» »

Google Chrome - youtube lag

Google Chrome - youtube lag

dottor ::

Imel bi en problem. Zadnje čase se mi youtube posnetki na 1080p zatikajo - slika ni tekoča. Pri 720p ali manj slika normalno teče. V IE teh problemov nimam. Chrome je posodobljen na zadnjo verzijo (Različica 38.0.2125.104 m) prav tako Adobe Shockwave Player ter Adobe Flash Player. Malo sem googlal problem ampak nisem našu ki bi delovala.

Hvala za pomoč.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mat3 ::

Si kaj poskeniral PC za spyware ? Recimo z Malware-Bytes antimalware ali pa z Adwcleaner ?
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

roko88 ::

Jz imam enako problem, skeniral z spyware programi, brez učinka...

r3dkv1c4 ::

roko88 je izjavil:

Jz imam enako problem, skeniral z spyware programi, brez učinka...

kakšno grafo uporabljaš?

D3m ::

dottor je izjavil:

Imel bi en problem. Zadnje čase se mi youtube posnetki na 1080p zatikajo - slika ni tekoča. Pri 720p ali manj slika normalno teče. V IE teh problemov nimam. Chrome je posodobljen na zadnjo verzijo (Različica 38.0.2125.104 m) prav tako Adobe Shockwave Player ter Adobe Flash Player. Malo sem googlal problem ampak nisem našu ki bi delovala.

Hvala za pomoč.


Chrome že ima intergriran flash player tko BTW.
|HP EliteBook|R5 6650U|

dottor ::

Proval antimalware pa ne pomaga:/
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

D3m ::

Uninštaliraj flash player in poročaj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Dami ::

Meni to dela na FF odkar sem šel na win8.1 (na 7ki delalo bp) in vseeno na kateri kvaliteti (i7 3770k, gtx670). Sem že reinstaliral FF in vse addone. Če recimo kliknem na kak link v skypu ki vsebuje flash vsebino, in FF še ni prej odprt, flash crashne.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Bezukhoff ::

Flash player je shit.

Bolj neoptimizirane kode menda na spletu ni :D

dottor ::

Še vedno ni tekoče. Izbrisal flash in Adblock (za test) pa še vedno isto.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Qushaak ::

Chrome ma že integriran Flash Player, ki se posodablja samodejno s posodabljanjem Chrome-a. Tudi privzeto vzame integrirano varianto, ne pa plug-ina.
Meni na 5.5 let starem prenosniku ne šteka nič YT.
Adobe Shockwave pa laho tudi dol zabrišeš. Nima nobene veze z YouTube-om in sploh ne vem katrere strani še rabijo tega dinozavra.

Probaj brskalnik zagnat v safe mode (da bodo vsi extension-i izklopljeni).
Lahko tudi, da ima tudi kak antivirus prste vmes in mu kaj "ni jasno".

(Drugače pa dons skor ni potrebe po nobenih plug-inih kot je Flash Player za brskalnike. Pač inštaliraš željene extensione oz addon-e za Firefox in je to to. Pri Firefox-u samo še čakam, da bodo končno na nek način integrirali Flash Player in da se inštalacije tega crapware-a znebimo.)

dottor ::

Izklopu CrossFire pa za zdej deluje jutub spet normalno 8-O
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

D3m ::

Hmmmm. Poročaj oz.odpri ticket na AMD support in na google.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Qushaak ::

Spet ena tistih - Radosti AMD-jevega software-a....

galu ::

Še koga zafrkava Chrome v 1080p 60FPS videih? Procesor je namreč nenormalno obremenjen... En zavihek z videom mi zavzema dobrih 20% CPU-ja (2500K@5GHz), tako da je stvar ob 4 videih na 100% (ker preostalo zavzamejo "ostali" procesi v Chromu, ali pa kaj drugega.

 Chrome

Chrome


 IE

IE



Razlika je prav smešna. Na prenosniku (i5 4200M) je CPU na 100% in sistem šteka, če imam odprta 2 videa - grafična pa poleg spi (~10% load). Probal sem še na enem drugem desktopu, ki ima i3 in je stvar podobna kot na mojem prenosniku.

To me ne moti na desktopu, ker je procesor dovolj močen za karkoli, ampak na prenosniku, pa en 1080p 60FPS video in nekaj zahtevnih programov stvar upočasni - zelo tečno.

Probal sem že izklopiti HW acceleration, namestiti 64bit beto, ... nič ne pomaga. Ma kdo podoben problem in ga je rešil (ne z zamenjavo bowserja)?
Tako to gre.

GTX970 ::

Če imaš YT predvajanje v html5 je to normalno, vsem zelo kuri cpu, prestavi na adobe fp.

https://productforums.google.com/forum/#!msg/youtube/uFxU41VxYvI/OJZzW3iTgvoJ
Here's how I disabled HTML5 video in Chrome on Windows:
Find the file called ffmpegsumo.dll where Chrome is installed (C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\30.xxxxx\ for me).

Delete it or move it out of that folder.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

galu ::

Na flash playerju še vedno enak load (pa niti 60FPS ni bil)... :|
Tako to gre.

bond007 ::

Chrome so postala jajca, žal.. Sem imel enake probleme - probal vse možne rešitve - forcat GPU accel, ignorirat blacklistan gpu, prešaltat na flash (btw vsakič ko se chrome updata in updata se kr naprej, ti lepo povozi tisto rešitev z ffmpegsumo.dll). Na chrome mi youtube na 1080p šteka, IE pa 2160p gladko predvaja. Pa tudi sicer so pajaci tile developerji chroma - 5 let niso sposobni dodat eno simpl funkcijo, ki te vpraša če res želiš zapreti vsa okna (misclick): http://goo.gl/xHSJa2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Štekanje youtube full hd...pomoč?

Oddelek: Pomoč in nasveti
364214 (3172) KTr1sk
»

Mi bo nova grafična gladko predvajala 1080pX60 fps?

Oddelek: Strojna oprema
102218 (2139) Shegevara
»

Štekanje youtuba v Kubuntuju

Oddelek: Operacijski sistemi
91091 (759) toplakd
»

Youtube Hd problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
191943 (1589) Djz3l3
»

youtube HD

Oddelek: Pomoč in nasveti
222058 (1593) boyc

Več podobnih tem