» »

Nvidia-Kepler (6xx series)

Nvidia-Kepler (6xx series)

Temo vidijo: vsi
««
36 / 63
»»

freesty ::

7950 sem prodal, ker sem rabil denar. Zdej pa verjetno dobim neke prihodne nepricakovane. Pa bom verjetno nabavil neki orng. 1x7950 ze za 1080p ni bla dost pri BF3. Ni bla konstantno nad 60fpsji:P
Zato sem raje razmisljal o nvidii, ki ravno te naslove, ki jih igram podpira. Pa se lepse sence so v BF3 na nvidii, pri amdju se mi zdijo prevec crne. Skoda, da se ne dobi 670 4GB za 400€.

Tista je vredna okoli 180€. Po performancu je se vedno dobra. Sam performance/poraba je pa kar slaba. Pa glasnost je se faktor pa gretje... Ce ti pomeni vse samo performance potem je kar dosti vredna.

Janac ::

7950 ni bla dost za BF3 ka si ti nor...

180 torej max?

freesty ::

Ne ni max. Okoli 180. 20€ gor dol.

Janac ::

freesty se ti ne zdi da to ne bi bilo dobro za grafo 700EUR? drugo leto bo max 400eur vredna....

raje pocakaj na radeona 8xxx serija

Dr_M ::

fireX88 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Jst je izjavil:

FPSje.

edit: Takšne, da jih lahko špilaš po 20min na dan, ko koga ali kaj čakaš... Po drugi strani mi je pa full žal, da nisem v zadnjih nekaj letih nič konkretnega igral, kot Mass Effect.


Serious Sam 3. :>
Moja 5870 komaj prebavlja ta spli na 1680x1050 z 4xAA in neke medium nastavitve.

Mislim, da je best buy 2x7950, ker od nvidie nic ne dobim pametnega za ta denar glede na performance.


Ce se ti da jebat z nedelujocim CFjem, je to super stvar. :>


dj mi povej kolk časa nazaj si testiral tole? jst sm 1 teden nazaja testiral cela 2 dneva 7870+7850 in delalo bp!!! ne rečem da je amd nedolžen glede tega, ampak nvida je na istem!



http://forums.guru3d.com/showthread.php...
http://forums.guru3d.com/showthread.php...
http://forums.guru3d.com/showthread.php...
http://forums.guru3d.com/showthread.php...

A bo za prvo silo dovolj? Za Skyrim so porabili skoraj pol leta.

fireX88 ::

kaj ti bereš cel post?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Dr_M ::

Brez skrbi.
Cel post, vsak post v temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Janac ::

kdaj bo zdaj izsla 650? in kaka bo cena?

fireX88 ::

ne zgleda tako:


dj mi povej kolk časa nazaj si testiral tole? jst sm 1 teden nazaja testiral cela 2 dneva 7870+7850 in delalo bp!!! ne rečem da je amd nedolžen glede tega, ampak nvida je na istem!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Dr_M ::

Jest nisem nikjer nvidie mesal umes. Mogoce bi ti moral malo bolj natacno brat.
In ja, verjamem, da nvidia ni dosti boljsa glede multi gpu. Na splosno je multi gpu bolj kot ne loterija. Z zelo nizkim uspehom.

fireX88 ::

Dr_M je izjavil:

Jest nisem nikjer nvidie mesal umes. Mogoce bi ti moral malo bolj natacno brat.

In ja, verjamem, da nvidia ni dosti boljsa glede multi gpu. Na splosno je multi gpu bolj kot ne loterija. Z zelo nizkim uspehom.



to sm hotu, ne pa samo to da je AMD eno sranje in mi daš en kup testov
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Dr_M ::

fireX88 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Jest nisem nikjer nvidie mesal umes. Mogoce bi ti moral malo bolj natacno brat.

In ja, verjamem, da nvidia ni dosti boljsa glede multi gpu. Na splosno je multi gpu bolj kot ne loterija. Z zelo nizkim uspehom.



to sm hotu, ne pa samo to da je AMD eno sranje in mi daš en kup testov


Zgolj povedal sem, da CF ne dela (najbolje). To je to.
In kar se tice odprav napak z gonilniki, so pri nvidi precej hitrejsi.

