» »

Nova vlada - Zunanja politika

Nova vlada - Zunanja politika

Sakin ::

Antisemitizem nas je na nek način ohranil kot skupnost in preprečeval asimilacijo, zato ima v skozi zgodovino ravno obratne učinke od "zaželjenih".
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

donfilipo ::

Anisemitizem ima željeni učinek ...kakšen...integrirati jude v skupnost....izganti jih s planeta, vasi...

Nekako malo zafrenkljano pa raje prašam:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

T-h-o-r ::

zakaj dojemate napadanje in kritiziranje izraelske politike kot antisemitizem?


you need to get your brain checked
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

donfilipo ::

Saj ga ne!!!

Ti pa vzami tablet za drisko in paranojo:))

Moramo raziskat, kaj je dejansko nekak rasizem (čeravno judi niso rasa;), kaj so laži, kaj pa je upravičena kritika.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

T-h-o-r ::

Ti pa vzami tablet za drisko in paranojo:))


verjetno jo bolj rabiš ti mr. antisemitizem is everywhere
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

donfilipo ::

Prokleta pizda lažniva. Kje sem rekle everywhere??????

Da pa je in da je dobro raziskati kdaj in kje pa valjda ni greh?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

T-h-o-r ::

antisemitizma je ravno toliko, kot homofobije in podobnih stvari, verjetno še manj


pa se za druge stvari nihče ne briga
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

donfilipo ::

Aja da se ne?

In to je dobro?

Za koji kurac sem pa tapkal 2 ali 3 noči v tovrstne topice?

Čeravno priznam tudi tu in ponavljam...resnično res ne briga nikogar in to pravim celo juretu, ki je tapkal največ!

Pa nima veze. Samo razmišljanje je bolje od nule!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

T-h-o-r ::

mi je pa bolj zanimivo

da, ker so jude nacisti načrtno pobijali in iztrebljali, zapirali v geta in taborišča, so zdaj izraelci nekako dobili izključno pravico, da se tudi sami poslužujejo teh sredstev nad arabci, pa jih zahod zelo odkrito podpira in financira pri tem


jaz v tem vidim problem, ne pa v raznih izjavah židi vodijo svet, židi vodijo banke blablabla
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

donfilipo ::

da, ker so jude nacisti načrtno pobijali in iztrebljali, zapirali v geta in taborišča, so zdaj izraelci nekako dobili izključno pravico, da se tudi sami poslužujejo teh sredstev nad arabci, pa jih zahod zelo odkrito podpira in financira pri tem


E to seveda ni prav. In če to izpostaviš pravilno, zame nisi antisemit. Si pa za neketere desničarske jude. Pa celo za nekatere desničarje na sploh. Pa nima veze. Vsaj vemo malo bolje kako to špila.

In kontra, da so judi za izgon v morje, da pijejo kri otrok za pašo in podobne se da tudi slišati. V variantah celo v moji vasi:) V konglomeratu z domačimi hillbillyi švercarskimi partnerji, ki ne ločijo Titanica of Galeba:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

T-h-o-r ::

n kontra, da so judi za izgon v morje, da pijejo kri otrok za pašo in podobne se da tudi slišati.


ja, uss nimitz tukaj na forumu rad včasih kaj takšnega zaštarta :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

donfilipo ::

USS je mila duša:))

Problem je ko stojiš pred 4 pijanimi muslimani, ki so te določili za žida in jih je obšla kameltreiberska>:D

Ampak te sreče nimate povsod po sloveniji.

Pa dobro... zato so forumi in učenje drug od drugega.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

T-h-o-r ::

Problem je ko stojiš pred 4 pijanimi muslimani, ki so te določili za žida


to se ti je dejansko zgodilo v slo? :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

donfilipo ::

Ne 1x.

In da so bili pod pumpanjem nekega šipca, ki dela za sumljive ...res najbolj sumljive obaveštajce okoliša (EU), je skusilo kakih 10% moje vasi, ki ima rada kak greh. Kurbice, ali drogice.

So dejansko temne strani, lahko bi nadaljeval v še temnejše predele....

Ampak konkretno z cionizmom in antisemitizmom nima direktne veze.
Veliko pa z spretno lopovsko mahinacijo z naivnimi dušami.
Stara veščina za nekatere. Trdim da so šolani!!!!
Meni pa je dalo misliti do smrti.

