» »

samsung galaxy ace

samsung galaxy ace

f0gripper ::

zanima me kako naložim kako glasbe na telefon.Priklopil sem usb na telefon in računalnik pa mi ga ne zazna(se nič ne zgodi)nisem dobil niti enega cdja zraven za kaki program ali kaj.

DuleKrtola ::

Jeba ane. Js sm že neki telefonov kupu pa nikol ni blo navodil zravn

amacar ::

Potegni Kies s samsungove strani.

f0gripper ::

hvala amacar deluje ta program..

Mentalist ::

Imam problem s fotoaparatom pri Aceu. Sploh ne gre niti slikat in niti snemat, sem že formatiral kartico in je isto, gori pa kaže samo neko "kljukico"... Kako naj odpravim to?
Lool.

celebro ::

V aplikaciji za kamero pritisneš power button.

Mentalist ::

Kje točno? Ker je vse zablokirano...
Lool.

celebro ::

Fizični gumb na desni strani telefona, s katerim ga prižgeš in ugašaš. V Camera aplikaciji ima funkcijo zaklepanja.

lisjak ::

Mene pa zanima če je že oz. sploh bo uradni update na 2.3 ?

Janac ::

tudi mene to zanima

XCom ::

že zdavnej na 2.3.3 na 2.3.4 pa še nisem opazil (operater mobitel)

lisjak ::

ka pa simobil ?

t-slav ::

Tut pr simobilu je že neki časa mogoča nadgradnja na 2.3.3

LPT

KINGburek ::

js imam tudi tezavo telefon sem kupil včeraj vendar pa ko zelim nekaj potegniti z android marketa mi napise da ni mogoče: na aparatu ni dovolj prostora imam pa 2g spominjsko kartico PROSIM POMOČ

vorantz ::

KINGburek je izjavil:

js imam tudi tezavo telefon sem kupil včeraj vendar pa ko zelim nekaj potegniti z android marketa mi napise da ni mogoče: na aparatu ni dovolj prostora imam pa 2g spominjsko kartico PROSIM POMOČ


Jaz sem opazil, da pomaga če greš v manage applications pa tam ugasneš market in spucaš cache
Potem lahko spet nekaj cajta delaš v miru

Kar pa mi žre živce je, da bo to pisalo na vsak način za applikacije večje od 25MB :|
Ma kdo nasvet za to rešit?

edit:
Ok zgleda je to neka napaka v marketu
Sem dal uninstall updates (za market) kar ga povrne v starejšo verzijo in tam ni tega problema

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

dolaranita ::

a mugoče kdo ve zakaj mi noče baterije nafilat? Ko ga priklopim na računalnik se pa fila samodejno -.-

Zgodovina sprememb…

t-slav ::

A s polnilcem je vse OK?

LPT

TadyM ::

Imam eno vprašanje.

Spredaj pri zvočniku za telefoniranje je kot nekakšna kamera. Izgleda kot kamera za UMTS ampak se je ne da uporabljati. Ali je to sploh kamera? in na kakšen način bi se jo dalo uporabljati.

pharaon ::

Ni kamera, ampak je proximity senzor. Senzor, ki odloča, ali ugasne ekran, ko prisloniš telefon k ušesu ipd..

TadyM ::

Ok hvala

mihec87 ::

2.3.4 je že sam za azijski trg(tut neki 2.3.5 je na samfirmware)..

PromeuZ ::

Ve kdo, kako se izklopi prejemanje notifications iz FB-ja? Se pravi, da se ne prikažejo v tistem oknu, kjer se dobi opozorilo o novem prejetem SMS-u. Sinhronizacija podatkov v ozadju je izklopljena vendar se obvestila še vedno dostavijo.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

TadyM ::

@PromeuZ
Greš na FB, klikneš nastavitve računa, potem pa obvestila in odkljukaš da ti pošilja sporočila (Količina Sporočil zgoraj desno).

Jaz imam tudi eno vprašanje.
Zakaj mi fotoaparat noče izostriti slike. Brat ima enak telefon kupljen nekaj mesecev prej a posodobljen na isto verzijo kot je moj. Njemu izostri meni pa ne. Pregledal sem že vse nastavitve, ga ponastavil na tovarniške podatke a je še zmeraj enako.

