» »

SIT - SLO Tolarji

SIT - SLO Tolarji

1
2
»

Tilen ::

@jan1024188

Poglej Madžarsko. A to hočeš?

 EUR/HUF

EUR/HUF



Resno?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mtosev ::

mađari so že zaprosili za denarno pomoč. mađari propadajo kot španija, irska, grčija
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

amigo_no1 ::

Čisto vseeno je ali imaš eure, tolarje, tanzanijske šilinge ali jemenske riale, če imaš zanič gospodarstvo in premajhno dodano vrednost si dolgoročno obsojen na propad ali životarjenje.

Če pogledaš kje vse je kriza:
države stare celine (Evropa brez Skandinavcev), ZDA.

Indija, Kitajska, Rusija, Brazilija, Kanada, Avstralija, Indonezija, čudno da se o njih nič ne govori v medijih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

macgajver ::

;-) je izjavil:

macgajver je izjavil:

Tolarji so bli zakon. Jest še dons kšno reč preračunam v tolarje me kr stisne kolk se je vse podražil od tistih cajtou.

Plače so tud ble 100 takratnih "jurjev", zdaj pa niso 416€ (ponavadi) in so normalne tam 800-naprej.

Normalno da je stala kava 100tolarjev sedaj pa 1€...sladoled 100tolarjev sedaj pa 1€. Bolj ko razmišljam niti ni tako drago glede na plače.

Evropa nam je prinesla samo možnosti zaslužka, tajkuni, uspešni podjetniki in pametni so se dvignili v nebo, tisti ki pa vegetirajo za šivalnimi stroji in za blagajnami pa so "fauš" in naj še kar dalje vegetirajo. Vsi imamo iste možnosti, koliko si bomo pa EU vzeli pa je od nas odvisno.


In ja je odvisno od nas samih koliko bomo imeli, imeli bomo točno toliko kot bomo naredili, ustvarili in nagrabli skupaj,


Haha Kaj bi jest takim kot si ti natalal vzgojnih joooj. Zarad takih butlnov ki tko razmišljajo gre vse v ...........

Veš nekdo mora tud spucat tam kjer delaš pa greznco spraznt pa cesto nrdit da se ti lahko v službo pripelješ pa avto sestavit ki si ga kupil pa wc školko nrdit da greš lahko srat in tako dalje. Primer treba je na milijarde stvari delat ljudi je tud na milijarde in zdej po tvoje se mormo vsi znajdt. No če je temu tako gremo vsi samo za svoj preživetje delat pa vs 99% takih kot si ti pocrka. Šolan človek predvidevam napiflan s teorijo pride nekam za šefa pa zafura firmo v 1mesecu ker je nesposobn za deu in nima ama nič praktičnih izkušenj in ne ve kako dejansko sploh življenje poteka ampak gleda smo kurčove številke. Kolk firm je šlo zarad takih telebanou ki pridejo v firmo se okoristijo zavozjo vse skupaj in zajebajo pošten folk ki tm dela že 20let.
In to je po tvoje vredu ane tko bi mogl vsi delat. V šolo da bomo pametni pa znal rajo izkoriščat. Resnica je da dons morš bit baraba pa izkoriščat ljudi da si uspešen ampak ti to lepo napišeš kot da je to vredu in stvar ki bi jo moral vsi počet pa da vsi začnemo tko delat sej se pobijemo v 1tednu.
Fabrke brez fizičnih delavcev ne morjo pa brez teh ki vodjo papirje prodajajo in nabavlajo tud ne ampak so pa lahko brez direktorjev in nepotrebnih šefou s šolami ki so tam za kurčou zdravje in se napajajo na hrbtih tistih ki delajo. Pa če bi tist dnar ki se ga proizvede v firmah pošten potalal bi mel vsi zelo dobr življenje tko pa eni delajo za drobiž eni pa živijo na veliki nogi to pa je super sistem Sej kdo bo to pogruntal če ne kurčou američan lopovi in pizde ki so zjebal in zasužnl domorodce v amerik potem pa še s svojim sistemom zjebal cel svet. Jest samo čakam da raji pokrou odnese pa ni treba da pobijemo svoje šefe samo za 1 teden smo vsi doma da vidijo direktorči kaj so brez nas. V jok pa na drevo. Pa vem da ne morem sam nič spremenit samo tole mi je pa res ležalo na duši in ti si stopil na žul s svojim vzvišenim komentarjem. Pa sory za neslovnično pisanje Nism dost šolan sicer sm sam naredu stanovanje pa si sam porpavljam avto sestavljam in popravljam računalnike samo za slovnico pa nism in tud nikol nebom me pa v firmah nesposobni direktorčki fejst nucajo ker znam delat samo plačo mam pa fejst slabo KAJ MI PREDLAGAŠ DA NAREDIM. Baraba pa nisem samo v vednost.