Ampak ne bom izpoveden. Manipulacija z naivnimi dušami v mračne interese je del podteme. Se tiče deloma zunanje politike slovenije, ker je slovenija odprta dežela na prepihu.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

@donfilipo: Sicer se braniš, da ne a sem v tvojem pisanju zapazil, da delaš pogosto napako oseb ki se izobražujejo na FoxNews. In sicer, da nasprotovanje Izraelu enačiš z antisemitizmom.

Tudi jaz obožujem Jude, realipolitik v meni občuduje tudi Izrael in njegovo početje. A vendar summa summarum ne morem podpreti njihovega nazi-soci obnašanja.

Jaz Jude vidim, kot prototip za vzpon majhnega naroda. Če želimo Slovenci kam prit, se moramo organizirat in začet delovat po Judovskem modelu. Ampak pozor, to ne pomeni, da se moramo z njimi družit - ker ni to nujno najbolj zdravo početje za našo lastno agendo.

Pa še eno pikro bi pripomnil, glede Izraela - sodobni Izraelci so večinoma - Rusi. Kaj to pomeni, ve vsak ki je z Rusi igral kako online igro. Trolanje levo in desno, goljufanje in sadistično izživljanje.

No opozoril bi samo na par netočnosti. Izraela Judom niso dal marjanci temveč viktorjanci. V drugi polovici 19 stoletja, so namreč pod protektoratom familije Rotschild začeli Judi na veliko kupovat zemljo v Palestini. Do prve svetovne vojne je bilo te zemlje že toliko, da so želeli razglasiti samostojnost. Spretno in prefrigano. I like.

donfilipo ::

da delaš pogosto napako oseb ki se izobražujejo na FoxNews


Foxnews sploh ne gledam, drugo pa lepo pokaži na enem primeru! Ki se ponovi.

Ne bom kar takoj zanikal, ker sam sebe ne moreš soditi, je pa nelogično.

Po vseh testih sem levičar (fejst lev:) in liberalen (tudi kar precej:). Fox kot rečeno ne gledam in nisem (kar vem za antisemitizem) nikoli kritiziral nikogar razen USS-a, petrusa, še ene 2 manj pogosta pisca in jureta. Pri juretu gre seveda za čisto zajebancijo, pri kateri smatram da jo razume, USS pa si na čase dobesedno zasluži. Ostala 2 ali 3 so pa čisto provokatorji pri katerih je celo možno, da so bili nek izraelski test:) T-h-o-r-a in podobnih pa niti približno ne. Nikoli pomislil, da so antisemiti.

Torej.....kontraargument...resnice radi!!! Torej pokaži kje.
In seveda ponavljam, lahko me pa tudi, če bi gledal zmerjanje z židim, označijo za antisemita. Žid zame pomeni škrt, in sebičen miljonar, jasno s socialno podporo:)) Ja tudi to sem videl! Osebno. Slovenec 1.kategorije, IQ 86 ampak miljonar;((, na socialni.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

driver_x ::

Sem odločno proti temu, da ima Iran jedrsko orožje! Enako odločno nasprotujem temu, da imajo jedrsko orožje Izrael, Francija, ZDA, Kitajska, Koreja, .... Poleg tega pa nasprotujem tudi napadu na Iran, ki bi (po izkušnjah zadnjih podobnih napadov) prinesel le večletno klanje, na tisoče civilnih žrtev, večletno nestabilnost v zameno za lokalno vodstvo, ki bo kimalo okupatorjem, pardon, rešiteljem, ki imajo tam le svoje ekonomske interese.

jype ::

donfilipo> V resnici ne skrbi nikogar, ki ni sam deklariran jud. Pa še te ne vse pretiroma.

To ne drži. Skrbi vse, ki poznajo kakega.

Ne pretirano, pa vseeno. Reči, ki jih dnevno beremo tule, so precej... Neprijetne.

donfilipo ::

Tebe skrbi...ampak ti si en tak angel, ki ga je usoda ubranila temnih jarkov 100m od doma, medtem ko je prepotoval veliko sveta!!!!

Pa pojmo naprej. Evo še ena zelo svetla misel na prvi pogled sammya73. Ampak nekako no go. To pomeni, da človeštvo ima v sebi nek (samo)morilski gon, kar nas lahko stane vseh civilizacij?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

driver_x ::

donfilipo je izjavil:

Evo še ena zelo svetla misel na prvi pogled sammya73. Ampak nekako no go. To pomeni, da človeštvo ima v sebi nek (samo)morilski gon, kar nas lahko stane vseh civilizacij?


