» »

Kje dobit hamburger "potrebščine"

Kje dobit hamburger "potrebščine"

1
2
»

harvey ::

Evo prava reklama na hamburger
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Avenger ::

lahka omaka, pa presenetljivo dobra: po občutku 3 žlice jogurta, 1 žlico gorčice, 1 žlico kisle smetane, paprika v prahu, začimbna mešanica za solato, sol, mogoče malenkost sladkorja, fino premešat

pa maš same naravne sestavine, deluje tud če zmešaš samo jogurt pa gorčico, začimbe
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

MrBrdo ::

Slabš od une iz lidla ne more bit :P
MrBrdo

RejZoR ::

Ne vem kero si vzel, da ti je bila tko grozno ogabjna ampak ko sem nazadnje jemal tisto, ki sem jo omenjal na začetku je bila čist dobra. Sicer je vedno dejavnik okusa posameznika ampak niti slučajno pa ni bila na nobenem novoju omenjene ogabnosti...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MrBrdo ::

Hehe no saj meni ni ogabna, ampak mi je una iz Leclerca bolj vsec, pa ze una ni nekaj posebnega :)
MrBrdo

;-) ::

Meni je ta iz lidla čisto ogabna, nevem kak ma kdo sploh lahko rad to bwah!

MrBrdo ::

Če imaš isto kot jaz... Meni se samo zdi, da je malo preveč na čebulni osnovi :)
MrBrdo

;-) ::

Nevem zgleda kot majoneza mešana z gorčico z velikimi kosi kumar ali kaj je to noter. Zdaj jo je še pol noter pa zelo težko ven spraviš ker je tako gosta da joj 1/3 pa sem jo itak stisnil v pumije ker je na vrhu z gledala pokvarjena/zluftana ker ni hermetično zaprta.

MrBrdo ::

Ja to je tudi mene zmotilo, da ni hermetično zaprta, pa stiska se res slabo. Tista iz Leclerca je bila hermetično zaprta, stiska se boljše, pa še manjša je :)
MrBrdo

RejZoR ::

Matr no, a tega stuffa ni več al kaj? Grem danes v Lidl Domžale, naredim 2 kroga naokoli in nikjer niti ene te ameriške zadeve. Kaj je to trajal cele 2 dni al kaj? In pol sem ves žalosten vzel 2 paketa onih fejk cheeseburgerjev ter pivo z limono in odpujsal domov. Bes jih plentaj!
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

;-) ::

1teden ne 2dni

MrBrdo ::

RejZoR, če boš kej v LJ pejt v Leclerc, tm maš vse skos. V Lidlu itak nimajo kruha, tko da bi mogu v kajzerci delat :)
Omaka: Pri majonezah in gorčicah
Kruh: Pri toastu (ne pri kruhu)
Meso: Pač meso, maš pa v zmrzovalniku na drugi strani tut zmrznene pleskavice. Ne vzet une k jih je 10 za 4 EUR ker niso tok dobre :)
Pa sir vzami un cheddar toast sir k je tak bl oranžen, k je boljši.
PS: V Leclercu majo zraven bombic za burgerje tut tisti kruh za ameriške hotdoge, če komu to bl paše... Moram sam še sladek senf najt, ker paše zraven, upam da ga imajo kje v Leclercu čeprav sem že gledal pa nisem našel.
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

RejZoR ::

;-) je izjavil:

1teden ne 2dni


Ne štekam, zakaj sam 1 teden?! Mislim wtf no. What's next, sadni jagodni jogurt samo ob torkih, ananasov pa vsake 4 mesece za 1 teden? Jezst bi to večkrat na let kupil, ne pa sam enkrat na let pa še to za sam 1 jeben teden. Čudna politika to...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

joze67 ::

RejZoR je izjavil:

Ne štekam, zakaj sam 1 teden?!

Mogoče ker gre za akcijo "Ameriški teden"?

RejZoR ::

Že, ampak a niso nikoli pomislili, da bi folk mogoče to kupoval večkrat kot samo 1x na leto za 1 teden? One pakirane hamburgerje pa imajo čez celo leto pa so istega branda kot te omakce in ostali stuff.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

fosil ::

U bistvu ni niti en teden, dobijo eno pošiljko in imajo dokler ne zmanjka.
Blagovne znamke pa so itak od lidla, ista znamka torej ne pomeni istega proizvajalca.
To pač oni različnim proizvajalcem dobavijo svojo embalažo.
Tako je!

RejZoR ::

Sej sem napisal istega branda, ne proizvajalca (brand je American Way se mi zdi).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bombica za hamburger

Oddelek: Loža
448847 (7088) ;-)
»

Maribor hrana nasvet - hamburgerji / sladice

Oddelek: Loža
337035 (3752) billy
»

Dobra omaka za doma narejen hamburger

Oddelek: Loža
1410584 (8927) MTB
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417728 (13088) Gremio

Več podobnih tem