Pa v časih ko so bli tolarji je blo še zmer bolš kokr pa zej pa reč kar hočeš iz leta v leto je slabše vse skupaj.
tenstan krompir je pa zakon

zuz3k ::

evro evro

res je da so zdaj štuentske postavke 4€/uro prej je blo pa 600 sit/uro
ampak kaj ti pomaga, ko je vse 1x 2x dražje, kot je bilo!!

je še zmeraj bil boljši tolar, morate gledat kaj dobiš za tisti denar!
kava je bla 100 sit, 42 centov, zdaj je 1.20€ 3x dražje!


glede to tolar evro, avtor, ne sanjaj ker ne moreš kar it nazaj, če
dobimo spet tolarje smo še večji reveži ker boš dal za kavo 500 tolarjev!


lp
Life is a psychological game.

Mipe ::

Kavo si komot kupiš v trgovini in si jo skuhaš sam. Evo, zelo poceni. Kar ti zaračunajo je storitev.

zuz3k ::

kaj ma zdej to veze? pred evrom in sedaj si jo lahko


vse je 1x dražje, kot je bilo ko je prišel evro, v tem je fora
Life is a psychological game.

jest10 ::

zuz3k je izjavil:

kaj ma zdej to veze? pred evrom in sedaj si jo lahko


vse je 1x dražje, kot je bilo ko je prišel evro, v tem je fora

Pa tudi plače so pribljižno toliko višje. Tega pa ne boš upošteval ane?

zuz3k ::

ma slabše je, pod titotom si si lahko še zidal hišo, zdej pa si ene
garsonjerce ne morš prvoščt


pa niso šle vse plače gor, plače mamo balkanske, cene pa evropske

+ brezposleni dobijo bogih 230€, pa penzjonisti? kle ni šlo nč gor
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

mtosev ::

pod titom je bilo boljše? kaj pa inflacija v osemdesetih?
okoli hiš in stanovanj pa z Jazbinškovim zakonom si si lahko kupil hišo al stanovanje praktično for free.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mtosev ::

penzionisti imajo male penzije? moja babica živi v zagrebu in ima celih 360E pa je še vedno živa
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zuz3k ::

mism kaki posti,

a je hrvaška v EU? majo evre?? ne še, kaj pol to omenjaš??

zdaj živi ok, ko bojo meli evre bo pa vse 2x dražje, ista penzija
bo in si bo lahko privoščila bore malo, kot si z 360€ tu v slo !
Life is a psychological game.

D3m ::

Valvoline je izjavil:

Delam pri podjetju za predelavo plastike in brizganje pvc.


Katero podjetje pa? A slučajno že poslujemo?
|HP EliteBook|R5 6650U|

The Player ::

Dokler ne bo Evro svetovna valuta ali standardizirana valuta za nafto, se lahko poslovite o močni valuti, ker bo dolar še zmeraj prevladal.

Uvajanje tolarjev nima pomena, cene nebi padle, zopet bi se ponovil scenarij, ko smo prešli iz tolarjev v evre, ko so na veliko zaokroževal cene zaradi želji po dobičku. Pravtako ima na valuto velik vpliv gospodarstvo, ki pa trenutno ni kaj prida...
Svojo valuto bi lahko dobili le če bo se res kej groznga zgodil z EU oz. kako bo vplivala politika na svet. Upejmo, da se stvari uredijo čimprej, brez večjih žrtev...

zuz3k ::

sam res pravično


predenj smo šli na evro, so vsi misnli, ok samo spremenili bomo valuto

potem se je govorilo, da naj bi se cene MALO zvišale, kot v italiji

ampak ker v sloveniji samo lopovi obogatijo, so ob uvedli evra

vsi zvišali cene, ne kot v italiji, ampak še bolj

res pravično, nateg državljanov !
Life is a psychological game.

