» »

Kateri android telefon??

Kateri android telefon??

Robi :P ::

Pozdravljeni!!

verjetno se bom prestavil na tuš mobil free 15 in me zanima kateri telefon ( do 40€) na touch in android vzeti gledal sem tega:
http://www.tusmobil.si/mobilni-telefoni...
poglejte pa tukaj:http://www.tusmobil.si/mobilni-telefoni... ( tam ko piše cena v paketu dajte FREE 15)

prosim povejte kateri telefon naj zberem?? (rad bi imel kolikor toliko dober fotaparat (vem ta ima ta mini samo 3mp) Wlan obezno, touch...

tado6 ::

Kaj pa tega http://www.tusmobil.si/mobilni-telefoni... sicer je 69, 00 EUR ampak boš več kot zadovoljen!

Robi :P ::

ima ga bratranec pa ni zadovoljen sem ga testiral pa se mi zdi prečuden nwm no...

tado6 ::

Kaj pa Sonic? Pa če še nisi uporabnik ne pozabi na kupon za brezplačno priključnino, ki ti ga lahko pošljem jaz in unovčitev 5 zvezdic v Tuš trgovinah za kupon za 1 mesec brezplačne naročnine http://katalogzelja.tus.si/storitve/tus...

Robi :P ::

kakšen sonic??? tole mi nič odprlo

kupone mam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

tado6 ::

Robi :P ::

sem gledal ampak baterija je porazna:( cena pa dokaj visoka ...

;-) ::

jaz bi ideosa

tado6 ::

Vsekakor.

Robi :P ::

ima ga bratranec pa ni zadovoljen sem ga testiral pa se mi zdi prečuden...

kk je pa ta galaxy mini
??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

hojnikb ::

galaxy mini:
švoh proc, premajhna resolucija ekrana, švoh fotoaparat...

Za svoj dnar je ideos daleč najbolš, vsaj če hočeš android telefon.
Če ti pa UI ni všeč, si pa zloadaš kak custom rom,
#brezpodpisa

Goran's Blog ::

Najbolje, da daš malo več in vzameš kakšnega htc-ja kateri te ne bo razočaral! Huawey so totalno porazni telefoni. Če pa že htc-ja ne vzameš vsaj Samsunga!

;-) ::

Robi :P je izjavil:

ima ga bratranec pa ni zadovoljen sem ga testiral pa se mi zdi prečuden...

kk je pa ta galaxy mini
??


Prvo šimfaš huawei potem pa omeniš galaxy mini zraven :))

Kaj pa je čudno na njem ?

Najbolje, da daš malo več in vzameš kakšnega htc-ja kateri te ne bo razočaral! Huawey so totalno porazni telefoni. Če pa že htc-ja ne vzameš vsaj Samsunga!

Zakaj so porazni ?

Imel sem že malo morje telefonov in doma ostane vedno huawei, galaxy s sem mel 3x, sII pred kratkim, za na morje sem imel HTC Desire-sicer je dobro ohišje, ki mi je dosti bolj všeč kot pri samsungih, ki so itak plastične igrače na zunaj. Ampak nekako mi ne paše v roko in slike dela porazne.

Zakaj so huawei porazni ?

Evo keri je bolj šlampasto naret huawei al galaxy:





Edini HTC, ki ga dobiš za podobno ceno kot ideosa je Wildfire ki pa je porazen:


Slaba resolucija, nepregelden ekran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Robi :P ::

sem se za SG mini odločo procesor se da navit iz 600 na 1GHz ko smo glih pri moči ideos se mi ne dopade in je jajca...

hojnikb ::

Robi :P je izjavil:

sem se za SG mini odločo procesor se da navit iz 600 na 1GHz ko smo glih pri moči ideos se mi ne dopade in je jajca...


Your loss...
Če se ti zdi telefon "noname", še ne pomen da je jajca...
Huawei je v bistvu ker velka firma, sam ni tolk znana pr nas...

Velik sreče pri navijanju do 1GHz 8-)
#brezpodpisa

69charger ::

Jaz sem zelo zadovoljen z Wildfire S,deluje brez zatikanja,512mb rama,600mhz procesor in Android 2.3.3.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Robi :P ::

nisemna firme rukjen več... ker 2 leti nazaj nism hoto čut druge besede kot nokia... vem da Huawei dela masivo zelo masivne naprava in tudi napredne ( tut to vem da bi vrjetno X5 držal več in bolj dovgo kot SGmini...) ampak se mi ne dopade pa tudi cena je 30 € višja rekel sem do 40 to pa je 70... drgač pa na partisu vprašaj AK-47 on ima navitega SGmini na 1GHz in je uploadal torent kjer je program za navijanje ....

hojnikb ::

Sej navit se da, sam ne morš met skoz tak navitega, ker ti bo lukno v žepu naredu ... ;)
#brezpodpisa

Nesta ::

Pocakite na Samsung Nexus Prime in HTC Vigor (Rezound)

6151 ::

Robi :P je izjavil:

nisemna firme rukjen več... ker 2 leti nazaj nism hoto čut druge besede kot nokia... vem da Huawei dela masivo zelo masivne naprava in tudi napredne ( tut to vem da bi vrjetno X5 držal več in bolj dovgo kot SGmini...) ampak se mi ne dopade pa tudi cena je 30 € višja rekel sem do 40 to pa je 70... drgač pa na partisu vprašaj AK-47 on ima navitega SGmini na 1GHz in je uploadal torent kjer je program za navijanje ....


Slaba odlocitev, 30€ se ti bo pa zelo poznalo (2 mesečni naročnini) , ce se ti pa ze tako gre za navijanje x5 se navije na 1.8 GHz. Btw samsung se ti dopade?
in pa še primerjava med njima : http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 6151 ()

Robi :P ::

lahko vam ko mate dnar... js sm pa 16 let star sori brez kake žepnine in štipendije kolk kje dobim al pa tu pa tam rečem mami da mi da pa našparam mal neki pa še comp kr naprej šraufam sm pa trenutno na kolčker tolk vredo stanjo prihranki glih: 40€ za SGminijja... če om hoto pa kej več bom mogo pa še čakat pa nwm a mate res usi tega ideos x5 da ga tok usiljujete al ka če sem 10x napiso da ga nočem ker mi ni do te velike kiblce...:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

;-) ::

Robi :P je izjavil:

sem se za SG mini odločo procesor se da navit iz 600 na 1GHz ko smo glih pri moči ideos se mi ne dopade in je jajca...

Jajco si kupu

Robi :P ::

nism še


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022732 (11580) boris82
»

Tušmobil telefoni

Oddelek: Kaj kupiti
103210 (2210) Lonsarg
»

nadomestek za htc desire

Oddelek: Mobilne tehnologije
191500 (1215) genesiss
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
527133 (5370) burek1
»

Po kateri telefon? prosim za pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
292943 (1892) THE1B1

Več podobnih tem