» »

Katero igralno konzolo kupiti?

Katero igralno konzolo kupiti?

Temo vidijo: vsi

hojnikb ::

seminal je izjavil:

GTA 5 je za PC že zunaj tak da nevem zakaj b bvz kupoval PS3 za eno nič kaj extra igro

kaj ti sanjaš ?
#brezpodpisa

oo7 ::

seminal je izjavil:

GTA 5 je za PC že zunaj tak da nevem zakaj b bvz kupoval PS3 za eno nič kaj extra igro



To pa ne bo držalo:)

hojnikb ::

očitno je nekdo nasnel fake GTA V iz shady strani :))
#brezpodpisa

LJ4L ::

Pa kaj vam ni jasno? GTA V je trenutno na voljo samo na konzolah.
LP from LJ

BorutO ::

:) za pc sploh vprašanje če bodo izdali kdaj ... nič se še uradno ne ve ... sem pa včerej ravno malo bral kako kaj kaže za ps4 pa xbox one izdajo gta 5 ... in je neki, ki je sestavljal to igro, rekel, da za ps4 pa xbox one niti nimajo trenutno v mislih, da bi hoteli izdati za ti dve konzoli igre ... med tem, ko o pcju ni nič povedal. Ampak po eni strani verjamem, da jo bodo izdali, ker danes so računalniki parkrat naprej od teh konzol, pa še več bi zaslužili, kot so trenutno ...

Dokler ni za pc, do tačas bom mel ps3, potem pa bom mogoče kupil ps4 ali pa one, če mi bo konzola všeč.

Kje pa tebi info, da je gta 5 že za pc?

opeter ::

BorutO je izjavil:

Hm ... sem kakšnih 7,8 let nazaj kupil namizni računalnik v sparu ... vse super po opistu .. pripeljem domov ... čez dva tedna je cd rom tako začel ružiti, da sem mislil, da ga bo razneslo (pa ne glih dobesedno, ali pa), čez par mesecev crknil prvi ram, kar sam od sebe ... ko pa sem se na računalnike spoznal vsaj malo, pa sem videl, da je bila grafična integrirana in ne posebej, tako kot je na škatli pisalo ... potem, da nimam 2,6ghz računalnik ampak 2,3ghz itd ... takoj, kakšen mesec dni po garanciji pa je šla matična ...


Medion ni Spar PC, a da ne bom offtopic, bom raje zaključil.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

medenko ::

držite se teme.

L1nK ::

svetujem rabljen slim ps3 s cimvec ekskluzivami, dobrih iger pa je dobesedno na tone. odsvetujem pa nakup ps4 ali xbone zaenkrat, ker ni praktično nobene odličnice zanju, če maš rad ploščade in podobno, pisane, do konca razdelane igre z domišljijo in nintedove ekskluzive, pa itak Wii U.

Goblin ::

GTA 4 je izšel za Xbox/PS3 aprila, decembra pa za PC. Glede na to, da bo to njihov prvi X1/PS4 projekt, bo GTA 5 v najboljšem primeru decembra. Ampak, če želijo prodati čim več kosov, bi bilo smiselno, da še počakajo kakšno leto, da se proda več konzol. Navsezadnje ko je enkrat igra "lanskoletna" ni več zanimiva. V upanju, da bodo še dodatno razširili igro.

Nazaj k temi, če se sedaj odloča za konzolo z namenom igranja par iger, je potem bolj smiselno rabljeno ali najcenejši model. Ali PS3 12GB (cena skače 150€-190€) ali Xbox 360 4GB (cena skače 140€-180€). Pri PS3 imaš 12GB dovolj za GTA5, pri Xboxu pa je potreben še 8GB ali 16GB USB ključek. PS3 lahko nadgradiš tudi s kakšnim rabljenim SATA diskom od prenosnika.
http://www.goblin.si

BorutO ::

Eh ... sem se že odločil .. kupil bom 500gb ps3, če mi bo konzola všeč (sicer je nikoli nisem zagovarjal), pa si bom kupil mogoče ps4 ali pa xbox one, ampak, da se ne pozabi, ps kupujem zaradi gta 5 ...

medenko ::

igre lahko preko mene dobiš, ZS me :)

BorutO ::

Nobenih iger ne rabim ... samo gta 5 rabim ... pa mogoče si še potem kupim ta novejši nhl pa nfl ... to pa je vse ...

medenko ::

o moj bog, kupi rabljeno potem.

BorutO ::

Tako malo gledam videe na youtube, pa vidim en zanimiv komentar, oz. dva ...