Berserker ::

Tolarji so bili grdi, gledat tiste srednejveške tupce.. ne hvala, imam že raje lepše EU. Da je sedaj končno drobiž koristen za nakup je en +1. Bakreni so pa itak dobri vsaj za kavne automate. Cene bi itak šle gor, z tolarjem ali brez. Me pa tale drobiž spominja na staroveške kovance srebernike ali zlatnik, s katerim si komot kupil živila ali celo sužnja.


;-)

A je s tabo vse v redu človek ? Vsi naj bomo direktorčki in kapitalisti ? Kdo ti bo ta čas štancal izdelke za vsakdanjo uporabo ? Torej če se nekdo rodi hudo revn sredi Haloz in se bo moral zaradi tega takoj po osnovni šoli zaposlit, si je sam kriv, zakaj je en navaden nešolan delavec, ter bo celo življenje garal, ker zi za zasluženo delo nebo priboril dovolj denarja za prećivetje + človeška korupcija , je to naravna selekcija ?

Zgodovina sprememb…

zuz3k ::

Berserker je izjavil:

Tolarji so bili grdi, gledat tiste srednejveške tupce.. ne hvala, imam že raje lepše EU. Da je sedaj končno drobiž koristen za nakup je en +1. Bakreni so pa itak dobri vsaj za kavne automate. Cene bi itak šle gor, z tolarjem ali brez. Me pa tale drobiž spominja na staroveške kovance srebernike ali zlatnik, s katerim si komot kupil živila ali celo sužnja.


1. rajše maš evre, tud če je cena 3x večja, samo da so tebi všeč? 8-O

2. šlo bi gor ampak ne za toliko kolikor je šlo z evrom, se pravi 100%, pri enih cenah tudi do 200%

Berserker je izjavil:


A je s tabo vse v redu človek ? Vsi naj bomo direktorčki in kapitalisti ? Kdo ti bo ta čas štancal izdelke za vsakdanjo uporabo ? Torej če se nekdo rodi hudo revn sredi Haloz in se bo moral zaradi tega takoj po osnovni šoli zaposlit, si je sam kriv, zakaj je en navaden nešolan delavec, ter bo celo življenje garal, ker zi za zasluženo delo nebo priboril dovolj denarja za prećivetje + človeška korupcija , je to naravna selekcija ?


kaki direktorčki, o čem ti govoriš? po mojem mnenju je da navaden delavec dobi še premalo, šef pa preveč, sploh tisti pri ta vrhu

jaz ti pravim kako je v praxi, kakšna je realnost!
Life is a psychological game.

Bananovec ::

Vsi častitelji Titoslavije a veste, da obstajajo razlogi za razpad te diktatorske države?
Peti slavo taki propali državi je IMO napačno.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

vse je 1x dražje, kot je bilo ko je prišel evro, v tem je fora


Ni vse dražje oz. danes marsikej več dobiš za "isti" denar. Lep primer so tvji, vsak klošar ima že tv z diagonalo vsaj meter in pol.

zuz3k ::

ja to je 1%

maš pa pjačo v lokalu k je 2x dražja
Life is a psychological game.

gendale ::

pa kaj ti pomaga tv, če so pomembne stvari po 2x dražje
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

zuz3k ::

končno en pametn, k vidi realno sliko
Life is a psychological game.

darkolord ::

maš pa pjačo v lokalu k je 2x dražja
2x dražja kot kaj?

blackbfm ::

gendale je izjavil:

pa kaj ti pomaga tv, če so pomembne stvari po 2x dražje


Jah recimo, meni je večina tehnike (tvja sicer nimam ker ga ne rabim) bolj pomembna kot kepica sladoleda:D

