» »

Po kateri telefon? prosim za pomoč

Po kateri telefon? prosim za pomoč

THE1B1 ::

pozdravljeni!

Kot že sam naslov pravi, kupujem nov telefon(Šele po parih letih).

Letos sem se odločil, kupiti telefon na vezavo.

Vezavo razmišljam vzeti pri operaterju tušmobil.
Paket ki ga nameravam vzeti je paket vesolje pri katerem bom plačeval 20€ na mesec (24×20=480€ usega skupaj, imam pa sreco ker trenutno ponujajo nekakšno ugodnost -60€ ;d tako bom v dveh letih porabil minimalno 420€)
v tem paketu(vesolje) dobim 2100min v tušmobil omrežje +210min v vsa ostala slo omrežja(tudi v gostovanju drugih po sloveniji)+ 2100smsov +2100mms +2000mb oz 2gb prenosa podatkov.

+kulegi so mi namignili, da potem ko kupim telefon, pri tusmobile, izberem fiksno omrežje tuŠmobil (tako bom najbolje izkoristil use te ugodnosti)


lahko mi tudi predlagate kaj bolšega oz. Mi poveste še kakšno foro na katero moram paziti(prosim! ) saj prvič kupujem telefon na naročnino... : ) in zelo bi vam bil hvaleŽen!


×
zdaj ko sem vas malo upeljav v zadevo bi vam radi Še predstavil telefone med katerimi se odločam!


Telefoni so sledeči:

1. Verjetno si bom privoŠil enega izmed teh treh

-htc desire hd
http://tusmobil.si/mobilni-telefoni.htm... (299€ + 420€)

-lg optimus 2x http://tusmobil.si/mobilni-telefoni.htm... (299€ +420€)

-sony ericsson arc http://www.mobisvet.si/index.php?page=s... (no tu pa naletim na problem da ga nimajo v ponudbi oz. Niti simobil oz. Mobitel ga nimajo =(.. Ce bi pa se za ta fon odločil bi pa vrjetno samo sklenil naročnino in podal ponudbo na bolho. Si če kupi kdo kak telefon pri tušmobilu za ceno pri vesolte+meni nekaj €€)

2. Telefoni ki se mi dopadejo, kupil bi ga pa v takŠnem primeru da bi sklenil naročnino in kupil komu telefon potem bi si pa kupi samo telefon prek bolhe ali pa prek kakŠne spletne trgovine (saj so cene prenabite v teh ponudbah! -nekaterih od teh pa sploh nimajo v ponudbi : (... )

- htc sensetion http://www.mobisvet.si/index.php?page=s... ( ni ga v ponudbi pri tuŠmobilu!.. Kupil bi ga na podoben način kot sem že prej omenil pri sony arc)

-samusg galaxy s2 http://tusmobil.si/mobilni-telefoni.htm...

Med temi telfoni se mi najbolj dopadeta htc sensetion in sony arc, poleg teh dveh pa tudi htc hd...

Najbolj se mi pa to dopade da vsi imajo operacijski sistem android in mi ni treba na podalgi tega se odločat... ;d

Me pa zanima vaše mnenje, telefon bi pa uporabljal za vse od interneta, urejanje podatkov (word++), da je praktičen, da ima tudi zelo dober fotoaparat =)+ odziven zaslon, kakovostne itd (skratka kar se da vse boljše.. )

Najlepša hvala za vaš odgovor in za vaš trud =)

Lepo se imejte še naprej!

RockyS ::

Če že, potem itak LG Optimus 2x.

Thunder wave ::

Jaz bi se na tvojem mestu odločil za Xperio Arc. Je pa pri njih problem z dobavo in pride komaj po 20. 7. k Mobitelu in Simobilu, za tušmobil pa ne vem. Fotoaparat je eden izmed najboljših, prav tako zaslon, le procesor je bolj "švoh" glede na Optimusa in Sensationa. Po moje z njo nimaš kaj zgrešit, redna ceno bo 530€, kar je kar nekaj ceneje od ostalih in bo po moje najcenejši izmed vseh 3 ob vezavi. Druga izbira bi bil Sensation. Optimusa imata 2 prijatelja in z njim nista ravno zadovoljna, sicer je telefon hardwersko zelo močan, a je software zelo nedodelan in slabo optimiziran.

THE1B1 ::

Ali mogoče veste kdaj pride SENSATION v ponudbo pri TUŠMOBILE?...;D pri simobilu je že (:

Kar se pa tiče Sony xperia ARC, sem dokaj zagret, vendar me to moti ko ga se ni.. čeprav so povsod že namigovali da bi mogel že biti na razpolago itd.. vendar ga šekoj ni, sedaj me pa zanima če je tisti datum točen..
HVALA!

Thunder wave ::

Ravni zaradi tega, ker Arca ni bilo sem pisal na Aim-high, ki je uradni uvoznik za telefone SE in so mi zartdili, da bo na voljo po 20. 7.

