» »

Zoran Janković

Zoran Janković

Temo vidijo: vsi
««
2 / 68
»»

kixs ::

In kaj mislis, da je res?

jype ::

Vidim, da gre mestu bistveno bolje, odkar se gre on korupcijo.

Če obstaja boljša izbira, prosim, pokažite nanjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kixs ::

jype je izjavil:

kixs> Sicer mi je cisto vseeno kdo je/bo zupan. A naj bo vsaj posten.

Seriously? Vseeno je, kakšen je, samo da je pošten? Kot bi rekel da ti je vseeno, kakšen avto imaš, samo da ima volan na levi?


Ja, v kontekstu je posten seveda najbolj pomembno.


kixs> Bi pa lahko za tak denar dobil kaksnega drugega kandidata, ki bi res deloval v dobro vseh.

Nisem ga vidu, če ne bi volil zanj!


Potem je zadnji cas, da kandidiras.

Ker skoz omenjas kandidate, ti povem, da ne vem kdo kandidira in sploh nikogar ne podpiram ali navijam. Samo cudno se mi zdi, da ni boljsega kot je Zoki, ker on sploh ni ne vem kako dober (dokazano) in ker je vec kot ocitno, da bo spet zupan.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

francek1 ::

Arto je izjavil:

Resne kritike Jankoviča sploh nimate. Po vaše je slab, ker ni naredil vsega in najboljše.

Točno...ni naredil vsega...nekaj njiv okoli Laibacha ima še status kmetijskega zemljišča....pa bo v enem dodatnem mandatu rešil tudi to...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

D3m ::

Očitno je še nekaj posesti v Ljubljani katero je treba spremeniti namen. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

kixs> Potem je zadnji cas, da kandidiras.

Bi, pa nimam ne časa, niti ne poznam dovolj sposobnih ljudi, ki bi dejansko znali voditi mesto.

kixs> Ja, v kontekstu je posten seveda najbolj pomembno.

How so? Tudi če bi njegove predhodnice bile poštene, je še vedno bilo grozno gledat avtobuse, ki se cijazijo po starem mestnem jedru, da _ukinjanja kolesarskih stez_ sploh ne omenjam.

Jaz ne bi imel nič proti, če Jankovića po dokazanih kaznivih dejanjih vržejo v čuzo, da je dejansko pokazal, da Ljubljana ni zabačeno selo, bo pa kdorkoli zelo težko oporekal.

Invictus ::

Zanimivo da se Štajerci bunijo nad ljubljanskih županom.

Njihov je pa skoraj brezmadežno rojen ...

Sicer pa mene boli kdo je ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Arto ::

Invictus je izjavil:

Zanimivo da se Štajerci bunijo nad ljubljanskih županom.

Njihov je pa skoraj brezmadežno rojen ...

Kaj češ, fouš so nam.

kixs ::

Nikoli nisem rekel, da ni cesa naredil. Gre samo za nacin kako je "vse" naredil.

Govorim o Zokijevem kontekstu. Ce je res super duper manager, a neposten, kako bi sele bilo, ce bi bil se posten! Ali morda mislis, da to ne gre skupaj. Da je "dober manager", lahko le skorumpiran in neposten? Ali je morda nasa druzba v svojem bistvu tako skorumpirana, da drugace niti ne more biti?

solatko ::

Ga že kar fajn pogrešamo, saj je treba v LJ še precej postorit, predvsem pa ustavt vsakodnevni naval prometa v mesto. Če Zoki ne bo to poštimal, potem ne bo nihče.
Veliko parkirnih mest zasedejo študentje, ki se v nedeljo zvečer pripeljejo in v petek zvečer odpeljejo, ta čas pa njihove nepremičnine visijo po vseh delih mesta, kar pa med tednom še ostane normalnih parkirnih mest, pa vsako jutro zasedejo zaposleni v JU in ostalih državnih in paradržavnih službah, saj jim je strošek za plačljiva parkirišča, previsok.
Čakam da se uredijo parkirišča po KS, zrihta dovolilnice za 1, največ 2 avtomobila na stanovanje, ostalo pa 1€/h, izven obroča pa JP, 2,40/dan, sistem parkanddrive in LJ bo končno zadihala brez nenormalnih stoječih kolon vsak dan.

