» »

SMS failed - ni uspelo (sgs) po nalaganju novega roma

SMS failed - ni uspelo (sgs) po nalaganju novega roma

N0t0ri0us ::

pozdravljeni

sem lastnik samsung galaxy s-a in sem sproti nalagal rome iz takratnega samfirmware.com. potem sem imel dolgo časa 2.3.5 jvs verzijo.. kak teden nazaj sem videl 4.0.3 kako lepo dela in sem ga naložil. moram reči da je to špica :D in ja.. zatakino se je pri signalu.. ni ga bilo. naložim nazaj 2.3.5 jvs ga rootam spet in naložim 2.3.5 ni delal ne signal ne wifi.. spet naložim 2.3.5 jvs.. ga rootam in spet naložim.. ni delal signal. wifi je tokrat delal. potem sem šel direkt čez ta room še enkrat nalagat 4.0.3 spet isto sranje. še enkrat.. spet isto.. naložim nazaj 2.3.5 jvs.. in mi noče več pošiljati smsov :S.. potem sem še dvakrat naložil 2.3.5 vendar smsov noče pošiljat.

gledal sem po netu kaj bi lahko bilo narobe in nisem našel nič.. sam sem nekaj že gledal nastavitve in sem vpisal številko klicnega centa oz nekaj takega.. in je bilo še vedno isto.napišem *#*#4636#*#*-->phone information in je bilo tam notri nekaj spremenjeno vendar sem vse nastavil na tako kot ima bratranec na telefonu. smsi še vedno ne delujejo. prejemam jih lahko. vsi klici delujejo normalno prav tako internet in vse samo smsov mi noče pošiljati. vmes ko sem šel iz 4.0.3 nazaj na 2.3.5 sem lahko pošiljal smse normalno

se komu kaj sanja kaj bi lahko bilo ?

upam da razumete za kaj se gre :)

ps. 4.0.3 sem pa nalagal zato tolikokrat ker se ne morem sprijaznit s tem da je tako velika razlika :)

hvala za odgovore

http://ics.samsung-updates.com/trouble/

LP Simon

Grumf ::

ICS romi še niso v celoti sportani, kar bi si lahko tudi prebral v threadu kjer si downloadal
ROM. Nehaj gnjavit ljudi in POČAKAJ, da končajo s svojim delom (hardware abstraction layer ni
do konca sportan, ne spremljam sicer redno kaj se dogaja z SGS1 ampak verjetno imas probleme tudi z
bluetoothom in gpsom). Nazaj na 2.3.x verzijo in počakaj pol leta. Btw, tudi 2.3.5 je leak in ni
finishirana verzija
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

N0t0ri0us ::

na 4.0.3 sem imel težave samo s signalom. wifi mi je deloval normalno gpsa pa ne rabim veliko.

te težave imam na romu 2.3.5 jvs verzija.

N0t0ri0us ::

ok sem rešil ta problem. naložil sem 2.1 android.. potem pa nazaj spet 2.3.5 in vpisal številko klicnega centra (sms, desna tipka, nastavitve in št.klicnega centra +38641001333 nekaj takega.) in potem je začelo delovat :).. prej ko sem pa isto naredil pa vseeno ni delovalo.. wtf :)

LP

krop ::

Apn-je si nastavi!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei IDEOS X5 U8800

Oddelek: Mobilne tehnologije
233269 (2609) errhec
»

Huawei Ideos X5 2.3 - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
212573 (2008) 6151
»

Samsung Galaxy Note Update Februar (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7014177 (13065) CaqKa
»

samsung galaxy ace

Oddelek: Mobilne tehnologije
355622 (3465) free_k_shot
»

Huawei Ideos X5 - Android 2.3

Oddelek: Pomoč in nasveti
133062 (2563) ;-)

Več podobnih tem