od mnogih whatever you are.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Matako ::

lexios je izjavil:



Podpiram! Pa prvo soboto in nedeljo v mesecu bi si ga lahko sposojal še v ostalih slovenskih občinah, kot nadomestnega župana!;((


Aha razumem, neke vrste servis za reševanje propadlih mest in občin z natančnim doziranjem Zokijeve prisotnosti? Zanimiva ideja!

Saj večinoma bi se poznalo že po prvem dnevu Zoki-terapije, večino večjih problemov izgine že po parih tednih. Ne smeš pa pretiravati s trajanjem, ker se utegne na bližnji njivi pojaviti, ne vem, baseballski diamant ali dvorana za umetnostno kotalkanje!

Z zdravili je treba ravnati odgovorno!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Mr.B ::

solatko, najprej moraš urediti p+r in ne samo kasirati da bo sistem funkconiral. Samo potem pa je nesmiselno graditi garažne hiše v "partnerskih" odnosih. In tu mislim KAKRŠNEKOLI...
PS : Redarji hodijo po različnih odsekih zjutraj torej po šesti uri začenjajo pajki odvažati avte stanovalcev, in ne recimo ob desetih, ko bi pobirali vozače, in bi jih prisilili uporabe javnih prevoznih sredstev
PS: ČE bajta rabi pšarkirno hišo zaradi eminentne lokacije, naj si jo plača sama ne v partnerskih odnosih. Zato pa se reče eminentna lokacij, ki ima svojo ceno.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mufasa ::

Roko na srce..kdorkoli na zahodu bi izjavil nebulozo v smislu korupcija ni problem (v Sloveniji --- samo še potencira zadevo) bi bil politično mrtev ali kvečjemu en marginalc.

Pri nas, ko so balkanski mafijci v očeh slovenčkov neki blazni Robin Hoodi ki nas ščitijo pred Janšo in drilajo ostarele dive ala Ceca da pridejo v Lj..pa ne.

thramos ::

Če pa ob tem zaprejo 2 cesti in zgradijo en most ter uredijo eno križišče, so pa že mesije. Kljub temu, da za izboljšanje javnega prometa niso naredili nič, v centru mesta pa gradijo parkirne hiše.

No, glede na učinkovitost prejšnih županov in županj, to pravzaprav ni nič čudnega.

[edit] Stožice, damn, pozabu na Stožice. Za to se dobi verjetno že status polboga?

Pa preden se kdo vtakne, sem Ljubljančan, od rojstva. Že kar nekaj let ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

koyotee ::

solatko je izjavil:

Ga že kar fajn pogrešamo, saj je treba v LJ še precej postorit, predvsem pa ustavt vsakodnevni naval prometa v mesto. Če Zoki ne bo to poštimal, potem ne bo nihče.
Veliko parkirnih mest zasedejo študentje, ki se v nedeljo zvečer pripeljejo in v petek zvečer odpeljejo, ta čas pa njihove nepremičnine visijo po vseh delih mesta, kar pa med tednom še ostane normalnih parkirnih mest, pa vsako jutro zasedejo zaposleni v JU in ostalih državnih in paradržavnih službah, saj jim je strošek za plačljiva parkirišča, previsok.
Čakam da se uredijo parkirišča po KS, zrihta dovolilnice za 1, največ 2 avtomobila na stanovanje, ostalo pa 1€/h, izven obroča pa JP, 2,40/dan, sistem parkanddrive in LJ bo končno zadihala brez nenormalnih stoječih kolon vsak dan.

Naslednja faza je ureditev fasad - s pomočjo EU sredstev - izolacija, izgled..., na vseh objektih, ki ne odgovarjajo varčni rabi energije.


ma ti si B.O.L.A.N
veš zakaj je gužva v lj? Ker je tam večina šol, bolnic, uradov, you name it. Da bi plačeval 1€/h? Pol bi morali VSI ljubljančani plačevati 1€/dan zato, ker imate pač vse pri roki! Pošteno?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ramon dekers ::

pa pozabl ste da je zapru center pa zrihtu mesarski most! Vsekakor je napredek. Ce vam pa kaj ni vsec se pa vozite s kolesom po centru kot dela to jupe!!

najbolje bo da se mi hribovci priselimo v lj potem pa s kolesom dalje al pa pes. Aja pa vsa delovna mesta so v lj.

Zgodovina sprememb…

thramos ::

Ramon dekers je izjavil:

pa pozabl ste da je zapru center pa zrihtu mesarski most! Vsekakor je napredek. Ce vam pa kaj ni vsec se pa vozite s kolesom po centru kot dela to jupe!!



Sej se, sam ni Zoki glede izboljšanja tega naredil nič. Z gradnjo parkirnih hiš v centru, je še poslabšal vse skupaj ... kolesarskih še vedno ni, ali pa so speljane smrtno nevarno.

nejclp ::

Mufasa je izjavil:

nebulozo v smislu korupcija ni problem (v Sloveniji --- samo še potencira zadevo) bi bil politično mrtev ali kvečjemu en marginalc.


A mi mogoče lahko kdo lahko da link, kjer je citirana izjava Jankoviča glede korupcije? Jaz imam namreč v spominu, da je izjavil nekaj v smislu, da korupcija v Sloveniji ni večji problem kot drugje v svetu in ne da korupcije ni oz. ni problem. Našel sem izjave, češ, da Jankovič pravi da korupcija ni problem, mi pa seveda mislimo drugače (bravo mi!), drugih (novinarjev, forumašev, Pahorja pa Viranta pa majerjevih, ampak ne najdem Jankovičeve izjave v celotnem kontekstu. Hvala.