Vesel bom vsakega predloga.
Lp Tadej

t-slav ::

Imata res vse nastavitve popolnoma enake? Preveri še enkrat.

Drugače pa poskusi s kakšno aplikacijo za fotografiranje, če se problem še vedno pojavlja.


LPT

TadyM ::

Malo pozen sem....
Nastavitve so popolnoma enake. Bom poizkusil kakšno aplikacijo. Če pa ne bo delovalo ga bom pa nesel nazaj.

t-slav ::

A je komu že ratal preko Kies posodobit na kej novejšga? 2.3.5 recimo?

Izaso ::

Brat je probal pa mi izpiše error pri povezavi.

mihec87 ::

Je že na kies sploh ponudilo 2.3.5?(nazadnje je bila na voljo 2.3.3 posodobitev bp preko kies ravno tako mimo kiesa(telefon iz servisa in kies sploh ni ponudil možnosti posodobive zgleda nek xyz fw na servisu bil gor dan)..)
Imajo pa že nekatere države 2.3.5 na voljo tako da počasi bo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

proteus4 ::

Da si izposodim temo, ne bi rad odpiral teme.

Kolega ima doma router Linksys WRT54GL - Firmware Version: v4.30.7. Internet Wi-Fi mu laufa na treh računalnikih super, zatakne se pa pri povezavi s smartphonom Samsung Galaxy Ace. Poveže se, vendar mu ne odpre nobene strani. Ve kdo kaj bi lahko bilo to krivo? Niti gmaila noce sinhronizirati.

P.S. geslo je vpisano pravilno. povezava je modra in piše povezano

t-slav ::

Kies se je dans odloču in ponudu nadgradnjo (sklepam da je 2.3.5) :D (mogoče je vplival to, da sm program ponovno naložu...) Sam še na telefon jo je treba spravt. :D


Glede povezovanja sm mel pa tut js neki problemov. Ni sicer isti router, pa problem je bil da se sploh ni hotu povezat. Problem sm rešu s statičnim IPjem. Zdj se čist lepo poveže. Problem je sam, če se hočem kje drugje povezat. Je treba izklopit. Ampak se navadiš :D

(Podoben problem kot ti pr telefonu sm mel js pr računalniku. Povezan na omrežje, ni ga pa spustil na net. Težava takisto rešena s statičnim IPjem)

Tak da probi to. V najslabšem primeru ne bo delal :)

LP

t-slav ::

Lažni alarm. Še vedno ni nadgradnje...

A je komu že ratal?

mihec87 ::

hehe ni še ne novejše za nas kot 2.3.3..samo počasi bo saj nekatere države že imajo dve verzije naprej..

MiG84 ::

In kako je možno, da ima Simobilov telefon Galaxy mini že naloženo verzijo 2.3.5, medtem ko za Ace še ni nadgradnje??

RejZoR ::

Welcome to Samsung hell...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MiG84 ::

In, če sem si naložil uradno Nizozemsko verzijo (Xen) 2.3.5 in nima slovenskega jezika za swype, kje spet dobim slovensko verzijo 2.3.3 SIM?

free_k_shot ::

Mene pa zanima če je mogoče rootan telefon spravt nazaj na official firmware? Pač v primeru da je kj narobe in mora it na servis? Če se da, bi bil vesel informacije.

Drugače imam 2.3.5 gingerbread, ko sm dubu telefon je bil 2.3.3
Zj sm najdu varianto kako dobit uradno verzijo preko drugega telefona. Ne znam pa namestit na androida. Gre za informacije ki jih Kies shrani pri upgrade-anju v mapo temp.

Ima kdo slovenski firmware v .zip obliki? Verzijo 2.3.3, 5830XWKP

Hvala za odgovore


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325782 (72292) 21kiss
»

Huawei IDEOS X5 U8800

Oddelek: Mobilne tehnologije
233274 (2614) errhec
»

Nadgradnja Androida na SGS 1

Oddelek: Mobilne tehnologije
81021 (945) Starcraft||
»

HTC Wildfire S

Oddelek: Mobilne tehnologije
122239 (1313) RejZoR
»

android 2.3.3 za samsung galaxy tab p1000

Oddelek: Mobilne tehnologije
61574 (1452) luky

Več podobnih tem