» »

Končno še untethered jailbreak za iPhone 4S in iPad 2 z iOS 5.0.1

1
2
3

FireSnake ::

Mavrik je izjavil:

In to si napisal v Jailbreak novico, kjer je cela fora da hočeš "nekaj prčkati in nastavljati" na iOSu zakaj točno?


Čisto lepo je, da je to napisal, ker se najdejo cvetke, ki pribijejo:

JesusChrist je izjavil:

nekikr je izjavil:

Povsem pravilna izjava ampak povsem preveč subjektivna. Obstajajo ljudje, ki jim ta sistem ustreza. Kako se avtor počuti ob tem naj zadrži zase ali pa bomo imeli novice v stilu, da je AMD beden, ker je imel avtor slabe izkušnje z njim.


Sorry dude. Tisti, ki jim ustreza jim je popolnoma vseeno za to. Tu se gre za tiste, ki jim NE ustreza in bi radi še kaj drugo poganjali na svoji napravi. In to JE grda navada in se mi ne zdi ta določitev čisto nič subjektivna.


Torej; grda navada?
Odvisno, kako na stvar gledaš, ker očitno je uporabnik Company zadovoljen s sistemom, kako laufa...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

JesusChrist ::

Ampak še jih je vedno par miljonov, ki jih ni. Kaj pa tukaj? ;)
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

CoolBits ::

Tisti, ki niso zadovoljni z applom ga prodajo in grejo na kaj drugega...
Ampak čudno je da gre trend v obratno smer.

FireSnake ::

JesusChrist je izjavil:

Ampak še jih je vedno par miljonov, ki jih ni. Kaj pa tukaj? ;)


Nismo se dobro razumeli: tisti komot rečejo, da je ta navada grda, in s tem ni prav nič narobe.

Narobe je to, da pisun vsiljuje tako mnenje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

JesusChrist ::

Tisti, ki mu to ni všeč naj ignorira njegovo mnenje. Itak si vsaki lahko svoje misli - isto kot ob branju novic na slovenskih novičarskih portalih ;)
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

Slooki ::

Eno vprašanje ko priklopim svoj iPad 2 32gb , verzija 5.0 na računalnik (WinVista) in ko odprem z admistratorskim dovoljenjem omenjen program (Absinthe) mi program javi napako :( -Sorry, the attached device is not supported.- Zelo vas prosim za pomoč :) In Hvala!

McMallar ::

Najprej upgrade na 5.0.1. Saj ti pise na njihovi strani.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Limit-sky ::

Mavrik je izjavil:

In to si napisal v Jailbreak novico, kjer je cela fora da hočeš "nekaj prčkati in nastavljati" na iOSu zakaj točno?

Vsaj preberi temo v katero pišeš neumnosti. Mogoče boš našel tudi najpogostejši razlog za JB iOS naprav. Hint: ni "prčkanje" po sistemu.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

RoSeR ::

Meni ne gre JB. Sprobal na Win7, XP prenosniku in na Ubuntu 11.10 in vsakič se Absinthe program zaustavi že na začetku in ne napreduje. Imam ipad2 ios 5.0.1 (9A405). Je kriv ipad?

FireSnake ::

JesusChrist je izjavil:

Tisti, ki mu to ni všeč naj ignorira njegovo mnenje. Itak si vsaki lahko svoje misli - isto kot ob branju novic na slovenskih novičarskih portalih ;)


Zakaj pa novica ne bi mogla biti spisana brez vsiljevanja mnenja?
Zakaj moramo filtrirati?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

JesusChrist ::

Ne sprašuj mene. Mene ne moti. Imam bolj pomembno delo kot pa se obremenjevati z avtorjevim mnenjem. Prebral sem novico in izvedel kaj je novega. To je to
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

FireSnake ::

Imam tudi jaz pomembnejše delo, ampak se mi je zdelo vseeno omembe vredno.

Je pa žalostno, da moraš za ene 3x napisati, preden se jim posveti...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Icematxyz ::

Trenutno sicer deluje le na operacijskem sistemu Mac OS X, a sta verziji za Linux in Windows po obljubah avtorjev že na poti, tako da bodo tudi njuni uporabniki lahko svoje ipade in iphone odklenili kmalu.


