» »

Nvidia-Kepler (6xx series)

Nvidia-Kepler (6xx series)

Temo vidijo: vsi
««
37 / 63
»»

54j0 ::

Dve 660 Ti v SLI, sta hitrejši od ene 680. Kdo bi sploh še kupil 680, če bi se dobili dve 660 Ti za nižjo ceno? Razmišljajte, kot nvidia in vam bo vse jasno ;).

RejZoR ::

Tisti, ki se držimo single card konfiguracij? Porabi manj štroma, manj se greje, ni se ti treba ubadat s SLi/Crossfire profili, manj placa zasede v kišti itd itd... Tud potem ko prodajaš je lažje prodat eno kartico in imaš mir kot pa 2 od katerih ti bo nekdo kupil eno, druge se pa mogoče ne boš losal celo večnost.
Pa še kaj bi se našlo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RC14 ::

lih to je problem, če bi kartica izšla veliko prej, bi to blo ok, tk pa po tolikem času, ko ne bo več dolgo, ko bo ATI izdal novo generacijo ven, pa mene ne prepriča. Če je to vredno 300 eur, svaka vam čast za tako razmišljanje, pač jo boste kupovali, js vem da je ne bom,ker premalo ponuja oz preveč denarja za njeno zmogjivost.

Senitel: Vem, da ne more biti hitrejša od 670, bi pa lahko bila po zmogljivosti blizu in bi s tem, ker bo izšla z tolikšno zamudo, malo prijetno presenetili kupce in bi lahko bila best buy kartica (best p/p), tk pa niti pod razno ne bo. Padla bo nekam v cenovno lestvico to je pa tudi vse. In to z ogromno zamudo,saj je večina igračarjev že kupila 7950, 670, 7870....

lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

freesty ::

Naj ze pride ta 660Ti v Slovenijo, da padejo cene 7950kam:>

RC14 ::

edino v tem vidim prednost , da izide 660Ti, da drugim mogoče le pade cena.

Fora je da so tud GTX 670 za moje pojme predrage. se strinjam.

lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

Senitel ::

In smo spet pri mojem osnovnem vprašanju: V svetu, ko je GTX 680 bistveno hitrejša od GTX 580 ob istem bandwidthu, zakaj misliš, da bo 660 Ti nevem kolk počasnejša od 670? Iste frekvence, isto shaderjev, manjši bandwidth.

freesty ::

Meni se pa zdi razporeditev cen procentualno kar postena. Lahko bi edino znizali vse cene za kaksne 15%.

Predrage so pa izvedenke z duplo rama=\ Skoda.

fireX88 ::

freesty je izjavil:

Meni se pa zdi razporeditev cen procentualno kar postena. Lahko bi edino znizali vse cene za kaksne 15%.

Predrage so pa izvedenke z duplo rama=\ Skoda.


s tem se tudi sam strinjam!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

54j0 ::

RejZoR je izjavil:

Tisti, ki se držimo single card konfiguracij? Porabi manj štroma, manj se greje, ni se ti treba ubadat s SLi/Crossfire profili, manj placa zasede v kišti itd itd... Tud potem ko prodajaš je lažje prodat eno kartico in imaš mir kot pa 2 od katerih ti bo nekdo kupil eno, druge se pa mogoče ne boš losal celo večnost.
Pa še kaj bi se našlo...



Vse res. Ampak tukaj se gre tudi za zmogljivost, ki je, govorim malo na pamet, 30% višja v prid dveh 660 ti. Ob isti ceni bi se marsikateri, tudi zelo zagrizeni "enokartičar", raje odločil za dvoje kartic.

Cene si sledijo čisto razumljivo. Res pa je, da je ta cena v vseh primerih previsoka. Ne 15%, bližje 25% previsoka :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

RejZoR ::

Jezst se nebi. Se mi ne da jebat z vsem zgoraj omenjenim. Sploh ko berem forume in ima folk vsemogoče probleme, jezst pa s single card konfiguracijo do zdej nobene omembe vredne težave...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Jst ::

>Res pa je, da je ta cena v vseh primerih previsoka.

