» »

Volitve 2011

Volitve 2011

««
10 / 32
»»

Ramon dekers ::

lahko nehate s tako nizkim nivojem...saj je samo še en teden. Jezus, JJ verjetno ne bo storil nič niti na novo izvoljeni Borat (ki je zopet na razgovoru za isto delovno mesto, kljub temu da so ga vrgli ven),ne.

Vseeno pa je bolje če je Janša tako na teveju vsaj ne pokažejo vsak dan nove afere. Hudič bo šele če bo ZJ, tam bodo odkrili vsak dan novo skrito gmajno ki je jo dobil bog ve kje. Je pa že znano da je dober kolega od Tomaža Drolca. Tako se dela biznis.

-valvoline- ::

Khm zakaj bi se jaz izselil? Naj nogirajo polovico državnih parazitov raus in to brez odpravnin,meni lepo znižajo davke ddvja prispevke itn(trošarine ne bom omenjal saj je to itak navadna lopovščina) pa se mi dvigne neto,pocenijo se izdelki,storitve,energija...Naj gredo odvečni fikusarji v javnem sektorju potle trebuhom za kruhom ven. Kot neto plačnik v proračunu imam vso pravico da tega zahtevam.
In ja kot sem povedal na volitve se udeležim ko bo negdo konkretno povedal 50/50 pri plačah in številu za javni sektor.Drugače je pa vse isto sranje drugo pakovanje. Brez zamer.
:D

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

djordjevic je izjavil:

Ne, on raje ne bo volil. Še naprej bo tankal kurilca (in pokazal rdečim kmerom, ane?), mogoče malo fušal (medsosedska pomoč in to), nato pa do naslednjih volitev pametoval, da je za vse naše tegobe kriva JU.

Zdej pa se postavi v kožo povprečnega poštenega Grka ki ni državni parazit in ne dela v javnem sektorju in ne ve če bo jutri imel kaj za jest zakaj je Grčija šla v 3pm.

djordjevic ::

Pa ti veš, da po tom pitanju NI primerjave med nami in Grki? Se zavedaš tega?
No grave is deep enough to keep us in chains.

-valvoline- ::

djordjevic je izjavil:

Pa ti veš, da po tom pitanju NI primerjave med nami in Grki? Se zavedaš tega?

Ja pa je,10 milijardni puf za 3 leta pove vse. Pa še podatek da sta Slovenija in Grčija edine države v EU kjer je povprečna plača v JS za dobrih 30% višja kot povprečje v gospodarstvu.(V Grčiji je razlika bila celo 50-60%).

WarpedGone ::

Pa ti veš, da po tom pitanju NI primerjave med nami in Grki?

Grdi detajl je: *Še Ne*
Zbogom in hvala za vse ribe

Ramon dekers ::

Razlika je velika ker ima Slovenija 15 miljard prihrankov na bankah, tako da če to odštejemo smo kar lepo v lepem plusu.

djordjevic ::

-valvoline- je izjavil:

Pa še podatek da sta Slovenija in Grčija edine države v EU kjer je povprečna plača v JS za dobrih 30% višja kot povprečje v gospodarstvu.(V Grčiji je razlika bila celo 50-60%).

Odstotkovna zaposlenost v JU glede na število prebivalcev pa pri nas pod povprečjem EU. What gives? >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

-valvoline- ::

djordjevic je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Pa še podatek da sta Slovenija in Grčija edine države v EU kjer je povprečna plača v JS za dobrih 30% višja kot povprečje v gospodarstvu.(V Grčiji je razlika bila celo 50-60%).

Odstotkovna zaposlenost v JU glede na število prebivalcev pa pri nas pod povprečjem EU. What gives? >:D

Kje pa,če prištejemo zravn še krvosesov zaposlenih pr državnih monopolistov ene 100.000 jih je najmanj torej vse skupaj cca 250.000 vampirjev imamo pravo naravno katastrofo.

