» »

Problem z grafično 9800GT 512mb

Problem z grafično 9800GT 512mb

dinho1992 ::

Lepo pozdravljeni!

Nisem strastni "gamer",ampak football manager pa res rad špilam.Torej,med igro včasih špil zamrzne in mi ne preostane drugega,kot da ga resetiram.Je pa zanimivo,da se to dogaja včasih skoz zamrzuje,včasih pa sploh ne.

Sem ga že pošteno očistil,tak da to je porihtano.Sem razmišljal o dodatnem hlajenju,zdaj pa kaj priporočate.

Hvala!

-valvoline- ::

Kak pa veš da je grafa. Mogoče napajalnik,ram,plata. Za začetek poskus izklopit vseh powersave funkcij v biosu(amd CNQ in intel speedstep odvisno kaksen pc mas).Odpri kisto pa mal razmigaj graficno,ram in napajalnih kablov ce je mogoce kje slabsi stik(najprej pc izklopi iz stroma).

Zgodovina sprememb…

dinho1992 ::

-valvoline- je izjavil:

Kak pa veš da je grafa. Mogoče napajalnik,ram,plata. Za začetek poskus izklopit vseh powersave funkcij v biosu(amd CNQ in intel speedstep odvisno kaksen pc mas).Odpri kisto pa mal razmigaj graficno,ram in napajalnih kablov ce je mogoce kje slabsi stik(najprej pc izklopi iz stroma).


Sem že parkrat naredil grafične teste in vedno "crashne".Tudi ko sem refreshal v windows 7(da ti ziboljša rating) je zamrzno.

miranpozar ::

nVidia 9800 je derivat serije 8800, za katere je znano, da crkujejo kot za stavo! Boš moral razmisliti o zamenjavi grafične!
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

69charger ::

To ni res,prva serija 8800 je imela te probleme,ko je prišel revision G92 na novem jedru so delale OK. 9800 serija je pa na G92a.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

hojnikb ::

69charger je izjavil:

To ni res,prva serija 8800 je imela te probleme,ko je prišel revision G92 na novem jedru so delale OK. 9800 serija je pa na G92a.

Vbistvu so ble težavne sam 8600/8400, 8800 na g92 pa velik manj.

OP:
Poglek temparature v loadu, dej gor frišne driverje, spucaj celo grafo navznotri, namaži novo pasto na grafo..Dosti se da nardit.
#brezpodpisa

dinho1992 ::

Vidim, da je nekaj odgovorov, za kar se zahvaljujem!

Test s Hardware Monitor:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dinho1992 ()

dinho1992 ::

Pa še s speedfanom:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dinho1992 ()

barocco ::

Sam mam Gigabyte 8800gt 512Mb (g92 ).

[img]http://shrani.si/f/8/r/2b2VdVHP/gigabyt...

Spihi prah,ventilator na grafični pa rpi procesorju...osebno to počnem vsake 3 mesece.

[img]http://shrani.si/f/9/Jk/1gC3kFqx/hardwe...

Dela 5 leto bp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barocco ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osvežitev GeForce GTX 560 Ti - zmeda pri poimenovanjih se vrača (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
6114080 (11417) SkyEye90
»

Kaj je narobe s PC-jem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221608 (1127) SanAndreas
»

Problemi z graficno kartico:S

Oddelek: Pomoč in nasveti
471534 (1063) xabre
»

Vse več informacij o prihajajočih grafičnih karticah

Oddelek: Novice / Grafične kartice
304691 (2861) Senitel
»

Sapphire pokazal delček prihodnosti

Oddelek: Novice / Procesorji
445326 (2766) Shegevara

Več podobnih tem