» »

Windowsi se ne zaženejo

Windowsi se ne zaženejo

slovenc1234 ::

Imam problem.Računalnik je še do predvčerjašnim delal rez problema,ko pa sem ga včeraj prižgal, se windowsi(windows XP)ne zaženejo in rač. se ponovno zažene. To se ponavlja, dokler ga ne ugasnem.Probal sem že,če težavo povzročata disk ali napajalnik in oboje deluje normalno.Npr,da je to povzročil kak virus in formatiram disk,kako lahko prenesem podatdke iz "zanič" diska na "zdravega"?Tukaj mislim predvsem na to,kako povežem diska skupaj v računalnik(kater bo prvi in kater drugi oz kater bo boot disk).

Hvala za vašo pomoč in odgovore!

Dahakka ::

Možno je, v kolikor si updatov sistem, da si namestil en update, kateri okvari ene datoteke v registru. To sem zadnjič nek bral na netu, da so dal vn update, ki dela neki podobnga. Probi sledeče. Predno se ti bo na računalniku pojavla slika od windowsa prtiskej f8 in zažen windows v varnem načinu. Tu bi mogu jit brez problema naprej. Ko prideš v windowse uporab uno funkcijo recovery mode al kak je že, ko lahk prestaviš stanje na računalniku na določen čas obnovitvene točke. Tam pač izbereš datum predno se ti je napada pojavljala in stvar bi mogla delovat.

lp

slovenc1234 ::

Ja pozabil sem povedat,da mi tudi v safe mode ne pride.Ali je možno,da se windowsi ne naložijo zaradi kondenzatorjev? 2 kondenzatorja sta malce napihnjena pri dveh pa so na vrhu rjave packe kot bi nekaj steklo ven.

kmetek ::

Čisto možno....najti Windows Live...ali Ubuntu pa zaženi s CDja.

slovenc1234 ::

Kako pa lahko preverim ali so res kondenzatorji tisti?

solatko ::

Tako, da jih zamenjaš z enakimi po specifikacijah, pa da jih boš prav obrnil.
Delo krepa človeka

slovenc1234 ::

Kje v Lj pa lahko nabavim kondenzatorje?

fosil ::

Tako je!

slovenc1234 ::

Kak pribor pa še rabim poleg spajkalnika?Pa,če mi lahko kdo prosim pošlje link do orodij(max do 100€).

cholt45 ::

A live sistem(ubunu ipd.) se ti je postavil in je stabilen? Si sploh probal?

fosil ::

Tole preber
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
291945 (1536) GummyBear
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
495465 (4926) CyberAD
»

Grafična in matična

Oddelek: Strojna oprema
231619 (1276) mr1two
»

nenadno ugašanje računalnika - nujna pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
234670 (3841) Pyr0Beast
»

Trdi disk je fuč, kako do podatkov...?

Oddelek: Pomoč in nasveti
162019 (1704) energetik

Več podobnih tem