» »

Kam se shranijo zaznamki v Mozilla Firefox

Kam se shranijo zaznamki v Mozilla Firefox

TOP ::

Mene zanima kam Mozilla Firefox shrani zaznamke,če jih morda avtomatsko.Sam sem jih pozabil in Windowse moram na novo naložit,ker se mi več ne naložijo.

ttommy ::

Shrani vse kar imaš od Firefoxa v Program files, pa v documents and settings (uporabnik)- Aplication data in Local settings/Aplication data (nastavi, da ti prikazuje skrite datoteke in mape).
Gamer

TOP ::

Napiši mi kako naredim v Windows 7.Hvala

ttommy ::

POjma nimam, jaz imam XP. Vpiši iskanje Firefox....
Gamer

$%&/() ::

Lahko pa uporabiš Xmarks addon, ki ti vse zaznamke shrani na tvoj Xmarks profil, kar ti omogoči nemoten dostop do nijh na kateremkoli računalniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: $%&/() ()

TOP ::

Problem je tale da jaz mam vse datoteke od Mozille sam nemorem pa v Windowse.Zato sem tale disk priklopil na drug PC kjer mam gor Winse in bi rad do zaznamkov.Zato me zanima kam jih shrani pod kateri fajl ali kaj podobnega.

ttommy ::

A pri Win. 7 ni funkcije repair? Se bo že našel kdo, ko bo vedel. Jaz žal ne vem. Vso srečo.
Gamer

Nextor ::

C:\Users\[username]\AppData\Local\Mozilla
C:\Users\[username]\AppData\Roaming\Mozilla


Skopiraš ta dva direktorija...

TOP ::

Nextor je izjavil:

C:\Users\[username]\AppData\Local\Mozilla
C:\Users\[username]\AppData\Roaming\Mozilla


Skopiraš ta dva direktorija...

HVALA Deluje

RED_line ::

jaz imam tudi eno vprašanje glede mozile. mene zanima zakaj ko zaprem okno z zavihki se mi ti zavihki avtomatsko ponovno ne naložijo ko ponovno odprem firefox? v stilu, imam zavihke odprete, ugasnem računalnik, odprem firefox in sem že spet na začetku. zakaj mi ne ponudi obnovo zavihkov kot je nudil starejši firefox?

lp

PARTyZAN ::

Alt -> Tools -> Options -> General -> Startup -> When Firefox starts: -> Show my windows and tabs from last time

RED_line ::

hvala. z tem se zafrkavam že kar nekaj časa in nisem uspel najt :)

krko ::

pozdravljeni!
mene pa zanima kako bi si v mozilli firefox uredil zaznamek zadnje novice. ko greš z miško na zaznamek,naj bi se pokazal seznam, na katerem bi izbral novico in jo odprl. ali mi lahko kdo pomaga:8)

amigo_no1 ::

RSS ?

PARTyZAN ::

Ne vem zakaj so gumb za RSS vrgli ven...

Ampak ja, RSS: http://feeds.slo-tech.com/ST-novice

Na tej povezavi se lahko prijaviš na novice v obliki, ki jo želiš. Če bi rad gumb za RSS nazaj, ga najdeš če pritisneš Alt -> View -> Toolbars -> Customize -> Gumb Subscribe -> povlečeš ga v orodno vrstico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thunderbird - arhiv, backup?

Oddelek: Pomoč in nasveti
181917 (1233) gddr85
»

Zgodovina iskanja (internet)-Windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
121170 (1025) Sara100
»

backupi za glavne programe

Oddelek: Pomoč in nasveti
121119 (774) dmwajtjt
»

Zaznamki FF

Oddelek: Programska oprema
71220 (1180) klemenSLO
»

32 bitni Autocad 2008 na 64 visto?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71092 (832) pluto1457

Več podobnih tem