Malo pomislite nazaj, ko smo imeli Tolarje. High end kartica je bila 100.000SIT+. Če upoštevamo inflacijo, je 500EUR sedaj manj kot 100.000SIT.


---

Drugače se pa strinjam, da ima nvidia čudno politiko izdajanja kartic. Res je, da so z 670 zaslužili veliko denarja - PO steam statistiki, jih je 1% (680 pa 0.9%), medtem, ko so Atijeve 7970, 7950 in 7850 pri ~0.5% +/- 0.1% - kar je sicer več prodanih kartic, od nvidije, ampak daleč najbolj prodajana posamična kartica je pa 670. Res je pa tudi, da če sešteješ koliko kartic 7900 in 7800 je AMD prodal, je na "boljšem."

Nvidia "ga je začela srati" z serijo 8000, kjer so bile 8800 super, 8600 pa žalost. Potem so G92 rebrandali v ene 3 ali 4 različne kartice, nato so pa imeli pri 400 in 500 lepo razporejeno ponudbo, sedaj pa spet nekaj mučkajo. Vprašanje, zakaj jim ni v interesu čimprej izdati kartice srednjega razreda, ki prinašajo največ denarja?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

freesty ::

Hocjo pobarat se kolko lahko od gtx 670.

Prvo je nvidia izdala gtx 680, ki je imela dober performance in je folk nabavil kartico. Potem, cez kar dosti casa je izdala 670, ki je skor ista kot 680. In so dobili vse tiste kupce, ki jim je bila 680ka malo predraga. Hkrati pa so s tem nategnili vecino 680 uporabnikov, ker bi drugace kupli 670.
Sedaj pa isto delajo z 660Ti, zavlacujejo, ker se 670 se vedno dobro prodaja.

Jst ::

>jezst pa s single card konfiguracijo do zdej nobene omembe vredne težave...

Nobene težave? Ja, če kartica idla ves čas. :)


Kar sem jaz imel nvidij in ATIjev, so VEDNO bili problemi. VEDNO. V obdobju Viste, so nvidijini driverji povzročili ENO TRETJINO!! blue screenov! Radeoni imajo pa svoje fore. Tist njihov catalyst bi jim.... CENTZURA... Ampak na support se pa vseeno odzivajo v roku par dni. Dajo ti tudi okvirni datum, kdaj bodo določeno težavo odpravili, včasih presenetijo z 10% pohitritve preko več generacij kartic.

Sedaj že dolgo nisem imel nvidije, ampak sedaj, ko imam 670, bom videl, kaj bodo zje*ali. Ker bodo sigurno! Sedaj 301.42 sicer delajo normalno... ampak nimam časa niti iger, da bi vse sprobal. Nekje, v kakšni igri, je sigurno kakšna nadležna napaka...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TechBeats ::

freesty je izjavil:

TechBeats je izjavil:

^
hehe a menjaš za MSI 570TFIII pe/oc dobr navijalc + recimo ene 70€? :D


Ti pa si optimist. 180€+70€ bi dal za 670ko. Ona pa je napisal, da je se za 350€ ne proda.

kaj 180€, a misliš da je custom 570 samo 180€ , ti si šele optimist. :D


Senitel je izjavil:

TechBeats je izjavil:


24 rops
192bit mem bus z samo 144gb/s,

Vprašanje: Če je bandwidth tako zelo pomemben, zakaj je potem GTX 680 tolk hitrejša od GTX 580, čeprav imata točno enako pomnilniško propustnost (da niti ne tlačim zraven Radeon-ov 79x0, ki ima 25% širšo pipco)?