"
Cody Anderson
Pred 4 dnevi
i heard that they will make an update so you can play xbox 360 games on the xbox one
Prevedi


Sean Hughes
Pred 2 dnevoma
Yes major Nelson recently revealed that we will beable to play 360 games on xb1 but not Sure how they are going to do it yet but it is comming wether you pay a fee or something like that he said that's one of the choices as is being able to play xbox arcade games and some other ideas
Prevedi
"
Kdo kaj ve o tem? Mogoče si še premislim, da si na koncu kupim Xbox one ... Nekaj sem iskal na googlu o tem kar sta napisala, samo očitno nisem dovolj dober v iskanju.

hojnikb ::

tega emulatorja še neki cajta nebo.
#brezpodpisa

greeenmaster ::

Po moje se splaca xbox poglej playgame osnovni paket za 309 evrov. Pa tudi zlo dobre spile majo ded rising 3 ryse son of rome halo guardians pa se druge igre pa tud cena je podobna ko ps 4

greeenmaster ::

Da igras igrce od 360 na one mors met obe konzoli. Rabis kabel ki ima hdmi vhod. Na xbox one preskocis na tv in mas igrco .Seveda jo igras z yoistickom od 360 kar je beda,tko da se ti ne splaca

L1nK ::

to je samo rutanje signala, ne pa igranje 360 iger na XONE

ps4 je veliko bolj priporočljiv nakup trenutno in dvomim, da se bo v bližnji prihodnosti kaj spremenenilo, še posebej za hardcore igralce (bloodborne)
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

greeenmaster ::

Ce kupujes ps 4 ker ima bolso masino se ne splaca saj je soni pozabil omeniti da se ps hitreje segreava one je vecji in ima tudi vec ventilatorjev in se n. segreje tak hitro.

kratos ::

ma poglej ekskluzivne igre pa se na podlagi tega odloci, sicer ima kontroler pri meni tudi veliko vlogo ampak se navadis tudi kontrolerja od ps4 ceprav je x1 (zame) se vedno superioren.

ce ti bo nekdo povedal da je boljsi nalup x1 oz. ps4 je fanboy in ga ne poslusaj, kupi kar je tebi vsec ne nekomu drugemu. jaz mojega boxya ne zamenjam za nobeno drugo konzolo, ker mi je preprosto top. Nekomu drugemu je top ps4 (se posebej ce so ti vsec indie igre).

greeenmaster ::

Ne indie iger ne maram

Ne men osebno niso. Seveda bi si kupil komzolo po zelji samo hotel sem zvedeti slabosti in in druge lastnosti

Zgodovina sprememb…

kratos ::

nima smisla primerjat slabosti ter dovre stvari med konzolama ker je spisek predolg in nakoncu se vse slabe/dobre stvari iznicijo pri obeh konzolah kjer spet pades na odlocitev izkljucno zaradi iger ki jih konzoli ponujata oz. bosta ponujali. Graficno bodo igre vedno enake oz. razlike nebodo vredne omembe.

Pesimist ::

PS4.

L1nK ::

Če bi rad konzolo z dobrimi/odličnimi igrami, potem je samo ena izbira: Wii U . V tem oziru tako Xbone in ps4 spušita. Ekskluziv bo minimalno, najboljša kombinacija za igranje je pa dober PC in wii u (upam, da pride Bloodborne čimprej na PC)
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

scipascapa ::

BloodBorne ne bo nikoli na PC.

IL_DIAVOLO ::

Ps3 definitivno...ps4 še bo kar nekaj časa potreboval da bo zalaufal s top ekskluzivami, uncharted 4 komaj drugo leto. Ps3 ima malo morje ekskluziv.

greeenmaster ::

Wii.U ima dobre igre ?

greeenmaster ::

mejhen zaslon ,slaba grafika igre, so tko kokR pr next gen drage in ja zaslon je beden nimas netfliksa fb twitterja...

kitl76 ::

Xbox in PS4 obe konzuli sta vrhunski samo pri meni je prevladal kontroler (gamepad) pri Xbox-u kateri je vrhunski napram PS4. PC-ja za igre pa ne kupim nikoli več je predraga zgodba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

opeter ::

greeenmaster je izjavil:

... nimas netfliksa fb twitterja...


Zakaj pa to rabiš? A ni namen konzol igranje iger?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pesimist ::

greeenmaster je izjavil:

Ne indie iger ne maram

Ne men osebno niso. Seveda bi si kupil komzolo po zelji samo hotel sem zvedeti slabosti in in druge lastnosti


Na pa dajmo cisto easy. Si ze odgovoril na te tri točke?
1. Kaj imajo kolegi?
2. Kaj hočeš igrat? ekskluzivi?
3. Število prodanih konzol v tvoji regiji? Playerbase zelo variira vecinoma v korist PS4.