Obljubo so tudi držali:



How to Jailbreak the iPhone 4S and iPad 2 on Linux

antonija ::

Kje je tisti uporabnik foruma ki dela statistike flameov v apple vs. world temah? Ker me prav zanima kdo vodi po stevilo postov na eni in drugi strani, pa povprecne dolzine posta, itd. To lahko kdo z dostopom do s-t baze naredil za clanek :) "Statisticna primerjava apple-faboyev in apple-haterjev"
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

nekikr ::

Ampak iz samega števila in dolžine ne boš dobil nobenega pametnega podatka. Vsebina je tista, ki je ali pro ali contra...pa še to največkrat po nekem čudnem merilu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

Gandalfar ::

SkipEU je izjavil:

Koliko ljudi uživa v tem, da jim nekdo omejuje napravo, kaže podatek, da so v 3 dneh na novo JB 1 milijon naprav ...


Jap, piratiziranje je kul :)

antonija ::

Ah, ze st. prispevkov na uporabnika bi bilo zabavno videt 8-) Z dolzino prispevkov pa lahko malo locis slabe trolle (s kratkimi prispevki) od die-hard fanov (katerekoli strani), ki se trudijo razlozit svoje stalisce.

Anyhow, Apple sucks!!! >:D Flame on!
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

nekikr ::

Zdaj ne vem al nimaš res čisto nič pametnega za počet pa samo izzivaš.....ampak št. prispevkov na uporabnika pomeni le koliko ga tema zanima. Imaš določene osebke, ki niso nikdar imeli v roki Samsunga pa v vsaki temi pišejo kako je beden (in kontra seveda). Fan ali hater je tako v smislu samega števila postov enako. Kako dolg je prispevek ti pa spet ne pove ama nič. Dobro, enovrstične bedarije res izstopajo, ampak pripoved o butastem šefu pa spet ni merilo kvalitetnega prispevka (ki je spet lahko pro ali kontra). In odgovor na dolgo zgodbo neumnega šefa je lahko samo dolg, če razložiš zakaj je neumne, alinejo po alinejo :)

Flame je pa itaq v vsaki temi o Applu, Microsoftu, Linuxu...sploh ne rabiš pisat tega, je vedno dovolj uporabnikov, ki uporabljajo ali eno ali drugo...

driver_x ::

nekkir: enim ni treba v roki držati Samsunga (ali Appla, ali česarkoli), da bi vedeli da je slab, so pač taki taki poznavalci, da to enostavno čutijo. Sicer pa predlagam, da se uvede sistem ocenjevanja haterjev - sestavi naj se lestvica, ki jo bo vodila posebna komisija - in na koncu leta bomo največjemu haterju podarili osovraženi izdelek.

CoolBits ::

Ah ne no... pol bo še več pljuvanja po applu :))

driver_x ::

Ampak bo vsako leto en pljuvač manj. Sicer sem pa že enkrat predlagal, da naj vsak pljuvač predloži overjeno potrdilo, da si popljuvano napravo lasti ali imam kako drugače urejen trajen dostop do nje.

para! ::

Ej, tole da drugi tratjo svoj dragocen cajt, da pregledujejo katere aplikacije so sploh vredne, da pridejo na moj telefon, je top shit sistem ane. It's like having slaves!!!
Death before dishonor!

antonija ::

Ej, tole da drugi tratjo svoj dragocen cajt, da pregledujejo katere aplikacije so sploh vredne, da pridejo na moj telefon, je top shit sistem ane. It's like having slaves!!!
Ubistvu je privat cenzura, ki jo uporabniki placujejo sami. It a wonder of modern society.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

para! ::

Če gre za cenzuro aplikacij raznih developerjev, to uporabnika ne gane, ker očitno obstaja nešteto odličnih aplikacije. Razni home-amateur appi pa naj ostanejo doma pri razvijalcu, v app storeu nimajo kaj iskat.

Ja, tisti kljukci pr appleu, ki žegnajo aplikacije se lahko zmotjo, verjetno tud se in ziher imajo tud kake manj prijazne cilje in metode (lahko simply ukradejo idejo, zavrnejo izvirnik, predstavijo kot svoje), nedvomno pa bi brez tega preverjanja aplikacij na appstoreu moral gledat še nebroj umotvorov raznih razvijalcev in porabljal čas, da ugotovim kater app je dober. Thanks, but I'll leave that to my slaves.

lp
Death before dishonor!

antonija ::

Če gre za cenzuro aplikacij raznih developerjev, to uporabnika ne gane
Kar ne zves, ne boli. Se strinjam. In pa ignorance is bliss. Uzivej se naprej! ;)

Thanks, but I'll leave that to my slaves.
Zabavno je da si se vedno preprican da je apple tvoj suzenj... :|
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

para! ::

Ja, se hecam, o sužnjih namreč, in sicer zato, ker lahko njihovo delo obrneš tud v uporabnikovo korist. Sistem nima ravno samo slabih lastnosti - preverjanje kakovosti pač ni nekaj, česar si ne bi želeli. Da vsak izdelek ne pride na prodajne police pa ni cenzura, ki bi se je bali.

