» »

Problem z HP probook 4730s

Problem z HP probook 4730s

tomaz17 ::

Računalnik je bil kupljen pred tednom dni pri mimovr....com.Težava pri meni se glasi: ko uporabljam računalnik brez baterije in po zaustavitvi sistema potegnem napajalni kabel ven in nazaj notr se računalnik sam zažene tako da nič ne nalaga in tudi zaslon se ne prižge.Ko ga ugasnem z gumbom in nazaj prižgem pa napiše, da se je bios resetiral zarad napake pri zavstavljanju oz. nekaj podobnega. Torej je vsakič resetirana ura. Če je baterija notr (računalnik ima energijo nepretrgoma) pa se to ne dogaja. Bios sem posodobil vendar nič boljše. Ali mislite, da je lahko že na novem računalniku baterija na matični fuč? Kup težav še imam z driverjim za bluetooth, ki javlja napako pri inštaliranju.

NAJLEPŠA HVALA vsem za pomoč že v naprej! :)

_Dormage_ ::

Nebi se niti loteval popravkov. Glede na to, da je nov bo najbolje, da uveljavis garancijo.

tommy boy ::

Najlažje je da jim ga pošlješ na servis pa si ne beliš preveč glave s tem. Drugače je pa vse mogoče na novem računalniku. Jaz sem tudi prenosnika prinesel domov in ga veselo prižgem pa čez cel ekran črte in v windowse ni hotelo it. Napaka je bila na ramih, samo sem ga nazaj nesel pa so mi ga zamenjali z drugim.

LP

MaterVola ::

Nikar garancije. Stvarno napako ;)

loxi ::

Imam tudi HP probook 4730s in imam en problem.
Začelo se ej tako da sem iskal ydl file ki bi ga moral izbrisati pri skidrow nameščanju igre DIRT 3 in kao označiti skrite mape in potem je windows to vse skupaj prestavlal levo desno in nakoncu veliko stvari ni delovalo celo ati catalyst ki sem uspel popraviti in firefox vendar mi je ostal še en problem bom in bi to rad odpravil da se ne odpira in da računalnik normalno zažene tako kot treba.
Mogoče krivo tudi to da sem enkrat odstranil baterijo?? ker v HP toolsi mi ne prebere baterije.

Izpiše mi tole oz tako zgleda začetni ekran:

Windows failed to start.A recent hardware or software change migt be the cause.

If windows files have been damaged or configured incorrectl,startup repair.
can help diagnose and fix the problem.if power was interrupted during startup,choose start windows normally.

Launch startup repair (recommended) --to nočem da se mi ispisuje
start windows normally

Description: start windows with its regular settings

In to obvestilo se je kr pojavlo tak po izklopu,uporablam windows 7 64 bit

Startup repair itak da ne pomaga.

V bistvu sem že vse živo probal in ne najdem solucije in če se kdo kej spozna na te zadeve prosim za pomoč.
Hvala

Šimpanz ::

Sploh ne vem kaj komplicirate. HP nudi za vse artikle ki niso starejši od enega meseca takojšnjo zamenjavo v primeru okvare. Nesi notesnik nazaj trgovcu pa zahtevaj novega.

rdecaluc ::

Točno tako! 14 dni imaš da neseš nazaj brez težav.. jst tega na tvojem mestu nebi zamudil.
Est modus in rebus. ,typos

Bias ::

Pelji na Protek (pooblaščen servis HP) v trzin in zadevo boš imel najhitreje urejeno.

rdecaluc ::

Lej če še ni 14 dni minilo od nakupa potem nesi nazaj na mimovrste. Dolžni so ti zamenjat.
Est modus in rebus. ,typos

Zheegec ::

Ja naj nese nazaj, ker je pri nameščanju piratske igre Dirt3 nekaj pobrisal po nesreči :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

loxi ::

:)
Mah to je samo software sam nisem vedo zaka bi se mi to nardil pol pa sem ugotovil po totalnem kopanju po driverjih in inštalacijah da enostavno nimajo "blage veze ka instalirajo" tak da sem formatiral 5dni star comp:) in vse skupaj na novo naložo na "my way" poštimal vse kar se poštimat da in zadeva dela čudovito. Sej pr bing bangu mam tak ono podalšano garancijo tak da v najslabšem primeru lahko leti v steno ali v sosedov ribnik pa je zadeva rešena. Se strinjam z alienom da bi blo čudno zadevo nest nazaj pa rečt ups notri pa pirat zadeva;)
No zdej dela vse tak kot mora tudi Dirt 3 ;)

v bistvu pa nevem kako je z garancijo če sesuješ windowse a ti jih v 14 dneh zaston nove naložijo;) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loxi ()

Zheegec ::

v bistvu pa nevem kako je z garancijo če sesuješ windowse a ti jih v 14 dneh zaston nove naložijo;) ?

Garancija ni na programsko opremo... Lahko pa sam pritisneš F11 ob zagonu računalnika in ti računalnik sam obnovi sistem na tovarniško nastavitev...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

loxi ::

ja point je bil da ko sem spreminjal pogled mapa to wiew secret folders je vse premešalo sem in tja in sem tak dolgo raziskoval da F!! ni niti malo pomagal ;) verjemi da sem probal vse pač nekaj sem zbrisal in nisem vedo kaj :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dobiti podatke iz SSDja

Oddelek: Strojna oprema
6683 (609) konspirator
»

Prenosnik ne pride v windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
9824 (655) Mesar
»

Windows 7 se ne zažene, window error recovery

Oddelek: Pomoč in nasveti
61083 (971) Yacked2
»

Težave pri zagonu rač.

Oddelek: Pomoč in nasveti
11726 (581) tomsic
»

problemi z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
101019 (932) bluefish

Več podobnih tem