Meni sluzi PS4 samo za excluzive, ceprav bi za Slovenca bila dobra odlocitev, kar pa seveda ne pomeni, da se nesmeš odločit za eksotiko, sploh če je bol večnamenska naprava. Sicer slabi replacment za PC(browsing,streaming,Filme,...) a vendarle boljši kot PS4. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

L1nK ::

kitl76 je izjavil:

Xbox in PS4 obe konzuli sta vrhunski samo pri meni je prevladal kontroler (gamepad) pri Xbox-u kateri je vrhunski napram PS4. PC-ja za igre pa ne kupim nikoli več je predraga zgodba.


vrhunski? v katerem oziru? jaz bi prej rekel, da sta obe veliko razočaranje, xbox one precej večje kot ps4.

in ja, wii u ima najboljše igre, malo se izobrazi in pozanimaj, razen če si tipičen teenfag ki hoče kri v COD in Battlefield (tega na wii u namreč ni), so pa več kot odlične hišne ekskluzive, ki jih cenijo pravi gamerji in nintendo fani. eni pač tega ne razumejo, wii U je za razgledane igralce in tiste z okusom. zato sem že zgoraj rekel, da je idealna kombinacija PC + Wii U

kar se tiče draginje gaming pcja so se stvari medtem močno spremenile, ni več menjave cpu in gpu na eno leto, da si lahko igral najnovejše naslove. tega praktično že od dx11 ni več in že prej se je razvoj močno upočasnil (pač zaradi platforme xbox in PS in vzporednega razvoja)
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

hojnikb ::

kitl76 je izjavil:

Xbox in PS4 obe konzuli sta vrhunski samo pri meni je prevladal kontroler (gamepad) pri Xbox-u kateri je vrhunski napram PS4. PC-ja za igre pa ne kupim nikoli več je predraga zgodba.


Prvi šus mogoče res, amapak ko potegneš računico za par let, je pa PC cenejši. Poceni igre in zastonj online kr pomagata. Pa dejstvo, da je to večnamenska naprava (torej nerabiš dve škatli, ampak samo eno) tudi pomaga.
#brezpodpisa

L1nK ::

scipascapa je izjavil:

BloodBorne ne bo nikoli na PC.


ne bi ravno stavil zdravja na to, razen če bo slaba prodaja ( ne bo :))
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

oo7 ::

L1nK je izjavil:

scipascapa je izjavil:

BloodBorne ne bo nikoli na PC.


ne bi ravno stavil zdravja na to, razen če bo slaba prodaja ( ne bo :))


Lastnik igre je Sony tako, da igre na PC-ju ne bo.

kitl76 ::

hojnikb je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Xbox in PS4 obe konzuli sta vrhunski samo pri meni je prevladal kontroler (gamepad) pri Xbox-u kateri je vrhunski napram PS4. PC-ja za igre pa ne kupim nikoli več je predraga zgodba.


Prvi šus mogoče res, amapak ko potegneš računico za par let, je pa PC cenejši. Poceni igre in zastonj online kr pomagata. Pa dejstvo, da je to večnamenska naprava (torej nerabiš dve škatli, ampak samo eno) tudi pomaga.




Poceni igre praviš verjetno piratske misliš, ki me ne interesirajo saj igram online. Tako ti bom rekel na štartu sem v igre vložil 150 EUR zdaj pa jih preko Bolhe hendlam gor in dol in ne zapravim niti EUR no mogoče pri kateri novejši doplačam kakih 10 EUR. Tako, da je zgodba proti PC-ju dosti cenejša.

opeter ::

Poceni igre je mišljeno za igre na razprodajah, razni bundle-i ipd. akcije ...

Npr.:
http://www.gog.com/promo/weekend_promo_...

Ali pa:
http://store.steampowered.com/search/?s...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pesimist ::

oo7 je izjavil:

L1nK je izjavil:

scipascapa je izjavil:

BloodBorne ne bo nikoli na PC.


ne bi ravno stavil zdravja na to, razen če bo slaba prodaja ( ne bo :))


Lastnik igre je Sony tako, da igre na PC-ju ne bo.


Jaz tudi ne verjamem da bo dokler drzijo serijo tm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

greeenmaster ::

Ja vem da ma wii u veliko dobrih iger ampak a si ti tista tablca trese a ma sploh kaksne vibracije. Sori ampak igra brez dolocenih efektov je brezvezna. Pa se poglej si kok tablc je prodal wii u med xboxom in ps4. A vidm rajs mas tista mario princ of zeldia igre. Sori ampak cod,btt so bolse. Pa se osnovni zaslon je kilavi

hojnikb ::

>Poceni igre praviš verjetno piratske misliš, ki me ne interesirajo saj igram online.

ne. Steam sale, g2a itd...