Plus, glede tistih pol miljona, kolikor bo stal varčevalce njegov izlet v DZ in nazaj na MOL. A ne bo 25. marca tudi referendum o družinskem zakoniku? itak bi jih pognali, tistih polmiljona.

PaX_MaN ::

koyotee ::

samo zate, ker zgleda, da so tvoji možgani podhranjeni.
www.google.com/m?q=jankovi%C4%8D+%22kor...
p.s. Pax me je prehitel
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

PaX_MaN ::

koyotee je izjavil:

samo zate, ker zgleda, da so tvoji možgani podhranjeni.
www.google.com/m?q=jankovi%C4%8D+%22kor...
p.s. Pax me je prehitel

Tvoji rezultati so več ali manj kaj neke tretje osebe mislijo, kaj Janković misli...

Matako ::

Zoki je potem, ko so ga še naprej spraševali, ali je korupcija problem ponavljal že slišano - rezultat so PaxManovi citati. Možakar je pač trmast.

Osebno se mi zdi, da njegova izjava ni bila preveč taktna. Recimo, je kriminal problem v Sloveniji? Hja, relativno z večino držav po svetu ni, to je res. Samo je pa debilno reči, da "praktično ni", ker to sporoča, da ta BK za vse skupaj (čeprav te mogoče ne).

Tako korupcija kot kriminal sta _vedno_ problem - štos je samo v stopnji.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

nejclp ::

PaX_MaN> Hvala. No, prvi citat je iz intervjuja za hrvaški časopis, pozitiven atitude, tako se dela, ane, če se govori za tuje medije, ne boš pljuval po lastni državi.

koyotee> hvala, da si mi nahranil možgane, ampak to sem sam našel, zato pa sem tudi vprašal, če kdo pozna izvirni citat.

Klinc, če grem prosto po Žižku je temeljni pogoj za delovanje vsakega sistema, da ga ne gre jemati resno. Cinizem je danes prevladujoča ideoligija, idealni državljan ima ironično distanco do sistema. Prav to je danes vkomponirano v sam sistem, transgresije so inherentne in morajo ostati zakrite. Atitude, ko korektno pljuvaš levo in desno je navaden komformizen, na kar jaz ne pristajam in se v imenu subverzivnosti odrekam kritične distance - po domače povedano, volil bom Jankoviča, klinc gleda. Ko gledam A kanalizacijo in druge medije, ki pljuvajo po njem in berem polpismene hribovce po forumih, ki ga z užitkom zmerjajo z mafijcem, čefurjem, opankarjem, orangutanom, ker jim za ta način diskurza dajejo legitimnost tako poblazneli mediji, kot politiki, pa sploh.

Matako ::

Si pač "zokista" - ne se sramovati, saj ni nič takega. Plus pike za iskrenost.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

nejclp ::

Matako je izjavil:

Si pač "zokista" - ne se sramovati, saj ni nič takega. Plus pike za iskrenost.


Niti najmanj nisem zokista, prav na jetra mi gre, s težavo ga poslušam več kot nekaj minut, saj sem v prejšnjem postu pojasnil, zakaj ga bom volil.

koyotee ::

nejclp je izjavil:

PaX_MaN> Hvala. No, prvi citat je iz intervjuja za hrvaški časopis, pozitiven atitude, tako se dela, ane, če se govori za tuje medije, ne boš pljuval po lastni državi.

koyotee> hvala, da si mi nahranil možgane, ampak to sem sam našel, zato pa sem tudi vprašal, če kdo pozna izvirni citat.

Klinc, če grem prosto po Žižku je temeljni pogoj za delovanje vsakega sistema, da ga ne gre jemati resno. Cinizem je danes prevladujoča ideoligija, idealni državljan ima ironično distanco do sistema. Prav to je danes vkomponirano v sam sistem, transgresije so inherentne in morajo ostati zakrite. Atitude, ko korektno pljuvaš levo in desno je navaden komformizen, na kar jaz ne pristajam in se v imenu subverzivnosti odrekam kritične distance - po domače povedano, volil bom Jankoviča, klinc gleda. Ko gledam A kanalizacijo in druge medije, ki pljuvajo po njem in berem polpismene hribovce po forumih, ki ga z užitkom zmerjajo z mafijcem, čefurjem, opankarjem, orangutanom, ker jim za ta način diskurza dajejo legitimnost tako poblazneli mediji, kot politiki, pa sploh.


če nisi sposoben klikniti na povezavo ni moj problem. Sem se pa sedaj extra potrudil:
Izjava, da korupcija v državi ni problem (to je pred volitvami v enem od intervjujev povedal zmagovalec volitev Zoran Janković, op.a.), je bila neposrečena. Klemenčič opozarja še, da nekateri ljudje, ki bi morali uveljavljati najvišje standarde, še vedno niso dojeli razsežnosti težave, vendar "da se začneš zdraviti, moraš najprej priznati, da si bolan.
Vir: finance.si
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
««
3 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25242348 (35868) SimplyMiha

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584212598 (180661) Pšenični

Več podobnih tem