» »

Pametnejši

Pametnejši

1
2
3

Ramon dekers ::

Vzpodbujati v nekaj, kar te ne pritegne, je lahko dvorezen meč.


odvisno kako to predstaviš. Saj lahko tudi sesalec prodaš človeku ki ne sesa rad za 3000€ vreden pa je 50€.

edit: ko bo videl kaj nova "igrača" zmore bo z veseljem presesal bajto.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Večino otrok itak zanima _vse_.


Do neke mere.

o+ nevone

odvisno kako to predstaviš.


Pa tudi kako dojameš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

Ramon dekers ::

Pa tudi kako dojameš.


jah bolj ko si izobražen, težje boš sprejemal bedarije.

jype ::

blackclw> Posnami se ko poješ, treniraj 3 mesce, objavi video pa ti bomo povedal če zveniš kot pro ali ne.

Pro trenira leta, da postane pro (ampak po 15 letih občasnega prepevanja bistveno manj fušam, čeprav veliko premalo treniram, da bi znal peti lepo).

nevone> Ampak nekateri pravijo da se nadarjenosti lahko naučiš. Torej, da ne obstaja v tebi samem, ampak pride od zunaj.

Seveda pride od zunaj. Ne moreš postat vrhunski pianist, ne da bi se tega vrhunsko naučil, ne glede na to kako nadarjen si.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

nevone ::

dober recept za uničit otroka je lahko tudi profesorica slovenščine ki poseljuje s Prešernovimi in Cankarjevimi tezami.


Seveda, ampak čemu se nekateri temu upirajo, drugi pa pač zmeljejo tistega Cankarja, pa je? Pa učiteljica vsem enako razlaga.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

nevone> Seveda, ampak čemu se nekateri temu upirajo, drugi pa pač zmeljejo tistega Cankarja, pa je? Pa učiteljica vsem enako razlaga.

Upirajo se tisti, ki so se naučili, da je treba biti kritičen. Zmeljejo tisti, ki so se naučili, da je treba ubogat.

kr1ženska ::

nevone je izjavil:

Sem pa mnenja, če vidiš, da je otrok dejansko nadarjen za nekaj, ga je treba v tem max spodbujati. Zavedati se moramo, da so taki otroci redkost. In da ta redkost doleti prav tebe...


Ampak nekateri pravijo da se nadarjenosti lahko naučiš. Torej, da ne obstaja v tebi samem, ampak pride od zunaj.

o+ nevone


Mozart - že kot otrok izrazit genij kateremu je oče pomagal do uspeha. Genijem se reče geniji iz razloga.

Če bi se lahko nadarjenosti naučil, bi zdele sami Einstaini okol skakal.


Sice pa, kar se tiče spodbude okolja. Man starši niti 1x u lajfu niso rekl naj grem delat nalogo al se pa učit pa glih tako končujem faks. Veliko je odvisno od človeka samega.

Ramon dekers ::

bravo jipe.

jype ::

kr1ženska> Mozart - že kot otrok izrazit genij kateremu je oče pomagal do uspeha. Genijem se reče geniji iz razloga.

A bi se lahko tak otrok pojavil v družini, v kateri ni dostopa do glasbenih instrumentov?

Ramon dekers ::

bravo jipe. Sicer pa kr1zenska daj zresni se. Vecina druzboslovnih faksov je lazja kot gimnazija Poljane. Faks pa sam po sebi nima nobene vrednosti vec! Razen matematike, medicine. Studiras kaj od tega?

nevone ::

Upirajo se tisti, ki so se naučili, da je treba biti kritičen. Zmeljejo tisti, ki so se naučili, da je treba ubogat.


Pa so se tega res naučili?

Mene že celo življenje šopajo s tem, da moram ubogat, pa sem zato še vedno kritična.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kr1ženska ::

jype je izjavil:

kr1ženska> Mozart - že kot otrok izrazit genij kateremu je oče pomagal do uspeha. Genijem se reče geniji iz razloga.

A bi se lahko tak otrok pojavil v družini, v kateri ni dostopa do glasbenih instrumentov?


Prav zato sem rekla, da moraš otroka za katerega vidiš, da je nadarjen k temu max spodbujati!!


Nisem na nobenem družboslovnem faksu. In nima veze kaj študiram pač pa kako razmišljam!!

nevone ::

A bi se lahko tak otrok pojavil v družini, v kateri ni dostopa do glasbenih instrumentov?


