» »

Uporaba tehničnega svinčnika pri elektronskem pregledovanju

Uporaba tehničnega svinčnika pri elektronskem pregledovanju

ialexxb ::

Sicer sprašujem malo pozno, pa vselej. Imel sem izpit, pri katerem so bili odgovori enolični (načeloma), preverjajo pa se tako, da se dajo v nek stroj. Zanima me, ali lahko zaradi uporabe tehničnega svinčnika Staedtler 0.5 mm 'čitalec' ne bo 'znal' prebrati mojih odgovorov, ker so tako na tanko napisani ali pa z nepravim svinčnikom nasploh? Sicer pa je na listu pisalo, da naj bo uporabljen ali B ali HB svinčnik. Kaj pa je tehnični svinčnik po klasifikaciji? Malo sem gledal po wikipedii, pa se mi nič kaj bolj ne sanja... Potem pa se mi je nekajkrat zgodilo še nekaj zelo neugodnega... moral sem pobrisati podčrtane odgovore, ker sem se odločil za drugo rešitev, ampak se je pri pobrisanem odgovoru še vedno malenkostno poznalo... ali je lahko to problem, kljub temu, da je 'pravi' odgovor res krepko podčrtan? Vem, da sta kar banalni vprašanji, ampak me zelo skrbita... :)

M-XXXX ::

Preveč kompliciran. Načelno to nebi smel biti noben problem, če misliš, da se ti je zgodila krivica greš na vpogled :)

Ziga Dolhar ::

Poglej na škatlico minc, kakšne uporabljaš :)).
https://dolhar.si/

Isotropic ::

welcome to fdv
pejt na vpogled, ce mislis, da nekaj ne stima.

black ice ::

Ni problema, samo se vseeno priporoča navaden svinčnik, z uporabo katerega 'bi se naj' zmanjšale pritožbe. Če je odgovor, ki ga želiš oddati res močneje podčrtan potem sploh ni težav. Vedno pa imaš možnost vpogleda in/ali pritožbe na rezultat.

PS: ta 'čitalec' je navaden skener + OCR.

ialexxb ::

Gre za certifikat Cambridgeve univerze, zato so pogoji čisto drugačni. Nikoli ne bom mogel videt več tistega lista, ker bo uničen, razen če bi se pritožil, plačal dodatnih 60 GBP, nakar ti še enkrat pogledajo, vendar še vedno nimaš pravice do vpogleda. UOC ima namreč izjemno stroga pravila.

Drugače pa mi je že nekdo rekel, naj pogledam, kaj piše na mincah, na srečo je pisalo HB, torej ne bo tako tragičen rezultat, ali pač.

mgermo ::

Če ne boš naredo, se vedno lahko tolažiš, da so mince krive :p

opeter ::

Tudi tehnični svinčniki uporabljajo mine, ki odgovarjaju standardu specifikacij mehkosti/trdosti samih grafitov.

Recimo jaz pri risanju uporabljam večinoma B in B2 mine za tehnični svinčnik. Zame ima tehnični svinčnik eno prednost pred klasičnim: ni ga treba šilit in sama mina je vedno istega "premera".
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pribor za tehnično risanje

Oddelek: Loža
184634 (2719) fikus_
»

Kvaliteten tehnični svinčnik

Oddelek: Loža
278571 (6662) blues1
»

S čim pišete?

Oddelek: Loža
437319 (5901) borisk
»

Matura 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10514113 (10030) Jebac18
»

odklepanje durona

Oddelek: Navijanje
151931 (1615) pikasti

Več podobnih tem