Ma pa slabe lastnosti tud, jasno, npr nivo njihove kontrole in posledične možnosti izkoriščanja tega. Zaenkrat so izkušnje take, da je v appstoreu polno aplikacij, ki delujejo, kakšen razvijalec pa je potegnil ta kratko, big deal, who cares?

Jailbreak pa tistim, ki jim slabe lastnosti tega sistema prevladajo nad dobrimi, omogoča odklep naprave in s tem osvoboditev iz jarma zlobnega applea.

Situacija je praktično win-win, ne glede na osebno prepričanje o tem, kako bi danes moralo biti vse odprto in dostopno in candy in rainbows.

lp
Death before dishonor!

antonija ::

kakšen razvijalec pa je potegnil ta kratko, big deal, who cares
First they came for _________

Situacija je praktično win-win
Situacija je definitivno win-win, samo da koncnega uporabnika verjetno ni na nobeni strani pomisljaja. Narest zadevo opcijsko bi bila mala malica za doticnega ponudnika vsebin, pa mora imeti prekleto dober motiv da tega ne naredi.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

driver_x ::

Če gledaš na zadevo čisto logično, Applu vsekakor ne bi bilo v interesu, da iz AppStore-a izrinja dobre in kvalitetne aplikacije. Po eni strani pobere od vsake prodane aplikacije provizijo, po drugi strani pa ravno aplikacije pomenijo vsebino za iNaprave. Tako da bi scenariji v stilu "First they came for ..." pomenili za Apple predvesm žaganje veje, na kateri sedijo. Na drugi strani pa imaš pogoje, ki jim morajo aplikacije zadoščati, da so požegnane. Mejo za te pogoje je nekje treba postaviti in vedno se bodo našli uporabniki, ki bodo na eni ali drugi strani. Kje je ta meja postavljena, je stavar politike podjetja. Če ti kot razvijalcu ne ustreza, prilagodiš (popraviš?) svojo aplikacijo ali ne razvijaš za to platformo. Če so omejitve zate prestroge zate kot uporabnika, kupiš konkurenčno napravo, saj imaš izbiro.

CoolBits ::

driver_x ::

@CoolBits: in to pravi Symantec, ki takoj za tem verjetno ponuja svoj antivirusni program za Androida.

CoolBits ::

To je tud res. Če me spomin ne vara so za OSX enako govorili, virusov pa nikjer :))

antonija ::

Če gledaš na zadevo čisto logično, Applu vsekakor ne bi bilo v interesu, da iz AppStore-a izrinja dobre in kvalitetne aplikacije.
Res je. Ima pa vse moznosti da jih "ukroti" do meje, kjer bo aplikacija pocela tocno to, kar Apple hoce (oz. ne bo pocela nic od tega kar Apple noce).
Po eni strani pobere od vsake prodane aplikacije provizijo, po drugi strani pa ravno aplikacije pomenijo vsebino za iNaprave. Tako da bi scenariji v stilu "First they came for ..." pomenili za Apple predvesm žaganje veje, na kateri sedijo.
Ni nujno. To bi veljalo samo ce bi masa razvijalcev bila doovlj nizka, da bi se to na izdanih aplikacijah poznalo. Pa se ocitno ne, ceprav Apple rpidno zavraca vse kar jim ni po godu.
Na drugi strani pa imaš pogoje, ki jim morajo aplikacije zadoščati, da so požegnane. Mejo za te pogoje je nekje treba postaviti in vedno se bodo našli uporabniki, ki bodo na eni ali drugi strani. Kje je ta meja postavljena, je stavar politike podjetja. Če ti kot razvijalcu ne ustreza, prilagodiš (popraviš?) svojo aplikacijo ali ne razvijaš za to platformo. Če so omejitve zate prestroge zate kot uporabnika, kupiš konkurenčno napravo, saj imaš izbiro.
Na sreco jo imas, ja. Sicer prakticno tocno eno izbiro (ker druge niso glih vredne omembe skupaj s prvima dvema), ampak nekaj je.