Spoštovani,

Pričetek prodaje ARC-a je napovedan za po 20.7. Naprošam vas, da nas ponovno kontakirate po navedenem datumu.

Hvala


Peter NUSSDORFER
AIMHIGH plus d.o.o., Slovenija

Tel: 01 5139555

www.aim-high.si

jazbec ::

galaxy s2 tukaj zmaga

jnce ::

Jaz sem na istem kot ti, vendar bom vzel precej cenejši telefon Huawei Ideos X5 :)

THE1B1 ::

Hehe pošteno 8-) je tut dokaj solidn fon ;) pa še sam 1€ Hehe

Sem gledal mal na youtube tele teste, res je da ma dokaj dobr zaslon, vendar pravijo da ma bolsi fotoaparat HTC SESNATION? =) pa me zanima če je to res itd.. hvallaaaa al pa če ma gdo res ta fon naj mal poslika kake zadevce pa naj da linke bi biu ful hvaležn!!! pa tut če ma kdo htcja sensatio naj mal slikne kaj pa senda... HVALA!!!

jnce ::

Precej dober TEST z veliko slikami, ki so tudi narejene s tem telefonom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jnce ()

THE1B1 ::

Jst sm mislo slike ki so bile slikane z HTC sensation-om in z SAMSUNGOM gs2.. huawai me pa niti ne zanima ;D hehe s

krop ::

Galaxy S2 med temi zmaguje:D
Drugače pa pravijo, da Huawei Ideos X5 za 1€ ni slaba izbira

THE1B1 ::

Ja zaslon je res da ima boljši ;D (SGS2) saj ma amoled+ al ka je z ona fora.. oni ma pa tut neki sam je bol tko v kurco =P pravijo da ma pa kvalitetnejšo izdelavo celotnega fona HTC sens. =) tko da pfff bo treba it v trgovicno pa se mal poigrat.. =)
(To bom pa tut urjetno kupo ce bom meu kaj viska kešaaa ^^)

Čene pač bo pado izmed prvih treh omenjenih( Vrjetno bo pol v tem primeru kr Sony ARC ker mi je fenomenalen.. pa še tok šrok ni, pa zaslon mi je the best!!! ;D hehe drgač pa ja kot si že ti povedau "krop" Ideso x5 za 1 euro je tabolš izbira, če ni keša itd.. ;) cheap and good.. thats what we like ^^

Aja pa upam da pride tale ARC res 20.7 k nam ;) paa da bo ga tut tuš kr meu tam nekje.. čene še prej =)
GO GO GO TUŠ MOBILE

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THE1B1 ()

THE1B1 ::

Jao kje je zj tti sony xperia arc?... noben ga ne ponuja.. Zj sm pa ž pošteno jezn! matr!

Thunder wave ::

Tudi jaz, danes pisal na aim-high, odgovor je takšen:
Pozdravljeni,

Prodaja je napovedana za 28.7.2011, torej naslednji četrtek.

Prodajo pri operaterjih prosim preverite pri njih.

Hvala


Peter NUSSDORFER
AIMHIGH plus d.o.o., Slovenija

THE1B1 ::

Zj nas pa ž pošteno jebejo u glavo majkemi!
Men so tole napisali takrat:
Prodaja ARC-a naj bi se začela v prihodnjem tednu.

Naprošam vas, da nas ponovno kontakirate po 18.7.2011 ko bo na voljo več informacij.

Prodajo pri operaterjih, prosim preverite pri njih.

Hvala


To pa ni ueč lpo... do nas potrošnikov oz. kupcev.. nas pa zavajajo že od konca aprila =/ za jokat :P

Volk| ::

jaz prodajam mojega HTC Sensation, če koga zanima(ZS). Star mesec dni. Cena 415€
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

THE1B1 ::

Si pa rajš grem pr tušo kupit Samsunga gs2 za 370€kupt ...
Vso srečo ;)...

Volk| ::

379€+19,90*24 = 856€
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

THE1B1 ::

Ja Volk.. če malo poštuderaš ane.. ti onih 20€ daš za 2000min v tuš mobilo, za 210min v vsa ostala omrežja, za 2gb prenos podatkov, za 2000smsjov in za 2000mms ...

Pa trenutno tuš mobil ponuja akcijo, kjer ti ni treba plačati 3h obrokov kar pomeni -60€...

Tko da onih 210min bom itak spičko ;) pa smse tut tejko porabim da se kr kadi.. =) itak trenutno vsak dan iz 2h uporabnikov na najdi. si porabim po 40 smsjov kar pomeni skupno 80 v enmu dnevu + z telefona.. tko da se nebo kaj extra frokalo =) hihi ...
Pa net bom urjetno kr skoz meu gor saltan =) .. tko da sve se plača sve se vrača ;D hhh

Kot sem že rekel vso srečo z prodajo.. ;) lahk nam pa zaupaš kaj te moti na njem =).. poleg ekrana ko je mal bol tko "švoh" ^^..