Nasilje bi morala biti vedno zadnja možnost, h kateri se zatekamo, saj največkrat ni rešitev za probleme. Očitno pa se po naravi obnašamo ravno obratno.

Karaya 52 ::

Lahko se samo smejim norcevanju iz Fox news, ker so me evropski novinarji lepo nategnili o situaciji v Iraku. Pred casom sem spoznal v tujini studirajoce Iracane, vsega skupaj jih je bilo stiri in prav vsi so vsaj taksni fani ZDA kot sem sam.

ZaphodBB ::

Foxnews sploh ne gledam, drugo pa lepo pokaži na enem primeru! Ki se ponovi.


Sem šel brat nazaj, pa nisem našel tistega kar sem na začetku mislil, da sem videl. Pardon.

Nissan GTR ::

V drugi polovici 19 stoletja, so namreč pod protektoratom familije Rotschild začeli Judi na veliko kupovat zemljo v Palestini. Do prve svetovne vojne je bilo te zemlje že toliko, da so želeli razglasiti samostojnost. Spretno in prefrigano. I like.


Rotschildi so tudi zrihtali, da so ZDA vstopile v prvo svetovno vojno za protiuslugo pa je nastala t.i. Balfourska deklaracija, naslovljena na vodilnega cionista barona Rochilda, kjer britanski zunanji minister Belforur daje Židom Palestino...

Bi pa brez vstopa ZDA v 1. svetovno vojno Angleži in Francozi sigurno izgubili vojno, še posebej, ko se je Rusija umaknila iz vojne in podpisala premirje z Nemčijo...

jype ::

Karaya 52> Pred casom sem spoznal v tujini studirajoce Iracane, vsega skupaj jih je bilo stiri in prav vsi so vsaj taksni fani ZDA kot sem sam.

Čudn, ane, da so ti ZDA bolj všeč, če živiš v puščavi, ki jo je nekdo zmlel v še bolj droben prah.

donfilipo ::

Samo toliko na nastanek Izraela.

Res je kar pravite.

Sionizem je gibanje za obnovitev države Judov, ki se je porodilo že v 19.stoletju.

Vendar brez odločne podpore USA, po genocidu druge svetovne vojne in močne vloge USA med zmagovalci, (pa tudi ostali nekako niso mogli biti nenaklonjeni glede na katastrofo med vojno), ne bi prišlo tako hitro do resolucije UN o delitvi Palestine (1947) in posledično, ne do razglastive Izraela (1948) od Davida Ben Guriona, poznanega sionista in prvega premiera Izraela.

Britanci so sicer stalno momljali, malce v prid malce proti sionizmu, a se praktično nikoli niso odločno zoperstavili glasnim ugovorom arabcev zoper izraelsko državo. Celo oboroženim napadom ne. To so naredili šele Američani. Po 2 vojni. Na stalna moledovanja sionistov.

Brez te močne podpore najmočnejše velesile, kateri ni bistveno v tej zadevi nasprotovala niti USSR (saj je sama imela kar nekaj grehov na Judi na grbi:), je vprašanje če ne bi Arabci besni, nekega dne še nemočne in slabo oborožene naselbine Izraelcev vrgli v morje.

So pa tam judi seveda živeli že davno davno prej.

Rotchildi in podobne, so pa iz teorije zarot. Ne da so bili proti, a nekako so jokali ko je bilo treba donirati 36$8-).
Šalo na stran, nimajo niti Rotchildi tako velikega vpliva, kot ga je imel genocid med vojno! Niti kaj preveč radi trošijo denar...ne za Izrael in ne za Smihael8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

ZaphodBB ::

@donfilipo: Ne pomešat vseh timelinov: Edmond James de Rothschild @ Wikipedia

Da bi čisto za vsem stali Rothschildi je neverjetno. Da pa čisto za ničemer ne bi bili, je pa vsaj tako verjetno.

Politično ozadje zadnjih 70 let Izraela/Palestine, pa lepo opisuje tale knjiga.

Skratka Ameri in Izraelci imajo en tak - love/hate razmerje, kadar v meriki vladajo judom nakolonjene sile je toplo. Kadar pa je v beli hiši katoliško nagnjen predsednik je pa nekoliko bolj hladno.