;((

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

No, zato pa je treba voliti stranke, ki obljubljajo prodajo para-državnih firm. Vemo, kdo je to.
No grave is deep enough to keep us in chains.

lexios ::

Jankovič!;((

globalna80 ::

djordjevic je izjavil:

No, zato pa je treba voliti stranke, ki obljubljajo prodajo para-državnih firm. Vemo, kdo je to.


Kaj ti pomaga to, da voliš stranko, ki nekaj obljublja. Treba je voliti stranko, ki bo dejansko spremenila nekaj na boljše za ljudi in ne za kapital.

Se pravi, nobeno stranko!
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Ramon dekers ::

globalna a greva sexat, preveč se sekiraš.

globalna80 ::

Ramon dekers je izjavil:

globalna a greva sexat, preveč se sekiraš.


Ne sekiram se. Je treba še na kaj drugega mislit kot seks.

Volitve so iluzija. Se bo treba kmalu zbuditi in začeti razmišljati ne prek sistema ampak s svojo glavo.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

zakaj bi se jaz izselil?
Ne vem, ti praviš, da bi se rad. Mi bi ti samo radi pomagali uresničiti željo.>:D

O.

Gregor P ::

To je pa res nekaj "svežega" na naših tleh, da želi Slovenc Slovencu pomagati:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Aston_11 ::

Globalna je taka varka kot naši politiki. Torej, čeprav je videti, kot da bi bila ona, je on. Največ ši-mela.

Ramon dekers ::

mah mislim da se punca preveč obremenjuje, pa lačni otroci v Afriki, Kongu, problemi tam tu... Mislim da ji manjka seksa.

Aston_11 ::

Pa ni punca, no. Sicer za vsako babo palica rase, vendar ne za to babo.

Okapi ::

Globalna je tako kot Saša ali Vanja, Ramon to vse nategne, če je treba:))

O.

Pšenični ::

http://www.rtvslo.si/?c_mod=volitve&id=2

Zdej če se vrnemo, k bolj resnim temam.....

Tale graf mi ne da mira. SDS nekako konstantno raste, Tud Zoky ni slab, afere ga ni nikakor ne dotolčejo. No, sicer sem dobu par dni nazaj opozorilo pred prvim nazivom, heh, pa se "moram mal nazaj držat". Tele volitve so nas vse "malo razdražle"...heh....

Opazu sem še, da ko gre Zoky gor gre SD dol. Virant je ena sama žalost. Nsi se še kar dobro drži...ne vem pa, če ne bojo volilci "nagradili" SLS za državniško držo pri referendumih....nikakor ne pridejo do 4%......

Torej kaže na koalicijo SDS, Nsi in še eno stranko, katero ne vem kako izbrati jo. Morda zeleni, če pridejo not..za SLS je vseeno kje so, oni itak glasujejo za vladajoče, oziroma so državniški....

Ramon dekers ::

Okapi, žaljenje je pa tu brez potrebe. Vsega pa res ne.

Aston punca je pač zafrustrirana in bi ji lahko pomagal.

Mislim, da je tu na forumu splošno pomankanje seksa, zato pa toliko frustracij, prepirov.

Pšenični je izjavil:

http://www.rtvslo.si/?c_mod=volitve&id=2

Zdej če se vrnemo, k bolj resnim temam.....

Tale graf mi ne da mira. SDS nekako konstantno raste, Tud Zoky ni slab, afere ga ni nikakor ne dotolčejo. No, sicer sem dobu par dni nazaj opozorilo pred prvim nazivom, heh, pa se "moram mal nazaj držat". Tele volitve so nas vse "malo razdražle"...heh....

Opazu sem še, da ko gre Zoky gor gre SD dol. Virant je ena sama žalost. Nsi se še kar dobro drži...ne vem pa, če ne bojo volilci "nagradili" SLS za državniško držo pri referendumih....nikakor ne pridejo do 4%......

Torej kaže na koalicijo SDS, Nsi in še eno stranko, katero ne vem kako izbrati jo. Morda zeleni, če pridejo not..za SLS je vseeno kje so, oni itak glasujejo za vladajoče, oziroma so državniški....



sem že povedal kaj je rešitev. Sex. Zato pa je sedaj več otrok kot navadno če ne bi bilo recesije.Pač ljudje več sexajo in so tudi bolj mirni, kljub temu da je manj razkošja, ni služb...

