» »

Voda v grlo

Voda v grlo

skalca_man ::

|Lep poydrav pred kratkim sem prodal svoj stari PC in vse je bilo vredu nakar se kupec oglasi pri meni da mu peka; nekaj nagaja.Recimo cd yasede 620 Mb pa ga noce yapect na 700 Mb cd:O :O :O

Nero napise [ne vedno) da ni dovolj prostora ya novo kompilacijo ko snemam iz CD na CD.Probal sem malce spreminjati nastavitve pa nic.Lep prosim ya pomoc saj je kupec ye neucakan.

Lep poydrav skalca|_man:(

MaX ::

Nalož najnovejši nero, pa upam, da ne uporabljaš pisank...
Imaš te probleme z določenim CD-jem al t vsemi?
Katerega pekača imaš?

skalca_man ::

Pekac je Plextor 12/4/32 ScSI ,nero je 5.5 CD pa na vse štrajka

Phrozen ::

Morda je kaj narobe z SCSI-om, morda je CR-R za en drek morda je treba se kje za CD-ROM kaj nastavit :D
Lep pozdrav, Phrozen

skalca_man ::

Se mi zdi da so se ti problemi zaceli pojavljati z prešaltanjem na XP-je prej je stvar delala BP v 98 ter z win-on-om.
PS:Kaj pa mislis da bi bilo za nastimat z CD-romom

MaX ::

V XP-jih morš izklopt vgrajen software za pečenje CD-jev, se mi zdi, ker sam nimam win XP...:8)

Ziga Dolhar ::

Ni potrebno izklapljat ničesar :)

skalca_man ::

Kaj pa potem prosim ce ima kaksen konkreten predlog,ali pa je imel podobno tezavo.

Lucio ::

Pa kaj se ti s tem ukvarjaš. Računalnik si prodal, s tem pa se nisi zavezal da boš stvar tudi servisiral. Valda je bilo prodano brez garancije, in ob predaji je vse delovalo BP. Mogoče pa je novi lastnik kaj zjebal in zdej hoče od tebe rešitev.

skalca_man ::

Problem je v tem da sem računalnik prodal družinskim prijateljem(največja napaka).Kaj naj naredim pa ne vem saj so pri njih sami lajiki in mi je težko razložiti vzroke,saj sami mislijo da mora računalnik delati brezhibno.

Najbrž preveč morim s tem,vendar bi res rad prišel napaki do dna.

boštjan ::

jaz bi popolnoma na novo naložo XP in najnovejšega nerote gor pokno->55100.
Drugič pa ne prodajaj družinskim članom compa,še posebej laikom ne,ker poznam take patrone,ki mislijo da z rač.ne sme bit nič narobe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik za nekje 550

Oddelek: Kaj kupiti
131247 (997) DJ MartiNi
»

Instalacija WinXP na laptopa - ne najde diska

Oddelek: Operacijski sistemi
121735 (1397) lonz
»

Pekač ne zapeče cd-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
222012 (1661) cash1970
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776261 (4172) pingo76
»

1GB ram-a in windowsi XP??? Gre to sploh skupaj?

Oddelek: Operacijski sistemi
382315 (1565) R33D3M33R

Več podobnih tem