» »

Noro!

Noro!

VASkO ::

Poglejte si cene tukaj, boste videli, kako je poceni roba, cene so z mwst, tako, da dobis se 20% nazaj. Npr: Abit kt7A RAID za nas samo 38 jurjev, pa Asus A7V133 RAID samo 36 jurjev, 1ghz Athlon za 40 jurjev, IBM 45 GB 7200 ATA 100 za 38 jurjev, se ziher splaca!!!

msmiha ::

nekaj podobnega je tudi www.birg.at
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

MATiCEK ::

Ja sam kak si naj tu kaj nabavim ?? Nemsko pa nerazumem, da bi si na pagu prebral !!;)

VASkO ::

tukaj mas cenik vseh komponent, prodajalci govorijo tudi anglesko!

sinko999 ::

V broser grazu nimajo skoraj nikoli stvari na zalogi zato si jo morate jo vedno rezervirati ; ta tam u trgovini dela en dedek , ki razume samo nem .

LP
Ni? ni ve?no !

Rott-von-weiler ::

saj ne rabiš znat nemško vse je isto kot pri nas ibm je ibm abit pa abit samo cene so v šilingih

/piši kao što govoriš/:O

VASkO ::

je res, da dela en dedek, samo moj prijatelj se je zadnjic lepo vse v anglescini zmenil, jaz ko sem kupoval, sem se meno v nemscini, pa se enima kolegoma sem tudi v nemscini zrihtal. Dobro je, ce posljes mail, ce imajo robo, hitro odgovorijo (pazi Actron drekavi!, ne odgovorijo nikoli) in to res hitro, kake dva dni je pri meni trebalo. Drugace pa sem sel dvakrat na blef pa so tudi meli DVD Toshiba, IBM 45gb, Athlon800, Kucovje 300w big tower...

Smesno je, ko si dedek ob sklenitvi kupcije vedno nazge 2 cigareta naenkrat za uspeh.

DOLF ::

Folk jst grem vsaka dva tedna na shoping v Avstrijo po dele za..:Dje pa res, da skor nikol ne dobim vsega v eni trgovini. Se je pac treba sprehodet skozi vec vrat (pa tud zglihat se da kaj...)8-O.Je pa vcasih tud problem z garancijo, ce kupujes samo dele, da se pol izogibaju zamenjavi... Cene se pa itak dnevno spreminjajo, tako da ni pravila, kje je najceneje.

kuntek ::

Ja tudi jaz sem imel ta problem. Nikoli ne dobiš vsega v eni trgovini. Na nove stvarije vedno treba čakati ali pa jih posebej naročiti. Se pa še vedno splača tu pa tam v Avstrijo skočit, ker je full bolj poceni kot pri nas.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup v Avstriji

Oddelek: Kaj kupiti
273309 (2198) djordjevic
»

kaj je zdaj z IBM DISKI, serija 45giga!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141378 (1068) abcde7
»

IBM 45GB 7200obr/min

Oddelek: Strojna oprema
231731 (1255) Mac
»

Na tem je več...

Oddelek: Novice / Diski
282018 (2018) Sergio
»

Kja menite o Mlakom akciji "Duron"

Oddelek: Strojna oprema
184316 (3881) ABX

Več podobnih tem