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

Zadnje dneve ugotavljam da je nacionalni portal MMC pravo desničarsko trobilo. Po njihovi anketi, bi naj SDS dobil okrog 40%, križarji iz NSi pa kar 10%!

Tale graf mi ne da mira. SDS nekako konstantno raste, Tud Zoky ni slab, afere ga ni nikakor ne dotolčejo.

Za JayZ-ja in JJ velja, da več afer kot imata bolj jima podpora raste. Imata bazo volivcem, ki so navajeni na take reči.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Malajlo ::

Pšenični je izjavil:

http://www.rtvslo.si/?c_mod=volitve&id=2

Zdej če se vrnemo, k bolj resnim temam.....

Tale graf mi ne da mira. SDS nekako konstantno raste, Tud Zoky ni slab, afere ga ni nikakor ne dotolčejo. No, sicer sem dobu par dni nazaj opozorilo pred prvim nazivom, heh, pa se "moram mal nazaj držat". Tele volitve so nas vse "malo razdražle"...heh....

Opazu sem še, da ko gre Zoky gor gre SD dol. Virant je ena sama žalost. Nsi se še kar dobro drži...ne vem pa, če ne bojo volilci "nagradili" SLS za državniško držo pri referendumih....nikakor ne pridejo do 4%......

Torej kaže na koalicijo SDS, Nsi in še eno stranko, katero ne vem kako izbrati jo. Morda zeleni, če pridejo not..za SLS je vseeno kje so, oni itak glasujejo za vladajoče, oziroma so državniški....

Sem te moral celega citirat...
Verjamem, da ti graf ne da mira, ker sem zadnjič videl SD nekaj % nad SDS. Se nisem zatipkal pri kraticah.
NSi naj ostane v Argentini ali od kod so že. RKC smo dali že preeč, pa da bomo še kaj počez dodali, je preveč za moj želodec.
SMS imajo daleč preveč % po tej "referenčni" anketi.
Telebanc, daj ti raje povlec ene zaključke, kateri kljukci sploh klikajo na tistem portalu. Jaz RTV še gledam ne. Zahvaljujoč tebi, izmenično dajem glasove SD in LZJ vsaj na njihovem portalu. Tolk, da ti mir sklaim. Sploh pa, saj plačujem s štromom še prispevek... Čigava ideja je že bla to?

Pšenični ::

"Zadnje dneve ugotavljam da je nacionalni portal MMC pravo desničarsko trobilo. Po njihovi anketi, bi naj SDS dobil okrog 40%, križarji iz NSi pa kar 10%!"

"Sem te moral celega citirat...
Verjamem, da ti graf ne da mira, ker sem zadnjič videl SD nekaj % nad SDS. Se nisem zatipkal pri kraticah.
NSi naj ostane v Argentini ali od kod so že. RKC smo dali že preeč, pa da bomo še kaj počez dodali, je preveč za moj želodec.
SMS imajo daleč preveč % po tej "referenčni" anketi.
Telebanc, daj ti raje povlec ene zaključke, kateri kljukci sploh klikajo na tistem portalu. Jaz RTV še gledam ne. Zahvaljujoč tebi, izmenično dajem glasove SD in LZJ vsaj na njihovem portalu. Tolk, da ti mir sklaim. Sploh pa, saj plačujem s štromom še prispevek... Čigava ideja je že bla to?"


Mira mi ne boš skalil, zato ker po 4 decembu bo zame 5 december. Tko da to je sam debata. Tele volitve, mislim napovedi, kdo bo zmagal ...itd. .

No včasih koga zanese, pa se debata razvname.

Zdej komu boš dal glas je čisto tvoja zadeva, če me zastopiš. Ane, sej smo v demokraciji.

Drgač mislim da so ankete v Ninamediji prirejene, in da se bo to pokazalo 4 decembra. In sicer tako, da Zoky ne bo dobu več kot 15%. Sem že povedal. Kaj bo pol počel Zoky s tistimi par poslanci v parlamentu, mislim s tistimi "svežimi obrazi", me tud ne zanima, je to problem od Zokitorja.

