» »

The Settlers V

The Settlers V

PALOMINO ::

Le kdo od starejših igralcev se ne spomni legendarne igre The Settlers?
Ko je leta 1994 izšel prvi del, vem da je bila to igra, ki ga je takrat moj zverinsko močan procesor 486DX 40MHz poganjal cele dneve in noči.
Tako kompleksne strateške igre še nisem videl kot je bila serija The Settlers, vse je bilo povezano, hrana, delavci, vojska...in tako lepo animirano da se je človeku milo storilo. Edino boji so bili malce slabše organizirani kar so skušali popraviti v drugem tretjem in tudi četrtem delu, vendar jim to ni najbolje uspelo.

AMPAK sedaj, leta 2004 bo v novembru mesecu izšlo 5. nadaljevanje, z izjemno 3D grafiko in mnogo bolj organiziranimi boji. ČE bo vključen še multiplayer - menim da bo to najboljša strategija daleč naokoli!

Če ne verjamete se prepričajte na uradni strani, kjer sem si jaz že prednaročil en izvod te sigurno megalomanske igre!

Uradna stran: TUKAJ
  • spremenilo: PALOMINO ()

jeryslo ::

se spomnem, predvsem The settlers 2, ki je bila se mi zdi takrat moja prva strateška igra. Nakar so z serijama 3 in 4 igro malo pokvarili:| .
Me pa zanima, če bo ta novi del vseboval drugačno igranje kot v 3 in 4 ?

swar ::

Men sta bli enka in dvojka ful vsec.Trojka in stirka pa sux u 0.Ce ne bodo vrnil nacina iz 1 in 2 pol bo spil zame suxal.

darh ::

sem ravno danes gledal slikice... zgleda kul.. upam da me ne bodo razočarali...
Excuses are useless! Results are priceless!

Tilen ::

tisi ko je pujse pelal je mi bil tako smesen vedno ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Hux ::

Jaz se nespomnim vec 3jke ali 4ke. Pri 2ki se priblizno vem kaki so bli boji. Pac da si stolp zgradil blizu meje in je napadal in zasedo njihov stolp. Pol pa je taka meja se naredla tam in ta del ozemlja je bil tvoj. A je to kolko tolko tocno?

Kaj pa je blo te v 3jki in 4ki?

Nazadne kaj se se spomnim je ena temu podobna igra ko si bil viking. Imena vec nevem.

So ki kake vecje slike settlerjev 5?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Ziga Dolhar ::

Strah me je.

Še ena selitev v tride. Držimo pesti.
https://dolhar.si/

KTr1sk ::

Settlers2 sem tako veliko preigral kot nobene igre do sedaj, ker se spomnim za novo leto (ne vem katerega leta je bilo, menda 99) sem igral od večera pa do jutra, upam da bo Settlers.V tudi tako dobra http://www.ubi.com/UK/Games/settlers5heritageofkings.htm
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

jarre ::

Hm.. sem stari fan strategij (še iz Spectruma in C64) in sem vse 4 Setllerse dolgo preigraval. Te prve fotke zaslonov so kar zanimive.. Se pa bojim, da bodo igralnost zmanjšali na račun tridimenzionalnosti....

Tilen ::

samo upam da nebo kaki C&C naslednji 3d... kr potem bom pa jokal. Generalsi rulajo, kot vse C&C strategije.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Nejc Pintar ::

Hux tisto so bli Cultures, drugače pa sem uglaunm 3jko igral en čas pa je bla kr uredu
Lahko je biti prvi, če si edini!

dejc2 ::

Ja Settlers 1 in 2 so ble ql, ostalo je blo pa bol tko, upajmo da bodo tej tut dobri!

lp Dejč
http://www.potovalka.si

Keyser Soze ::

Ma ne vem zakaj tako težijo s to 3D.

Vem da sem par dni probal igrat 3D wormse, pa lahko rečem samo bruh. Klasika rula in žalostno je da te klasike ne posodobijo ter ostanejo v 2D.

Nejc Pintar ::

pri prehodu na 3D bo veliko iger propadlo, tako pač je, se pa strinjam da ni smisla da vse igre(predvsem strategije) prenašamo v 3D, danes sem igral Roller Coaster Tycoon 3 demo, in so kar nekaj stvari "zajebali", upam da bojo v celi verziji kaj popravli, drugače pa je brezveze
Lahko je biti prvi, če si edini!

guest #44 ::

ta nov, pomojem bo sekal!! še posebej mi je všeč to da ni več tistih glupih dojenčkastih osebkov! zdaj bo res bolj kot prava strategija! upam da bodo še dodali "politiki" kakšno vlogo! ej komaj čakam :D :D :D :D :D :D :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Nejc Pintar ::

si igral demo?
nemors tunelov delat! - bedarija :D
poleg tega pa ima se nekaj napak, drugace pa je kar vredu
www.rollercoastertycoon2.com
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tilen ::

kje je demo? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ahac ::

RTC3 demo:
http://www.multiplayzone.com/news/?news...
Po moje si ne zasluži RTC imena.

