» »

Nadstandardno opremljeno delovno okolje

Nadstandardno opremljeno delovno okolje

1 2
3
»

Limit-sky ::

Ice, če te delo obremenjuje, potem ne moreš to delati "rad".

IceIceBaby ::

In ti boš rekel jok, to pa ne, bom raje še vedno v dolgočasno službo hodil, ker drugače ne bom več mogel uživati v biljardu. Saj ena logika je zadaj, ampak precej nesmiselna


Nekaj takega ja. S tem, ko v službi 8 ur igraš biljard se ga slej ko prej naveličaš. No, za sebe lahko to rečem. Takoj, ko je v igri denar in obveznosti zame zadeva ni več zabavna.

Ni sicer treba v ekstreme. Lahko rečeš, da boš pač 4 ure na dan igral biljard v službi, ker s tem dovolj zaslužiš, da lahko potem igraš biljard v prostem času. S pirom ob mizi, brez urnika, da lahko greš sredi igre, če ti paše...

Limit-sky, lahko, do ene meje. Pri meni je očitno meja zelo nizka. Jebiga, se ne sprenevedam, dobro vem da sem svetovna lenčina :)

IceIceBaby ::

No, pa da ne bomo preveč off topic s temi debatami. Še en primer res nadstandardnega delovnega okolja, ki si ga bom enkrat privoščil, če bo vse šlo po sreči.

http://www.dogusauto.com/MultivanBusine...

VW Multivan Business. Kombi s 6 "letalskimi" sedeži. Na sredini ven pride mizica. Avto lahko opremiš z antenami in wlan modulom, TVjem in vsem kar pač rabiš za delo.

lopov ::

IceIceBaby je izjavil:

Ramon dekers, se strinjam :) Jaz delo oz. službo razumem kot dejavnost, kjer si služim denar. Manj časa kot porabim, da zaslužim potrebno vsoto eur, boljše je. Čas, ki mi ostane potem lahko razporedim med družino, hobije, počitek...

Jaz osebno ne morem združiti službe in zabave oz. nekega osebnega poslanstva. Služba mi vedno pomeni določeno breme, čeprav delam za moje pojme zanimive stvari. Zato razni fitnesi in biljardi na delovnem mestu odpadejo. Če hočem igrati biljard čim prej zaključim z delom in grem v miru na biljard.


Enako.

V prejšnji službi smo imeli "sejno sobo" s kavčem, kamor si se lahko zavlekel, na kljuko obesil "ne moti" in si vzel čas za počitek (telefon, kavo, ...). To v sedanji službi *zelo* pogrešam niti nimamo prostora, da bi vsaj kavč kam vtaknili. Tuš bi bil dobrodošel, a imamo pisarne v najemu in v obstoječi stavbi ni izvedljivo. Pogrešam čajno kuhinjo, kjer bi si lahko v primeru da se služba zavleče pripravil hrano in pijačo. Nimamo te možnosti, menza v hiši preneha z obratovanjem ob 14:30. Drugač pa -- vsaj službo mam in redno plačujejo (še ...) 8-O

Ramon dekers ::

IceIceBaby je izjavil:

In ti boš rekel jok, to pa ne, bom raje še vedno v dolgočasno službo hodil, ker drugače ne bom več mogel uživati v biljardu. Saj ena logika je zadaj, ampak precej nesmiselna


Nekaj takega ja. S tem, ko v službi 8 ur igraš biljard se ga slej ko prej naveličaš. No, za sebe lahko to rečem. Takoj, ko je v igri denar in obveznosti zame zadeva ni več zabavna.

Ni sicer treba v ekstreme. Lahko rečeš, da boš pač 4 ure na dan igral biljard v službi, ker s tem dovolj zaslužiš, da lahko potem igraš biljard v prostem času. S pirom ob mizi, brez urnika, da lahko greš sredi igre, če ti paše...


Limit-sky, lahko, do ene meje. Pri meni je očitno meja zelo nizka. Jebiga, se ne sprenevedam, dobro vem da sem svetovna lenčina :)



jp to je to. Ni treba da je v službi ravno biljard, lahko malo zamenjaš in sexaš s tajnico, ženo...In si za to plačan:)
Sicer pa logika da hodiš v dolgočasno službo je precej boljša kot da hodiš v stresno službo. Stres ubija.

SleepLess ::

Meni so velik plus free Redbulli, čeprav jih v trenutni službi ne dobim :)

Karaya 52 ::

Delovni prostor mora imeti ambient dnevnega prostora. Torej, da je lahko clovek sproscen, npr. cisto banalne reci. Da pije iz svoje salce, ima obute copate, v omari svojo kavo, v tusu svoj sampon in na postelji lastno prevleko. Mini stvari, ki na koncu naredijo razliko.

LeQuack ::

Doma ti noben v monitor ne gleda.
Quack !

noraguta ::

Karaya 52 je izjavil:

Delovni prostor mora imeti ambient dnevnega prostora. Torej, da je lahko clovek sproscen, npr. cisto banalne reci. Da pije iz svoje salce, ima obute copate, v omari svojo kavo, v tusu svoj sampon in na postelji lastno prevleko. Mini stvari, ki na koncu naredijo razliko.

delovni prostor je lahko često vlak , al pa natrpan server room konec tedna , in oba sta hudičevo drago plačana. pa povrh še ni živega boga , ki ti bo garantiral uspeh v ponedeljek , ampak takrat greš spat.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Karaya 52 ::

Ze res, v mislih sem imel bolj kreativne poklice, ki se dogajajo v pisarnah, kjer je frustracij zaradi "praznega lista" in rokov itak ze prevec. Ko si v tej fazi te zmoti ze muha, zato je konfiguracija prostora se kako pomembna. Ena bolj zoprnih reci, ko ze 24 ne spis in zaradi premajhne mize ne najdes nekega ***** lista oz. temperatura prostora pade na 17 stopinj in postanes zaspan. Primer banalnega faila.

Zgodovina sprememb…

Tomi ::

Meni osebno, ker sem pred kratkim menjal delovno mesto pri istem delodajalcu, precej pomeni to, da imaš čas in možnost normalnega obroka po normalni ceni, dovolj blizu, da ne izgubljaš časa in dovolj daleč, da ni nobenega telefona, kjer te nekdo nujno rabi. Tega sedaj nimam in precej pogrešam.
metrodusa.blogspot.com

jype ::

IceIceBaby> S tem, ko v službi 8 ur igraš biljard se ga slej ko prej naveličaš. No, za sebe lahko to rečem.

K sreči nekateri nimamo tako dolgočasne službe, kot je biljard :)

opeter ::

Ramon dekers je izjavil:

gee boga tvoja družina. Otrok itak še nimaš in niti ne razmišljaš v tej smeri. Dobro vzgojo in izobražene otroke lahko narediš samo z dovolj časa...reveži bodo pač reveži. Saj veš kaste pa to:)tudi pri nas so


V eni drugi temi je pisal, da ima dva otroka. Tak, da prvo preveri dejstva. ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Česa si želite na delovnem mestu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547983 (4066) Alien123
»

V Pegatronu še slabše kot v Foxconnu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11025090 (22005) nekikr
»

Pilotski projekt O2: Delo od doma povečuje storilnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5324038 (20347) rokj
»

Se bo industrija kdaj vrnila na zahod? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13417271 (14295) donfilipo

Več podobnih tem