» »

NAKUP LED TV

NAKUP LED TV

dinho1992 ::

Zdravo!

Kot je že razvidno iz naslova kupujem led tv do 500 evrov.Je mžno dobit kvalitetno led tv za tako ceno,ali je boljše navaden lcd.Za mene bi bla idealna "32".Te še niso tak drage in bi bile prave za mojo oddaljenost od ekrana(cerka 2m)

Invictus ::

Vsi LED TVji so navadni LCD. Samo LED osvetlitev od zadaj imajo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

dinho1992 ::

Invictus je izjavil:

Vsi LED TVji so navadni LCD. Samo LED osvetlitev od zadaj imajo ...


Ja vem da majo ledike od zadaj(rgb).Baje so majo bolj žive barve te led tv in kaj bi bil bestbuy v tem trenutku.

dolenc ::

Za 500eur dobiš že kakšno dobro plazmo, ki bo imela bolšo sliko in bo tudi veliko večja :). Ubistvu imaš za ta denar precej izbire. Jaz bi tudi za 2m vzel večjega. Razlika med led in navadno, kar jaz opazim je to da se led tkoj prižge, navadna pa rabi sekundo ali dve da lepo zalavfa, razlike v sliki pa ne vidim.

dinho1992 ::

dolenc je izjavil:

Za 500eur dobiš že kakšno dobro plazmo, ki bo imela bolšo sliko in bo tudi veliko večja :). Ubistvu imaš za ta denar precej izbire. Jaz bi tudi za 2m vzel večjega. Razlika med led in navadno, kar jaz opazim je to da se led tkoj prižge, navadna pa rabi sekundo ali dve da lepo zalavfa, razlike v sliki pa ne vidim.


aha,hvala majstore,maš kakšno nagledano,ki bi bila dobra?

dolenc ::

Malo pobrskaj po slo-techu v tej kategoriji in pa avdio/video, se stalno omenja dobre modele :)

Ali pa če na bolhi vtipkaš "plazma 42".

KuhaR ::

Panasonic TX-P42S30E plazma za 550EUR best buy ta trenutek.:)

dinho1992 ::

KuhaR je izjavil:

Panasonic TX-P42S30E plazma za 550EUR best buy ta trenutek.:)


Kaj pa od LG-jev,keri je najboljši,nekje sem prebral,da so the best LG-ji pri branju podnapisov iz USB-ja.Pri enih Tv-jih baje sploh ni mogoče predvajat s podnapisi!

dinho1992 ::

Opa,sem malo pogledal,tota televizija pa je res dobra,600 herčna!!!!!3x HDMI,2x USB,LAN in še in še...

KuhaR ::

Sam imam G verzijo, filme pa gledam preko posebnega predvajalnika tako da ti tu ne morem pomagati. Sem pa ta model kupil očetu, pa še prijatelj in dva sodelavca jo tudi imajo. Nisem še slišal pripomb. Pri plazmi pa je Panasonic way to go.

RejZoR ::

dinho1992 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Vsi LED TVji so navadni LCD. Samo LED osvetlitev od zadaj imajo ...


Ja vem da majo ledike od zadaj(rgb).Baje so majo bolj žive barve te led tv in kaj bi bil bestbuy v tem trenutku.


Erm, ne. Sam ekran je do zadnjega atoma enak kot pri navadnih LCD-jih, razlika je samo, da ga osvetljujejo LED diode namesto podolgovatih sijalk (hladnih katod - CCFL). Barva te svetlobe je hladna bela, pa naj bo hladna katoda ali pa LED diode. RGB LED zaslonov za hišno uporabo še zelo dolgo ne boš videl, kjer bi vsak piksel dejansko sestavljale 3 osnovne barve + bela torej zbasat 4 LED diode na velikost trenutnih pikslov. Dream on. Se pa uporablja take panele za oglaševanje in v oddajah, ko imajo v ozadju na steni ogromen LED zaslon.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

dinho1992 ::

Ne bom trdil,da nimaš prav,očitno obvladaš zadevo he he.Bom kar šel za panasonicom,ve kdo ki bi kupil tistega 600 Hz,tv ne bom kupoval prek neta lol

KuhaR ::

TV greš pogledat v kakšno trgovino, če je cena v redu kupiš tam če ne pa kupiš preko interneta. Jaz sem preko interneta kupil dve plazmi v zadnjem mesecu. Enkrat preko MojTV.si brez problemov. Drugo sem naročil tudi preko njih, pa že od nedelje čakam na predračun;((. Sem jih imel v sredo PK in sem naročil drugo pri mediaplanet.si. Je pa cena pri obeh 545eur, poštnina je zastonj. Panasonic ti ponuja 5 letno garancijo če kupiš HD TV do konca leta.

dinho1992 ::

Danes em bil v bigbangu in malo povprašal in sem zvedel nekaj dobrih informacij,plazme več porabijo in da se slika baje zapeče v ekran.To naj bi bil že zelo dolgo problem plazem.Velik problem je tudi gledanje na plazmi pri dnevni svetlobi,baje ne vidiš nič!

