» »

PS Vita ali Xbox360

PS Vita ali Xbox360

B4S3_techno ::

Ko sem že mislil, da sem se odločil za xbox se je med moje želje vmešala še PS Vita. Pa me zanima kakšno je vaše mnenje, kaj bi se bolj splačalo kupiti.
Moje razmišljanje:
Vita me je presenetla z funkcionalnostimi, povsod lahko igraš, vendar pa še ni odklenjen, igre bojo drage, lepa grafika ( vsaj po posnetkih), cena pa približno ista kot xbox360.

Xbox pa: doma imam velik lcd, odklenjen je in vse ostalo kar se igranja in grafike tiče.

Torej: ali še malo počakat na odklenjeno vito ali kupit x360.... :/

Bor H ::

To je pa zelo odvisno tudi od tega kakšne igre maš najraje. Jst kakih streljačin na Viti ne bi igral, kakšne športne in ploščadarce bi znale bit prov solidne, ne pričakuj pa istega doživetja. Čist odvisno od tega kolk maš kje časa, če boš večinoma igral doma xbox v tem primeru mogoče razmisli tudi o nadgradnji PCja (če ga imaš), če pa velik časa preživiš na poti pa Vito.

B4S3_techno ::

Xbox mi je zrasto k srcu zaradi crysisa in call of duty.. (ja tega na viti ni, vem :) ): stvar je pa taka, da bom v nslednje pol leta veliko zdoma, zato je prišla v poštev vita. Igralno konzolo si pač kupujem zgolj zaradi igračkanja, ker pač imam prenosnik za tiste bolj biznis stvar.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS Vita

Oddelek: Konzole
393998 (2545) luclucluc
»

Sony predstavil igralni plošček ter strojno in programsko opremo PlayStation 4

Oddelek: Novice / Konzole
4112084 (9494) Jst
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10535062 (24257) Pesimist
»

Ali se splača kupiti Sony PSP?

Oddelek: Kaj kupiti
142919 (2396) Sandi1987
»

Naslednji Xbox prihodnje leto, bržkone brez optične enote (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5516755 (14171) St235

Več podobnih tem