Nissan GTR ::

Skratka Ameri in Izraelci imajo en tak - love/hate razmerje, kadar v meriki vladajo judom nakolonjene sile je toplo. Kadar pa je v beli hiši katoliško nagnjen predsednik je pa nekoliko bolj hladno.


-v ameriki izrael zelo ljubijo mediji in elita v obeh strankah, tako da v politiki večinoma vlada love/love razmerje med državama.
- vbeli hiši je doslej bil samo en katolik(Kennedy), edini, ki je bil izraelu "nenaklonjen" je bil Carter, pa še ta v bistvu ni bil nenaklonjen, ampak je poskušal biti nepristranski, samo v ZDa se vsaka nepristranskost v politiki do BV takoj označi za antisemitizem in zato tudi Carterja stalno neupravičeno napadajo...
-iraelu so najbolj naklonjeni nekateri fanatični evangeličani

donfilipo ::

@donfilipo: Ne pomešat vseh timelinov


Vi pa zarotniško ne mešajte židov, judov, rotschieldov, rockefellerjev in cionistične zarote.

James de Rotschield je bil sionist.

Ni bil pa bankir!!!

Rotschielde se enači z denarjem in močjo! In seveda ekstremnim sionizmom v teorijah zarot, ko naj bi judi zavladali celemu svetu!

Also. Par Rotschieldov je bilo tudi sionistov in judov. Ja.
Ampak veliko več je bilo sionistov, ki niso niti približno Rotschieldi, ne po denarju, ne po ugledu rodbine!!!!

Če mi nekdo začne, da so Rotschieldi naredili Izrael, se pač lahko samo primem za glavo.

In jasno tudi moje kontriranje o preškrtih najslavnejših bankirjih je označeno z smileyi, pomeni ne drži čisto.

Drži pa kot pribito, da svetovno bankirstvo z Rotschieldi na čelu, ni za Izrael naredilo toliko, kot je naredil nacizem. (Groza antisemitizma in rasizma!) Kakor se sliši kontradiktorno, tako žalosta je dialektika življenja. Tudi v sociologiji velja nek zakon akcije in reakcije.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

ZaphodBB ::

Kdo hudiča je pa dejal, da je bil James de Rothschild bankir? Je bil pa član ene v tistem času najbolj vplivnih družin. Sploh.

Njegovo delo ima ogromno etično težo, med drugim se je iz njegove zapuščine zgradil Izraelski parlament. Tudi če pogledaš njegovo dejavnost oz. njegov pristop k formiranju Izraela boš videl, da gre v bistvu za isti mehanizem, ki se uporablja še danes. Kaj imajo o njem za povedat judi sami. Med drugim je bil iz njegove zapuščine zgrajen tudi Izraelski parlament.

Seveda je večina pisanja o Rothschildih bedastega. Ne spodobi se pa zaradi tega zanikati zgodovinskih dejstev. Da Rothschildi niso bili nikakršen faktor pri stvaritvi Izraela je tudi bosa ne? Holokavst je bil fantastičen povod za formiranje Izraela, a je bilo to v tako ali tako samo vprašanje časa.

donfilipo ::

Vprašanje časa, ki bi se brez določne podpore (in to tiste: ne se zajebavat!:) velesil, pod vtisom genocida, lahko vleklo do danes. Lahko da vsa podpora uglednih in bogatih sionistov, še zdaleč ne bi zadoščala.

Danes Izrael ni več pod vprašanjem. Ali Izrael, ali doomsday, če verjamemo Carterju recimo, ki je izjavil že dolgo nazaj, da imajo 150 atombalistike.

Sionizem pa je delno aktualen še danes in del odtisov je tudi mosad. (avtor z linka izgleda welški Dan Brown, le z veliko več realne podlage!) Kaj točno je pri tem obramba Izraela, kaj pa nekakšen nacizem na strani žrtve, je pa seveda spet drug problem, in tale, pa še kakšna knjiga, te reči ponavadi le delno osvetlijo. Pisane so kot uspešnice...sellerji!

Namreč nasilja...in to čisto lepo mafijskega, se lotevajo tako UDBA (Dolanc je dejansko bil boter Arkana, ta pa kriminalec od 16 leta:), kot KGB in CIA. Če pa ima sionizem s pomočjo mosada, še kakšne rahlo bolj zlobne splošne namene kot omenjeni, (no resnici na ljubo so ekspanzionisti po malem vsi našteti razen udbe:), pa velja podrobneje pogledati.

