» »

lcd tv namesto monitorja

lcd tv namesto monitorja

Robertos664 ::

imam idejo, da bi kupil en 32" LCD TV namesto monitorja. seveda mora biti fullHD, rabil pa bi predvsem za igranje in surfanje po netu. v poštev prideta lg 32lk450 in Philips 32pfl3606. ima kdo tukaj TV namesto monitorja in kakšne so izkušnje. katerega od obeh priporočate? lp

Redneck ::

Jaz imam ze tri leta. Idealna zadeva. Monitorja nikoli vec...
Full HD in je dobro za dokumente in igre... Skratka imas pravo idejo. Na Bolhi najdi od kakega dealerja nek ugoden nov LG, Samsung ali Philips z USB vhodom, da lahko se kak disk za filme gor priklopis, da ni treba PCja laufati za to in bo idealno.

Jaz mojega gledam z nekako metra razdalje in je ravno prav, ko se navadis. Prvi dan je veliko, potem pa ravno prav...

Robertos664 ::

to sem hotel slišat, hvala. jaz bom tudi kakšen meter vstran, tako da mislim da bo ok. morem še nabavit en počivalnik namesto stola pa bo:)

Siddh ::

ravno sem dobil 32lk450 od lgja, mnenje je res dobro, meniji so odzivni ampak na začetku se boš moral malo potrudit z dobro barvo, sploh če boš hotel imet za filme,igre, desktop delo isto nastavitev, jas imam zato trenutno še dve nastavitvi barv, eno za igre, filme eno pa za dekstop delo
imamo pa tudi v hiši 32pfl4606, in moram rečt, da se mi zdi, da je privzeta nastavitev slike precej dobra in se ne rabiš matrat tako kot z lgjem, ampak so tudi meniji opazno počasnejši, imaš tudi velik in čudno oblikovan daljinec, lg pa ima lep eleganten daljinec, ki lepo sede v roko

v splošnem bi vzel 32lk450, mogoče še imaš srečo in dobiš IPS verzijo, ki naj bi imela malo lepše barve


popster ::

js mam monitor namesto TV-ja in sem prav zadovoljen.30 inch.

Robertos664 ::

Siddh hvala za odgovor, kaj spet švinglajo z različnimi tipi panelov?

Popster ti imaš obratno situacijo. jaz bi imel tv namesto monitorja.

Siddh ::

ja spet nas najebavajo, uradno naj bi imela lgjeva VA panel, če maš srečo pa dobiš IPS
jas sem dobil VA, bi poslal nazaj in poskusil dobit IPS, ampak, se mi ne da več z tem ukvarjat
so pa barve super za gledanje filmov in igranje iger, nekako še nisem pogruntal prave nastavitve za surfanje po netu in dekstop delo, ker se mi zdijo barve malo preveč intenzivne, mogoče zato ker sem prej 5 let uporabljal poceni 19" lcd, ki je imel zelo slabe črne odtenke ostale barve pa sploh niso bile izrazite ali kako naj rečem

prej sem ravno gledal blu-ray transformers v fullHD in slika je res super, črna je res praktično črna, kontrasti so dobri in vsa tista dynamic navlaka sploh ni tako zelo opazna, ampak sem vseeno jo izklopil
nastavil pa sem vse približno tako, kot je tukaj nekdo napisal
http://www.justanswer.com/tv-repair/5fm...


Robertos664 ::

kaj pa igre? je veliko input laga?

lp

Siddh ::

če imaš nastavljene vse tiste dynamic igračke se malo opazi, drugače pa vsaj jaz ne opazim kakšnega laga


Redneck ::

Jaz nima pri LGju LG LH3000 nobenega laga. Imam pa za PC svoj profil in po svoje postiman, za filme drug, ipd..
Pa ne smes imeti presvetlo. Vecinoma imam kar na eco oz najnizji stopnji in se znizano...

mihec87 ::

Sem imel nekaj časa na 32"tv pa me zadeva ni prepričala enostavno mi je preveliko in skačes z glavo sem in tja, 24"ekran mi je dosti bolje...



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

monitor 27" (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5535021 (19374) Argica
»

Nakup ekrana/monitorja 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8121546 (16621) Spock83
»

Kateri 32" LCD TV?

Oddelek: Kaj kupiti
303396 (2067) Mr_Globus
»

LED LCD TV - svetovanje za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8628018 (21346) popster
»

LG 26" monitor

Oddelek: Kaj kupiti
394570 (3346) LordWorm

Več podobnih tem