Normalno, da bo brez instrumenta težko kaj pokazal.

Bolje bi se bilo vprašat, ali se lahko v vsaki družini, kjer so dostopni glasbeni instrumenti, pojavi tak otrok?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

Ramon dekers> Vecina druzboslovnih faksov je lazja kot gimnazija Poljane.

Kako kej kaže tvoj FDV? Sej ne pravim, da je težji od, no, težjih faksov, ampak tak mačji kašelj, kot si mnogi predstavljate, pa tudi ni.

nevone> Bolje bi se bilo vprašat, ali se lahko v vsaki družini, kjer so dostopni glasbeni instrumenti, pojavi tak otrok?

Ja, _lahko_ se. Ni nujno, da se, vendar se lahko.

_Ne more_ pa se v družini, kjer ni danosti za to.

kr1ženska> Prav zato sem rekla, da moraš otroka za katerega vidiš, da je nadarjen k temu max spodbujati!!

Jah, kako ga pa spodbujaš, če nimaš pojma o rečeh, ki ga veselijo? Umakneš se mu s poti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Kenpachi ::

jype je izjavil:

Ramon dekers> Vecina druzboslovnih faksov je lazja kot gimnazija Poljane.

Kako kej kaže tvoj FDV? Sej ne pravim, da je težji od, no, težjih faksov, ampak tak mačji kašelj, kot si mnogi predstavljate, pa tudi ni.


Sta podpisala?

Če da, bi blo fajn met eno temo za updejte progressa.
Zaraki Kenpachi.

Mipe ::

Pozabi na piflanje itd.

Najpametnejši so tisti, ki imajo največ izkušenj oz. prave izkušnje. Nek britanec, ki si je zapomnil vozne rede VSEH vlakov v Angliji, je na tem področju najpametnejši človek na svetu. Ampak ne dovolj, da bi 100% rešil veliko nagradno križanko brez uporabe kakega ugankarskega slovarčka.

Na katerem podrožju želiš biti pametnejši? Naberi si izkušnje tam. Evo, rešeno.

kr1ženska ::

Ne, ne hodim na FDV.

Mene bolj zanima, ali bi vi za savante rekli da so pametni?

Mipe ::

Ko gre za njihovo področje, vsekakor.

Mozart je bil genij, ko je šlo za glasbo. Ampak na drugih področjih, recimo pri matematiki in fiziki, pa se ni ravno izkazal.

Kenpachi ::

No, razen tega, da glasba je matematika in fizika. ;)
Zaraki Kenpachi.

Ramon dekers ::

Kenpachi je izjavil:

jype je izjavil:

Ramon dekers> Vecina druzboslovnih faksov je lazja kot gimnazija Poljane.
:|
Kako kej kaže tvoj FDV? Sej ne pravim, da je težji od, no, težjih faksov, ampak tak mačji kašelj, kot si mnogi predstavljate, pa tudi ni.


Sta podpisala?

Če da, bi blo fajn met eno temo za updejte progressa.



Neče;((hja edina ovira so roki. Drugače več kot 2 - 3 tedne za en izpit ne bi smelo trajati. Pa na koncu tista diploma. Za 30.000 jurčkov bi takoj sprejel, načeloma pa mi tisti dipl xxxx ne bi pomenil nič celo več, vseeno bi mi bilo ali bi ga dobil ali ne. Dam pa roko v ogenj da je težje dokončati gimnazijo v enem letu kot tisti fdv.

Ramon dekers ::

Nisem na nobenem družboslovnem faksu. In nima veze kaj študiram pač pa kako razmišljam!!


glede na to da si v prejšni temi nabijala tako kontradiktorne izjave, si pri večini izgubila velik del kredibilnosti.

Phantomeye ::

Ramon dekers je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

jype je izjavil:

Ramon dekers> Vecina druzboslovnih faksov je lazja kot gimnazija Poljane.
:|
Kako kej kaže tvoj FDV? Sej ne pravim, da je težji od, no, težjih faksov, ampak tak mačji kašelj, kot si mnogi predstavljate, pa tudi ni.


Sta podpisala?

Če da, bi blo fajn met eno temo za updejte progressa.



Neče;((hja edina ovira so roki. Drugače več kot 2 - 3 tedne za en izpit ne bi smelo trajati. Pa na koncu tista diploma. Za 30.000 jurčkov bi takoj sprejel, načeloma pa mi tisti dipl xxxx ne bi pomenil nič celo več, vseeno bi mi bilo ali bi ga dobil ali ne. Dam pa roko v ogenj da je težje dokončati gimnazijo v enem letu kot tisti fdv.