Sicer sem zelo dobre volje da Apple mnogim polepsa dan s tako politiko, pa drugi strani sem pa zelo slabe volje ker preostanku ne da moznosti da bi sami uporabili svojo pamet in sami delali selekcijo. Eni imajo ziher dovolj casa in volje da bi to poceli...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

floyd1 ::

driver_x je izjavil:

@CoolBits: in to pravi Symantec, ki takoj za tem verjetno ponuja svoj antivirusni program za Androida.

Samo tistim, ki si dol vlačijo "stripper touch Girl", Sexy Girls Photo Game Sexy Girls in Sexy Women Puzzle Puzzle" itak ne pomaga noben antivirus ;((

driver_x ::

antonija je izjavil:

Sicer sem zelo dobre volje da Apple mnogim polepsa dan s tako politiko, pa drugi strani sem pa zelo slabe volje ker preostanku ne da moznosti da bi sami uporabili svojo pamet in sami delali selekcijo. Eni imajo ziher dovolj casa in volje da bi to poceli...


Za to skupino pa so poskrbeli drugi, saj je o tem tudi novica. Tako imaš sitega volka in celo kozo. Lahko ti pa kot zanimivost povem, da mi je pri Androidu všeč to, da je popolnoma odprt, pri Applu pa to, da je zaprt. Tako imam sam Androidno napravo rootano, na njej poganjam neuradno različico operacijskega sistema, na drugi strani pa nimam iOS naprave niti jailbreakane, saj nimam za to nobene potrebe, ker mi povsem ustreza takšna, kakršna je.

para! ::

First they came for _________

A zdej že pr elektroniki uporabljamo tole smešno pesmico? A ni to bolj za takrat, ko kdo zagovarja kršenje človekovih pravic v imenu skupnega dobrega, pa se takrat prilepi ta verz, da se zatre tiste, ta agresivne.

Sej, programiranje in objavljanje aplikacij na appstorih nekako ni lih človekova pravica, da bi se bilo pametno boriti zanjo.

Glede na to, da je open-source movement precej močan, številčen in nenazadnje tudi uspešen, pa tudi ne vidim možnosti, da bi podjetja kot je apple cel trg spremenila v we-control-your-every-device sistem.

Vsakmu svoje. Ampak eni nikol ne boste nehal zaničevat in poniževat uporabnikov, ki jim je za svobodo in odprtost neke naprave pač popolnoma vseeno. Večina niti nima časa, tudi če ima znanje, da bi se ukvarjala z nastavljanjem in programiranjem čisto vsake naprave, ki vsebuje mikroprocesor.

Dokler pa ima VSAK možnost, da se odloči kaj bo izbral, pa sploh ne vidim problema. Nihče ni prikrajšan, vsak lahko dobi kar želi. Zato pravim win-win.

lp
Death before dishonor!

antonija ::

A ni to bolj za takrat, ko kdo zagovarja kršenje človekovih pravic v imenu skupnega dobrega, pa se takrat prilepi ta verz, da se zatre tiste, ta agresivne.
To je za takrat, ko se v druzbi pojavi splosna apatija do sikaniranja kaksnih marginalnih skupin. Kam tako pocetje pelje smo pa ze velikorat videli...

Preostanek tvojega posta pa samo utrjuje tvoje misljenje, da ce je tebi nekaj vsec naj bo tudi drugim, ali pa naj grejo drugam da te ne bojo motili.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

driver_x ::

antonija je izjavil:

A ni to bolj za takrat, ko kdo zagovarja kršenje človekovih pravic v imenu skupnega dobrega, pa se takrat prilepi ta verz, da se zatre tiste, ta agresivne.
To je za takrat, ko se v druzbi pojavi splosna apatija do sikaniranja kaksnih marginalnih skupin. Kam tako pocetje pelje smo pa ze velikorat videli...


Ti dve stvari niti od daleč nista primerljivi! Šikanirane marginalne skupine nimajo nobene možnosti izbire, v kakšni družbeni ureditvi bodo živele. V tem konkretnem primeru pa imamo vsi možnost izbire konkurenčnega izdelka. Uporabniki katerih koli naprav (ne samo iNaprav) se zanje odločajo svobodno in ne zaradi šikaniranja korporacij.

para! ::

To je za takrat, ko se v druzbi pojavi splosna apatija do sikaniranja kaksnih marginalnih skupin. Kam tako pocetje pelje smo pa ze velikorat videli...