Kako točno delujejo klani kot so Rotschildi, NE VSI judje, ne niti enotni, se med sabo ne poznajo, pa vendar nek precej velik skrivnosten vpliv imajo, je pa toliko kompleksno vprašanje, da ga ne bi tlačil v drugo ločeno kompleksno vprašanje.

Ker je 1,2,3 ven teorija zarote. Sama pride in odlično se prodaja....je pa bull iz katerega se napaja tudi del neonacijev!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

ki bi se brez določne podpore (in to tiste: ne se zajebavat!:) velesil,...


Naj pojasnim. Večina podpore na svetu od prijateljev je danes v obliki: 'zapojmo ein bisshen frieden'. Eventuelno blokada UN resolucije, ki je že skoraj tista; 'du gibst mir so viel'.

'Hej tovariši' podpore, pa so tako hudičevo redke, da jih lahko preštejemo s kurcem8-)

In to je ta Izrael-USA.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Timurlenk ::

Professor Martin Van Crevel:


"The Palestinians should all be deported. The people who strive for this (the Israeli government) are waiting only for the right man and the right time. Two years ago, only 7 or 8 per cent of Israelis were of the opinion that this would be the best solution, two months ago it was 33 per cent, and now, according to a Gallup poll, the figure is 44 percent."
Creveld said he was sure that Israeli Prime Minister Ariel Sharon wanted to deport the Palestinians.
"I think it's quite possible that he wants to do that. He wants to escalate the conflict. He knows that nothing else we do will succeed."
Asked if he was worried about Israel becoming a rogue state if it carried out a genocidal deportation against Palestinians, Creveld quoted former Israeli Defense Minister Moshe Dayan who said "Israel must be like a mad dog, too dangerous to bother."
Creveld argued that Israel wouldn't care much about becoming a rogue state.
"Our armed forces are not the thirtieth strongest in the world, but rather the second or third. We have the capability to take the world down with us. And I can assure you that that this will happen before Israel goes under."

ZaphodBB ::

Takoj po sodnikovem pisku, prvi pri žogi Karel Veliki s spretnim manevrom je takoj ob začetku tekme poskuša preigrati Žerjava.

Pravi, da on gospodarske diplomacije ne da - pa čeprav so zmenil po koalicijski pogodbi, da gre pod gospodarsko ministrstvo.

Double_J ::

http://www.rtvslo.si/svet/nestrpna-izra...

Iranci so postali kar agresivni (zadnji napadi na diplomate).

Poleg odstranitve jedrskega programa, je trenutno potrebno odstraniti tudi naftne terminale ter morda rafinerije, preko katerih bi Iran rad prodajal nafto na Kitajsko in vzhod, sedaj ko je pod embargom zahoda.

To bi jih spravilo na kolena in je trenutno najučinkovitejši odgovor.
Dve šivanki...

jype ::

Iranci so agresivni? :)



Double_J> Poleg odstranitve jedrskega programa, je trenutno potrebno odstraniti tudi naftne terminale ter morda rafinerije, preko katerih bi Iran rad prodajal nafto na Kitajsko in vzhod, sedaj ko je pod embargom zahoda.

ZDA je pa treba preprečit, da bi še naprej izsiljevale suverene države, zato je čimprej nujen svetoven jedrski holokavst?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

gendale ::

Ne razumem zakaj je potrebno iti ubijat ljudi, ker ima neka država domnevno jedrsko orožje oz. ga domnevno razvija.

Zakaj potem ne napadejo ZDA tudi ostale države, sploh tiste, ki niso podpisnice NPT-ja (Indija, Pakistan, S. Koreja), ali pa kar Izraela, ki ima jedrsko orožje,t ega ne prizna in seveda niti ne razmišlja da bi podpisal NTP.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Gavran ::

Double_J je izjavil:



Poleg odstranitve jedrskega programa, je trenutno potrebno odstraniti tudi naftne terminale ter morda rafinerije, preko katerih bi Iran rad prodajal nafto na Kitajsko in vzhod, sedaj ko je pod embargom zahoda.

To bi jih spravilo na kolena in je trenutno najučinkovitejši odgovor.