Naslednja faza je ureditev fasad - s pomočjo EU sredstev - izolacija, izgled..., na vseh objektih, ki ne odgovarjajo varčni rabi energije.
Delo krepa človeka

Good Guy ::

itak ne bo izvoljen kaj pa vam je. Volil ga bo jype pa še par ljudi

solatko ::

Good Guy - ni variante, da nebi zmagal že v prvem krogu - poglej protikandidate.
Ima zagotovljenih 60+ procentov.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

mtosev ::

Good Guy je izjavil:

itak ne bo izvoljen kaj pa vam je. Volil ga bo jype pa še par ljudi

žal se motiš. Janko bo zmagal z vsaj 65%, če ne s še večjim odstotkom
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Good Guy ::

mtosev je izjavil:

Good Guy je izjavil:

itak ne bo izvoljen kaj pa vam je. Volil ga bo jype pa še par ljudi

žal se motiš. Janko bo zmagal z vsaj 65%, če ne s še večjim odstotkom


Sej briga ene :)) zadolžil bo pa ljubljančane

korenje3 ::

kixs je izjavil:

To da eno govori, drugo pa dela :))


ti živiš v drugem svetu. kaj govori in kaj dela drugo?

D3m je izjavil:

Očitno je še nekaj posesti v Ljubljani katero je treba spremeniti namen. :))


bi rekel... pri nakupovalnem središču rudnik je še kar nekaj kmetijskih zemljišč znotraj avtocestnega obroča... malo žalostno, da imaš njive pred industrijskimi kompleksi... jankovič ima edini jajca, da spremeni namembnost. vsi prejšnji so samo govorili kako bodo spremenili in nekaj naredili... jankovič naredi to kar reče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

noraguta ::

ti živiš v drugem svetu. kaj govori in kaj dela drugo?

govori da je ljubljana najlepše mesto na svetu , je pa ena bolj grdih vasi v sloveniji brez kanalizacije in z najslabšim prometom. človerk je škodljiv , delujoče odvodnavanje je sfukal v 3h letih, pa noben ne zine a. Škoda se pa sanira potem iz proračuna.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

korenje3 ::

noraguta je izjavil:

ti živiš v drugem svetu. kaj govori in kaj dela drugo?

govori da je ljubljana najlepše mesto na svetu , je pa ena bolj grdih vasi v sloveniji brez kanalizacije in z najslabšim prometom. človerk je škodljiv , delujoče odvodnavanje je sfukal v 3h letih, pa noben ne zine a. Škoda se pa sanira potem iz proračuna.


ne moreš primerjat ljubljane z vašo vaško hišo kjer serjete v pojstle in se tuširate s kravjim mlekom...

boš razložil kako je sfukal odvodavanje?

jype ::

korenje3> boš razložil kako je sfukal odvodavanje?

Ne more, ni si še do konca zmislu.

noraguta ::

tako da je bila ljubljana dve leti nazaj poplavljena. samo en madat je nucal , da je zjebal sistem kateri je deloval 70 let. tega so se drugi župani zavedali te se pa ne. so pa lepe fasade.... samo odvodnavanja , smetišča pa podobnega pa nimate. škodo vam pa sanira cela slovenija. Seveda je potem fajn met takega župana pa živet na račun drugih. pa prinas se drek odpelje na nivo vi ga pa spustite v vodotoke.

jype je izjavil:

korenje3> boš razložil kako je sfukal odvodavanje?