TechBeats ::

Dr_M je izjavil:

Jst je izjavil:

FPSje.

edit: Takšne, da jih lahko špilaš po 20min na dan, ko koga ali kaj čakaš... Po drugi strani mi je pa full žal, da nisem v zadnjih nekaj letih nič konkretnega igral, kot Mass Effect.


Serious Sam 3. :>
Moja 5870 komaj prebavlja ta spli na 1680x1050 z 4xAA in neke medium nastavitve.



Kakšen cpu pa imaš? Zadeva je zelo cpu požrešna, koda čist v k., baje bojo izdali zelo velik patch, ki upam da bo zrihtal vse te bedne fps padce.

Recimo pri meni, takart ko je največ akcije gpu uporaba pade na 40-50% in fps na okol 40fps, cpu uporaba je ista nekako 1-2jedri na 50-70%, ostali 2-3jedri 20-30%.. Če dam windows XP compatiblity je malo boljš samo še zmeraj ni to to, tudi če dam cpu nastavitve vse na low -_-
______________________________


In 340€ za 660Ti, wut!? Totalen fail..

Komaj čakam, da AMD izpljune 8900 serijo in nvidia vrne udarec, tole molzenje mi gre počas že na živce.
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Kakšen cpu pa imaš? Zadeva je zelo cpu požrešna,


Trenutno nobenga ;> Drugace pa je blo to na Phenom II x6 3.6GHz.
IB me caka ze kaksen mesec, ampak mi manjka nekaj stvari. Upam tudi na malo boljso zmogljivost z trenutno graficno.

TechBeats ::

Aha, jaz sem tudi malo zajamral na steam forumu in potem se je nekdo najdel in rekel, da ko je nadgradil na SB-e 3930K je imel 60fps+. Kot da špil rabi boljši memory badwitdh od SB-e al kaj, nevem ni mi čisto jasno..

Ma da naredi čudeže tale nov popravek, več info kaj vse bojo popravili..
http://forums.guru3d.com/showpost.php?p...
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

Jst ::

fresti:
>2x7950 3GB ~ 700€

V tem primeru imaš še vedno 3GB VRAMA na voljo. Pri CF/SLI se ram ne sešteva, ampak so na vsaki kartici v VRAMU iste stvari.

Raje si dobro poglej Review-e tiste Toxic z 6GB rama, če greš na tri monitorje. Bi znalo pomagati. Ampak vseeno se mi zdijo vse te kartice še vedno prešvoh za tri monitorje + kakšen AAA naslov, ki ima najnovejši grafični pogon...

Res je pa tudi, da je 6GB na 7970, bolj kot ne, pomoje bolj marketinški trik. Ne vem, poglej reviewe na anandu in guru3d. Anandu (anandtech.com) in Hilbertu (guru3d.com) jaz še najbolj zaupam glede testov kartic...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

freesty ::

Vem, da je samo 3GB rama. Ampak za 700€ se mi zdi to najboljse kar lahko dobim. 2GB kot ga ponuja kaksna 670ka je pomoje premalo, 4GB verzije pa se ze drazje.

Verjetno pa bom za zacetek nabavil eno 7950 pa potem se eno. Ceprav sem si eno ze lastil. Samo se mi zdijo p/p najboljse.

Glede cfx. Sem bral, da ima veliko ljudi probleme ja. Se pa najdejo tudi taksni, ki nimajo nobenega problema. Pomoje moras malo driverje sprobvat. Sam sem ze imel quadSLI in nisem imel skoraj nic problemov razen v spilih, ki niso podpirali stirih jeder. Tam sem pac 2 jedra izklopil in sem igral se vseeno normalno.

fireX88 ::

samo informativno vprašanje freesty, kje nameravaš kupit?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

FlyingBee ::

Jst je izjavil:

FPSje.

edit: Takšne, da jih lahko špilaš po 20min na dan, ko koga ali kaj čakaš... Po drugi strani mi je pa full žal, da nisem v zadnjih nekaj letih nič konkretnega igral, kot Mass Effect.


unreal tournament 2003, 2004 in/ali 2007
FEAR Combat preko neta - super
max payne 2 in 3 - ni fps, je pa super zadeva
v bistvu polno iger, recimo GTA 4 je za 20 min na dan tudi igrat in ostale "sandbox" igre, poglej na gamespot med fps-je in jih razvrsti po ocenah in ti bo izpisalo najboljše igre

freesty ::

@fireX88

Ne vem se. Te slovenske trgovine ne me privlacijo najboljs. Ekrane bom vzel verjetno 3x2412m pri mimovrste. Graficne pa ssd pa mnde pri hoh.de. Rad bi samo slisal se od nekoga kak so kaj pri uveljavljanju garancije.