Preostanek tvojega posta pa samo utrjuje tvoje misljenje, da ce je tebi nekaj vsec naj bo tudi drugim, ali pa naj grejo drugam da te ne bojo motili.

Lej, izbiro maš! Ne samo, da ti ni treba it drugam, ravno ta novica ti pove, da tudi če se ne strinjaš z appleovo politiko, lahko še vedno uporabljaš njihovo napravo v skladu s tvojimi prepričanji, tako da jo odkleneš. Ja, appleu to ni všeč, ampak who cares? Samo zato, ker v neki imaginarni pogodbi piše, da ga ne smeš jailbreakat, še ne pomeni, da te bo kdo kaznoval, če to nardiš. Meni je sicer jasno, da ste na tem forumu prisotni tudi nadljudje, ki dosledno sledite vsakemu paragrafu v nekih pravilih in ne delate napak, ampak te appleove terms of usage večina njihovih uporabnikov niti najmanj ne jemlje resno. Sem precej prepričan, da načela "niste kupili naprave, ampak pravico do uporabe le-te" 99% uporabnikov ignorira ali sploh ne ve zanjo.

In če se neko podjetje obnaša tako, da neki relativno veliki skupini ljudi ni všeč, potem bo ta skupina to podjetje ignorirala. Zato ne bo prikrajšana za nobeno pravico. Že videno ja, v primeru odprte kode: maš skupino, ki je prepričana v to, da je code meant to be free (as in free speech) in ne jebejo raznih microsoftov niti pod razno. Linux in podobno je, če se ne motim, posledica tega, da je bila neka skupina s strani podjetja šikanirana, kot sam praviš.

To kar je pa meni všeč, je pa irelevantno za debato. Sem primer, da obstajajo tudi uporabniki, ki jih odprtost in to ne zanima na čisto vsaki napravi, ker od nje ne pridobim veliko. V trenutku, ko si bom zaželel poganjat nepodpisane aplikacije na iphoneu, bo ta jailbreakan. Mam izbiro torej.

Da ne omenjam, da apple nima monopola in tako sploh ne more bistveno vplivat na tvojo izbiro. Če greš na android, ki naj bi bil odprt, potem nisi nič na slabšem, kot če bi se odločil za ios (s tvojega vidika si celo na boljšem), zato tud ne vidim kako ti je karkoli onemogočeno zaradi applea.

lp
Death before dishonor!

antonija ::

Ubistvu te kaznuje z vsem kar lahko, ker ti ne prizna garancije. Drugih zakonskih moznosti pa vsaj pri nas nima.

Sem primer, da obstajajo tudi uporabniki, ki jih odprtost in to ne zanima na čisto vsaki napravi, ker od nje ne pridobim veliko.
In jaz s tem nimam problemov. Ti pa za zdaj tudi ne, ker podjetjem se najbolj ustreza "tvoja" skupina uporabnikov.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

driver_x ::

antonija je izjavil:

Ubistvu te kaznuje z vsem kar lahko, ker ti ne prizna garancije. Drugih zakonskih moznosti pa vsaj pri nas nima.


A za rootanega androida ti jo pa priznajo?

antonija ::

Nimam pojma, a ti jo? In ce je ne, a imas potem res kaj izbire?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

driver_x ::

Zadnjič sem v eni reviji, se mi zdi da v Monitorju, bral članek o tem, kako nekomu niso priznali garancije za Samsungov telefon, ker naj bi najprej preverili števec naloženih ROM-ov. S tem hočem povedati, da se Apple ne obnaša prav nič drugače, kakor se ostali proizvajali tovrstne šare.

antonija ::

S tem hočem povedati, da se Apple ne obnaša prav nič drugače, kakor se ostali proizvajali tovrstne šare.
Aja, pol je pa vredu. Alkuaze??!? 8-O To je res ena glavnih slovenskih kavlitet: "sej nismo najbolj gnili, drugi vsaj enako gnili kot mi!!". Res fino za nas... :(
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Limit-sky ::

Tist števec pri nekaterih Androidih je res fašističen. Pri Applu narediš restore in ni nikjer ne duha ne sluha o čem drugem, razen o original FW.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

driver_x ::

antonija je izjavil:

S tem hočem povedati, da se Apple ne obnaša prav nič drugače, kakor se ostali proizvajali tovrstne šare.
Aja, pol je pa vredu. Alkuaze??!? 8-O To je res ena glavnih slovenskih kavlitet: "sej nismo najbolj gnili, drugi vsaj enako gnili kot mi!!". Res fino za nas... :(


