» »

Macbook Pro ali navaden prenosni računalnik

Macbook Pro ali navaden prenosni računalnik

1
2
»

klinker ::

Gregor P je izjavil:

LOL 1.500,- za prenosnik (za "profi ukvarjanje z glasbo") ... in to je izpostavljeno kot neka huda cifra; ko smo se mi ukvarjali s t.i. "audio produkcijo", je samo zvočna kartica stala nekaj tisoč evrov, potem je bila pa tu še cena programske opreme:D


O cemu ti to zdaj? Mislis da ne poznam cen audio hardwareja? Drugace pa noces vedet kake ideje so ble ze razvite se na cenejsih prenosnikih. Za konkretna snemanja in razne masteringe se pa itak najame konkreten studio.
Sicer ne vem kaj ima to veze z bilo kakim postom pred tem :|

Gregor P je izjavil:

... niti nočeš vedeti na katerih OS-ih je to teklo8-) ... mislim, če si resnično hotel, da ti ni preveč štekalo:P


Windows NT 3.5 ali novejsi? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Invictus ::

Mislim da večina fantov tukaj ni nikoli delala za nek dober denar. In da imajo kljub delu še veno dovolj časa da rešujejo probleme, ki bi jih moral rešiti že sam proizvajalec.

Moje izkušnje so take (tudi potrjeno s strani tujih kolegov), da se najbolj splača kupit Maca kot laptop. Najmanj problemov, hardware dober, prenosen ...

In vsi imajo ves software kupljen, tako da neke bistvene razlike na koncu ni. So samo osebne preference ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gslo ::

keep in mind: z macom imaš 100% podporo za windows.. če bi jih SLUČAJNO rabil za kak specifičen software.

z drugimi laptopi nimaš nobene podpore za OSX.

jaz bi ti priporočal macbook pro + 8gb ramov (sam jih dogradiš za 50$, kot sem to storil jaz)..

Buddah ::

+1 za predlog od gx86, sploh če se misliš malo bolj resno ukvarjati s produkcijo.

evl81xadlez ::

okej no js sm mislu kar tegale vzet : MacBook Pro 15 Quad-Core i7
2.2GHz/4GB/500 GB/Radeon HD6750M

-sepravi tukaj je 1GB grafična ane? ker nekje piše da je nekje pa da ni haha :D

...+ kupil ga bom šele spomladi v Nemčiji zato bi vprašal če mislite ali da bo apple še kaj prenovil prenosnike? in pa, če kdo pozna v Nemčiji kakšno spletno ali pa še bolje "fizično" trgovino, kjer imajo ugodne macbooke. Hvala :)

Limit-sky ::

6750 - 512 MB GDDR5
6770 - 1 GB GDDR5

Michaelosz ::

Glej, tudi sam sem se dobre pol leta nazaj odločal med macbookom in računalniki z windowsom. Na koncu sem se potem nekako le odločil za nakup Della XPS, zanj odštel 1400€ in mi je zdaj prekleto žal. Pa ne zato, da je računalnik sam po sebi slab, prav nasprotno, vendar ni to to. Konfiguracijo primerjat je brezveze, če nisi nek heker ali gamerski geek. Za brskanje po netu, muziko, študij, ni boljšega kot je mac. Čeravno je res MALO dražji (zdaj boste verjetno vsi eksplodirali, da pri macih plačaš tisto gnilo jabolko zadaj), se vsekakor splača. Oče uporablja macbooka že 4. leto in je kot nov, sploh nima potrebe da ga menja. Če maš maca, računalnik ne zastari tako hitro. To ni namreč gamerski comp, kjer moreš vsakega novembra menjat comp, da lahko furaš Call Of Duty na very high. V glavnem, če si kupiš maca ti ne bo žal, ker se ne boš nikoli vprašal:"Kaj pa če bi si kupil laptopa z windowsi, katerega imajo itak vsi?"

Vsekakor ti predlagam, da pogledaš za Airom 13" z SSD diskom, naj ti ne bo žal dodat tistih 150€ za SSD. Se splača, verjemi! V avstriji pa poglej v mediamarktu al pa saturnu, sicer pa ga pri nas dobiš tud poceni, če vzameš na firmo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple predstavil lep venček novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6127248 (23206) SkipEU
»

Razlika med uporabniki macov in PC-jev obstoji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9121104 (16666) techfreak :)
»

iOS 4 je prispel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11531495 (28475) PrimozR

Več podobnih tem