» »

Gmail dostop (Error 310)

Gmail dostop (Error 310)

Tomozuki ::

Pozdrav vsem. Od včeraj zvečer imam težavo z dostopanjem do svojega gmail računa in ne vem več, kaj naj naredim, saj tudi z nekajurnim googlanjem nisem prišel do željenega rezultata. Skratka, ne morem se več prijaviti v gmailov nabiralnik. Vse ostale storitve z mojim računom delajo normalno (npr. Calendar). Zadeva ni odvisna od brskalnika, niti ne od računalnika (ker sem probal na različnih, tudi z različnimi internetnimi ponudniki). Crome izpiše, da se je stran želela prevečkrat naložiti (loops redirecting), Firefox vrže ven, kot da ni internetne povezave, isto IE, Opera pa, da je "Temporary moved". Edino, kjer je možno normalno dostopat do računa je preko telefona (Androida). Začuda se je danes za kratek čas (kakšni dve uri) nabiralnik spet odprl na računalniku v službi, zdaj pa spet ne dela. Edino kar mi pade na pamet je, da gre za težavo z googlovim serverjem. Zelo bi bil hvaležen za pomoč.

popster ::

verjetno se bo z časom samo uredilo, do takrat pa lahko pridno uporablaš Android

Tomozuki ::

Hvala za odgovor. Res se je ;-)

Magic1 ::

Kaj so začeli pri gmailu posiljevat z surveyi, sem dobil par dni nazaj pri vstopu v gmail link za glupo nagradno igro in ni blo nikjer sploh opcije za preusmeritev v moj mail box... Sem moral stran osvežit, da sem je stran z linkom na 'anketo' odstranila :S
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail za 15. rojstni dan dobiva štoparico (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5018880 (15268) MrStein
»

'enkripcija' gmail naslova in maila

Oddelek: Pomoč in nasveti
234240 (3610) boolsheat
»

Google Drive prihodnji teden?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4718970 (15192) carota
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1019265 (6450) klemenSLO
»

Yahoo Mail za zdaj še pred Hotmailom in Gmailom

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
329631 (7512) ABX

Več podobnih tem