A ti bi samo izpite delal ali kaj? Pri večini predmetov moraš ti nekaj dejansko naredit, da loh greš na izpit. Menda je to standard na vseh faksih.

Sicer ti pa jaz predlagam, da probaš diplomirat na mednarodnih odnosih. Mala malica. Ali pa na družboslovni informatiki (sej statistika, pa programiranje, pa družboslovna metodologija, analitika itd... to ti gre ane?)

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

A ti bi samo izpite delal ali kaj? Pri večini predmetov moraš ti nekaj dejansko naredit, da loh greš na izpit. Menda je to standard na vseh faksih.


kaj pa bi ti rada da naredim? seminar? vaje ? Ravno gledam pri predmetih : "Ženske in politika". Pa očitno potrebujem pass oz moram biti registriran da izvem vse informacije o predmetu.

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

Ramon dekers je izjavil:

A ti bi samo izpite delal ali kaj? Pri večini predmetov moraš ti nekaj dejansko naredit, da loh greš na izpit. Menda je to standard na vseh faksih.


kaj pa bi ti rada da naredim? seminar? vaje ? Ravno gledam


Ja vse, kar je potrebno. Izpiti so zgolj 30% vsega dela.

Ramon dekers ::

Ja vse, kar je potrebno. Izpiti so zgolj 30% vsega dela.


Resno? Torej seminar 50% vaje 20% in izpit 30%? Al kako?
Potemtakem učenja sploh ni če je izpit 30%? Oz nek minimalen trud.

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

Ramon dekers je izjavil:

Ja vse, kar je potrebno. Izpiti so zgolj 30% vsega dela.


Resno? Torej seminar 50% vaje 20% in izpit 30%? Al kako?
Potemtakem učenja sploh ni če je izpit 30%? Oz nek minimalen trud.


Ti namerno obračaš besede?

rekel sem, da v izpite v 4 letih vložiš 30% VSEEEEGA dela, ki ga vložiš v faks. Vse ostalo so tedenske vaje, seminarji, praktikumi, itd.

Torej, ce trdis, da fdv naredis v ENEM letu, to pomeni, da moras v tem letu vložit TOČNO TOLIKO časa in truda.

Ramon dekers ::

torej mi hočeš povedati kako lahki so izpiti če je potrebno vložiti samo 30% v njih? Ali ni ravno izpit najbolj pomemben del predmeta?

Zgodovina sprememb…

Kenpachi ::

Pa ne, vaje in seminarji so, kot zgleda. Opraviš vaje, spišeš seminarje, delaš domače naloge, potem pa prdneš na izpit. Glede na to, kakšen zmazek delcev se ustvari na papirju, potem to predstavlja delež 30% vsega uspeha pri predmetu.
Zaraki Kenpachi.

para! ::

Če že, ti nej plača izredni študij + 30k, ti pa se zavežeš, da vrneš, če failaš :)

Redni 4-letni program narest v enem letu je, imo, precej težje, če pogledaš kakšne obveznosti imaš.

lp
Death before dishonor!

Phantomeye ::

Z izpitom se ponavadi zaključi predmet ja. Nikjer pa ne piše, da more bit izpit najtežja stvar.
na FRI - pri programiranju - dejansko misliš, da se ljudje naučijo programirat med učenjem za izpit, ki je bolj kot ne teoretski... ne. ljudje hodijo na vaje oz. se doma pobijajo. Tko da gre večina dela v vaje.


Od predmetov, kjer je samo izpit in nobenega drugega dela, ne odneseš NIČ.

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Redni 4-letni program narest v enem letu je, imo, precej težje, če pogledaš kakšne obveznosti imaš.


problem so obvezna predavanja, vaje, pa časovno usklajevanje. Izpit pa seminar sploh ne bi bila problem.

Pa ne, vaje in seminarji so, kot zgleda. Opraviš vaje, spišeš seminarje, delaš domače naloge, potem pa prdneš na izpit. Glede na to, kakšen zmazek delcev se ustvari na papirju, potem to predstavlja delež 30% vsega uspeha pri predmetu.


Ma važna je obvezna prisotnost.

Redni 4-letni program narest v enem letu je, imo, precej težje, če pogledaš kakšne obveznosti imaš.


