» »

GTX 560Ti "No signal" črn zaslon...

GTX 560Ti "No signal" črn zaslon...

s1m0n ::

No od kar imam nameščene 285.62 gonilnike se mi dogaja, da zmanka signal/slika in ostane le črn zaslon!
Računalnik deluje brezhibno! To se nikoli ne zgodi ob obremenitvah (igre) vendar pri normalni uporabi 1x-2x na dan. (Ni pregrevanje)
Koliko sem zasledil je več problemov s 560Ti in tem "črnim zaslonom". Kakšna rešitev razen, da se gre na prejšne gonilnike ?

6151 ::

jaz sem gtx 570 odstranil iz pci reže,spihal prah in težava je bila rešena (mi je pa med igrami metalo dx napake in napisalo nvidia display drivers have crashed.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Primoz78 ::

Meni se je to dogajalo ker me je hecal adapter iz mini-hdmi na hdmi, ki je prilozen graficni...sem kupil kabel mini-hdmi v hdmi in dela brez problema...mogoce je to?

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Silvo ::

Podobno zadevo,sicer na Gigabytki rešil z
posodobitvijo biosa,zdaj dela ko urca.

lp
Silvo

s1m0n ::

Ma nevem kabel ni, reža tudi ni kriva, če je prej delalo 1A možno, da se s temi gonilniki ne razume kaj dobro :)
Včasih se zgodi pri brskanju včasih po izhodu iz igre, par minutk pozneje pač različno.

V posodabljanje BIOSa se ne bom spravljal. Bom par dni probal brez uporabe "Adaptive" načina pri "Power management".
Drugače pa počakal na nove gonilnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

barocco ::

s1m0n - Če bi se meni to dogajalo,bi probal zbrisati nove gonilnike,ki praviš ,da jih imaš,pa namesti vezijo-dve starejše ,sej tud te niso tako stari oz. slabi- npr: 280.26 ipd.Gonilnik ,naj dela v defoult modu.
V BIOS osebno ,ne bi rinil.
tolk od mene :)

s1m0n ::

Bom šel na prejšne, ki so bili nameščeni 275.33 s katerimi teh problemov ni bilo! In počakal na nove, ki so verjetno že na poti ter nato poskusil z njimi.

barocco ::

Sporoči,kje so bile težave ,me zanima,saj namerevam,konec leta kupiti 560TI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barocco ()

TOP ::

barocco je izjavil:

Sporoči,kje so bile težave ,me zanima,saj namerevam,konec leta kupiti 560TI.

Do takrat bo prišla prenovljena različica 560

s1m0n ::

Saj meni je tudi delalo vse kak mora do 285.62 :) Zdaj sem trenutno na novem Beta gonilniku pa od včeraj niti enega primera/problema!

chucki ::

Imam enak problem, prav tako kolega. Se da to reklamirat, ker bi rad šel nazaj na radeona... ?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

s1m0n ::

Probaj z novimi gonilniki! Res, da so še beta vendar jaz od 11.nov problema nisem zasledil.
Povezava: nVidia Drivers
Izberi vse kar je potrebno, pa pod "Recommended/Beta" izberi Beta na to prenesi "GeForce 285.79 Driver"
Pa poročaj!

TOP ::

chucki je izjavil:

Imam enak problem, prav tako kolega. Se da to reklamirat, ker bi rad šel nazaj na radeona... ?

Mam občutek,da ti tole ne znaš zrihtat in da je pri tebi nekaj narobe,mam popolnoma isto grafo in dela vse BP.Če vidiš da ti grafa nonstop to dela,probaj sistem na novo pa z gonilniki se mal igrat in če ševedno ne dela prav pa reklamiraj,kaj ne znaš.No in še omenu si,da odkar maš gonilnike 285,62 maš tale problem,potem očitno prej z nižjo verzijo nisi mel težav se pravi,poznaš rešitev.In ne nimajo 560Ti probleme z črnim zaslonom,vsaj jaz nobenega od kolegov ne poznam,da bi mel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

kuglvinkl ::

Da ne bo koga raznesl s fanboy ipd. Mamo problem za rešit, vse ostalo nas v tej temi ne zanima. Lahko si pa Meizu odpreš novo temo in tam vsem razložiš svoj pogled.

chucki ::

TOP je izjavil:

chucki je izjavil:

Imam enak problem, prav tako kolega. Se da to reklamirat, ker bi rad šel nazaj na radeona... ?

