» »

ISDN modem in hudi problemi

ISDN modem in hudi problemi

Dj-Prah ::

Pred 5 meseci sem kupil ISDN paket.Veliko igram igre prek neta najraljs pa sofa.Problem je pa sledec.Imam Stollmann TA+PP2 (zunaji modem) in v SoF II igri mam pinge na enem dobrem serverju od 90-150.Meni se je zdelo cudno kajti moja dva kolega mata tud ISDN pa mata za 50 boljse pinge,od 60-120 pingov.Jest grem k frendu po edn star ISDN modem (notranji) ASUS ISDN Modem PCI.Jest prklopim in zadeva res deluje.Grem na sofa in vidim pinge na istem serverju kot sem prej igral:
pingi na kolegovem (starem modemu)so od 60-120 na mojem modemu pa 90-150.;(
Ne v cem je problem? Ta ASUS modem je star pa ma boljse pinge im moj drugi kolega ma pa isdn ko ga je dubi pred enim mesecem pa ma tud na istem serverju od 60-120 pingov ma pa Simensa.
Nevem v cem je problem sam mene jebe to.
Kak bi to porihtu? Dal sem najnovejsi Firmware na svoj modem in nove driverje instaliru in sve pa ni nic drugac.;(
Zdej mam ze dva dni un star modem noter ASUS pa spilam skoz na 70 ping,kolegi sem pa svojga stollmanna posodu pa ma pinge iste kot jaz 90-150-kriv je modem-sam kok ga vkrotit?

Hvala za odgovore,pa prosim dejte pomagat kajti ADSL se pri nam ni mozen:\

LP:)
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Dj-Prah ::

Aha pa modem je na COM-Serial port.Mogoce je to krivo?
Obstaja kabel da bi iz modema na serial dal na USB v rac.?
Pa kolk stane?:\
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

McWolf ::

zamenji modem, k stolman je podn. Pa uzam tistga asusa k je dobr
Go tell it on the mountains!

SkIDiver ::

Hehe. Ej jz bi pa kupu tega stollmana k vidm, da ti živce para:D Jz sem svojga že skuru, popravu in dela še vedno:D

Če bi rad prodal mi maili.

Dj-Prah ::

Zvohal sem modem:
ISDN modem 3Com USRobotics ISDN Pro TA 128

Cena je 12000SIT,sam me zanima ce bo zdej delovalo kot se sika.Ker mislim da je Robotics super firma in bi ga kar uzel,sam mi povejte ce ga ma kdo in kako mu deluje.Pa seveda rad bi da bi deloval kot un Asus od frenda-60 pigni:\

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

HardFu ::

Prah: ne kupuj tega, ker sm meu z njim velike probleme
(prav tako ogromne pinge). Rajši si kupi Asus ISDNLink TA,
ki stane 7500SIT in je takon pa še dvojni link lahko
vzpostaviš.

Dj-Prah ::

Tako odlocu sem se da bom kupu rajs ker novega sam me zanima ker je dober-gledal sem pa v Mlacomu:
-ASUS P-IN100-ST PCI ISDN 7.920
-ASUS EXT ISDN 280TA USB 18.600

Ka mi priporocate od teh dveh-vidim da je res Asus vsem vsec-in tud men je delu super zato sem se odlocu med asusom-sam me zanima ker od teh dveh je dober

hvala

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

HardFu ::

za manjše pinge kupi internega, pa še cenejši je

Dj-Prah ::

Je ze porihtano.Narocu sem modem,tistega ki mi je frend posodu-Asus.Modem stane 12000SIT je pa nov-jutr ga narocim tko da ga drug teden dobim.So pa nove verzije ISDN PCI Asus modemov.:\

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč! ADSL vs CABL!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
515282 (4379) darkolord
»

Katera multiplayer igra bi delovala preg dial-upa?

Oddelek: Igre
181601 (1298) Simko
»

ISDN modem: USB ali COM???

Oddelek: Strojna oprema
101387 (1243) Hux
»

2 letna tragedija!

Oddelek: Strojna oprema
111431 (1009) Dami
»

izbira isdn modema

Oddelek: Omrežja in internet
181012 (894) - SiroTka -

Več podobnih tem