>ne zapravim niti EUR no mogoče pri kateri novejši doplačam kakih 10 EUR. Tako, da je zgodba proti PC-ju dosti cenejša.

še vedno zapraviš za vsaj pol ducat pc iger pri online naročnini....
In ja. PC ni nekaj, kar more stat 2000EUR, da lahko igraš igre. Sestaviš si lahko že spodobn build za 500EUR (torej cca 100EUR več k konzola). Torej se ti invsticija izenači že po 2 letih če gledamo online naročnine ki jih pr pc ni (igre izovzete).

Konzola je drag hec, ki ga ne plačaš takoj, ampak na obroke.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

greeenmaster ::

Rajs sem teenfag kokr da bi bil fan mitendota ej a ta sploh je igra prvoosebna dvomim vse gledas od strani . Tko da si ti raj pozanimej kolIko iger ni za wii u. A je advence warfare hardline rayse son of rome a je taksna k jo igras z namenom ne da jo kups zrd tega ker drugih iger ni

scipascapa ::

sej tudi PS4 igre po 1-2 mesecih dobiš na bolhi,ebay itd ugodno....prodaš naprej za 5-10€ ceneje. ni izgube hude....edino novih po 65-70 se ne kupuje.

kitl76 ::

hojnikb PC za igre sem uporabljal 20 let tako, da ne ti meni kako poceni zadeva je to je če si zadovoljen na low grafiki.

L1nK ::

greeenmaster je izjavil:

Rajs sem teenfag kokr da bi bil fan mitendota ej a ta sploh je igra prvoosebna dvomim vse gledas od strani . Tko da si ti raj pozanimej kolIko iger ni za wii u. A je advence warfare hardline rayse son of rome a je taksna k jo igras z namenom ne da jo kups zrd tega ker drugih iger ni

haha, koliko si sploh star ti, 12? nauči se najprej klepati razumljive povedi ter se potem vključuj v debate. nisem vedel, da igra sama po sebi nosi namen, s katero jo igraš. kakšne to slisiš ej.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

hojnikb ::

kitl76 je izjavil:

hojnikb PC za igre sem uporabljal 20 let tako, da ne ti meni kako poceni zadeva je to je če si zadovoljen na low grafiki.

če kupuješ kompe v bigbangu (oz v jerovšku takrat :))) potem je to res drag šport (oz precej slab komp za zastavljen budget).
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

kratos ::

Konzole so neprimerno cenejše od pc-ja, če kupuješ fizične - rabljene igre ter jih prodaš ko jih preigraš v enem letu pri normalnem kupovanju iger ne zapraviš več kot 50€, pa še to je visoka cifra (jaz sem od izzida x1 nabavil 12 iger in zapravil vse skupaj 40€ - z vključeno digitalno ki me je stala 10€), tako da tisti ki govori da se na dolgi rok PC finančno bolj izplača je žal bedak (tudi če vse poklošari iz travnika).

Pesimist ::

Ja ker je prodaja in preprodaja excluzivno konzol feature! Pc z takim performancom ziher ne stane vec. Jaz sem ga leta 2008 kupo. Leta 2014 pa X1 in PS4 in dal priblizno isto za nju. hahaha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kitl76 ::

Ja jaz tudi nimam problemov z igrami kot sem rekel na štartu sem vložil 150 EUR in jih obračam na bolhi tako, da imam skoz sveže špile pa nič ne plačujem pa še za X1 sem dal samo 360 EUR. Pri PC pa za ta denar še konkretne grafične kartice ne dobim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

greeenmaster ::

Dragac sm trinajst.

kratos ::

Persona non grata PC je v štartu že večji vložek, za 400€ pa ne dobiš pc-ja ki bi ti gnal 7 let igre primerljivo z new gen konzolami (ker boš spet buče stresal ti kar takoj dam nalogo da mi najdeš tak rig). Tudi za 500€ računalnik nima niti najmanjših možnosti da bo zdržal na sceni toliko časa kot konzole to je dejstvo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wii U (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
5014170 (9669) 111111111111
»

Sony prodal 5,3 milijona konzol PlayStation 4, Microsoft zaostaja

Oddelek: Novice / Konzole
4113791 (11453) dope1337
»

Tretja generacija Xboxa je... One?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Konzole
12038440 (31655) LuGi
»

Xbox One se bo moral redno povezovati na splet (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
6221366 (18614) blackbfm
»

Nintendo predstavil krmilnik za Wii U

Oddelek: Novice / Konzole
3210298 (9351) St235

Več podobnih tem