Zgodovina sprememb…

globalna80 ::

Seks ni rešitev, je le orodje za kontrolo in potešitev množic vendar svetovni problemi s tem ne bodo izginili, morda le v vaših glavah, kar je tudi cilj.

Ne nasedajte medijskim propagandam sex, droge, rocknroll, filmom, igricam, športnim tekmam itd. saj vsebujejo nizke frekvence in vam znižujejo vibracijo in zmanjšujejo zavest.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

globalna saj nočem reševati svetovnih problemov, bi šel pa sexat s teboj!

Nesta ::

Na rtvju anketa ni prav nic desnicarska. To da im SDS in N.SI tako kot Zori, Virant neko podporo je cist relno. Bolj je presenetljivo da imajo obcasno SMS-Zeleni zelo visoko podporo :D

Malajlo ::

Skoki podpore so odvisni od tega, kdo ima čas kdaj priti za računalnik. DeSUS ima take člane, da še miške ne zna v roke prijet (tisto miško, ki jo pozna, je pa ni prijel za muco že dolg časa ;)) RTV anketa je pol q..ca vredna. Ninamediine so pa prirejene, CRJM pa itak laže že "nevmkolklet". Analitik telebanc bo bolj vedel, zakaj SMS podpora raste (in zakaj SDS zmanjkuje IPjev).

Pšenični ::

"Skoki podpore so odvisni od tega, kdo ima čas kdaj priti za računalnik. DeSUS ima take člane, da še miške ne zna v roke prijet (tisto miško, ki jo pozna, je pa ni prijel za muco že dolg časa ;)) RTV anketa je pol q..ca vredna. Ninamediine so pa prirejene, CRJM pa itak laže že "nevmkolklet". Analitik telebanc bo bolj vedel, zakaj SMS podpora raste (in zakaj SDS zmanjkuje IPjev)"

SMS podpora raste, ker imajo še najbolj OK predsednika. Mislim na Kavčiča. To da so nekateri to že ugotovili ni nič čudnega.


SDS, a jim zmankuje Ip jev? Ne bi vedel.


Pač napredujejo. In so realno tam okrog 35% morda več, če upoštevamo še tiste iz Desusa.

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

Na rtvju anketa ni prav nic desnicarska.

Trenutno ima SDS 46%, NSi pa 11,5. Prav nič desničarska?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Bellatrix ::

Jankovič pa 11.6, prav nič levičarsko ?
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Malajlo ::

Če bi bilo za verjet tej RTV anketi, se nam bliža mračni srednji vek... NSi poskrbi, da RKC šenkajo še pol Slovenije, kar pa ostane, pa SDS proda (ker je itak samo še drobiž in nima kaj država s tem počet).
Ker se obljublja znižanje obremenitve dela, obvelja EDS - 10% oziroma desetina. Samo še glede tlake nisem ziher, pod katero točko programa naj jo dam :|
Ostane samo še

BlueRunner ::

Malajlo je izjavil:

Če bi bilo za verjet tej RTV anketi, se nam bliža mračni srednji vek... NSi poskrbi, da RKC šenkajo še pol Slovenije, kar pa ostane, pa SDS proda (ker je itak samo še drobiž in nima kaj država s tem počet).
Ker se obljublja znižanje obremenitve dela, obvelja EDS - 10% oziroma desetina. Samo še glede tlake nisem ziher, pod katero točko programa naj jo dam :|

Ej... če mi nekdo obljubi 10% EDS in gor vrže še 1 mesec tlake za "gospodarja" je to efektivno 18% obdavčitev. Pa še Bavčarja boš lahko srečal na tlaki, če že 10% davka ne bo plačeval.

Če je to osnova njihove davčne politike... kje podpišem? >:D

Pšenični ::

"Kot je danes poročal Radio Slovenija, bi glede na to anketo na volitvah zmagala SDS s skoraj tretjino glasov, na drugem mestu bi bila Pozitivna Slovenija s slabo petino glasov. Sledili bi SD in Državljanska lista Gregorja Viranta, ki pa že močno zaostajata. V parlament bi se uvrstile še NSi, SLS in DeSUS.

