» »

autocad

autocad

nando ::

razlika med temi:
ACAD R14, ACAD 2000 in ACAD 2001
kateri je najbolj nov?

kateir je boljši 3ds MAx ali Maya ali kateri drugi?
kaj pa za Arianne, je že kdo slišal? menda so ga uporabljali pri Titanicu.

Loki ::

AutoCAD 2001 ne obstaja.
Najnovejsa verzija je 2002.
Ce ga hoces, mi posl e-mail, smo v firmi, kjer delam, zastopnik za autocad...

Maya nej bi bla boljsa od 3DS, ker uporablja ene krivulje (Beizerove) namesto ravnih crt, ampak jest se na to ne spoznam kej prevec.
I left my wallet in El Segundo

bastadu ::

Maya je veliko bolj profi varianta, vsaj za mene... Delat se da čudeže8-O

AnWar ::

Ej Roberto kako ne obstaja AutoCad 2001? Če ga imam jst doma original pa še AutoCad 2000i obstaja ( novejša verzija)
Obstaja tudi Autocad LT- to pa je lažja verzija vsebuje pa samo osnove za risati ne moreš 3D risati. Verzije obstajao naslednje ; AutoCad R14, LT97, LT 98, ter 2000 in 2000i mogoče je še 2001 ampak je še nisem videl. vse te verije imam. V vsaki verziji:) je nekaj razlike

AnWar ::

Jst Uporabljam 3D Studio R3.1 ter AutoCad če skupaj kombiniraš lahko full dober narišeš!:)

vuego ::

Prav rad bi videl AutoCAD 2001...
Zdej enkrat naj bi prisel 2002, eno cifro vmes pa so spustili (correct me, if iam wrong).

Ampak za napredno projektiranje se danes itak zacenjano uvljavljati razni AllPlani, ArchiCADi in podobno.

BaTeMaN ::

Da.
2000 -> 2000i -> 2002 :) To je zaporedje.
Ni važno kter je boljši važno je, kako ga znaš uporabljat :).
Ljudje delajo ČUDEŽE z 12ko. Ki je še iz časov lesene žlice.

AnWar ::

Moja napaka zmotil sem se ni AutoCada 2001 res spustili so jo!!:)

Loki ::

Jest delam v firmi, kjer smo zastopnik za autodeskove progame.
Nazadnje, ko sem gledal cenik, sem videl:
Autocad 2000
AutoCAD 2000i
Autocad 2002
In seveda se ostale variante ala mechanical desktop, acad LT...

2001 pa ni blo nikjer.
2002 je ze zunaj, vuego, res pa je, da so eno cifro spustili (verjetno so kot 2001 smatrali 2000i).

...je še 2001 ampak je še nisem videl

Kako poj pravis, da mas 2001 doma, deeyeey?
I left my wallet in El Segundo

nando ::

kako velika pa sta autocad in max3d 4.0. gresta na 1 cd?

Loki ::

AutoCAD 14 je bil (setup) okoli 200-300mb, za novejse pa ne vem.
I left my wallet in El Segundo

AnWar ::

AutoCad R14 je 152MB, 2000i je okoli 450MB in 2000:)

AnWar ::

Roberto sej sem rekel da sem se zmotil pac jst jih imam full velik ( Verzij)

vuego ::

Kaksne pa so novosti v 2002?

Korak iz 14 -> 2000 je bil kar kul. Vsaj kar se 3D tice. Verzija 2000i je pa bl tko - so se prav odlocl, da je niso imenovali 2001.

Smorny ::

Nisi napisal namena uporabe programa. Vsak je lahko za kaj najboljši (subjektivno ali objektivno po posameznih funkcijah). Aktivno uporabljam Autocad 2000, ki je zgleden inženirski program za tehnično risanje in še kaj. Za gradbeništvo in arhitekturo priporočam Archicad (trrnutno najnovejša verzija je 7, ki stane okoli 1.2 mio SIT, ampak je 6.5 že prava Meka). Autocad 2001 definitivno ne obstaja. Razlika med 2000 in 2000i pa je v hitrosti. ˝i˝ je za približno 30 % hitrejši od navadne različice, saj je verzija 2000 bremzana - upočasnjena po defaultu (kakor vse prejšnje), tako, da si lahko Autodesk še pozneje zagotavlja dobiček. Pozabljajo pa da je to program za inženirje, kjer se tudi najde kdo ki ve kako se stvar zaobide ;). Na 3Dstudio MAX se ne spoznam, na Mayo prav tako ne. Mel sem pa priložnost to videti - in moram reči, da ima Maya velike hardwerske potrebe. Učinki in možnosti pa so enkratne.

DeeYeey: Ne mi buč prodajat, da v 12LT ne moreš risati 3D. Res je, da je stvar tu še v povojih, ampak se da.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

AnWar ::

Ej nando če že obvladaš AutoCad si nabavi 2000 ali 2000 če pa ne pa probej najprej z LT verzijami pa še lažje je jst sem tako začel pa se je kr splačalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobiti AutoCAD 2000-2008?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9115883 (14223) strojix
»

Program za 3D-model hiše

Oddelek: Programska oprema
2920425 (6882) amigo_no1
»

Pomoč pri AutoCadu ali ArchiCad

Oddelek: Programska oprema
127049 (6253) Lenc
»

SketchUp zastonj! (potem, ko je proizvajalca, @last software, kupil Google) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8515197 (11524) Company
»

Kaj kupiti za delo z ACAD-om

Oddelek: Kaj kupiti
131804 (1653) Medved

Več podobnih tem