Ni zlato vse,kar se sveti.

imi ::

Sam imam plazmo že 4 leta - nobenega sledu o "zapečeni" sliki, čeprav nismo nikoli pazili na sliko. Plazma se nahaja v dnevni sobi, katere je zelo svetla in moram reči da je slika odlična. Kar se pa tiče trgovcev v Big Bangu oz. nasploh v naših trgovinah pa rajši nebi....

BALAST ::

Z gledanje nogometa in filmov plazmo obvezno, za igranje računalniških iger in gledanje "dnevnih limonad" pa LCD tv.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Invictus ::

dinho1992 je izjavil:

Danes em bil v bigbangu in malo povprašal in sem zvedel nekaj dobrih informacij,plazme več porabijo in da se slika baje zapeče v ekran.To naj bi bil že zelo dolgo problem plazem.Velik problem je tudi gledanje na plazmi pri dnevni svetlobi,baje ne vidiš nič!

Ni zlato vse,kar se sveti.


To je samo idiotizem Big bangovih prodajalcev ki v 99% nimajo pojma. To kar si naštel, sploh ne drži več. Poraba je malo večja, ampak mogoče 10-20% od enako velikega LCDja. Slika se ne zapeče že zanjih nekaj let.

http://www.crutchfield.com/S-Ra3gTou95F...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

RejZoR ::

No ja, poraba je mal večja ampak po drugi strani pa če daš ne vem, 800+ eur za megaogromno plazmo nekako pričakuješ mal večjo porabo in se zarad tega ne mečeš glih ob tla. To je tko nekako kot bi si kupil Dodge Viperja SRT10 in se potem obremenjeval okoli porabe. Nesmiselno.

Glede zapečenja slike pa je tko, če imaš gor ves čas stacionarno sliko, potem je še vedno možno do neke mere. Imajo pa tud plazme razne tehnologije, da to preprečujejo zapečenje. Npr LG-jeve celo sliko vsakih nekaj minut za par pik premakne v levo in desno, tko da piksli spremenijo barvo. So pa tud še druge metode.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

dinho1992 ::

Zelo mi je všeč led tv v bigbangu,ki je zdaj bistveno znižana:

http://www.bigbang.si/slika/tv-sprejemn...

LG 32LV4500:

Ima vse kar rabim,predvaja v najvišji ločljivosti,bere filme,nekatere televizije jih ne in je 100HZ,to mi je najpomebnejše,sem gledal 50HZ televizije istega proizvajalca,pa je dosti slabša slika(meglena).

430 evrov je res nizka cena,za to kar dobiš.

sasli ::

res je, kar po njo...

če pa hočeš večjo je pa tale tudi zelo dobra izbira
http://www.makspro.si/index.php/avdio-v...

dinho1992 ::

sasli je izjavil:

res je, kar po njo...

če pa hočeš večjo je pa tale tudi zelo dobra izbira
http://www.makspro.si/index.php/avdio-v...



Ta samsungova ne podpira branja filmov,drugače pa hvala za predlog.Sem se odločil,kupil jo bom zagotovo.

HVALA ZA VSO POMOČ,RES STE MAJSTRI!:D

dinho1992 ::

Drugače pa je tudi zanimiva tudi plazma LG,tudi zelo znižana,stane samo 500 evrov,pa še 3D je:

LG 42PW450
http://www.bigbang.si/slika/tv-sprejemn...

dinho1992 ::

Kupil sem LG 32LV4500 in že prvi problem.Hočem gledat film in vstavim usb v režo.Že mislim kako bom gledal film,boš ja...Predvaja par sekund,pol pa začne loadat-piše predvajam,pol pa vrže na začetek in to znova in znova.

Help!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Led lcd tv SONY ali PHILIPS

Oddelek: Kaj kupiti
185351 (5155) MiniUsi
»

Led LCD in internet

Oddelek: Kaj kupiti
182176 (1758) fpbs
»

LED LCD TV - svetovanje za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8627992 (21320) popster
»

LED LCD TV

Oddelek: Kaj kupiti
184484 (4181) vanjapok
»

Kateri LCD LED TV?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10069392 (55524) seljo

Več podobnih tem