» »

Zaslužek na internetu (za SLO)

Zaslužek na internetu (za SLO)

MasterKiD ::

Zanima me če kdo pozna kakšno stran kjer lahko "realno" zaslužiš na internetu? (Pa ne mi z nekimi ...Bux)
Lahko tudi,da dobiš nagrade ali pa kaj takega,samo da lahko realno zaslužiš.. :)

Hvala vsem za odgovore :)

MasterKiD ::

PS: Zakaj sem naredil to temo? Veliko jih pravi,da dobro služi preko interneta pa nevem kako.. :)

IceIceBaby ::

Mimovrste.com je en lep primer, kako nekaj zaslužiti preko neta. Ali pa avto.net, nepremičine.net, ringaraja.si in podobno. Lastniki teh portalov zaslužijo po nekaj 100k letno.

MasterKiD ::

IceIceBaby je izjavil:

Mimovrste.com je en lep primer, kako nekaj zaslužiti preko neta. Ali pa avto.net, nepremičine.net, ringaraja.si in podobno. Lastniki teh portalov zaslužijo po nekaj 100k letno.



Mislim spletne strani s kateremi lahko služiš,ne mislim da bi sam izdelal spletno stran ;)

shinko ::

Mi lahko razložiš na kakšen način lastnik portala avto.net ali nepremicnine.net zasluži "nekaj 100k letno"? Saj oglase dajejo privatni uporabniki... ali morejo za oddajo oglasa kaj plačati lastniku al kako?

papasmrk ::

Naivnežev pa res nikol ne zmanjka :D

MasterKiD ::

papasmrk je izjavil:

Naivnežev pa res nikol ne zmanjka :D

Res ne.. :)

c3p0 ::

Veliko jih pravi da služi, ja, le klikni na njihov link, potem pa še dva pripelji.

Ziga Dolhar ::

Poglej temi (dve), našteti tule spodaj, med "Vredno ogleda".
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Manjši avto, bencin, cca. 5000 EUR (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12015949 (12306) hojnikb
»

Prodaja starejsega vozila

Oddelek: Na cesti
454826 (3167) 69charger
»

Spet en nategun al kaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5920465 (17391) Heavy
»

Nakup avtomobila (do 9000€) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5316981 (14788) trololo2
»

Piškotki - kako je to mogoče

Oddelek: Programiranje
72372 (1935) DeeJay

Več podobnih tem