Kar se pa lokalov tiče je pa res smešno, vsi jokajo kakšne cene so za kavo, a vsak dan visijo notri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

gendale ::

darkolord je izjavil:

maš pa pjačo v lokalu k je 2x dražja
2x dražja kot kaj?

pred prehodom na € je bilo veliko pivo 350SIT

danes je nekje med 2,5 in 3€

blackbfm je izjavil:

gendale je izjavil:

pa kaj ti pomaga tv, če so pomembne stvari po 2x dražje


Jah recimo, meni je večina tehnike (tvja sicer nimam ker ga ne rabim) bolj pomembna kot kepica sladoleda:D

ampak to lahko rečeš samo zato, ker imaš dovolj denarja, da si lahko privoščiš hrano


drugače pa


ubistvu ne verjamem, da če bi ostali na tolarjih bi bile cene (v primerjavi s plačami) kaj nižje


tko da, imo, eur, sit, isti drek
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

blackbfm ::

ampak to lahko rečeš samo zato, ker imaš dovolj denarja, da si lahko privoščiš hrano


Cirka 90% ljudi ne čuti nikakršnega pomankanja kar se hrane tiče, tako da nevem zakaj je to vedno na tapeti. Verjamem pa da je težko ob minimalnih dohodkih imet kvalitetno hrano, čike, alkohol, dober avto, vso živo tehniko itd..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

zuz3k ::

darkolord je izjavil:

maš pa pjačo v lokalu k je 2x dražja
2x dražja kot kaj?

kaj kot kaj? o čem se pa zdej menmo?
ja dražja kot je bila ko so bli tolarji al kaj

blackbfm je izjavil:

gendale je izjavil:

pa kaj ti pomaga tv, če so pomembne stvari po 2x dražje

Jah recimo, meni je večina tehnike (tvja sicer nimam ker ga ne rabim) bolj pomembna kot kepica sladoleda:D

Kar se pa lokalov tiče je pa res smešno, vsi jokajo kakšne cene so za kavo, a vsak dan visijo notri.


ne gre se za kepico sladoleda, gre se za oblačila, obutev, hrano: kruh, osnovne
stvari vse je dražje

blackbfm je izjavil:

ampak to lahko rečeš samo zato, ker imaš dovolj denarja, da si lahko privoščiš hrano


Cirka 90% ljudi ne čuti nikakršnega pomankanja kar se hrane tiče, tako da nevem zakaj je to vedno na tapeti. Verjamem pa da je težko ob minimalnih dohodkih imet kvalitetno hrano, čike, alkohol, dober avto, vso živo tehniko itd..


eh kako mišljenje, gre se zato, da včasih si sz jurjem kupu 5 stvari, danes pa sz 4 evri (ok pa naj bo 8 evri, če mamo še 1x višje plače) kupiš 3 stvari in nič več

uglavnem manj si lahko privoščiš
Life is a psychological game.

blackbfm ::

Oblačila in obutev? Ne seri, danes recimo za 100 eur lahko dobiš cel šlepar oblačil ali pa samo ene hlače, popolnoma odvisno kje kupuješ. Podobno je pri ostalih stvareh. Samo poglej koliko šoping centrov je danes pa koliko jih je bilo 15 let nazaj..nekdo mora kupit to robo, drugače jo ne bi bilo tam. In potem praviš da si ljudje lahko manj privoščijo kot včasih? Imaš probleme z logiko? :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

zuz3k ::

ne moreš enačit ponudbo z koliko si lahko nekdo privošči, včasih si z 10.0000 nakupil dva vozička
hrane, špeže, danes pa za 42€ kupiš dve vrečki pa greš domow, ne vem kaj tukaj ni logično. Pa ne iskat
igle v senu, nasploh je vse dražje

res je da si danes ljudje več privoščijo, vedi pa da če bi bili tolarji in vse poceni kot je bilo,
bi si lahko še več in bi si tudi lahko zidali hiše, kot smo jih včasih

za vikend smo imeli 5000 tisoč za cel vikend, zdaj pa z 21€ evri nimaš kaj iskat

pustimo zdaj to, če je nekdo škrt in nevoščljiv, češ kaj delajo te v gostilni in se pritožujejo kako
je drago, a zdaj ne smejo živet al kaj, zakaj bi sploh bilo dražje?
Life is a psychological game.

