» »

štekanje igric

štekanje igric

GiGaBaJt ::

dober dan usem. nekaj bi vas rad uprašal.... pred 3 dnevi sem si spucal računalnik in naredil vse kot bi moral in namazal procesor z termalno pasto in vse....naložil sem si isti program kot sem ga imel prej....vindovs vista home premium.....ta program sem imel že prej in vse igrice mi niso nič štekale in nič.......zdaj sem si naložil visto kot sem že rekel in nato sem si naložil še counter strike condition zero-(to igrico sem igral že na prejšni visti ki sem jo imel in mi ni nič štekala)-....zdaj sem si naložil isti counter strike in zdaj mi šteka zelo zelo....in tudi internet mi šteka malo.....drugače pa se ukvarjam z računalništvom 1 leto in ne vem kaj naj bi bilo to-prosil bi za pomoč !-pošljite mi odgovore na moj gmail-miha636@gmail.com

popster ::

nimas instaliranih driverjev za grafično?

Bolf3nk ::

gledam magično kroglo in vidim, da tvoj 386 ni zmožen poganjat novejših iger....


treba bo nabavit kak novejši računalnik...

GiGaBaJt ::

ja uau res je counter strike 1.6 za ful močne računalnike ;)

Goran's Blog ::

Poskusi dati gor win7 ker vindovs vista so za v smeti, čerpav tukaj ni napaka najbrš vendar ti bodo manj rama ter cpuja rabili win7!

Bolf3nk ::

windows vista ni nič za smeti. deluje tako kot mora. Le računalnik moreš imeti zato. Enako kot za W7. Če imaš prastari računalnik iz časov dosa, še ne pomeni da je windows zanič.

hojnikb ::

Maš vse driverje gor ? Si namazu termalno pasto tak ko je treba (ne premal pa ne preveč) Maš Ok temparature ? Specifikacije kompa ? Disk in ostale komponente ok ?
#brezpodpisa

GiGaBaJt ::

hvala vam za pomoč,še enkrat bom pogledal moj računalnik in upošteval vaša mnenja še enkrat hvala,lahko pa še kašen kaj napiše ;)

Bolf3nk ::

fajn si upošteval ja. Niti ne poveš kakšen sistem imaš in pol naj ugibamo zakaj šteka?

GiGaBaJt ::

sej sm reku da mam vindows vista home premium ;)

Bolf3nk ::

kaj ima to veze s STROJNO OPREMO?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

GiGaBaJt ::

eehhh ;)

cholt45 ::

No zdaj pa lepo počasi Miha.
Ker nam nisi povedal kakšno strojno opremo imaš ti tudi bolj težko pomagamo, tako da se potrudi in napiši kakšen procesor, grafično, koliko ramov, kater gonilnike za grafično imaš itn.
To ti naj bo vedno osnova ko sprašuješ za take stvari, navedi kaj imaš, nato se ti lahko pomaga. Kot je omenil en zgoraj nimamo magične steklene krogle da bi ugibali.

pingo76 ::

Sej bo šlo ko zvemo več.
Imam karavan osebno vozilo pa mi slabo pospešuje odkar sem naredil servis in tankal poln rezervar kaj naj naredim?
Toliko informacij si nam zaenkrat dal. Imaš na spletu nekaj orodij kot so everest kateri ti izpiše vse potrebne podatke o pc-ju katere nam nato posreduješ pa bomo bližje kakšni bolj smiselni rešitvi.

GiGaBaJt ::

imam procesor intel core 2 duo-2 ghz,imam napajalnik 450 w,2 gb rama,grafična gigabyte hd 5450 ati radeon,za grafično moram imeti directx 11,pol gonilnike mam naložene ampak useeno štekajo igice ;)

drugače pa hahahhaha pingo76,tale o karavanu je bla pa dobra ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GiGaBaJt ()

pingo76 ::

No konfiguracija je resda že malo antique ampak CS 1.6 bi pa moral zagotovo šibati. Pomoje se rešiš z windowsi 7 ker v le 2Gb rama se še Vista sama duši, brez aplikacij. W7 pa kar gre. Kak nepožrešen antivirus mej (avira recimo). Pa čimmanj krame nainštalirane v ozdaju. (20 skype klonov, 5 messengerjev, 2 googletalka in podobno kramo).
Vista fuj, vsekakor. (da ne bo prišlo do izpadov oboževalcev viste... tisti ki jo imate radi jo pač uporabljajte)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

GiGaBaJt ::

temperatura računalnika se giblje od 50-60 stopinj ;)

Freaxx ::

temperatura česa je to? Procesor je nekje do 70 C še kul, grafa te nebi smel skrbet do 95 C sam če so taki tempi pod loadom je vse koker more bit

GiGaBaJt ::

procesor je to ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izbrisati windows Visto

Oddelek: Operacijski sistemi
183427 (1860) Janac
»

Fps v igri, Nvidia grafična kartica?

Oddelek: Pomoč in nasveti
13668 (556) LikeABoss
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853551 (18084) Bananovec
»

Dobre Online Igrce Za Slab Racunalnik

Oddelek: Igre
332922 (1804) BigSexy
»

Cs 1.6 - low fps

Oddelek: Igre
10984 (842) tattoo

Več podobnih tem