Ne pravim, da je to vredu, le tebi pravim, da se si malo zgrešil temo za izražanje svojih frustracij.

antonija ::

Frustracij? :|
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

driver_x ::

frustrácija -e ž (á) knjiž. duševno stanje neugodja zaradi nasprotja med željami in možnostmi, ki jih nudi okolje: socialna frustracija; nezadovoljstvo in frustracija delavcev


Ti bi rad na telefon nalagal poljubne zadeve (želja), ampak tega zaradi politike podjetij ne moreš (možnosti) in zaradi tega kvasiš neumnosti, da se ti zadovoljni uporabniki svojih naprav smilijo in podobno. Na koncu sva prišla do ugotovitve, da iPhonea ne maraš zaradi tega, ker bi z odklepom (ki bi ti omogočil izpolnitev želja) izgubil garancijo. Hkrati sva ugotovila, da bi garancijo izgubil tudi pri konkurenčnem Androidu (za Windows telefone sicer ne vem, a se mi zdi, da z nedovoljenimi posegi vanje prav tako izgubiš garancijo). Torej so zate vsi pametni telefoni enako slabi, saj te omejujejo na enak način, vendar to očitaš samo enemu proizvajalcu.

antonija ::

Torej so zate vsi pametni telefoni enako slabi, saj te omejujejo na enak način, vendar to očitaš samo enemu proizvajalcu.
Aha, pa smo prisli do srza tega problema (zacne se na "f" in konca na "anboy"). Kje tocno sem se omejil na enega proizvajalca (sklepam da imas v mislih svojega najljubsega, katerega izdelki so omenjeni v novici)?

Ce bi pozorno bral (in pri tem ne ponavljal mantre "vsi sovrazijo moj iGizmo, must counter them and proove them wrong") bi opazil da mene osebno motijo vse naprave, kjer proizvajalec omejuje njihovo uporabnost ne zaradi kaksnih tehnicnih omejitev, ampak izkljucno zaradi politike podjetja. Ali gre pri tem za telefon, pralni stroj ali pa mlincek za kavo je vseeno (samo prevec offtopic pa v novici o telefonih tudi ne smem biti).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

nekikr ::

Pa ok, to si povedal že vsaj dva tisoč petstokrat. Ljudje so s tem konceptom očitno zadovoljni, ti pa nisi (no, pa še kakšen somišljenik). Zdaj, lahko narediš svojo firmo in ponujaš izdelek kjer bo dovoljeno vse lahko pa že enkrat utihneš, ker se samo ponavljaš iz posta v post, iz tedna v mesec itn. v vedno istih temah kjer je jasno kaj lahko in česa ne moreš. Ne razumem kaj bi rad dosegel razen nabijanja svojega prav v vseh možnih temah? Nekoga, ki mu to ustreza ne boš prepričal v drugačno mnenje, Apple pa dvomim da bere to novico, da bi posledično lahko spremenil politiko (ali pa Samsung, Candy...). Pri nakupu ti je jasno kaj dobiš s tem, če ti ne ustreza move along, če ti ti, potem pa kupi. Če se ne strinjaš s tem pa piši njim, ne samo nam, vedno in povsod, ker "nam" pa sistem kakršen je očitno ustreza :)
Vsi pač nočejo popolne odprtosti, ker to privede do določene mere smetenja (imaš dosti komentarjev na to temo). Ali so na drugi strani pripravljeni sprejeti kompromis je pa na strani vsakega posameznika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

antonija ::

A zdej hoces da ti enako ignorantsko napisem da ti mojih postov ni treba brati in da move along, na koncu pa prilimam se en hinavski :)?

Na forumih se debatira in v debatah ljudje povejo svoja mnenja. Imas mogoce kaksen problem s tem?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPhone 4s ios upgrade (iz 5.0.1 v 6.0.1)

Oddelek: Mobilne tehnologije
252117 (1676) Company
»

Končno še untethered jailbreak za iPhone 4S in iPad 2 z iOS 5.0.1 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11319899 (17109) Gandalfar
»

Prvi untethered jailbreak za iOS 5.0.1

Oddelek: Novice / Varnost
209938 (8433) Masamune
»

Apple priznal težave s praznjenjem baterije v iPhonu 4S (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5519951 (16768) techfreak :)
»

Dan po izidu iOS 5 beta že odklenjen

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
65081 (3587) F22raptor

Več podobnih tem