» »

Anonymous?

Anonymous?

1 2
3
»

M1_Abrams ::

Naj povem da tiho sodelujem pri napadih.
PHP & MySQL

Mipe ::

Morali bi napasti tudi Slo-Tech.com, je poln tako levega kot desnega natolcevanja, da ne omenjam raznih klerikalcev in anarholiberalcev!

Bellatrix ::

Ja najbolje, da sesujejo kar cel internet. Potem se bomo počutili bolje ane >:D?
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Mipe ::

Bi imeli Baby Boom Mk II :P

Aja pa ne smemo pozabiti še na spletne strani navadnih državljanov, navsezadnje je krivda na ljudstvu, ker pustimo vladi, da počenja take svinjarije! Ignoranca nam je pripeljala SOPA po župci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

cekr ::

Prej ali slej se bo nekdo izdal. Kaj sledi? Ja, predan bo FBI-u. Otroci se igrajo vojno.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

galu ::

Kakšna pa je kazen za mladoletnega DDoS-erja? Leto dni prepovedi igranja igric?
Tako to gre.

cekr ::

Za mladoletnega nič, se bo pa poznalo njegovemu fotru v denarnici.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

T-h-o-r ::

ti so pa zgleda res bolj mlečni


zakaj ne objavijo raznih e-mailov in druge komunikacije med politiki v slo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jkreuztzfeld ::

Ker so vsi trije bolj ali manj nesposobni.
--
Great minds run in great circles.

mihec87 ::

naredi bolje potem...:)

;-) ::

cekr je izjavil:

Za mladoletnega nič, se bo pa poznalo njegovemu fotru v denarnici.


Zakaj že ? LOL

hermes ::

Mene pa moti, da napadajo strani, ki nimajo veze s ACTO. ZPS naprimer..če kdo v tej državi varuje "malega človeka" je to ZPS. S takimi potezami si bodo samo nakopali jezo državljanov...

gslo ::

po videnem so napadal predvsem tiste, ki so bili naluknjani s kakšno znano ranljivostjo.. zato pa take random strani, od občine Ljutomer do ZPS-ja..

iggy ::

ovce

ovce
Hey, you're fat!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: iggy ()

galu ::

Vsak človek z malo pameti v glavi bo videl, da je početje t.i. "Anonymousa" brezplodno, paradoksalno in nezrelo. Tisti reveži, ki ničesar nimajo, pa se bojo vsakega upa držali kot pijavke...
Tako to gre.

fizzzo ::

galu je izjavil:

Vsak človek z malo pameti v glavi bo videl, da je početje t.i. "Anonymousa" brezplodno, paradoksalno in nezrelo. Tisti reveži, ki ničesar nimajo, pa se bojo vsakega upa držali kot pijavke...


In takih revežev in "revežev" je pri nas zelo veliko.
Največ tistih, ki nalagajo z neta, ker ni v denarnici centkov niti za žemljico, kaj šele za originalen CD ali DVD...
*not*

galu ::

Ljudje ne jemljejo Anona le kot borce za "sharing" oz. piratstvo. Ljudje jih jemljejo kot kaznovalce bogatih in rešitelje revnih. Žalostno.:|
Tako to gre.

OK.d ::

tako je novodobni robin hoodi, vzemi tam ko je in daj tistim kateri nimajo
LPOK.d

M1_Abrams ::

OK.d je izjavil:

tako je novodobni robin hoodi, vzemi tam ko je in daj tistim kateri nimajo

Se strinjam
PHP & MySQL

knesz ::

Problem je, ker je Anonymus lahko vsak script kiddy. Sej če pogledate, pod krinko anonov so napadli ZPS, čeprav so tehnično gledano na isti strani. Napadli so pa zato, ker Joomla 1.5 exploite lahko izkoristi vsak podpovprečen g33k, ki zna malce poguglati. Bo pa vedno več napadov zaradi osebnih interesov posameznikov pod krinko Anonymousov. Kot jaz vidim, nam bo še žal, da jih sedaj odobravamo in podpiramo.

fizzzo ::

Koliko stane DDoS napad na določeno stran? Vem iz prve roke, da se to dogaja.

Furbo ::

Potem pa še prvo roko vprašaj za cenik. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

galu ::

knesz je izjavil:

Bo pa vedno več napadov zaradi osebnih interesov posameznikov pod krinko Anonymousov. Kot jaz vidim, nam bo še žal, da jih sedaj odobravamo in podpiramo.


Točno tako!
Tako to gre.

AtaStrudl ::

tako je novodobni robin hoodi, vzemi tam ko je in daj tistim kateri nimajo


Ja, a so ze komu kaj dali??