Volk| ::

Nic me ne moti, telefon je vrhunski. Moti me edino kriza v moji denarnici, katero moram nujno spravit na pozitivno nulo, drugače ne bo ok.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

THE1B1 ::

Mobitel, ze ponuja omenjeni fon.. sam ma sekr noro ceno xD hh v pakto itak Đabest (359€-se mi zdi preuec)-ali se motim?

Dodatno sem jih se kontaktiral in vprašal koliko stane ta telefon v tem paketu ter če je na voljo itd..


Pozdravljeni!
veseli smo vašega zanimanja za nakup aparata iz naše ponudbe.

Preverila sem in Sony Ericsson Xperia Arc je na voljo na vseh prodajnih mestih. Ker se podatki o zalogah mobitelov hitro spreminjajo, predlagam, da pred nakupom zalogo telefonsko preverite v izbranem centru.

Džabestovci lahko ta mobitel za 359 EUR kupite v okviru Splošne akcije. Za 1 EUR pa ga lahko kupite z izbiro NAJNAJ(19). To pomeni, da boste ob nakupu za aparat plačali 1 EUR, na mesečni položnici pa bo naslednjih 24 mesecev zaračunanih dodatnih 19 EUR za nakup telefona.

Za nakup nas obiščite v našem centru, s seboj potrebujete osebni dokument.

Veselimo se vašega obiska!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THE1B1 ()

jizzer ::

Mene zanima ker si grem drugi tedn bo genau drugi telefon mi je sedanji, ki je mimogrede star skoraj 4 leta izdahno. Šel bi na Džabest enega za !max! 200€. Najbolj me zanima trenutno Omnia 7(90%), že zaradi tega ker je noben v okolišu nima in bi rad probal malo WP7 ki mislim da je bomba ampak sem vseeno v dvomih da bo razočaral. Kerega drugega bi mi lahko vi priporočili, glede na to da bi rad vsaj malo večji SAMOLED zaslon, rabil pa bi za muzike,igre,aplikacija tudi filme poleg primarnih funkcij telefona(klicanje,smsanje)?

Hvala!

martincek1 ::

V mobitel poslovalnico pa stestiraj vse v tem cenovnem rangu. Potem pa naprej.

Volk| ::

Jaz bi raje izbral Galaxy S2. Po testih je veliko boljši, cenovno pa sta enaka.
Slike HTC Sensation dela veliko slabše kot GS2. Govorim iz izkušenj. Pa tudi veliko sem prebral na to temo.
http://www.gsmarena.com/htc_sensation-r...
Unfortunately, image quality is a traditional weak spot for HTC phones and the Sensation is no exception
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volk| ()

THE1B1 ::

Hehe.. aa je kaj novosti glede xperie ARC ko sm full zagriz za ta fon.. pa predvesm kda pride k TUŠEKO? =D ko bo še naibol pocen tko ene pod 300 oz. max300 ker je itak z 370€ tale SGS2 =P hh

Hvala za pomoČ=)

THE1B1 ::

Dodatne info. z strani distributerja za sony ericsson mobilne telefone(http://www.aim-high.si) so mi sporočili da je SONY Xperia ARC že na voljo!

Vendar me zanima ali ve gdo še kaj dodatnega z strani TUŠMOBIL.. najlepša hvala!.. =)

Danke ;)

tado6 ::

THE1B1, kaj te zanima?

THE1B1 ::

Sem ti sporočil na zasebca!
Hvala!

tone ::

verjetno ni več aktualno, vendar jaz nakupa HTC Sensation ne priporočam. Pokvarjen je že od nabave (zvok je izjemno slab), na servisu pa se delajo iz strank norca: aparat zadržujejo več tednov, toliko, da NE preteče zakonski rok, nato pa ga vrnejo v enakem stanju... Sramota.

THE1B1 ::

Zivjo no potem na mojo sreco sm se pravilno odloco, sm lastnik Sony Arca meni se zdi telefon fenomenalen, mogoce mal bols bi blo ce bi me se kdo mal zavlaceval tuki na formu in bi si privoscil Arc S vendar =) je zelo mala razlika tako da me niti ne moti toliko ta razlika :) telefon pa priporocam ;) hh


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022745 (11593) boris82
»

nadomestek za htc desire

Oddelek: Mobilne tehnologije
191500 (1215) genesiss
»

HDMI na telefonih

Oddelek: Mobilne tehnologije
244564 (4311) bosmla
»

Sony Xperia S in Sony Xperia Ion (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12317928 (14424) jmlina5
»

Kateri android telefon??

Oddelek: Pomoč in nasveti
223349 (2866) Robi :P

Več podobnih tem