Tudi v tej anketi, kot v večini drugih, se je podpora v zadnjem tednu najbolj znižala Virantovi listi, ob vodilni SDS in Jankovićevi listi pa priljubljenost narašča še NSi"

Stvari se počasi spravljajo na svoje mesto. Zokitor ma le še "slabo petino glasov".......

Bellatrix ::

http://www.rtvslo.si/volitve-2011/ko-ne...

Mislim LOL
Iz poročil protikorupcijski komisiji ...
Pahor je lastnik tretjine hiše v Šempetru pri Gorici in treh četrtin stanovanja v Ljubljani s pripadajočim parkirnim prostorom. Vozi se z renaultom 4 letnik 1991 in ima 1.550 evrov prihrankov za pokojnino ter 4.586 evrov posojila. Ima tudi vrednostne papirje v investicijskem skladu v višini 19.917 evrov.


hahaha...
People are quick to judge and slow to correct themselves.

BlueRunner ::

Janša je lastnik ... in ima posojilo v višini 172.000 evrov

Kako lahko poklicni politik, ki nima niti službe za nedoločen čas, posojilo v takšni višini? Na drugi strani pa smo smrtniki, ki imamo lahko primerljivo količino premičnin in nepremičnin, pa nam banke še vedno ne dajo takšnega kredita, če nimamo tudi pogodbe o zaposlitvi za nedoločen čas. In to ne glede na dejanske mesečne prilive.

Mr.B ::

Kako to misliš, a na viranta si pozabil. On je v enem letu skoraj pokril JJ posojilo...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

BlueRunner ::

Kaj me briga Virant in koliko denarja on obrača.

Vprašanje je jasno: zakaj lahko Janša pri banki dobi posojilo, drugi ga pa preprosto ne morejo, pa čeprav redno služijo in imajo dovolj nepremičnin za dati pod hipoteko. Samo "redne službe" pa res nimajo. Kaj je on banki dodatnega obljubil, da je banko prepričal. Res me zanima, ker bi tudi jaz rad takšno posojilo.

Zgodovina sprememb…

Malajlo ::

Mislš, da ima kredit pri NLB ali Raifeissen?

Bellatrix ::

BlueRunner je izjavil:

Kaj me briga Virant in koliko denarja on obrača.

Vprašanje je jasno: zakaj lahko Janša pri banki dobi posojilo, drugi ga pa preprosto ne morejo, pa čeprav redno služijo in imajo dovolj nepremičnin za dati pod hipoteko. Samo "redne službe" pa res nimajo. Kaj je on banki dodatnega obljubil, da je banko prepričal. Res me zanima, ker bi tudi jaz rad takšno posojilo.


Mene bi bolj zanimalo drugo vprašanje: zakaj ga ti ne upaš dobit?
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Ramon dekers ::

BlueRunner je izjavil:

Janša je lastnik ... in ima posojilo v višini 172.000 evrov

Kako lahko poklicni politik, ki nima niti službe za nedoločen čas, posojilo v takšni višini? Na drugi strani pa smo smrtniki, ki imamo lahko primerljivo količino premičnin in nepremičnin, pa nam banke še vedno ne dajo takšnega kredita, če nimamo tudi pogodbe o zaposlitvi za nedoločen čas. In to ne glede na dejanske mesečne prilive.



Kaj to pomeni? da mora revež ki vozi renault 4 priti na oblast?

brez skrbi JJ. bo to že odplačal

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

BlueRunner je izjavil:

pri banki dobi posojilo, drugi ga pa preprosto ne morejo, pa čeprav redno služijo in imajo dovolj nepremičnin za dati pod hipoteko. Samo "redne službe" pa res nimajo.
Vprašanje je lahko še hujše, zakaj potem tem "ljudem" kredite nato tudi mirno odpišejo, medtem ko navadnemu državljanu preprosto vse zarubijo kar se zarubiti da?:|

No, pri današnji anketi Mediane (RTVS) je najbolj zanimivo, da sta tako Jankovič kot Virant pobrala največ glasov od SD.