Jst ::

Manj kompliciranja, kot pri slovenskih tgovinah...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TechBeats ::

Stojansto kaj a še špilaš Fear Combat? In na kerem serverju pa si ponavadi?
AciD TriP

FlyingBee ::

da ni tolk offtopic bi pripomnil, da je igranje iger na Keplerju 670 po testih sodeč nemoteno v vsaki igri na najvišjih resolucijah, me pa zanima ali je v slovenskih trgovinah dostopna ta grafa in katerega proizvajalca in trgovino priporočate?

Fear Combat je s slušalkami in če ti dela gladko + dobra internetna povezava, zelo zelo dobra multiplejerka, svoje čase kmalu po izidu sem raztural, še posebej se je poznalo, če sem igral proti tistim, ki niso uporabljali slušalk, saj si lahko slišal iz kje bo soigralc priletu ... res adrenalinska zadeva in ena najboljših net streljačin po mojem mnenju ... igral sem na Madžarskih serverjih ali pač na tistih, ki so bili iz držav najbližjih Slo., da je bil čim nižji ping, ker žal je bilo zelo odvisno tudi od pinga, kar je bilo nepravično, predvsem se je poznalo v tej igri, ker je bil dovolj že en strel

TechBeats ::

Aja sem mislil da jo še zmeraj bolj pogosto. Jst jo špilam od 2007, ponavadi sem na nemških DM serverjih, samo zadne čase (1-2leti) je pa bolj slabo, 2 serverja da sta kul, en je od kolega iz Nizozemske, drug server pa od tega kolega kolega hehe :)) aja pa še en MRSA slomo TDM je tud ok


On topic
Izogibaj se stock modelov, ker so porazni, glasno, cheap izdelava, vroče..

mogoče kej takega za 399€? Samo za moje pojme je tole še zmeraj en zelo velik nateg..
http://www.dinokomp.si/product_info.php...

oz za 412EUR
http://www.dinokomp.si/product_info.php...


Nevem no sem videl mojo 570GTX TFIII pe/oc da je še zmeraj 320€ .. halo? ni čudno, da so potem take bolane cene..
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

mihco ::

kupovati karkoli par dni pred izzidom nove kartice je nesmiselno.

Janac ::

katera pa izide?

mihco ::

660ti - 16. avgusta

Janac ::

kaj pa 650 ?

Jst ::

Jaz prenavljam stanovanje in sem v ene pol ure pred nakupom 670 skeširal več tisoč evrov - za sedežno, klubsko mizo, omari,...

Potem sem šel pa mimo trgovine (ne bom delal reklame), kjer poznam prodajalca in sva se malo pogovarjala, pa mi je padla v uč Asus 670 DireCU II. Ima dva ogromna ventilatorja in ima clock na 1.1xx Ghz. Originalna cena je okoli 450, meni jo je dal za 420 in sem jo kupil, ker se mi je zdelo full poceni (še v stanju, ko sem prej plačal nekajkratnik te cene). Sedaj mi je pa žal, da sem jo sploh kupil.

Probal sem Krizo s tistim 130MB "super duper HDR grafika" packom, 4xAA, pa dela na 50FPS.

Ko sem videl to, sem bil še bolj razočaran. Oziroma sem ravnokar.

Škoda kartice, upam, da se bom spravil vsaj kakšen špil oddigrati letos, da ne bo samo idlala. No, če/ko bo prišla GTA, bom po tradiciji kupil in odšpilal, ampak kaj ko letos nisem odigral še nobene igre in me je strah, da se bo stanje nadaljevalo. :/


edit: Ampak vsaka čast Cryteku, da so 2007? naredili tako hud špil. Matr kako dobra grafika, sploh ko vse nastavitve daš na maximum, v nastavitvah grafe pravtako,... Res hudo!!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

mihco ::

Jst je izjavil:

Jaz prenavljam stanovanje in sem v ene pol ure pred nakupom 670 skeširal več tisoč evrov - za sedežno, klubsko mizo, omari,...

