» »

settlers 4

settlers 4

svejk ::

Jutro!

Imam problemcek s setlersi 4 in xp ji. je imel kdo kake probleme z zagonom le teh, ker mi jih nikakor noce zagnati....

svejk ::

no sem ugotovil, da je problem v geforce 2 mx 400 in ocino njenih driverjih. tko da grem z raziskovanjem naprej...

BendeR ::

Kak to misliš da se jih ne da zagnat kaj ti javi napako al kaj?
:=)

svejk ::

ne enostavno ko jih zalavfas zvok spila slike pa ni oz. se prestavi vse skupaj v ozadje...

lonewolf_ ::

Je tukaj slučajno kdo, ki bi vedel, kako se lahko poženejo na win 8.1/10? Imam gold edition pa mi niti setup.exe ne zažene, niti če nastavim compatibility mode na XP oz. 98. Sem zasledil, da obstaja dodatek misij "Neue welt" katerega nisem igral, pa se mi je zaluštalo ampak pojma nimam zakaj se mi niti setup ne zažene. Nekaj sem gledal po YT in forumih, nažalost brez sreče...

Če morda kdo ve kako, bi bil hvaležen za pomoč
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Kurzweil ::

Settlers 4 je zakon. Osebno bo predlagal, da poganjate GOG oz. good old games verzijo, slednja je seveda predelana, da dela na novih sistemih. Ko imajo na GOG akcije, je kdaj po 2$ in podobno, če pa imate original, pa se lahko brez moralnih zadržkov, greste malce planšarja. Mimogrede, če bi kdo odigral kakšno igro, pa se naj javi. Tole težko rečem, da so šli ure in ure, bolje dnevi oz. tedni. Termin, ki se uporablja v teh igrah je običajno, je "mikro ekonomija", glede na to kako je razdelana in dodelana, bi se lahko v Settlers imenovala kar makro ekonomija. Včasih, ko nisem bil pri volji za nek extreme gameplay, me je zelo pomirjalo, da sem igral Settlers, da sem zgolj gradil in pedenal ekonomijo, brez boja. Podobno umirjeno, ko pri recimo Transport Tycoon, kjer lahko poleg bereš, kaj poješ, obesiš cote, za vse je čas.

lonewolf_ ::

GOG verzija deluje, hvala. Obvezno je pa treba namestiti DXGL pa kak widescreen fix, da lahko uživaš v 1080p. Še vedno pa ne vem, kje bi doibl Neue Welt dodatek misij, ker kolikor sem prebiral, deluje z vsemi verzijami, ampak ga ne najdem...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Kurzweil ::

Ne vem točno v katerm Settlersu, se resolucijo spedenal tako, da sem spremenil attribute v config/settings datoteki, sem pa v preteklosti že uporabljal tudi tale DXGL. Ja škoda, so šli s temi novi Settlersi v neko brezvezno smet, kjer si vedno bolj omejen in vedno lažje in hitreje je. Mimogrede pred časom sem igral tudi Settlers online, ker je en podoben občutek, s tem da takrat ŠE ni bilo nekega PvPja, ampak si lahko igral samo skupaj z ostalimi in delal misije. Sem se pa losal te/še enege online igre, tako da ne vem kako je, je pa igra bila dodelana zelo in tudi community je bil dober. Nimam časa, da bi sedaj igral Settlers, si bom pa zato naštimal soundtrack, ki je pravtako super 8-)

BorutO ::

Settlers 4 in Age of Empires 2, najboljši strateški igri.

chucki ::

Ne. Settlers 7
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Settlers

Oddelek: Igre
283983 (929) opeter
»

SETTLERS 4

Oddelek: Igre
131668 (651) Kurzweil
»

Settlers 7: Paths to a Kingdom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
868269 (3995) zerdoner
»

Prenovljen The Settlers 2 je med nami! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
826730 (4435) BlackHole
»

The Settlers V

Oddelek: Igre
342405 (1334) Mavrik

Več podobnih tem