Ne more, ni si še do konca zmislu.
evo ti zmišljevanje.


in ta veleumni župan bi popljavljal horjul, pa druge občine. u arest stem prevarantom.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

jype ::

noraguta> tako da je bila ljubljana dve leti nazaj poplavljena. samo en madat je nucal , da je zjebal sistem kateri je deloval 70 let.

Mhm, ker so nazadnje takšne padavine bile pred 70 leti je menda jasno, da so vsi do nastopa njegovega mandata skrbeli za odvodnjavanje, on je pa potem to zasral.

A čmo še rečt, da je Kučan uniču ceste v Železnikih?

noraguta> smetišča pa podobnega pa nimate.

Kdo te je pa tko grdo nategnu?

noraguta> in ta veleumni župan bi popljavljal horjul, pa druge občine. u arest stem prevarantom.

Ti se pa spoznaš na te reči, vidim.

A odvodnjavanje v Laškem je tut Janković pokvaru?

korenje3 ::

noraguta je izjavil:

tako da je bila ljubljana dve leti nazaj poplavljena. samo en madat je nucal , da je zjebal sistem kateri je deloval 70 let. tega so se drugi župani zavedali te se pa ne. so pa lepe fasade.... samo odvodnavanja , smetišča pa podobnega pa nimate. škodo vam pa sanira cela slovenija. Seveda je potem fajn met takega župana pa živet na račun drugih. pa prinas se drek odpelje na nivo vi ga pa spustite v vodotoke.


boš samo pisal kaj je sfukal, ne pa napisal kako je sfukal?
dej potem še razloži kateri sistem je zjebal, ki je deloval 70let?

smetišče imamo, pa že zrihtal ga je, namreč povečalo se je ločevanje odpadkov in pridobivanje metana. želel je tudi zgraditi zažigalnice, vender ni bilo denarja. ima pa v planu.

kaj sanira cela slovenija? prosim navedi.

na katerih drugih živi župan?

drek se pri nas ustrezno procesira in filtrira preko čistilnih naprav.

še dodatek na popravek posta:
verjamem da ni izmišljevanje. vem da je poplavilo vič. sam živim na viču.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

francek1 ::

Dobro vam je Ljubljančaninom Zorangutan možgane opral....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Matako ::

Neljubljančani ne razumete, da je za nas, Ljubljančane, Zoki kot "či" - življenska energija brez katere se nič ne zgodi. Kdo "boljši"? WTF? Ideja o županstvu nekoga drugega je sicer lep miselni eksperiment v stilu Schrodingerjeve mačke, nima pa nekega praktičnega pomena.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

redo ::

noraguta je izjavil:

pa prinas se drek odpelje na nivo vi ga pa spustite v vodotoke.


A zato vsakič ko pridem v kakšno vas, poslušam kako je treba vodo prekuhavati?

Ramon dekers ::

francek1 je izjavil:

Dobro vam je Ljubljančaninom Zorangutan možgane opral....



važn da bo đamija. Brez skrbi liberalci geyevski zakon vam skupina ki želi to zgradbo ne bo podprla:))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Starodavni ()

oracle ::

Kratek povzetek dejstev:
1. Jankovič ni nezmotljiv.
2. Naredil je daleč največ v Ljubljani od vseh županov.
3. Povečal dolg, ampak iz tega zneska naredil 10krat več kot bi kdo drug.
4 in mogoče najpomembneje: Jankovič že zelo dolgo nima problemov s financami. Morebiten pohlep po denarju je že zdavnaj potešil. Ergo, njegov namen je izboljšat zadeve, ker lastno finančno stanje si ne more več izboljšat (jurček vštet:D).

Skratka ne vem kaj vas skrbi. Vi radi igrate strateške igre na računalniku, on ima šanso "igrat" v RL. In če smo iskreni, ne gre mu slabo.

Starodavni ::

@Oracle

Kaj pa finančne težave njegove energetske ali kakšne skupine že, ki ima 55 mio € dolgov? Govorice ali kaj resnice na tem?

to so širili takrat, ko je kandidiral na volitvah za vlado.

