» »

Animirano ozadje spletne strani

Animirano ozadje spletne strani

Testman42 ::

Je možno naredit animacijo v ozadju kot jo ima PlayStation3?

Zaenkrat sem naredil tako da je v ozadju nek slideshow kjer se slike premikajo v levo in tako dobim neko kvazi premikajočo krivuljo, sam imam pa željo naredit bolje.
Kot razumem Javascript ne zna risat sam od sebe, rabi grafično knižnjico, a jaz ne najdem nobene ki bi znala narisat kaj več od grafike iz MS-Paint-a.
Kot vidim zna HTML5 kar zanimive stvari naredit tako da se bom še raziskovanja na tem področju lotil.

Ali slučajno obstaja še kakšna boljša rešitev?
(Prosim ne rečt Adobe Flash Player, hvala :P)

FrEaKmAn ::

kr HTML5 ponuci... lep primer delovanja na http://radikalfx.com/2009/10/17/html5-a...

frudi ::

A sovražiš obiskovalce na svoji strani? Ali pa imaš mogoče tako zanič vsebino, da bi raje njihovo pozornost preusmeril na ozadje? Potem priporočam raje utripajoče ozadje, je za oba namena bolj učinkovito...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

FrEaKmAn ::

mogoče pa dela igrico in rabi tako ozadje?

Testman42 ::

frudi je izjavil:

Ali pa imaš mogoče tako zanič vsebino, da bi raje njihovo pozornost preusmeril na ozadje?

OK, dobil si me :D
Sej ne mislim cele disko scene v ozadju zganjat, pač kakšna v easy animacija da ne moti če se kdo res slučajno spravi brat vsebino.

HardFu ::

Vsaka animacija moti, ker oci zaznavajo tudi najmanjse premike in se morajo mozgani bolj trudit da obdrzijo fokus. #fail
http://codeable.io

Testman42 ::

Valid point.

No, hvala za pomoč in razsvetljenje na tem področju :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali izdelovati spletne strani ali programirati?

Oddelek: Loža
214005 (2185) c3p0
»

Flash player in poraba CPU

Oddelek: Programska oprema
292820 (2466) slovenec_89
»

ocenite stran (ja spet:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9214360 (11323) Tody
»

Ko Google postane Bing .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6713785 (11364) nevone
»

Ministrstvo za šolstvo in šport želi prosto dostopne šolske učbenike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9022328 (20058) noraguta

Več podobnih tem