Kakšne obeznosti? Še sedaj nevem. Glede na to da je potrebno v učenje za izpite vložiti samo 30%...

Phantomeye ::

Ramon dekers je izjavil:

Redni 4-letni program narest v enem letu je, imo, precej težje, če pogledaš kakšne obveznosti imaš.


problem so obvezna predavanja, vaje, pa časovno usklajevanje. Izpit pa seminar sploh ne bi bila problem.

Pa ne, vaje in seminarji so, kot zgleda. Opraviš vaje, spišeš seminarje, delaš domače naloge, potem pa prdneš na izpit. Glede na to, kakšen zmazek delcev se ustvari na papirju, potem to predstavlja delež 30% vsega uspeha pri predmetu.


Ma važna je obvezna prisotnost.

Redni 4-letni program narest v enem letu je, imo, precej težje, če pogledaš kakšne obveznosti imaš.


Kakšne obeznosti? Še sedaj nevem. Glede na to da je potrebno v učenje za izpite vložiti samo 30%...


Dej mi raje povej kaj ti študiraš oz. iz kje si diplomiral. Druga stvar pa, ki me zanima je... ali je na tem vašem faksu edina obveznost, v katero vložiš ves svoj čas oz. si vložil svoj čas. samo izpit in nič drugega?

Ramon dekers ::

Lahko rečem da je bil temelj IZPIT. Pisno - ustno, včasih še seminarska.

Phantomeye ::

Ramon dekers je izjavil:

Lahko rečem da je bil temelj IZPIT. Pisno - ustno, včasih še seminarska.


Povej mi KJE si diplomiral. Poudarek je bil na tem vprašanju.

Razen seveda, če si faliranc, ki si skuša dvignit ego s pretiranim hvaljenjem, kako bi lahko fdv naredil v enem letu, če bi hotel.

Torej, once again.

Kakšen je tvoj trenutni status?

a) Sem diplomiral na ...

b) Študiram na ...

c) Sem faliranc

aja, ce ne odgovoris, se avtomatsko sklepa, da je odgovor c)

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

glej ne da se mi prerekat s teboj. Če te res zanima mi piši na zs, greva na kavo, zraven pa ti prinesem svoje naloge.

Smešno se mi zdi edino to, da je kar ste napisali res. Nekdo je za knjigami cele dneve ker se pripravlja na izpit + tega lahko naredi pisno z 10 ustno pa rukne vice - versa, nekdo pa temu posveti le 30% celotnega študija, ostalo so seminarske, vaje in še kaj. Obadva pa sta na koncu diplomiranca...Fair play? Not...

Zgodovina sprememb…

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

Nisem na nobenem družboslovnem faksu. In nima veze kaj študiram pač pa kako razmišljam!!


glede na to da si v prejšni temi nabijala tako kontradiktorne izjave, si pri večini izgubila velik del kredibilnosti.


Povem tisto kar preberemi, slišim, mislim, oziroma osebna praksa. Če moje trditve po vaših podatkih ne držijo, očitno napačne informacije.

Nikoli nisem zatrjevala da nekaj 100% drži in sem ob vsakem komentarju stvar mal premislila in se nisem oglašala dokler zadeve nisem preverila.

Sicer se pa ne obremenjujem s tem, kako visoko sem na vaši lestvici kredibilnosti. Kot ste že v prvi temi, ko sem se oglasila, gotovo ugotovili, je moj namen vse prej kot ispasti neki ful uredu pa faca pa pametna... kr neki. To pove tut moj vzdevek "kr1ženska". Če bi hotla, da mi pihate na dušo, bi malo drgače govorila.

Si pač rada širim obzorja. Prav zato že kar nekaj časa prebiram tale forum. Imate zanimiva mišljenja oziroma se da tuki dobit velik koristnih informacij.


No ja, res bi morala sam tist 1. komentar napisati v prvi temi ko sem se oglasila in se spet umakniti v zaledje, kot je bil moj prvotni namen.

Have fun 8-)

Parapapa-papa ;)

Bananovec ::

@kr1ženska, moram te opozoriti na dorečeno nenapisano pravilo na forumu glede na to, da si nova.
Pravilo pravi, da komentarje oseb z oznako Persona non Grata popolnoma ignoriraš oz. te osebe spregledaš, razen če ti je reeeeeeeeeeeees dolgčas.
Deloma to drži tudi za mnenja oseb Persona Rudis.
Have a nice day!
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Phantomeye ::

Ramon dekers je izjavil:

glej ne da se mi prerekat s teboj. Če te res zanima mi piši na zs, greva na kavo, zraven pa ti prinesem svoje naloge.

