» »

Kaj kupiti?

Kaj kupiti?

Skankulja ::

Sem v hudi psihični dilemi glede tega za katero osnovno ploščo se naj odločim. Plošči sta: Abit BX133-RAID (očitno bx chipset), ter Abit VH6-II (Via Apolo Pro 133A). Slednja je cenejša. Hvaležen bi bil za vsak nasvet, ker z o. ploščami sem imel do sedaj same (ne prehude) težave (hitrost, slaba overclockabilnost,...).
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Skankulja ::

Če si hoče kdo pogledat mal specifikacije:
Abit VH6-II
ter
Abit BX133-RAID
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Han ::

Povej še ostale komponente, ki jih misliš gor obesit, in kaj vse boš počel s plato, programi ipd.

MATiCEK ::

Glede plate ABiT VH 6 II, jo imam sam in pa P3 700Mhz coperm. !! Plata je res super ze glede cene in kvalitete, svoj procesor lahko brez tezav navijem na 980Mhz, so pa bili problemi na 1050Mhz !! Aja vec o njej si poglej tukaj in bos videl oceno8-O8-O8-O

OrlyTM ::

VH6 II je res kulerska plata ... edini minus ki ga ma, je pomanjkanje raid kontrolerja, katerega pa z lahkoto dobiš, ko pohackaš bios highpointovega ata100 kontrolerja, ki je na plati.

Ne glede na to, da sem sam ponosen lastnik Abit BX133 Raid, s katero sem zelo zadovoljen, ti priporočam VH6 II, ker je novejša in ima precej dodatnih funkcij ...

Le v trgovino, če pa te zanima, ti jo lahko dobavim tudi jaz.
Email me !

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Skankulja ::

Ostale komponente: Celeron 600, V3, Live! Value, 1x 128(133), 1x 64 (100) Ram, cdrom, cdrw, ibm 15(7200), that's about all. Ja najbrž se bom odločil za BH6-II, raida ne potrebujem a kot vidim se ga da "shackat", kar je še dodaten plus. Hvala vam!
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Han ::

Menda Via 4in1 gonilniki povzročajo težave IDE pekačem (Win2k in CloneCD naprimer). Razmisli še o ASUS CUSL2-C. Res je kar draga, a kvaliteta pač stane.

Skankulja ::

Sem že razmišljal o tej plati vendar ima 815EP čipovje menda probleme z celeroni. Tako da mi preostane le še bx ali via133a. Damn!!
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Han ::

Kakšne težave? Specifikacije za to plato pravijo, da ne podpira starih PPGA Celeronov...

Skankulja ::

Ne nasplošno menda 815 čipovje ni god za celerone.

Han ::

Ne vem, ne vem. Sharky Extreme je testiral večino Celeronov, starejše na BX čipovju, novejše (766/66 in 800/100) na 815E (Asus CUSL2 plata), pa nič omenil, da kaj ne bi delovalo v redu... :\

Wolverine ::

OrlyTM: kje pa dobis bios od tega kontrolerja?? zastonj raid, zakaj pa ne:)
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Konfiguracija !

Oddelek: Kaj kupiti
252484 (1636) __Devil__
»

kaj mislite o abit bx133

Oddelek: Navijanje
101047 (891) Marjan
»

ASUS CUSL2-C i815 EP

Oddelek: Kaj kupiti
131210 (1072) DanKick
»

BX133,SA6,BH6...glej si ga vraga

Oddelek: Kaj kupiti
151412 (1246) Siluro
»

katero matično pl.?

Oddelek: Kaj kupiti
261592 (1071) mojsterpeter

Več podobnih tem