» »

youtube videi flash player

youtube videi flash player

smes ::

Pozdravljeni,
zanima me, ce bi kdo vedel kako resiti ta problem. Na youtubu, ko gledam posnetke mi ti stekajo kot da bi slike gledal. Drugace racunalnik deluje vredu. Probal sem ze tudi formatirati, ker nikakor nisem mogel gledati posnetkov in ni nic boljse. Zanima me ali je to kriv adobe flash player ali kaj drugega? Ko gledam filme mi ti delujejo lepo. Le gledanje posnetkov na internetu steka. Zanima me ali se da se kaksen drugi program namestiti kot adobe flash player ali pa je to mogoce kaj drugega. Mogoce tudi kaksen codec? Prosim za pomoc ;)

logout ::

Zadnje dni se veliko ljudi pritožuje, da Youtube počasi dela. Torej je velika verjetnost, da problem ni pri tebi...

L.p., Kloko

smes ::

Je neki problem z mojim softwarom očitno, ker to mi je že prej delalo. Ne dogaja se mi to teden dni ampak se mi dogaja že lepi čas na tistem računalniku. Če še ima kdo kakšno idejo lepo prosim :)

d4vid ::

S dovolj novim brskalnikom lahko poskusiš tole: http://www.youtube.com/html5

Ampak,pazi, ne dela na vseh posnetkih.

N4g4c3N ::

d4vid je izjavil:

Ampak,pazi, ne dela na vseh posnetkih.


Tako čez palec bi rekel da dela na 80-90% posnetkih. Odkar imajo tale HTML5 trial sem Flash z največjim veseljem zabrisal dol. Če slučajno kdaj kakšen posnetek ne dela, ga downloadam.

amigo_no1 ::

Nekateri posneti so samo html5, sploh ni potrebno da si prijavljan v html5 program.
primer, gledam direktno na yt:
flash


nato klik na drugega od zgoraj desno na related videos

in je v html5

smes
Imaš dovolj hitro linijo (vidiš spodaj, eno vrstico višje od časa, če naloži posnetek ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38383360 (1879) OK.d
»

Štekanje youtube full hd...pomoč?

Oddelek: Pomoč in nasveti
364257 (3215) KTr1sk
»

Mozilla označila Flash za nevarnega, Facebook ga želi mrtvega (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7122887 (18028) c3p0
»

Google Chrome - youtube lag

Oddelek: Programska oprema
172154 (1599) bond007
»

Youtube Hd problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
191956 (1602) Djz3l3

Več podobnih tem