Je ja, če ne boš uporabljal AA itd, potem bo še nekako poganjala. Sicer pa samo 24 ROPS bo prav tako kmalu bottleneck.
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

freesty ::

570 dobis za 250€ novo. Tvoja je rabljena torej... Pa se za 250€ ni glih best bang for a buck. 6970 se dobi za 220€, ki je konkurencna tvoji kartici.

Kdaj naj bi 660ti prisle v EU?

TechBeats ::

Potem mi pa prosim zrihti novo MSI TFIII 570 OC/PE za 250€ pa bom mel 2 v SLI, še boljš ;)
AciD TriP

Gigahertz ::

eh folkec, vi bi 10% slabšo grafo za 40% cenej:D
"670#2500#8"

freesty ::

Zacuda te kartice drzijo ceno kot pribite. lol. Vredne niso vec kot 230€ nove. Za 270 je na hoh.de od gigabyte drgac. Cudno mi je to, ker 7950 pa dobis za 315€. Pa je ziher 40% boljsa.

Jst ::

Za foro sem inštaliral World in Conflict, vse patche (itak avtomatsko), vzel star CRT monitor, dal resolucijo 1600x1200. V WiC imaš v DX10 možnost na enem zaslonu battlefield, na drugem pa mapo.

Spet sem vse dal na maximum in probal. Brez drugega monitorja z mapo, je špil tekel okoli 90FPS z super grafiko. Ko sem pa vklopil mapo na drugem monitorju, je pa FPS padel na dobrih 50. Igrabilno za tip igre, ampak sem pričakoval pač več (tako z samo enim monitorjem, kot z dvemi).

Pi*da, moram kupiti nov FRAPS, ker imam enega starega, ki podpira samo dx9 in ne morem dajati screenshotov...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

PNG ::

@Senitel - 5 generacij kasneje, ste že končno odpravili piskanje kondenzatorjev? Ne mi govorit da to ne obstaja, prosim, hvala, ker sem zadnjih 5 generacij imel iz vsake eno nvidio (vedno x8xx ali x7x - 8800GTX/9800GTX/275/470/570) in še je čisto vsaka piskala do zdaj (začuda 6800Ultra ni). Sedaj s serijo 5xx sem celo nabavil Gigabyte SoC serijo, kjer so jedra kao "cherry-picked" najboljša in najboljši kondenzatorji, pa vseeno piskajo. Ni napajalnik kriv (sem sprobal s parimi top shit napajalniki vrednimi 150€+), vsa ostala strojna oprema je vrhunska.

Zanima me, ker bi rad nabavil 680 ali 670, pa me zanima če bom spet imel probleme s cviljenjem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PNG ()

Pesimist ::

To se gre za takefrekvence ko nena vsak slisi. Po vsej verjetnosti niti ti na obe ušesi enako.

Dami ::

PNG je izjavil:

@Senitel - 5 generacij kasneje, ste že končno odpravili piskanje kondenzatorjev? Ne mi govorit da to ne obstaja, prosim, hvala, ker sem zadnjih 5 generacij imel iz vsake eno nvidio (vedno x8xx ali x7x - 8800GTX/9800GTX/275/470/570) in še je čisto vsaka piskala do zdaj (začuda 6800Ultra ni). Sedaj s serijo 5xx sem celo nabavil Gigabyte SoC serijo, kjer so jedra kao "cherry-picked" najboljša in najboljši kondenzatorji, pa vseeno piskajo. Ni napajalnik kriv (sem sprobal s parimi top shit napajalniki vrednimi 150€+), vsa ostala strojna oprema je vrhunska.

Zanima me, ker bi rad nabavil 680 ali 670, pa me zanima če bom spet imel probleme s cviljenjem?