Matako ::

Zoki je ljubljanski Robin Hood. Če nisi njegov prijatelj je tvoj problem.

Jaz ga imam rad, btw!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Gladi ::

Samo še Valvolina, toteka, čakam da bo začel razlagat kako v bistvu Ljubljana živi od JU.

Aranguntan je pa itak razred zase :))

Avenger ::

veliko stvari je, ki se jih ne da spravit v številke, recimo pranje možganov, ali pa sum na korupcijo, nepoštenost itd. Županska zmaga s 65% v prvem krogu, pri človeku, za katerega obstaja generalni konsenz, da je pravzaprav pokvarjen in rad kaj v svoj žep pobaše, ne dela vsega po reglcih, pove nekaj o stanju duha ljudi, ki ga volijo, kot pravi stari rek - dobiš takega vladarja kot si ga zaslužiš.

So pa jasne številke, za katere pa so zokijevi volilci slepi in tukaj dobro poznam zgoraj omenjeni primer Europlakata. To česar nisem povedal je, da je pri projektih, ki že z aviona izgledajo pregrešno dragi, vmes korupcija. Ker kdo pri zdravi pameti bi pa vrgel toliko denarja v projekt, ki ga lahko daš v prospekt Ljubljane, not prinese pa mogoče 5% od vzdrževalnih in nakupnih stroškov??? (in mimogrede, jype, bi prosil za vir tvoje informacije da se z bicikeljnom vozi 100.000 ljudi, sploh bi bilo fino če tole podkrepiš še s številkami, koliko denarja se nateče od te horde uporabnikov)

Sploh pa je Europlakat že drugič zadel na lotu, prvič je bilo to pod Danico Simšič z avtobusnimi postajami. Tukaj točnih podatkov nimam, ker je tega že 8 let, zgodba pa je zelo zelo podobna - Europlakat je v zameno za 15 letno uporabo oglasnega prostora na postajah le te zgradil brezplačno, kar se sliši super, ampak če bi takrat Ljubljana sama zgradila te postaje in dajala oglasni prostor v najem prostemu trgu, bi prinesla not stroške gradnje v nekaj letih.

Ampak ljudem se fučka. Ker je nekaj pa le premaknil in ima kaj za pokazat, kajne? Mogoče se je nekoč v njegovemu umu posvetila iskrica, da ne moreš SAMO krast in sploh bit baraba, ampak se moraš potrudit, da ugodiš ljudem, po človeško, buy now, worry later, noben se ne vpraša za kakšno ceno in iz katerega žepa, važno da je, zdaj.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

jype ::

Avenger> Županska zmaga s 65% v prvem krogu, pri človeku, za katerega obstaja generalni konsenz, da je pravzaprav pokvarjen in rad kaj v svoj žep pobaše, ne dela vsega po reglcih, pove nekaj o stanju duha ljudi, ki ga volijo, kot pravi stari rek - dobiš takega vladarja kot si ga zaslužiš.

Pa si ti gledal soočenje županskih kandidatov pred prvimi volitvami?

Pa to, da se je njegova večina v mestnem svetu po prvem mandatu povečala ti očitno tudi ne pove nečesa o stanju duha ljudi, ki dejansko živijo v MOL in lahko iz prve roke vidijo rezultate dela trenutnih mestnih oblasti?

Matako ::

Vse to kar omenjate... Zoki je bil _prisiljen_ v alternativno financiranje, ker mu je Jajo pobral ves denar.

Saj tudi otrok na ulicah Bangladeša je tehnično tat, vendar to počne častno za preživetje sebe in svojih bližnjih - no tak je naš Zoki.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Avenger ::

Aha, kaj pa pove o človeku to, da ne zna izgubljat? Če ne bom predsednik vlade (ga pač niso sprejeli ane?), bom šel pa nazaj za župana. Kulči.

