» »

Kje kupiti comp?

Kje kupiti comp?

Zlotnik ::

V kateri trgovini bi dobil naslednje komponente, če je možno naj bo v ohišje vgrajen napajlnik in ram po možnosti transcend ali kakšna druga znana firma:D :
AMD ATHLON XP 1900+
MAXTOR 80GB ATA133 7200 OBR.
TIPKOVNICA CHERRY PS/2
DRAGON DX-01BL-D 340W (Cheiftec)
EPOX 8RDa
ATI RADEON 9500PRO 128MB DVI/TVOUT RET
256MB PC2700 DDR DIMM
ZALMAN CNPS6000-CU
P.S.: naj ta firma ne bo mlacom :-))

R0K ::

SisQ ::

Pozdrav!
Vsekakor priporočam AGT, vendar je problem da so izropani. No ja saj prejšnji teden so bili. Pljata pa grjafa - nema. Mlamkombljak pa ima. Vendar na procesor ni garancije. :\

boštjan ::

garancijo na proc dobiš v mlacomu,če ti oni skup naredijo.9500pro pa še ni v slo.,niti v nemčiji.jaz ti priporočam še jae,al pa pcx.

Zlotnik ::

Hmm, o čem govoriš boštjan??Seveda da je 9500 v SLO!Poglej na AGT-jevo stran ali pa mlacomovo in strani vseh ostalih firm!Aja a ma kdo izkušnje iz kupovanjem pri AGT computers?Garancija?

boštjan ::

9500pro še ni v slo.,9500 pa je.pri agt so zelo prijazni,kolko sem slišo,pa tudi mene niso nahecali ko sem po telefonu plato naročo.

StarY ::

Boštjan, kvasiš eno neumnost za drugo.

Originalnega ATIjevega Radeona 9500 PRO 128MB (ja PRO) si lahko ogledaš v Mlacomovi štacunu in to v vitrini med obema prodajalcema...

Tok, da ne kvasaj budalastin, ce se ne prepricas (kaj je itak rakova rana vseh tukaj prisotnih). Kvasanje, namrec...;(

Airskull ::

Moja sveta dolžnost™ mi narekuje da vas posvarim pred mlacom štacuno, ker pri njih z garancijo ne bo nič.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

boštjan ::

StarY,ne bi se čudo,da majo samo škatlo od originalnega radeona9500pro ali pa še bolj radikalno,da tisto sploh ni radeon9500pro,ampak navaden 9500 z 128MB.govorim pa nena na pamet,ker sem se tudi na nemških forumih pozanimal in malo po nemških online shopih pogledo in avstrijskih če hočeš in povsod pravijo 9500pro dobavljiv po novem letu.meni miriše na mlacovo zavajanje.ja na ceniku ga majo,tako kot tudi vse evropske online trgovine.pa še nekaj;Built By ATI kartic od serije 9X00 ni več v evropo,mogoče bo samo kupit od drugih proizvajalcev (sapphire,gigabyte,hercules in ostali).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

StarY ::

HALO! Poba, skatla z kartico in vsem ostalim je v vitrini, stekas.

In ne klobasaj, ce se ne prepricas, prav. A si se preprical?

NISI... pol pa shut the fuck up! ;((



boštjan ::

halo stary,maš prav da se nisem prepričal.ker nisem iz ljubljane:P .a si se ti prepričal da je res radeon 9500pro.so ga namontirali v comp in dokazali.

SisQ ::

Jaz tudi nisem iz LJ, pa vem da ga imajo. :D

Pa na procesor nimajo garancije, ker so ga kolegu namontirali na plato in nato hladilnik, probali in na račun napisali: garancja na procjesor njema, ker je isprobana na firmi. :D

tilko007 ::

JOJ kva je z vami radeona 9500PRO ni še v slo. Za tujino sicer ne vem ampak vem da ga pr ns NIIIII !!!!! Lastimo pa si že ATI radeon 9500 (BREZ PRO)
ABIT NF7-S, AMD 2400+, 2*512 PC333, RADEON 9500PRO,maxtor 80GB

MrX ::

pa kwa je s tabo tilko007?! najbrž si za 1mesec za cajtom.


http://www.pchand.si/Cenik_grafika.htm

boštjan ::

tilko 9500pro je v slo.in ga majo v mlacomu.sem poslal mail in so mi odg.da ga lahko takoj dobim,pa še original ati je.se mi pa zdi da nikjer drugje v slo.ga še ni tako kot v evropi še ne,mogoče so ga pred božičem dobli.

Sphere ::

Bostjan,

a pri tebi odgovarjajo Mlacom-ovci na e-mail??? Si pa nekaj posebnega bi rekel. :)

hmmm, morda pa samo mene ne marajo? :)

boštjan ::

nič posebnega nisem,le NEW KID ON THE BLOCK:D .Verjetno so odg.zato,ker sem po tej kartici baral.

BoLhCa ::

fantje Pilcom rula.
pejd ke (cerknica) nabav komp in uzivi:)))
lp by BoLhCa

boštjan ::

kolko sem jaz vido majo čez samo webdesign,o trgovini ne duha ne sluha


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon-Nemčija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
975579 (4359) ferdo
»

grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
351455 (1232) boštjan
»

Sapphire Atlantis Radeon 9500 Pro ali Enmic HIS Excalibur Radeon 9500 Pro?

Oddelek: Kaj kupiti
451773 (1290) falotXP
»

Kje dobiti Radeon 9500 Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
995408 (3730) tito_si
»

RADEON9500 PRO tukaj ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
331730 (1327) morphling1

Več podobnih tem