Imam asus 670 in je silent (tudi venti so izjemno tihi). Sem mel pa 8800gts 512 ter gtx260, oboje cvililo za znoret.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

BALAST ::

Kolega ima Palit windforce gtx670 pa nisem opazil nobenega coil-whina med testiranji. Pa grafična se odlično navija in stock temp. ne presežejo 72°C, navita je 3°C višje.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

D3m ::

PO steam statistiki, jih je 1% (680 pa 0.9%), medtem, ko so Atijeve 7970, 7950 in 7850 pri ~0.5% +/- 0.1% - kar je sicer več prodanih kartic, od nvidije, ampak daleč najbolj prodajana posamična kartica je pa 670. Res je pa tudi, da če sešteješ koliko kartic 7900 in 7800 je AMD prodal, je na "boljšem."


A maš, kak link, ker lih gledam na Steamu in najbolj se prodaja HD 6520g :)) po "Steam" statistiki +0,53% :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jst ::

Jaz sem gledal samo najnovejšo generacijo - 670, 680 in 7900, 7800. Kar je bolj relevantno, glede na naslov teme.

To, da se največ prodajajo druge kartice, ki so generacijo zadaj, je logično. Zelo nizka cena, sposoben performance. Potem so tukaj še sestavljeni računalniki, ki predstavljajo 99%. In je sigurno, da ker imamo Ivy in Keplerja, da se sestavljeni računalniki, ki imajo Sandy in last-gen GPUje, prodajajo po nižji ceni.

Sicer pa Steam Hardware Survey ne kaže prodaje, ampak koliko kartic dejansko imajo uporabniki.

Imaš pa point, ja. Tega ne zanikam.

edit: Zanimiva je prva tabela: All Video Cards, kjer Intel vodi, sedaj, ko je pa z Ivyjem še izboljšal GPU in se bo ta trend še nadaljeval, bo še bolj utrdil svoj položaj.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

mihco ::

Unboxing:


Quick Benchmarks(BF3/WoW) :

RejZoR ::

Številke so brezvezne če zraven ni ne vem, Radeona HD 7870 za primerjavo na isti konfiguraciji...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mihco ::

20 GeForce GTX 660 Ti Video Cards Technical Details Unveiled:

http://news.softpedia.com/news/20-GeFor...

fireX88 ::

rč sm zasledil da bo 660ti za 250€... je to res, ali so oni kaj zblutli, ker to se jim velikokrat zgodi...

EDIT: piše tudi da bo onkratj luže potrebmno odštet 300$, potem predvidevam da bo tukaj okol 300EUR
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

RejZoR ::

250 EUR so samo mokre sanje. Zadeva bo okoli 300 EUR, ker če pogledaš, GTX 670 so po 400 EUR (evro gor ali dol). Dvomim, da bojo delal kakšen ogromen gap vmes razen če planirajo GTX 665 v kar pa dvomim...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mihco ::

prvi "review"(ce lahko temu tako reces): http://www.atomicmpc.com.au/Review/3121...

Pravi review-i ob 13h.

mihco ::

Prve cene so (pricakovano?)katastrofalne: 300EUR+
http://geizhals.at/eu/?cat=gra16_512&xf...

fr4nc ::

Ojej... nič ne bo s pocenitvijo AMD kartic torej :'(?

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Dr_M ::

Torej se bolj splaca nabavit 670 tukaj. Posiljajo v Slo, postnina je £12.50. Skupaj nanese okoli 340EUR.

U p... Sele zdeje sem opazil, da gre placilo v malezijo, ceprav je trgovina prikazana kot UK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

RejZoR ::

mihco je izjavil:

Prve cene so (pricakovano?)katastrofalne: 300EUR+
http://geizhals.at/eu/?cat=gra16_512&xf...


Hja to ne moreš trdit samo na podlagi cene kartic. Ker če bo ponujala boljši performance kot HD7870/HD7950 za 300 EUR je to še vedno dobra izbira. Ampak dokler ne bo testov je vse to eno samo ugibanje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mihco ::

RejZoR je izjavil:

mihco je izjavil:

Prve cene so (pricakovano?)katastrofalne: 300EUR+
http://geizhals.at/eu/?cat=gra16_512&am......