Mam občutek,da ti tole ne znaš zrihtat in da je pri tebi nekaj narobe,mam popolnoma isto grafo in dela vse BP.Če vidiš da ti grafa nonstop to dela,probaj sistem na novo pa z gonilniki se mal igrat in če ševedno ne dela prav pa reklamiraj,kaj ne znaš.No in še omenu si,da odkar maš gonilnike 285,62 maš tale problem,potem očitno prej z nižjo verzijo nisi mel težav se pravi,poznaš rešitev.In ne nimajo 560Ti probleme z črnim zaslonom,vsaj jaz nobenega od kolegov ne poznam,da bi mel.



Ne mi ti buč prodajat , kaj znam pa kaj ne. Grafika mora delovati normalno, ko posnameš originalne gonilnike. Ne pa, da se morem igrat z nastavitvami.. Z vsemi verzijami je problem. Drugič premisli preden govoriš neumnosti..
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

TOP ::

chucki je izjavil:

TOP je izjavil:

chucki je izjavil:

Imam enak problem, prav tako kolega. Se da to reklamirat, ker bi rad šel nazaj na radeona... ?

Mam občutek,da ti tole ne znaš zrihtat in da je pri tebi nekaj narobe,mam popolnoma isto grafo in dela vse BP.Če vidiš da ti grafa nonstop to dela,probaj sistem na novo pa z gonilniki se mal igrat in če ševedno ne dela prav pa reklamiraj,kaj ne znaš.No in še omenu si,da odkar maš gonilnike 285,62 maš tale problem,potem očitno prej z nižjo verzijo nisi mel težav se pravi,poznaš rešitev.In ne nimajo 560Ti probleme z črnim zaslonom,vsaj jaz nobenega od kolegov ne poznam,da bi mel.



Ne mi ti buč prodajat , kaj znam pa kaj ne. Grafika mora delovati normalno, ko posnameš originalne gonilnike. Ne pa, da se morem igrat z nastavitvami.. Z vsemi verzijami je problem. Drugič premisli preden govoriš neumnosti..

Neumnosti ti govoriš,rajši še enkrat preberi kaj si napisal.In če ti grafa ne dela z orginalnimi gonilniki,poznaš rešitev,ki se kliče reklamacja.

chucki ::

Kakšno neumnost sem pa jaz napisal? Ti si me obsodil, da ne znam zrihtat pa da se naj z gonilniki igram pa celo formatiram comp zaradi tega... :)) Če bi se malo poglobil v zadevo bi videl, da imajo te težave OC verzije..
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

D3m ::

Pusti omladince pri miru :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

TOP ::

chucki je izjavil:

Kakšno neumnost sem pa jaz napisal? Ti si me obsodil, da ne znam zrihtat pa da se naj z gonilniki igram pa celo formatiram comp zaradi tega... :)) Če bi se malo poglobil v zadevo bi videl, da imajo te težave OC verzije..

Ja OC verzije predusem od Gigabty so mele težave,ampak v BF3 igri,zanimivo da jaz z mojo MSI OC pa nimam problemov,očitno potem nimajo vsi z OC 560 teh težav.8-)
Ja kar se tiče chucki pardon nisem mislu tebi napisat,da ne znaš zrihtat mislu sem na S1mOn.Njemu je bil namenjen tisti post in sem narobe citiral,zato se ne razburjaj,sem se zmotu sem sedaj opazu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlaga problema grafične kartice

Oddelek: Strojna oprema
131547 (1138) Riff
»

PC povezava na TV

Oddelek: Zvok in slika
314948 (4616) roadruner
»

Problemi z grafično in SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
263071 (2477) Rippy
»

katero grafično

Oddelek: Kaj kupiti
242943 (2657) opeter

Več podobnih tem