Jype, še tistle oklepaj zgoraj preberi.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Ramon dekers ::

ljubljano filozofska fakulteta gor drži, pa fdv. Oz tako je: Ljubljana deluje po principu NUK -a. Prideš tja si izbereš na cobisu članke. Potem greš v čitalnico da bi si izbral revije. Ampak ne ne, tam ti dajo pildke kjer moraš še enkrat v cobis da jim napišeš vse o članku, potem ti v čitalnici rečejo da tega nimajo in da imajo to v veliki dvorani zgoraj, velika čitalnica. Potem prideš tja mu pokažeš kaj bi rad in ti reče čez pol ure. Čez pol ure ti prinese revije kjer ugotoviš da je kup izvodov samo tega izvoda ne kar bi ti rad. No ko greš še enkrat v malo čitalnico po še en članek (TUDI TAM ČAKAŠ 30 MIN DA GA PRINESEJO) ti gospod reče da je to bolj humanistično usmerjena knjižnica in da se obrni za svojo literaturo kam drugam. Torej v 4 urah sem dobil 2 članka. Še dobro da sem imel dopust.

No na enak princip pa deluje celotna Ljubljana. Kinda za podret vse skupaj in začet jovo na novo. Center zabit, parkirnine drage ko hudič, bolnica in šole v CENTRU mestA...imajo pa krožišča in sedaj đamijo - no še pride.

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

največ komentarjev je: zoki sam krade.

ko vprašaš: kaj krade.

dobiš odgovor: zoki krade.

pa spet vprašaš: ja kaj je ukradu?

pol pa odgovor: naj se vrne v svojo domovino.

Ramon dekers ::

pa spet vprašaš: ja kaj je ukradu?


ja kaj pa lahko krade? Prometnih znakov sigurno ne. Že samo vprašanje je retardirano.

jype ::

Avenger> sploh bi bilo fino če tole podkrepiš še s številkami, koliko denarja se nateče od te horde uporabnikov

Nič, ker je to servis, ki ga mesto ponuja ljudem. Prva ura je zastonj, 99.5% prevozov je pa znotraj tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Matako ::

Ok, dovolj tega. Zoki je ok.

Me pa skrbi, da nas bo kmalu spet zapustil zaradi predčasnih volitev - saj Jajova kamarila vendar ne bo zdržala niti leto - in Zoki se bo moral odzvati klicu domovine (ki je SLOVENIJA!).

To je kar en tak hud čustven stres. Zoki pride, Zoki gre. Ok 1x na leto še gre no.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Ramon dekers ::

Me pa skrbi, da nas bo kmalu spet zapustil zaradi predčasnih volitev - saj Jajova kamarila vendar ne bo zdržala niti leto - in Zoki se bo moral odzvati klicu domovine (ki je SLOVENIJA!).


Janševa kamarila je zrihtala posle slovecnu Škrabcu, natančneje Korel. Samo dekfekti ne razumejo da se tako dela v politiki.
Jankovič pa zna ne niti angleško.

Nevem zakaj misliš da bo tam samo 1 leto? Načeloma vam privoščim Jankoviča no problem...ampak on je tako moralno kot praktično nesprejemljiv in nesposoben v vseh ozirih.

Matako ::

Ja saj vidiš kaki časi so. Raznorazne volitve postajajo pravi hit pa tudi ljudje jih imajo radi. Večina se politično zares razživi šele takrat, vmes so precej mlačni.

Je pa to kot rečeno stres. Ampak po mojem dokler so kampanje dovolj narazen, da si lahko naš Zoki saj za silo oddahne je še vse v redu. Jaz bi rekel, da je eno leto ravno prav za cikel kampanj. Prepričan sem, da bi lahko vmes stisnil še eno za Predsednika republike!!
/\/\.K.

jype ::

Ramon dekers> ampak on je tako moralno kot praktično nesprejemljiv in nesposoben v vseh ozirih.

Ne ga volt, pa bo.

