» »

Freeze računalnika

Freeze računalnika

kredn ::

Zdravo!

Jst mam pa en velik problem pri mojem prenosniku, ker mi kar naprej zmrzuje in kdaj lahko tudi po 2 dni ne kdaj pa tu usake 5 min..! Mogoce je preobremenjen zato ker kadar npr vlečem dol filme preko torrenta mi prav kmalu zamrzne.. A sem gledav pod upravitelja datotek pod učinkovitost delovanja in ni nikoli na kritčnemu sanju! : ) zdj sm na novo nalužu tut win 7 sam ne pomaga nič! Kadar mi zamrzne je edina možnost da držim tipko za ugasnt in ga ponovno odprem.! Če ma kdo kakšno zamisel kaj bi lahko bilo jo prosim napišite! :p

Hvala vam za pomoč!
  • polepsal: Mavrik ()

Fukomuko ::

Verjetno se ti pregreva. Razdri ga in s kompresorjem očisti reže ter ventilator. Pri tem pazi, da se ti ne bo ventilator preveč zavrtel, ker ga lahko uničiš.

hojnikb ::

Fuč kondenzatorji...
#brezpodpisa

solatko ::

kredn - tip prenosnika je......,
prenosnik ni za 24/7 delovanje. Verjetno je poln prahu. Vse kaže na pregrevanje.
Delo krepa človeka

Duhec ::

Čudno je to, da deluje recimo 2 dni ali pa samo 5 minut in frizne. Če bi bilo zgolj pregrevanje potem ne bi zdržal (kot prav) dva dni. No, odvisno je tudi kaj in kako ga obremenjuješ.
Preveri disk in pripopaj s.m.a.r.t podatke.
Lahko te heca kak gonilnik za mrežno.malo opazuj pri kakem dejanju komp zmrzne.
In ko zmrzne, mogoče ledica za disk sveti ?

kredn ::

pomoje da prahu ne bi smelo nevem kok bit notr kr je šekr nov(4mesce) in to mi je delalo že 1 tedn po nakupu..:P pa sm mislu da je napaka na kakšnemu driverju..problem je da mi zamrzne sam kadar mam odprt utorrent in mi dol uleče kak film..sam sm uzadnč mem odprto za RAM im CPU pa za disk ce bi mi zarad tega kj nagajal...sm je use uredu..mogoce je res preobremenjen..:P jst pri zmrznjenem ne vidm nobene ledice..
Lenovo, intel i3, 4gb RAM,

p.s. pa naj mi edn še pove kje se pogleda na prenosniku za več podatkov..!enkrat sm vidu, da se nekaj napiše pod iskanje pa sm pozabu kaj !!

Lp

Invictus ::

Če je laptop še v garanciji, ga kar lepo nesi na servis ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

eboycina ::

da ne odpiram nove teme.

Imam enako težavo, razlika je le v tem, da je govora o starejšem računalniku. 1Ghz AMD, 1GB rama SDR, 32MB grafa itd.
Računalnik včasih kar lepo dela po pol ure, uro kolikor ga potrebujem, včasih pa 2 min po vklopu kar freezne. Sčistil sem ga že, odprl ohišje itd, da ima dotok zraka tako da pregrevanje po moje ne bi smelo biti.
Kaj storiti?
Hvala

kredn ::

Zdaj ko sem spet našu en film in sem ga zaceu dajat dol iz partisa, je nekaj minut zdržalo nato mi ga je spet zamrzlno..Ob tem pa mam skos vecji sum na preobremnitev prenosnika!! a se da dobit še kakšen program za bolj pregledne te obremenitve? :P Hvala za pomoč

Lp

kredn ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kredn ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 zamrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
386411 (5944) ST-777
»

Računalnik se čudno obnaša, zmrzuje, se ne prižiga (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
554098 (3422) GTX970
»

Problem z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
182192 (1917) Fendt
»

Prenosnik se greje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
586777 (5678) Pyr0Beast
»

Zakaj mi računalnik zamrzuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
623746 (2958) antraxxx

Več podobnih tem