Smešno se mi zdi edino to, da je kar ste napisali res. Nekdo je za knjigami cele dneve ker se pripravlja na izpit + tega lahko naredi pisno z 10 ustno pa rukne vice - versa, nekdo pa temu posveti le 30% celotnega študija, ostalo so seminarske, vaje in še kaj. Obadva pa sta na koncu diplomiranca...Fair play? Not...


Hehe, meni je smešno da si moj podatek nekritično sprejel kot resnico.

Po drugi strani pa (bodisi je moj podatek resničen ali ne)na nobenem faksu čas ga porabiš za določen predmet ni v prid učenju za izpit. čas prisotnosti na vajah +čas dela (vse kar delaš za predmet izven vaj) NIKAKOR NI in NE MORE bit manjši od ur učenja za nek izpit. Če pa ima predmet samo predavanja + izpit. Je pa to druga stvar.

IceIceBaby ::

Smešno se mi zdi edino to, da je kar ste napisali res. Nekdo je za knjigami cele dneve ker se pripravlja na izpit + tega lahko naredi pisno z 10 ustno pa rukne vice - versa, nekdo pa temu posveti le 30% celotnega študija, ostalo so seminarske, vaje in še kaj. Obadva pa sta na koncu diplomiranca...Fair play? Not...


Se strinjam. Prvi se nadrka teorijo, ki jo profesorji želijo slišat od njega in po izpitu mu ostane en kup nepomembnega balasta.

Drugi dela seminarske, projekte, vaje in na druge načine pridobljeno znanje prenaša v prakso. Ta dejansko nekaj odnese od predmeta.

Phantomeye ::

Moram pa reč, da ima Ramon zanimivo lastnost. Vsako izjavo toliko časa obrača okoli, izkrivlja in manipulira z njo, da nakoncu dejansko potrjuje njegove argumente.

IceIceBaby je izjavil:

Smešno se mi zdi edino to, da je kar ste napisali res. Nekdo je za knjigami cele dneve ker se pripravlja na izpit + tega lahko naredi pisno z 10 ustno pa rukne vice - versa, nekdo pa temu posveti le 30% celotnega študija, ostalo so seminarske, vaje in še kaj. Obadva pa sta na koncu diplomiranca...Fair play? Not...


Se strinjam. Prvi se nadrka teorijo, ki jo profesorji želijo slišat od njega in po izpitu mu ostane en kup nepomembnega balasta.

Drugi dela seminarske, projekte, vaje in na druge načine pridobljeno znanje prenaša v prakso. Ta dejansko nekaj odnese od predmeta.


Jah, eni še vedno mislijo, da je teorija bistvo študija. Pol maš pa kup teoretikov, ki ne znajo nič. Pa mislim... tolk so se učil ane. ..

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Se strinjam. Prvi se nadrka teorijo, ki jo profesorji želijo slišat od njega in po izpitu mu ostane en kup nepomembnega balasta.

Drugi dela seminarske, projekte, vaje in na druge načine pridobljeno znanje prenaša v prakso. Ta dejansko nekaj odnese od predmeta.


mogoče bi pa ti naredil pravno fakulteto če bi bila seminarska 50%. Žal temu ni tako.

Projekte se pa bolj ali manj koristni pri naravoslovnih smereh, nevem kakšne projekte pa lahko izvajaš pri nekem managamentu xxx ved lol...

Zgodovina sprememb…

IceIceBaby ::

nevem kakšne projekte pa lahko izvajaš pri nekem managamentu xxx ved lol...


Si že večkrat pokazal, da nimaš pojma o teh stvareh, ja.

Bananovec ::

kr1ženska je izjavil:

nevone je izjavil:

Sem pa mnenja, če vidiš, da je otrok dejansko nadarjen za nekaj, ga je treba v tem max spodbujati. Zavedati se moramo, da so taki otroci redkost. In da ta redkost doleti prav tebe...


Ampak nekateri pravijo da se nadarjenosti lahko naučiš. Torej, da ne obstaja v tebi samem, ampak pride od zunaj.

o+ nevone


Mozart - že kot otrok izrazit genij kateremu je oče pomagal do uspeha. Genijem se reče geniji iz razloga.

Če bi se lahko nadarjenosti naučil, bi zdele sami Einstaini okol skakal.