Ja ceno nafte pa v nebesa. A res to hočeš? Liter bencina po 10€?
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

Mipe ::

Porkaduš, jype, na živce mi greš s tem lepljenjem slik BREZ RAZLAGE.

jype ::

Slika je odgovor na vprašanje, ki je napisano direktno nad sliko.

Če še kaj ni jasno, lahko postaviš tudi poljubna podvprašanja.

Mr.B ::

Double_J, nebi si preveč nanašal na Slovenske analitike.
Namig ti dam v smislu da preveriš kam vse in v % je Iran izvažal nafto. Dejansko je EU praktično nepomembna.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Double_J ::

Saj za nas v EU iranska nafta od 1.7.2012, kot da je ubistvu ni. Iranci jo nameravajo pod ceno prodajati na vzhod ter preživeti na ta način.

Globalno bi se cena nafte nekoliko dvignila če jim to onemogočimo, dejstvo pa je da bi to zelo močno prizadelo Iran ter Kitajsko, veliko manj pa zahod. Mi imamo dovolj dobre pogodbe z Saudsko Arabijo, če pa jih Kitajska nima, potem je pač stavila na napačne karte pri dobavi svojih energentov.

Mr.B problem so tudi Japonska in Južna Koreja. Ki naj se začneta čimprej pogajati s Saudsko Arabijo. Tudi Kitajska se je že začela.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

jype ::

Double_J> če pa jih Kitajska nima, potem je pač stavila na napačne karte pri dobavi svojih energentov.

Ker Rusija pa Kitajska nameravata kar stat in gledat, kako se ZDA vmešava v njihove globalne interese?

Ti bi res rad, da bankrotiramo?

Nissan GTR ::

Iranci so postali kar agresivni (zadnji napadi na diplomate).


bi prej rekel, da te diplopate napada mossad, ki na vsak način hoče skonstruirat vojno.... ne bi bilo prvič in ne zadnjič, da je mossad naredil false flag attack

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

Ti bi res rad, da bankrotiramo?


Saj bo Iran bankrotiral veliko prej. Izvažal bo lahko samo še preproge. Pri nas bo v najslabšem primeru za 1 leto daljša kriza. To je pa res malenkost ali kriza traja 3 ali pa 4 leta.

Iran se sedaj šopiri, dejstvo pa je da je v roku 14dni lahko brez jedrskega programa, ter izvoza nafte. Kaj pa mu potem še preostane kot da je lepo prijazen? Če še vedno ni prijazen, pa se zaostrijo še finančne sankcije in potem bodo ljudje vrgli oblastnike kot v Siriji.
Dve šivanki...

Mr.B ::

Double_J , sej se mi je zdelo, da upad 20%, kar predstavlja EU pomeni propad države, da bo šla na noge. Veš v čem je problem ? Problem je ta da se Indija pridruži finančnemu paktu med Kitajsko in Japonsko, ko so pokazale finger $. Imaš moj namig, namreč USA hodi na meji bankrota, zato pa ima Izraelce na povodcu.

Zamisli si da kitajska in Indija za kak mesec napovesta vzdrževanje v vseh tovarnah, ki si jih lastijo v Ameriki. In še huje, k finančnemu paktu pristopi Rusija. Hm kaj bi v tem primeru naredila EU ? Veš časi niso taki kot si predstavljaš oziroma so ti jih o Sloveniji tri leta tupili predstavniki vladnega trojčka, potem pa te primejo za hemeroide, ki jih prebereš v financah.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

Double_J> Saj bo Iran bankrotiral veliko prej.

Fucking idiot.

para! ::

Kaj, a od arabskih držav še nobena nima atomskega orožja?
Death before dishonor!

ZaphodBB ::

Kaj, a od arabskih držav še nobena nima atomskega orožja?

Od arabskih držav ne, ima pa JE orožje Pakistan, ki je zaveznik Irana.

Mr.B ::

A ni nek Pakistan zaveznik Amerjev, ki z veseljem ping ponga Indijo v prvi priložnosti...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ZaphodBB ::

A ni nek Pakistan zaveznik Amerjev, ki z veseljem ping ponga Indijo v prvi priložnosti...

Danes so vsi zavezniki Amerjev - your point?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iran - naslednja tarča zahodnih imperialistov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15539233 (36476) Mipe
»

V Afganistanu našli nafto, napad na Iran "neizbežen" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7617283 (15243) Pyr0Beast
»

Ali bo Amerika napadla Iran do 20.3.2006??? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18514572 (568) leinad

Več podobnih tem