» »

Kje kupiti termalni trak in kakšne vrste?

Kje kupiti termalni trak in kakšne vrste?

HitriPepe ::

Zanima me kje kupiti termalni trak za stik med čipom in hladilnimi rebri na območju celja oziroma maribora in kakšne vrste obstajajo.

Moraj pa bi biti obojestransko samolepilni, ker drugače mi ne koristi velik oin bodo spet hladilniki dol padali!
www.STROJI.NET

msmiha ::

1. Zavedaj se da ne bo noben termalni trak mel tako dobro pevondost kot termalna pasta.
2. Raje uporabi termalno pasto.
3. To imaš opisano v enem članku na slo-techu.
4. Na hitro ti naj povem da to napraviš tako da: na vse 4 robe čipa naneseš kapljico sekundega lepila in na sredino daš termalno pasto. Tako boš močno izboljšal hlajenje.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

HitriPepe ::

Ja sem probal to narediti, pa sem dal termalno pasto vmes, potem pa mi recimo po enem mesecu hladilnik dol pade. To že ne bi bil tak problem ampak potem sem videl da je hladilnik bil samo na tistih 4 kapljicah vmes pa luft tak, da mislim, da je bilo še slabše, kot da hladilnika sploh gor ne bi bilo. Zgleda da se sekundno lepilo prehitro strdi in se ne stisne dovolj in potem je vmes zrak. Zaradi tega bi sedaj rad termalni trak. Da pa dam 1 mm termalne paste vmes pa spet nisem nič naredil....

Torej če kod ve kje se ga da dobiti naj pove, da ne bom spet 20 trgovin prelaufal, pol pa me še čudno gledajo, kaj to sploh je!!
www.STROJI.NET

Zgodovina sprememb…

ali3n ::

Jest sem rebra lepil s termalnim lepilom, ki je v Zalmanovem kompletu na Northbridge (Mlacom - cca 1000 sit); verjetno ga majo tud v kaki štacuni na vašem koncu.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

OZZY ::

majo ga v conradu. Je pa cena cc 1000 sit za velikost 5x5 cm.

Jaz ga tud iščam ceneja. Sem pa navezal sik z enim zastopnikom za 3M in mi bo povedal ali lahko stvar priskrbi ceneje (pač fotr je ekonom pa ma veze).
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Termalni trak

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152335 (1649) fosil
»

kako hladiti R9700

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231305 (1090) MrX
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505532 (4659) sharp
»

Hladilna rebra za pomnilnik na grafični

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171243 (929) OZZY
»

V3 3k Vroc kot le kaj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201803 (1594) alien-w

Več podobnih tem