Sice pa, kar se tiče spodbude okolja. Man starši niti 1x u lajfu niso rekl naj grem delat nalogo al se pa učit pa glih tako končujem faks. Veliko je odvisno od človeka samega.

Viri tega pa so verjetno podobnim tistim, ki se ne morejo razjasniti nit o Cankarjevi smrti. Zgodovina je zelo prikrita reč, pa recite karkoli. Imel pa je obilo talenta, to pa lahko zatrdim.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

JamesBond ::

nitro2 je izjavil:

Kdo reši?

I'm a male. If Albert's son is my son's father, what is the relationship between Albert and I?

he is my brother
he is my uncle
he is my father
he is my sister
he is not related to me


To bi naj blo težko al trolaš? :D

Drugače je zadne cajte vedno več govora o tem, da nam ni toliko v zibelko položeno, kot je bilo sprva mišljeno in da se da precej vplivat na organizem na splošno.

Shegevara ::

No. Nekateri tu pozabljate eno pomembno sestavino. Volja. Volja igra še kako pomembno vlogo v tem, ali se boš nečesa lotil, predvsem pa, koliko boš vztrajal o tem in koliko boš o tem razmišljal v življenju.


Recimo dam en primer. Dva izredna glasbena genija od otroštva.

Prvi igra violino 7 ur na dan, vedno razmišlja o notah, si izmišljuje melodije in uživa v glasbi.
Drugega silijo, da vadi 1 ali 2 ure na dan, predno se mu zmeša, ostale ure pa prepušča lovlenju žensk.

Ok, sta zelo izrazito nasprotujoča si primera, ampak po pravici povejte, na koga boste stavili, da bo čez 20 let veliki glasbenik?

Zato to tudi velja za Ramon dekersa. Zate grem stavit, da ne bi naredil FDVja. Pa ne zato, ker bi bil pretežak zate, ker na splošno tudi sam menim da je hec od faksa, ampak tudi zato, ker še vseeno potrebuje dosti dela in če te to ne veseli je hudič.

Ramon dekers ::

Zato to tudi velja za Ramon dekersa. Zate grem stavit, da ne bi naredil FDVja. Pa ne zato, ker bi bil pretežak zate, ker na splošno tudi sam menim da je hec od faksa, ampak tudi zato, ker še vseeno potrebuje dosti dela in če te to ne veseli je hudič.


dosti dela s čim? Vajami? Obveznimi predavanji? Ja mogoče imaš prav...sicer pa ja, je hec od študija. Res je vsak ki mu učenje ne gre, se odloči za fdv, kot si že rekel 30% učenja pri predmetih.

jype ::

Ramon dekers> kot si že rekel 30% učenja pri predmetih.

Ni tega rekel - rekel je, da moraš ogromno delat tudi za druge pogoje, s katerimi lahko zaključiš predmet.

Ramon dekers ::

Ni tega rekel - rekel je, da moraš ogromno delat tudi za druge pogoje, s katerimi lahko zaključiš predmet.


Ja vse, kar je potrebno. Izpiti so zgolj 30% vsega dela.


katere druge pogoje?

Phantomeye ::

Ramon dekers je izjavil:

Ni tega rekel - rekel je, da moraš ogromno delat tudi za druge pogoje, s katerimi lahko zaključiš predmet.


Ja vse, kar je potrebno. Izpiti so zgolj 30% vsega dela.


katere druge pogoje?


Pa ti si blesav no. A vaje, projekti, seminarji, praktikumi, domače naloge niso delo, niso učenje?

Ramon dekers ::

eh daj no zresni. Mogoče bi bilo fino da greš še malo pokukat na ostale fakultete, tako lahko primerjaš in opaziš da ste vi bolj kot ne otroci v peskovniku. Samo za primerjavo MJP je skoraj tako obsežen kot 2 ali 3 letnika na fdvju.

Prašte Žigata, vam bo on povedal:)

Zgodovina sprememb…

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matematika na FERIJU

Oddelek: Šola
394886 (3269) spegli
»

Študij na FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6013264 (6555) BivšiUser2
»

Zakonsko bi obvezali fakultete, da javno objavijo % študentov, ki pridejo v višje let

Oddelek: Loža
447555 (5795) Invictus
»

FRI, neuspešno leto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10134158 (29240) bluefish
»

Goljufiva izobrazba (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
15631870 (24878) celada

Več podobnih tem