blackbfm ::

ne moreš enačit ponudbo z koliko si lahko nekdo privošči


verjetno da razni btcji, supernove in qlandie niso postavljene zarad parih bogatih posameznikov

za vikend smo imeli 5000 tisoč za cel vikend, zdaj pa z 21€ evri nimaš kaj iskat


Poglej težko se je pogovarjat preko takih monetarnih konverzij. Vprašanje je samo to, ti danes kaj manjka kar si imel pred 15 leti ali ne? Torej a se odpoveduješ hrani da greš žurat in kontra? Dvomim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

zuz3k ::

da, seveda se ljudje odpovedujejo marsičemu, ker se vedno slabše živi


jaz se žurom, da imam denar za druge pomembnejše stvari, kar pa ne pomeni da ne bi
smel žurat
Life is a psychological game.

blackbfm ::

da, seveda se ljudje odpovedujejo marsičemu, ker se vedno slabše živi


Ja nevem, statistika pravi da se živi enako ali boljše kot x let nazaj. Niso stvari tako črnobele kot mediji pumpajo. Dokler bodo ljudje stali po 10ur v vrsti za iphone, do takrat smo dobri, pa verjami to so POVPREČNI ljudje ne bogataši. Sigurno pa tistim 10% najrevnejšim ni lepo v današnjih časih to se pa strinjam.

SasoS ::

gendale je izjavil:

pred prehodom na € je bilo veliko pivo 350SIT

danes je nekje med 2,5 in 3€


Lep primer kako deluje človeški spomin...jaz se pa spomnim da sem pivo plačeval po 550SIT, tudi 600 ob vikendih. Danes ga najdem tudi za 2,20€ če ne grem ravno v Topa.

amigo_no1 ::

600 SIT je bilo pivo v klubu nekje v centru Aten v soboto zvečer (cca 11-12 let nazaj), ko je bil pri nas v gostilni od 200 do 250 SIT, mogoče je bil v zagrebškem "pajzlu" imenovanem Sheraton 300 8-O.

Očitno se je hmelj in stroški delavcev (year right) v Laškem koliko podražal, da so šli na 2x - 3x gor s ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

šernk ::

kje pr hudiču se je pa pivo za 600SIT dobilo? čez 350SIT ga nisem videl nikjer, pa še ko je bilo 350SIT smo bli raje žejni. od 180-250SIT, do 300 na velikih prireditvah. je pa pivo ena redkih stvari na žurih, ki ni sledilo tempu iz 300 SIT na 3.0€ ker enostavno po 3€ ti ga ne bo nihče kupil...niti nemec.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Shegevara ::

cene so dražje. Je pa res da ste pa nekateri malo preveč pretiravate in napihujete, predvsem iz nekih anekdotnih primerov.
kave jaz leta 2006 NIKOLI nesem plačal manj, kot 200 SIT, bolj so bile tam okoli 220 do 250 sit; zdaj jo za 1.20€ ponavadi pijem, tudi 2€ kje, ampak tudi kapučino je bil v Ljubljani po 320SIT tako da nekih vesoljnih podražitev pa spet ni bilo.

Zgodovina sprememb…

šernk ::

no mi na primorskem smo kavo plačevali po 110 SIT tik pred uvedbo evra. potem je postala 80 centov, sedaj pa pod 1€ je skoraj ne dobiš več.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

darkolord ::

Na avtomatih je 25-30 centov :P

zuz3k ::

blackbfm je izjavil:

da, seveda se ljudje odpovedujejo marsičemu, ker se vedno slabše živi


Ja nevem, statistika pravi da se živi enako ali boljše kot x let nazaj. Niso stvari tako črnobele kot mediji pumpajo. Dokler bodo ljudje stali po 10ur v vrsti za iphone, do takrat smo dobri, pa verjami to so POVPREČNI ljudje ne bogataši. Sigurno pa tistim 10% najrevnejšim ni lepo v današnjih časih to se pa strinjam.