... Sedaj mi je pa žal, da sem jo sploh kupil.

Probal sem Krizo s tistim 130MB "super duper HDR grafika" packom, 4xAA, pa dela na 50FPS.

Ko sem videl to, sem bil še bolj razočaran. Oziroma sem ravnokar.

Škoda kartice, upam, da se bom spravil vsaj kakšen špil oddigrati letos, da ne bo samo idlala...


Tudi sam sem med obnovo stanovanja. Ampak bi te za sitnih 350EUR bil pripravljen odresit razocaranja. :)

Jst ::

>bi te za sitnih 350EUR bil pripravljen odresit razocaranja.

Daj potem še meni eno Asusko 670 DCU2 za 350EUR zrihtaj, bi imel SLI...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Janac ::

kaksen procesor imas? napajalnik?

Jst ::

3770K 850W.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

mihco ::

Jst je izjavil:

>bi te za sitnih 350EUR bil pripravljen odresit razocaranja.

Daj potem še meni eno Asusko 670 DCU2 za 350EUR zrihtaj, bi imel SLI...

Nisi rekel, da ti je zal ze za to?
Sem ti hotel samo pomagat....

TechBeats ::

Jst

pač daš na 2xaa, pa je. 1080P je še zmeraj velik zalogaj za Crysis1 in na 1080P itak ni nevem kakšnih nazobčenih robov.

Oz še boljš izklopi AA in uporabi downsampling recimo 3840x2160 + Crysis nvcpl profilu izberi Anisotropic filtering 16x.
AciD TriP

Jst ::

mihco: Oprosti, bil sem jezen na psa, ko sem pisal odgovor.

Skoraj mesec dni sem imel na mizi na stiroporju Ivy zraven pa v škatli 670. Potem, ko sem dobil nekaj ponudb, za smešno ceno (bil sem milimeter blizu, da bi jo enemu uporabniku tukaj prodal za 370), sem jo pa razpakiral in vtaknil v matično. Sedaj je res vredna 350EUR in bom požrl, kar sem si zakuhal, ker se mi zdi neumno prodajati kartico, ki je nova vredna 100EUR več.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TechBeats ::

^
hehe a menjaš za MSI 570TFIII pe/oc dobr navijalc + recimo ene 70€? :D
AciD TriP

TechBeats ::

Jao jao Geforce GTX 660Ti za debelih 300$ oz €,


24 rops
192bit mem bus z samo 144gb/s,

dobr so jo kastriral ja, ostalo je identitčno referenčni 670gtx.
http://forums.guru3d.com/showpost.php?p...
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

Jst ::

Kateri so sedaj aktualni benchmarki, ki pokažejo kakšno kvaliteto je sposobna kartica izrisati v letu 2012 in spravijo GPU na kolena? Nekaj let nazaj, vem da je bil Uniheaven...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

freesty ::

TechBeats je izjavil:

^
hehe a menjaš za MSI 570TFIII pe/oc dobr navijalc + recimo ene 70€? :D


Ti pa si optimist. 180€+70€ bi dal za 670ko. Ona pa je napisal, da je se za 350€ ne proda.

GrimReaper ::

TechBeats je izjavil:

Jao jao Geforce GTX 660Ti za debelih 300$ oz €,

24 rops
192bit mem bus z samo 144gb/s,

dobr so jo kastriral ja, ostalo je identitčno referenčni 670gtx.
http://forums.guru3d.com/showpost.php?p...

Men je tud vedno manj všeč, kaj potem se zdej že ve če je 7950 na splošno boljša?
384-bit in 3GB rama, že to me vleče na ATI-jevo stran.
V ceni pa nebo neke razlike, že zdej lahko dobim ASUS 7950 za 340€, Gigabyte še nekaj manj.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

RC14 ::

300eur za GTX 660Ti, ne hvala.
Precej oskubljena kartica, ki bo hitro klecnala pri vklopljenim AA, za takšno kartico bi bila primerna cena okoli max 250 EUR.
Prav smešno mi je že,oz bolj pravilno se bom izrazil, precej žalostno je to, da bi kupil kartico za 300 eur, pa potem ne moreš igrati novejših iger na max detajlih na 1080p resoluciji.


Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

mihco ::

GrimReaper je izjavil:

TechBeats je izjavil:

Jao jao Geforce GTX 660Ti za debelih 300$ oz €,

24 rops
192bit mem bus z samo 144gb/s,

dobr so jo kastriral ja, ostalo je identitčno referenčni 670gtx.
http://forums.guru3d.com/showpost.php?p...

Men je tud vedno manj všeč, kaj potem se zdej že ve če je 7950 na splošno boljša?
384-bit in 3GB rama, že to me vleče na ATI-jevo stran.
V ceni pa nebo neke razlike, že zdej lahko dobim ASUS 7950 za 340€, Gigabyte še nekaj manj.


340??

7950 se dobi ze od 279EUR + 10EUR postnine!
http://www.pixmania.si/si/uk/12623111/a...

GrimReaper ::

Bom kar pri ASUS ostal, sem se enkrat že nategnil ko sem kupil poceni kartico, daleč preglasna in prevroča. Še najceneje je pri Dinokomp, na hoh.de je še 5€ dražja.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Senitel ::

TechBeats je izjavil:


24 rops
192bit mem bus z samo 144gb/s,

Vprašanje: Če je bandwidth tako zelo pomemben, zakaj je potem GTX 680 tolk hitrejša od GTX 580, čeprav imata točno enako pomnilniško propustnost (da niti ne tlačim zraven Radeon-ov 79x0, ki ima 25% širšo pipco)?

RC14 ::

Senitel. to je že res, sam roko na srce, po tolikšni zamudi,(cca pol leta) bi pa lahko kartica ponujala malo več hitrosti glede na konkurenco oz glede na ceno.
Za 300 eur bi mogla biti na nivoju 7950, čeprav ti dve kartici nista v istem rangu , pa vseeno, kot pravim, tk dolgo smo čakali na to "sranje", potem pa ne ponuja nič več v primerjavi z konkurenco. Po tolikšnem čakanju, bi morala kartica "rasturat" , tk da zame razočaranje, čeprav še sploh ni uradnih testov. Če bi bila cena pod 250 EUR bi pa bilo za razmislit.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Senitel ::

Torej bi morala bit hitrejša od 670/680 al kako?

freesty ::

670 stane okoli 400€. Ne vem kak lahk pricakujete, da bo malo slabsa kartica 250€. 300€ se mi zdi cist razumljiva cena, ce bo seveda po performancu dovolj dobra. Itq ni testov, ne vem kaj se bunite. 660(Brez Ti) Pa bo tam za 250€ ja.

klinker ::

RC14 je izjavil:

300eur za GTX 660Ti, ne hvala.
Precej oskubljena kartica, ki bo hitro klecnala pri vklopljenim AA, za takšno kartico bi bila primerna cena okoli max 250 EUR.
Prav smešno mi je že,oz bolj pravilno se bom izrazil, precej žalostno je to, da bi kupil kartico za 300 eur, pa potem ne moreš igrati novejših iger na max detajlih na 1080p resoluciji.


Lp


Sicer ne vem kake FPSe ti zelis, vendar sem pravkar necaku upgradeal kisto z GTX560Ti SOC in prakticno vse dela na max s avg 50 FPS...in to z srot Athlonom2 X2 @ 3,7ghz.

RejZoR ::

Fora je da so tud GTX 670 za moje pojme predrage. NVIDIA še kar spančka v iluziji, da so njihove kartice najboljše in da se bojo prodajale za med. Ne rečem, GTX 6xx serija jim je dobro uspela ampak če cenovno pogledam Radeone so dost bolj dostopni pa ne bistveno slabši. Logično da bom pol vzel Radeona. Sploh ker NVIDIA nima ničesar pod 400 EUR. Tolk pa še nisem pripravljen dat za grafo. Že HD7950 bo najdražja kar sem jih kadarkoli kupil.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
««
36 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup gaming računalnika ~ 900 eur

Oddelek: Kaj kupiti
274745 (3934) Nejcos
»

AMD-jeve kartice spet cenejše (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
10424880 (20974) Shkorc
»

Nvidia predstavila prvega keplerja: GTX 680

Oddelek: Novice / Grafične kartice
4514558 (11665) Isotropic

Več podobnih tem