Hja to ne moreš trdit samo na podlagi cene kartic. Ker če bo ponujala boljši performance kot HD7870/HD7950 za 300 EUR je to še vedno dobra izbira. Ampak dokler ne bo testov je vse to eno samo ugibanje.

O ja lahko bp. 7950 je od 280 naprej. 660ti je od 305 naprej(trenutno) kar je skoraj 10% vec. ce bo kartica tudi 10% boljsa od 7950 bo prakticno izenacena z gtx670(highly unlikely, right?). Torej ocena ob takih cenah kar drzi.

D3m ::

" Given the memory restrictions of the GTX 660Ti, AMD is still able to stay ahead, no doubt with the additional help of the new 7950 BIOS. It does seem that it's hard to justify the purchase of a GTX 660Ti for anyone using multiple monitors or a single large resolution screen, and should instead look at the HD7950 as a budget option, and the 7970 and 680 as premium choices.

The only thing left to discuss really is the price. Given that at the time of writing we only have the 'USD $299 RPP' from the Nvidia press release, and the 'around $399 RRP' from the vendors we've spoken to, we'd take an educated guess and say that this card and most others will hover around the $359 mark upon launch, falling quickly to the low $300s in the following months.

Either way it will be interesting, as highly-overclocked 7870s are already floating around the market, and some are even capable of beating the reference designed 7950. If local distributors and retailers set their prices too high, we may simply see a rush of low-$300 7870's flying off the shelf with people refusing to pay the higher local price on the GTX 660Ti when compared with other countries."


No ja. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

mihco ::

mihco ::

FlyingBee ::

kaj vam ni jasno, odvisno od igre, pač nekaterim so nekatere igre bolj všeč in če je 660 boljša v teh igrah potem se ve kaj kupiti, je pa to samo kratkoročno gledano, v vsakem primeru zadnji čas da so jo izdali, da padejo cene 7870 in 7950-kam, ki so preizkušene in super grafične, seveda 660 ti je tudi čist OK

mihco ::

http://www.hardocp.com/article/2012/08/...
http://www.hardwareheaven.com/reviews/1...
http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS...
http://www.techpowerup.com/reviews/Zota...
edit: http://www.anandtech.com/show/6159/the-...

Ce zaokrozimo. GTX660ti je boljsa od hd7870 . Z hd7950 je do 1080p dokaj izenacena. Ko preidemo na vecje resolucije in bolj agresivno glajenje robov pogrne napram hd7950. Dober izdelek, ki pa (vsaj v Evropi) ocitno (se) ne bo konkurencen dokler ne pade cena pod najcenejsi model 7950(kar je trenutno 280EUR).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihco ()

FlyingBee ::

ja, za 250 EUR bi bila pač najboljša, za 280 je za nvidia fane in CUDA userje, za 300 in več je pa za nvidia geeke

Dr_M ::

Kaksen teden ali 2, da vec zacun dobi zadevo na zalogo in se bodo cene postavile na svoje mesto. V roku 2 tednov bodo cene tudi po 270e.

_koki_ ::

AMD je tudi že pred izdajo odgovoril z free updejtom biosa za uporabnike 7950 z referenčnim dizajnom, nove stock frekvence so se dvignile na nivo 7970, kar pa kartico ponese drugam kot je prikazana v teh testih...

mihco ::

Dr_M je izjavil:

Kaksen teden ali 2, da vec zacun dobi zadevo na zalogo in se bodo cene postavile na svoje mesto. V roku 2 tednov bodo cene tudi po 270e.

tudi za 270 oz. isto ceno kot 7950 se mi ne zdi konkurencen izdelek.
bolj future proof-1gb vrama vec, 384-bitno vodilo, brutalen OC headroom,..

