» »

Led LCD in internet

Led LCD in internet

matjaz000 ::

Zanimam se za nakup Led LCD televizorja, ki ima polni internet. Menda imajo nekateri modeli omejen dostop (Skype, Picassa). Zanima me kako lahko sedaj ko iščem po internetu prepoznam kateri ima ful internet in kateri omejen? Če prav razumem SMART TV pomeni, da ima ful internet?

LP, Matjaž

Unknown_001 ::

polni internet?

Kakor te jaz razumem, bi rad tv, s katerim se lahko povežeš v splet da uporablaš spletne storitve kot so youtube pa to??

Zgodovina sprememb…

matjaz000 ::

Rad bi da na televizorju lahko surfam po internetu, tako kot na PC-ju.
Kajti nekateri televizorji omogočajo dostop do samo nekaterih "prednastavljenih" internetnih strani.
Zanima pa me kako ugotoviti v katero izmed teh dveh skupin sodi TV.

lp, matjaž

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Lahko poskusiš s tem pa ti sploh takega TV ja ni potrebno kupit
http://www.kickstarter.com/projects/484...

Janac ::

še vedno bo rabil TV da bo nekam to vtaknil ane...

Unknown_001 ::

Če televizor že ima zakaj pa ne?

Sicer ne vem ampak če imaš kolikor toliko spodoben LCD televizor je to še najboljša rešitev ker dejansko upgrejdaš stvar.

matjaz000 ::

Še vedno ne vem, kako ugotoviti ali ima vgrajen internetni brskalnik ali samo določene strani (Facebook, twiter, picasa)?

lp, matjaz

5er--> ::

Pogledaš video. (19 sekunda) - Gor je cel Android 4.0, tako da je zraven tudi internetni brskalnik (Chrome).

matjaz000 ::

Trgovec v BB mi je rekel, da moram imeti internet z vsaj 10Mb povezavo, če hočem, da mi bo delal internet na TV. Zanima me ali je to res in če je ima kdo lastne izkušnje? Gledam pa ta tv: http://www.bigbang.si/slika/tv-sprejemn...

lp, matjaz

Siddh ::

to je bolj mišljeno če bi gledal preko interneta fullHD filme, pa še takrat je 3Mb povezava zadosti

drugače pa se tudi splača pogledat plazme, led tvji imajo ponavadi bolj slabe črne barve in zelo nenaravne barve, plazme pa imajo bolj naravne barve in boljše črne


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

matjaz000 ::

Hvala.
Potem bo v redu, ker imam 2 Mb povezavo. Uporabljal bom pa za pregled pošte, 24 ur, kakšen forum, vreme,...

LP, Matjaž

Siddh ::

za to bo 2Mb prek glave
tisti v big bangu itak po večini sploh ne vejo kaj bluzijo


Yossarian ::

Samsung ES6100 ima to, kar si želiš. Nanj lahko priključiš tudi miško (preko USB) in morda tudi tipkovnico (še nisem sprobal). Ko je letos Mura špilala proti nekim Bolgarom, sem si nastavil tekmo direkt na TV-ju in je špilalo brez probljemov.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

fpbs ::

matjaz000 je izjavil:

Rad bi da na televizorju lahko surfam po internetu, tako kot na PC-ju.
Kajti nekateri televizorji omogočajo dostop do samo nekaterih "prednastavljenih" internetnih strani.
Zanima pa me kako ugotoviti v katero izmed teh dveh skupin sodi TV.

lp, matjaž

To je že zgodovina o "prednastavljenih " internetnih straneh. Letošnji modeli Smart TV imajo vsi vgrajen internetni brskalnik.
Iz lastnih iskušenj, 2Mb internetni dostop ti ne bo omogočal nemoten prenos HD slike. Za 3D prenos je pa tudi 4Mb premalo.

matjaz000 ::

Saj ne mislim gledati filmov preko interneta. Samo kakšen forum, pregled maila, vreme, novice,...
Imam pa 2 Mb povezavo od Siola.

lp, Matjaž

Yossarian ::

matjaz000 je izjavil:

Saj ne mislim gledati filmov preko interneta. Samo kakšen forum, pregled maila, vreme, novice,...
Imam pa 2 Mb povezavo od Siola.

lp, Matjaž

Kot sem ti rekel, Samsung ES6100 je pravi za tebe.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

matjaz000 ::

Samo ta Samsung mi je prevelik in tudi cena je skoraj dvojna.

Yossarian ::

Saj 37 colski oz. druge velikosti imajo enake funkcije: Od manjših imaš pa totole, totole, totole, pa totole.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

fpbs ::

matjaz000 je izjavil:

Trgovec v BB mi je rekel, da moram imeti internet z vsaj 10Mb povezavo, če hočem, da mi bo delal internet na TV. Zanima me ali je to res in če je ima kdo lastne izkušnje? Gledam pa ta tv: http://www.bigbang.si/slika/tv-sprejemn...

lp, matjaz

LG nudi za najmanj denarja največ. Ča boš kupil tega, ki si ga ogleduješ, sem prepričan, da boš z njim zadovoljen. Kar se tiče 3D, ima LGejeva pasivna tehnologija kar nekaj prednosti pred aktivno Samsungovo. Glede internetne povezave, jo boš povečeval po potrebi. Sicer za tisto, kar praviš, da boš gledal, je 2Mb čisto dovolj. Samo, LG ti nudi na stotine aplikacij, ogromno kratkih zanimivih 3D filmov, ki te bodo verjetno zamikali, za kar bo pa 2Mb premalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup rabljenih senzorskih ventilov

Oddelek: Na cesti
9854 (601) DePalmo
»

Kateri Led tv?

Oddelek: Zvok in slika
213349 (2901) ...:TOMI:...
»

Nakup 42" Led tv do 700€

Oddelek: Zvok in slika
151898 (1540) medenko
»

LED LCD TV - svetovanje za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8628016 (21344) popster
»

Nakup TVja - cca 81 cm

Oddelek: Zvok in slika
71670 (1562) faithy

Več podobnih tem