» »

Počasnost Notebooka 633

Počasnost Notebooka 633

MiKi ::

Lep pozdrav.
Naj mi nekdo pomaga z Gericomovim notebookom WebBoy 633MHz, 128ram.
SiSoft sandra mi namreč nameri da je proceros resda primerljiv z navadnim Celeronom 633, a RAM dela le nekje s hitrostjo Celerona 200-300, kar pomeni da mi nekateri DivXi sploh ne laufajo vredu.
Ram je sharan z Grafiko, tko da je mogoče to krivo, a vseeno, računalnik dela obupno počasi.
HELP ME!

andrej ::

ah Gericom. Sam nimam predobrih izkusenj z
Gericomom... Gericom je bil pred casom eden prvih, ki je predstavil Pentium 200 v notebookih. na koncu se je izkazalo, da so uporabli kar naveden P200 in ne mobilen CPU. ob tem se je racunalnik seveda pregreval. da bi to nekako omejili se je frekvenca znizala samo na 100 Mhz po dolocenem casu... mislim...
podpobno so sedaj naredili, ko so predstavli prvi 1 GB prenosnik - ki seveda vsebuje kar navaden CPU - mobilnega 1 gb ni...
osebno me taksne stvari pri gericomu niti ne presenecajo vec.
drugace pa probaj s kaksnimi novejsimi driverji in kaksnih drugim programom...

MiKi ::

Ma kaj ko niti zastarel quake2 v najnižji resoliciji ne dela normalno:(((
nič nemorem počet z njim, pa še nategnil so me da ima računalnik TV-out, pa sem kupu DVD-rom, zdej pa K*, nemorem niti filmov gledat.

andrej ::

ma zahtevaj denar nazaj. v tem primeru, ce so ti rekli da ma TV out, ti pa si ga zato kupo moras dobit denar nazaj, drugace pa se obrni za to zvezo potrosnikov...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916268 (7229) Seb4
»

Kateri notebook?

Oddelek: Kaj kupiti
91117 (987) Pithlit
»

Notebook z dual-monitor in asio podporo

Oddelek: Kaj kupiti
91014 (882) tha_man
»

Kakšen prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
322602 (2288) andrej
»

Notesnik

Oddelek: Kaj kupiti
121270 (1053) andrej

Več podobnih tem