Dr_M ::

mihco je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Kaksen teden ali 2, da vec zacun dobi zadevo na zalogo in se bodo cene postavile na svoje mesto. V roku 2 tednov bodo cene tudi po 270e.

tudi za 270 oz. isto ceno kot 7950 se mi ne zdi konkurencen izdelek.
bolj future proof-1gb vrama vec, 384-bitno vodilo, brutalen OC headroom,..



Jest gledam cisto iz stalisca preteklih izkusenj. Torej, zanesljivost, stabilnost, gonilniki, do zdej sm vedno imel nvidie dlje, kot ati...torej bolj future proof.
Za vse to mi nebi blo problema dat 300e, v primerjavi z 7950.

mihco ::

Dr_M je izjavil:

mihco je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Kaksen teden ali 2, da vec zacun dobi zadevo na zalogo in se bodo cene postavile na svoje mesto. V roku 2 tednov bodo cene tudi po 270e.

tudi za 270 oz. isto ceno kot 7950 se mi ne zdi konkurencen izdelek.
bolj future proof-1gb vrama vec, 384-bitno vodilo, brutalen OC headroom,..



Jest gledam cisto iz stalisca preteklih izkusenj. Torej, zanesljivost, stabilnost, gonilniki, do zdej sm vedno imel nvidie dlje, kot ati...torej bolj future proof.
Za vse to mi nebi blo problema dat 300e, v primerjavi z 7950.

heh...vedno bolj mi postaja jasno zakaj so nvidiine prodajne stevilke kljub nekonkurencnim izdelkom se vedno boljse kot amd-jeve.

GrimReaper ::

FlyingBee je izjavil:

ja, za 250 EUR bi bila pač najboljša, za 280 je za nvidia fane in CUDA userje, za 300 in več je pa za nvidia geeke

Sem dobro pregledal Techpowerup test od ASUS TOP za 1920 resolucijo pa mislim da bo kar dobra izbira za okoli 300€.
V 9 igrah je boljša kot 7950, v 9 igrah pa slabša (govorim za navadno, ne navito).
To ti pove vse, boljši price/performance kot 7850/7870/7950:
Performance per Dollar
Še nekaj:
The new GTX 660 Ti is almost twice as fast as the last-generation GTX 560 Ti, but comes at a $50 higher introductory cost.

At that price the card easily beats AMD's HD 7950 in all important criteria: performance, power, noise, heat, performance per Dollar, performance per Watt.


ASUS 7950 se pa začne pri 340€, tko da ne vidim zakaj bi moral bit Nvidia fan če kupuješ 660Ti.
Za 280€ pa ne vem kero dobiš, ampak hlajenje in tišina sta pri grafični najbolj pomembni, tko da ne morš kr ene najcenejše uzet.
ASUS 660Ti z 24dbA v idle in 25dbA v load je kar se tega tiče top.
Tko da zaenkrat ne vidim da bi kakšno drugo lahko kupil, bom pa seveda še kak drug test pogledal.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Senitel ::

mihco je izjavil:

tudi za 270 oz. isto ceno kot 7950 se mi ne zdi konkurencen izdelek.
bolj future proof-1gb vrama vec, 384-bitno vodilo, brutalen OC headroom,..

Mhm... Ker s časom bodo igre potrebovale vedno večji bandwidth, ker se ta tako drastično povečuje iz leta v leto. >:D

freesty ::

Edino kar me moti pri nVidii je kolicina vrama. Verjetno bo šele 7xx serija mela 3GB. Stalno zaostajajo za amdjem s tem...
««
37 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup gaming računalnika ~ 900 eur

Oddelek: Kaj kupiti
274750 (3939) Nejcos
»

AMD-jeve kartice spet cenejše (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
10424997 (21091) Shkorc
»

Nvidia predstavila prvega keplerja: GTX 680

Oddelek: Novice / Grafične kartice
4514596 (11703) Isotropic

Več podobnih tem