Ramon dekers ::

pa naj imajo zaradi mene Jankoviča, lahko si izvolijo tudi ceco in jo vsak dan poslušajo, to pa utemeljijo da bo delala velike koncerte in velike zaslužke ker bo mandatarka in še pevka.
Je pa že res cajt da se kaj spremeni, Slovenija je centralizirana, 2 ure se voziš v Ljubljano in iščeš parkir plac če si odaljen 25 km. To je 4 ure na dan vožnje če nisi iz Ljubljane. V tem primeru je najboljša ideja da se kar preseliš v Ljubljano.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> Je pa že res cajt da se kaj spremeni, Slovenija je centralizirana, 2 ure se voziš v Ljubljano in iščeš parkir plac če si odaljen 25 km. To je 4 ure na dan vožnje če nisi iz Ljubljane. V tem primeru je najboljša ideja da se kar preseliš v Ljubljano.

Ne maramo vas! Ostante v rovtah! Hočmo džamijo, ne pa hribovcov!

korenje3 ::

ne vem kaj komentirajo neljubljančani kandidata za župana v ljubljani... verjetno iz ljubosumja.

Matako ::

korenje3 je izjavil:

ne vem kaj komentirajo neljubljančani kandidata za župana v ljubljani... verjetno iz ljubosumja.


+1
/\/\.K.

Ramon dekers ::

Ne maramo vas! Ostante v rovtah! Hočmo džamijo, ne pa hribovcov!


jup, tudi pripadnika rkc - ja se bomo morali seliti v Ljubljano. Prideš na kak golaž?

korenje3 je izjavil:

ne vem kaj komentirajo neljubljančani kandidata za župana v ljubljani... verjetno iz ljubosumja.



+1

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> jup, tudi pripadnika rkc - ja se bomo morali seliti v Ljubljano. Prideš na kak golaž?

Prvi del sporočila mi je pretežno nerazumljiv, na golaž pa pridem, ko boste mel giga optiko.

Ramon dekers ::

Prvi del sporočila mi je pretežno nerazumljiv, na golaž pa pridem, ko boste mel giga optiko.


rovtarji, pripadniki rkac - ja...vsi tvoji sovražniki:)ne rabiš giga optike ti samo pripelji svojo rit na golaž! Če ti je pa problem pa mi lahko pridemo do tebe, pripeljemo nutelo, hrenovke....

francek1 ::

Matako je izjavil:

Vse to kar omenjate... Zoki je bil _prisiljen_ v alternativno financiranje, ker mu je Jajo pobral ves denar.

Saj tudi otrok na ulicah Bangladeša je tehnično tat, vendar to počne častno za preživetje sebe in svojih bližnjih - no tak je naš Zoki.

No, to, da nekdo primerja metode Zokija z bangladeškimi otroci je spet en od pokazateljev psihičnega stanja Zokijevih navijačev....

korenje3 je izjavil:

ne vem kaj komentirajo neljubljančani kandidata za župana v ljubljani... verjetno iz ljubosumja.

Dragi moj, jaz sem bil Ljubljančan že mnogo pred tem, ko si ti še atiju po jajcih skakljal...in nisem en od pritepencev, ki zdaj s trenirkami onesnažujejo okolico Prešernovega spomenika....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

jype ::

francek1> Dragi moj, jaz sem bil Ljubljančan že mnogo pred tem, ko si ti še atiju po jajcih skakljal...in nisem en od pritepencev, ki zdaj s trenirkami onesnažujejo okolico Prešernovega spomenika....

Sine, spokaj nazaj za Ural, preden te kleni Veneti napodimo še kam dlje!

Ramon dekers> ne rabiš giga optike ti samo pripelji svojo rit na golaž! Če ti je pa problem pa mi lahko pridemo do tebe, pripeljemo nutelo, hrenovke....

Če česa ne potrebujem, potem so to hribovci in njihova folklora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
««
2 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25242963 (36483) SimplyMiha

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584213676 (181739) Pšenični

Več podobnih tem