če bi leta 2004 bli iphoni, bi si ga lahko še 1x več ljudi kupilo

pa kaj je temu treba tej logiki, da dokler boš imel za kruh pa mleko ni problema?

zakaj bi ljudje tako živei?
Life is a psychological game.

cebelar123 ::

furion je izjavil:

Ce bi imeli moznost iti vn iz evra, pa nazaj v tolarje, ali bi bili za ali proti?

Js sm za iz 3 razlogov:
-Kolikor se spomnem, ko sm bil mali klinac sem za 100 tolarjev dobil sladoled.
-V relativno kratkem casu, bi lahko clovek postal miljonar (z evri bol tesko).
-Lepi so bli.
 Tolarji do jurja

Tolarji do jurja



Flame on.


Ralzloge ki si jih naštel so na nivoju 17 letnika kateri je spil na ex liter vina in bi zdaj rad debatiral.

blackbfm ::

če bi leta 2004 bli iphoni, bi si ga lahko še 1x več ljudi kupilo


Dvomim, ker ponavadi polovico tistih ki čakajo odpošljejo ker zmanjka zalog:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

zuz3k ::

upam da si razumel point, kar sem hotel povedat...
Life is a psychological game.

gendale ::

šernk je izjavil:

kje pr hudiču se je pa pivo za 600SIT dobilo? čez 350SIT ga nisem videl nikjer, pa še ko je bilo 350SIT smo bli raje žejni. od 180-250SIT, do 300 na velikih prireditvah. je pa pivo ena redkih stvari na žurih, ki ni sledilo tempu iz 300 SIT na 3.0€ ker enostavno po 3€ ti ga ne bo nihče kupil...niti nemec.

350SIT je bilo pol leta pred uvedbo € veliko pivo (union&laško) v gostilnah z 'normalnimi' cenami v centru/okolici centra lj

600SIT bi pa znalo bit kako tuje pivo, recimo guiness al pa kj podobnega, ki je danes med 3,5 in 4€ (nisem čisto siguren, ker takrat nisem imel toliko denarja, da bi ga redno pil)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Mr Hilter ::

Jej jej jej. Se iz teh postov lepo vidi kakšna je večina slovenčeljkov.

Jokat ker sta kavica in pirček v gostilni dražja.
Romantika o starih dobrih cajtih.

Škoda ker ne gre čas nazaj in bi rezali internet pipice, ga počasi zaprli, pa Ifonov ne bi bilo več, starši vam ne bi več nasedali da rabite 2700K in 7970 za šolo....

Večina vas bi raje živela v kontejnerju za smeti, kot pa se odpovedala ipadu.

Če vas Evro tako moti se lepo preselite v Albanijo.

blackbfm ::

zuz3k je izjavil:

upam da si razumel point, kar sem hotel povedat...

Ne nisem razumel. Čist konkretno, si imel takrat razne high end nokie recimo 7650, 3650 ter kakšen sony p900. Pa mislim da si ravno tako moral vržt eno slabo plačo za tak telefon. Tako da si je take telefone lahko takrat privoščilo ravno toliko ljudi kot danes iphone. Razlika pa je tudi v tem da danes za tak keš dobiš žepni "računalnik", takrat si dobil pa drago in relativno neuporabno igračko :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

[D]emon ::

Valvoline je izjavil:

ducky je izjavil:

Če mislite, da bi še vedno dobili za jurja toliko, kot ste včasih, se zelo motite. Tolar bi danes bil v veliko večji krizi kot evro in smo lahko samo srečni, da imamo evro, ki ga regulira ECB oziroma druge države, ker če bi imeli svojo valuto, bi nas ta kriza prizadela 2x bolj..

Ne vem če bo tole glih držalo. Poglej si Poljsko.Plače po 500e in evro ne gresta skupaj.


http://demotywatory.pl/120612/Jeden-ban...


;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drobiž

Oddelek: Loža
479865 (7730) Furbo
»

Koliko denarja ste najdli? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
798769 (5459) PacificBlue
»

Kaj potem če/ko EURO pade? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10120855 (17336) amigo_no1
»

Je to ponarejen kovanec?

Oddelek: Loža
408472 (6324) The Player
»

Konec Evra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514165 (11905) fosil

Več podobnih tem