» »

uTorrent problem

uTorrent problem

Marilyn ::

sem posnel kaj mi počne uTorrent, pa mi ni več nič jasno. Že ko ima za se torrent dokončat, padajo %. Več v videu! Kašen nasvet...
Bodite pozorni na 1.

feryz ::

Kaj ti ni jasno?
Datoteke torrent razdeli in jih vleče iz različnih virov.
En košček dodeli nekomu, ki ima slabo povezavo ali celo pade.
Ker ugotovi, da tam prenos ne bo možen, izbriše delno prenešen kos in ga začne vleči od drugega.
Zato procenti padejo in nato spet zrastejo.
Če greš pod zavihek Splošno, boš ugotovil, da je prenešenih podatkov več, kot je velikost datotek v torentu.
To je posledica tega.

Nextor ::

Mogoče pa je problem v disku! Imel podoben problem v transmission-u, ampak meni se je dogajalo, da ko je torrent že bil na 100% in se je celo en cajt sejal, je kar iz lepega padel na 99,8%, ali pa 99,7% in spet sem moral potegnit mankajoči del... menjava diska je rešila problem!

Mogoče poskusi nastavit v uTorrentu, da ti vnaprej zasede prostor na disku...

Marilyn ::

feryz je izjavil:

Kaj ti ni jasno?
Datoteke torrent razdeli in jih vleče iz različnih virov.
En košček dodeli nekomu, ki ima slabo povezavo ali celo pade.
Ker ugotovi, da tam prenos ne bo možen, izbriše delno prenešen kos in ga začne vleči od drugega.
Zato procenti padejo in nato spet zrastejo.
Če greš pod zavihek Splošno, boš ugotovil, da je prenešenih podatkov več, kot je velikost datotek v torentu.
To je posledica tega.


Motiš se...Uporabljam ta program že leta in nikoli mi ni tega počel. Nemore pobirat MB in jih nato spet oddajat. Torrenti s začnejo oddajati, ko je torrent naložen...Nevem kaj tebi ni jasno.

broken/link ::

to se je tudi meni že zgodilo na utorrent 3.1 beta verziji. Tisti torrent sm zbrisal, istega šeenkrat polaufal, in je stvar zloadalo takoj, v trenutku. s stabilno 3.0 verzijo pa teh težav nism še imel (čeprav jo uporabljam šele teden dni)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

utorrent ne dela

Oddelek: Programska oprema
326710 (4488) tabl
»

torrent ne zacne s prenosom, le odpre ga

Oddelek: Pomoč in nasveti
183855 (3346) Endorino
»

Težave z bittorrentom (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
527183 (6097) acidos
»

uTorrent in Telemach

Oddelek: Programska oprema
295540 (4647) poweroff
»

BitComet - UTorrent

Oddelek: Omrežja in internet
92770 (2604) dolenc

Več podobnih tem