S tem, da so napadli tudi tiste, ki so sicer proti ACTI, so pokazali, da so navadni luleki.

gendale ::

zakaj raje ne ustrelijo kakega odgovornega politika

sem prepričan, da bi bil večji učinek
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Bananovec ::

@nny je izjavil:

Če bi zdajle izvedli javno anketo, AnonSi podpira 90 % vprašanih. Ker jih toliko oziroma še več piratizira in se bojijo, da bodo ostali brez svojih najljubših filmov in glasbenih ploščkov.

Koliko so frocki sposobni, je drugo vprašanje.

Se ne bojim, da bi ostal brez najljubših filmov/materialov, ker jih v Sloveniji sploh ni mogoče dobiti. Če pa že, pa preko sto posrednikov in za 5x ceno.

Ko so skinili MegaVideo, sem potreboval kar nekaj časa, da sem našel delujoče posnetke na drugih podobnih straneh. Ne gre za nič preveč ilegalnega, le nedostopnega preko slovenskih virov.

Sam nočem, da ti že tako težko dostopni viri informacij postanejo nedostopni. Nočem postati del Kitajske, ki ji večina z besedami nasprotuje, a z dejanji delno podpira.
To je borba za svobodo nečesa, kar bi moralo biti prosto za vse in ne pod nadzorom vlade. Če pa že pride do takega nadzora pa vsaj upam, da se bo pa spet pojavil "novodobni" splet.

Edit: S Kitajsko ni nič narobe.
Sem za Anone, čeprav bo efekt verjetno kontra produktiven. However, they can not take our freedom.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Iatromantis ::

Anonimneži so nekakšna digitalna različica starodavnih jeznih prostakov, ki že vso zgodovino tu pa tam najdejo moč v svoji množičnosti. Glede na virtualne razsežnosti interneta je na prvi pogled delovala takšna tudi njihova moč in dejanski domet v svetu, a se to prepričanje zadnja leta hitro maje, saj poleg PR uspehov podpirajo tudi mobilizacijsko moč pravih množic na ulicah.

Če k temu prišteješ še atmosfero vladavine denarja v obliki na internetu pogosto propagiranih zlobnih korporacij (katerih kralj mora biti Monsanto, ali pač?) ter posledičen vpliv teh izrednih koncentracij kapitala na zakonodajalce, dobiš plodno ozračje za te vrste akcij, kot se jih udeležujejo današnje (razočarane/razvajene) generacije.

Mobile vulgus so v sodobni različici prav tako disruptivni in enako gotovi znanilci sprememb, kot so bili njihovi predhodniki v razvoju naše civilizacije do zdaj. Saj so vendarle naša prihodnost - verjetno izvzemši tistih, ki bodo šli sedeti na hladno zaradi izsiljevanj in raznih 'black flag' operacij operativcev..

Kar pa se tiče teh ddosanj, kolikor so prostovoljna, pa ne vem če je že kje sodno določena norma, so vsekakor nekakšna vrsta državljanske digitalne nepokorščine dokler so nenasilna, kar pa pri anonimnežih zaradi cirkusov okoli naknadnih izpuščanj kontroverznih podatkov ni vedno tako črno belo..

;-) ::

gendale je izjavil:

zakaj raje ne ustrelijo kakega odgovornega politika

sem prepričan, da bi bil večji učinek


Janšo, v predvolilni kampaniji je obljubil cenejši bencin, na vladi je že več kot teden pa bencina ni cenejšega...likvidacija, naslednjik bi si bolj prizadeval k cenejšemu bencinu =)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PaX_MaN ()

donfilipo ::

Ja ne gre vse zastonj fantje. Tarifa je trenutno 5780€.

>:D

Traparije v kraj, sam sem že star kozel in se zavedam, da se lahko kaj hitro zgodi, da bodo resnejše države (USA:) anonime lepo določile za teroriste in potem bodo nekateri imeli kar lepe težave. Malce mi je tudi otročje opletanje s simboliko Z in lux aeterna in podobnimi hollywood produkti, ko se v bistvu tolčejo v glavnem ravno nasproti tej megakorporaciji, cehom pop kulture....pa vendar.

Moje simpatije imajo. In bolj smotrne in ciljno izdelane bodo njihove akcije, bolj bom tudi pripravljen sodelovati in eventuelno sedeti. E baš me zabole. Ja ovaj sud ne priznajem8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anonymousova orodja vsebujejo trojanskega konja

Oddelek: Novice / Varnost
4514682 (11382) Roadkill
»

FBI dobil podatke o napadalcih Anonymous iz PayPalovih dnevnikov

Oddelek: Novice / Varnost
3211095 (9524) Jupito
»

Aretirana trojica voditeljev španske sekcije Anonymousa

Oddelek: Novice / Varnost
269623 (7892) MrStein
»

Policija odkriva identitete članov skupine Anonymous

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
185640 (4133) Jupito

Več podobnih tem