Mediana: SDS vodi pred Jankovićem, NSi za petami SD-ja in Viranta
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Double_J ::

Mediana

SDS 31%, Janković 18%, Pahor 8%, Virant 8%, Nsi 7%, SLS 5%, Desus 5%.
Dve šivanki...

Gregor P ::

In pa sedaj so rekli na Dnevniku, da Virant posojil nima. Mar ni vzel posojilo, da je vrnil del nadomestila nazaj državi?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

Mogoče je bilo kratkoročno in je prejšnji teden prodal za 18 jurjev delnic in ga odplačal.

Drugače pa so ti "popisi" nepremičnin politikov krneki, ker ne povedo, kako velike in stare so te hiše. Hiša je mirno lahko vredna 50 jurjev, ali pa 5 milijonov, razlika 1:100, tako da ti podatki, ki nam jih ponujajo (Janša ima hišo, vikend in pol stanovanja, Pahor tretjino hiše in tričetrt stanovanja, Virant eno hišo, Jankovič dve ...), niso vredni pol q.

O.

Pšenični ::

"SDS 31%, Janković 18%, Pahor 8%, Virant 8%, Nsi 7%, SLS 5%, Desus 5%."

No, kaj že skozi govorim, da bolj ko se bodo bližale volitve, bolj bojo tele kao raziskave postajale podobne spletnim anketam. Še tri dni pa bo Janko na 12 odstotkih......

No, potrebno je priznat, da je danes dosegel rekord, je na 16,5 %....od kje ne vem...Je pa SD samo na 6,5% verjetno si "pomagajo".

Heh, zdej ma NSi naenkrat 7%, par dni nazaj, pa so jih vsi odpisali, no uni z ninamedije....

Še link do ankete.....za pozabljivce....

http://www.rtvslo.si/?c_mod=volitve&id=2

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

SDS 31%, Janković 18%, Pahor 8%, Virant 8%, Nsi 7%, SLS 5%, Desus 5%.
In kje se je izgubilo 18% odstotkov? Še ene napačno izračunane cifre za zavajanje bralcev.;((

O.

Pšenični ::

"In kje se je izgubilo 18% odstotkov? Še ene napačno izračunane cifre za zavajanje bralcev."

Eh, "pustmo zej take malenkosti".

BlueRunner ::

Bellatrix je izjavil:

BlueRunner je izjavil:

Kaj me briga Virant in koliko denarja on obrača.

Vprašanje je jasno: zakaj lahko Janša pri banki dobi posojilo, drugi ga pa preprosto ne morejo, pa čeprav redno služijo in imajo dovolj nepremičnin za dati pod hipoteko. Samo "redne službe" pa res nimajo. Kaj je on banki dodatnega obljubil, da je banko prepričal. Res me zanima, ker bi tudi jaz rad takšno posojilo.


Mene bi bolj zanimalo drugo vprašanje: zakaj ga ti ne upaš dobit?

To je vprašanje za banko, ki mi prošnjo zavrne z razlogom "nimate službe za nedoločen čas". Vem, idiotsko ravnanje banke. Ampak če Janši uspe iti čez to, me zanima kako mu je to pri banki uspelo, ker drugim to ne gre od rok.

Ramon dekers je izjavil:

Kaj to pomeni? da mora revež ki vozi renault 4 priti na oblast?

brez skrbi JJ. bo to že odplačal

Po pravici povedano me prav malo briga, kdo si bo prihodnja 4 leta mislil, da je na oblasti. Problem je v temu, da bi tudi jaz to lahko odplačal, ampak ne po mnenju banke. Ker sva z Janšo nekje tam-tam, kar se tiče nepremičnin, prihrankov in višine kredita (res pa je, da imam jaz 10k cenejši avto, ki je pa l. 2009), me resnično zanima kaj naj še napišem banki, da bom tudi jaz lahko dobil kredit.
««
10 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava dveh koalicijskih pogodb (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9829465 (20381) vidz81

Več podobnih tem