Settlersi pa verjetno tudi ne bodo isto, kot prejšnji. Samo še enako ime. Tisti strički, ko so stal med zastavcam in prenašal stvari so glavna stvar Settlersov. Če bo bolj realno bo čist drug špil. 8-O ;((
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Hux ::

Settlerji 5 so se pojavli na vsemrezju. Sicer sem le nemsko verzijo zasledil zaenkrat ampak me niti najmanj nemoti :D

PALOMINO ::

Na nemškem Amazonu se špil že veselo prodaja in to še celo na DVD-ROM mediju! Folk ga je ocenil bolj tako-tako, po cajtengih pa naj bi dobil dobre ocene...me res zanima kakšen je špil. No ko, če bo kdo probal nemško verzijo naj mi prosim sporoči, ker sem res fan te serije in bi rad slišal kakšno konkretno slovensko slo-tech mnenje. :D

kihc ::

Na današnji natlačenki je bil demo od Settlers: The Heritage of Kings.

Moram rečt da se mi ne zdi nič posebnega, 3d pogon naredi zadevo za moje pojme preveč kičasto.
x

cdflip ::

Po treh dnevih nabijanja lahko rečem: Igra ,ki jo bom po dolgem času spet težko čakal. Govoril sem. 8-) 8-) :)

ŽirC ::

Blah vse skup. Od demota sem bil tolk v pricakovanjih da sem komi spla pol pa ta sranje dobim in mi vse skup skori dol pade. Pricakoval sem saj mal bl raznolikost pri tehnologijah in raziskovanju ;(( . Campaign mi je brez veze igrat. Ce pa hocem jit custom pa v polovici map igram sam sabo ker nasportnik ne trzne, ma da pride ksn popravek ven da se bomo lahko saj mal bl klali :D


Lp, ZirC
aks.rula.org

freejack ::

Tehnologija pač napreduje.. blo kr pričakovat 3d pogon,. naredil 2 kampanji,. ni slabo za začetek,. bomo vidli kako se tehnologije pa napredki razvijejo,. sam mislim da bi to blo bolj primerno za single kot pa multiplayer,.

SasoS ::

Meni se zdi tole bolj podobno warcraftu kot settlersom...

ABX ::

"Kupil", probal in zbrisal.

Škoda.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

dvince ::

Se ena kopija Emipres, Castlestrike, Praetorians-a, totalen podn zame,
kaj se ima veze s starimi Settlersi rezen imena?

Big_Al ::

tudi jaz sem presedel veliko pred settlersi 2 in še 3. dvojka je bla svetska. igram trenutno petko, bom jo sicer končal ampak daleč od veselja pri igranju kot sem ga imel včasih. mogoče pa je v meni fora... sem pač že stari bik!

ahac ::

Tole sem igral že neki časa nazaj (nemško verzijo) in po moje to niso Settlersi, ampak res čisto drugačna igra.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

TribesMan ::

Mnja tele 3D strategije so vse po vrsti totalno neposrečene. Settlersi v izvedenkah 2-4 so bili super... to so bile ene zadnjih iger ki sem jih z veseljem igral...

Res škoda da so podlegli vsesplošnemu navalu na 3 dimenzije. Sama igra je z tem izgubila večino svojega čara.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Tilen ::

Js se sam bojim prehoda C&C serij in aoe3 v 3D okolje. Kr strah me je.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

OldSkul ::

Jaz sem ta šil sicer "kupil", toda glede na vaše odgovore ga bom raje kar "prodal".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Suli ::

Igra je preveč "požrešna" za strojno opremo, če imamo v mislih, da se govori o strategiji.:8)

Stampl ::

4 je bla prevec na vojasko usmerjena...2 mi je bla najbolj vsec k si samo gradil pa na strategiji...

Mavrik ::

Tilen: Saj C&C serija je že doživela prehod... in bilo je grozno.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Settlers

Oddelek: Igre
283980 (926) opeter
»

Settlers 7: Paths to a Kingdom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
868267 (3993) zerdoner
»

Prenovljen The Settlers 2 je med nami! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
826727 (4432) BlackHole
»

Stare Igre - katera je tista ki vam pospeši nostalgično srce (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15112670 (9944) SavoKovac
»

Strategija

Oddelek: Igre
241922 (1578) OmegaM

Več podobnih tem