» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
42 / 48
»»

WallSreet ::

Torej je že zunaj hmm. Kakšna pa je drugače GTA 5, čemi lahko malo poveste na hitro? Je zanimiva mislim se bi jo dalo postavi ob bok GTA San Andreas, ki velja za klasiko in eno najboljših iger na sploh?

connel ::

Že SP je zakon, zgodba je naravnost odlična, karakterji ravno tako, brez dvoma zabavna igra. Bi jo postavil kar stopničko višje od San Andreasa.

prenasalec ::

Ko sem nabavil petko, sem pričakoval približno tako dobro igro kot je SA, ampak je GTA V res veliko boljši. Zgodba je pa tudi zelo dolga, MP + story mode imam preigranih 35 ur, pri zgodbi sem nekje na 40%.

Seljak ::

GTA V je res boljša od San Andreas-a. Zgodba je super,sploh ko upravljaš z tremi liki v story mode je naravnost fantastično. Dejansko sem se v story mode počutil kot,da sem v nekem akcijskem filmu. Non-stop akcija,lepe eksplozije,skupinski ropi,ki so spektakularni,da ne omenjam grafike,ki je zares lepa. Online je prav tako super doživetje. Skupinsko ropanje,nabiranje keša,da si lahko kupiš avte,orožje,stanovanja in ostale dobrine. Bolj si drzen več je keša :)

WallSreet ::

Damn! To moram sprobati. Škoda, ker je Računalnik preslab...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

BorutO ::

meni je petka zakon. San andreas se lahko skrije. Mogoče je nekaterim SA dober zaradi parih dodatkov, ki jih v petki ni? Na primer, da se bildaš, shujšaš, zrediš, lahko letiš ipd. Tega petka res nima, ima pa 100 stvari več ali boljših, ki jih SA nima. Multiplayer pa ... Boljše igre za MP ni ...

razerznak2 ::

BorutO je izjavil:

meni je petka zakon. San andreas se lahko skrije. Mogoče je nekaterim SA dober zaradi parih dodatkov, ki jih v petki ni? Na primer, da se bildaš, shujšaš, zrediš, lahko letiš ipd. Tega petka res nima, ima pa 100 stvari več ali boljših, ki jih SA nima. Multiplayer pa ... Boljše igre za MP ni ...


Zih da se to pride , nekje sem prebral da ma rockstar plane za gta online 30+ let delovanja tako da ....
Vesoljec nacist

BorutO ::

Ne vem ... mene moti samo ena stvar v gta ... da ni policistov nikjer. Ni tako realistična igra, ko jih ni nikjer. Samo takrat se pojavijo ko ti nekaj všpičiš, ali ko nekoga lovijo, Ni pa tako kot pri SA na primer ali pa pri štirki, če se ne motim, ko se policisti lepo vozijo po cesti v avtu, ali pa kontrolo delajo. Vse drugo pa je ok prikazano, še tisto, kako The Lost ugrabijo neko žensko, ko se mimo pelješ. ;)

krefi ::

fantje kje dobiti gta V najceneje?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

krefi ::

ter zanima me ce je kasna razlika ce kupim prek steama ali rocketstars?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krefi ()

destroyer2k ::

krefi je izjavil:

ter zanima me ce je kasna razlika ce kupim prek steama ali rocketstars?


Če kupiš preko steama deluje preko njih, drugače pa rockstarwarehouse namesto steam.

Edit: To se gre preko katerega dobivaš update ostalo je vse enako.

Zgodovina sprememb…

krefi ::

no pa sm tut jst kupu gta :)
upam da ga se dosti igra in da nbo na vidiku hmalu novi ker ponavadi ko kupim igro hmalu izde novejsi del :P
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Seljak ::

Se ne rabiš bati ;) Koliko pa si odštel za igro?

BorutO ::

Še par let ne bodo izumili novega GTAja, me pa že zdaj prav zanima kakšen bo naslednji GTA 6, npr.

krefi ::

28 eur preko instantgame :)
no to je super slusat. kako je t tem dodatkom k ste se menili te dni kateri naj bi prisel 20 okt Lowriders ? to se sam updejta ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krefi ()

prenasalec ::

BorutO je izjavil:

Še par let ne bodo izumili novega GTAja, me pa že zdaj prav zanima kakšen bo naslednji GTA 6, npr.

Tukaj so zbrani že znani podatki in domnevanja: http://gta6grandtheftauto.com/

@krefi
Če si šele zdaj dobil igro, imaš lowriderje avtomatsko inštalirane.

krefi ::

kdor igra na PC naj me doda ime: dolzan
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

krefi ::

fantje kako najhitreje zasluziti denar sm lvl 13 ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

miraldi ::

krefi je izjavil:

fantje kako najhitreje zasluziti denar sm lvl 13 ?


Najd normalen folk pa delite Heiste skup, oz probi se prštulit v finale Heista ;)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

54j0 ::

Za denar se heist splača samo, če je dober team in vsako nalogo opravite v prvo. V primeru, da morate ponavljati zaradi smrti katerega člana, se časovno bolj splača delati običajne misije (v povprečju 15K gta$ na eno, ki traja 5-10min).

p.s. low level igralci me lahko dodate med prijatelje, ponavadi odigram par 'zanimivejših' misij proti večeru. Za uporabniško ime mi pošljite ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

krefi ::

zanima me se kako je z orozjem in avti se opravicujm k tezim z uprasanjim sm jo igram selj 3 dni .. gre seza online

orozje:
-vcasih dobim kr oorozje ne da bi ga kupil kako ?
- zkaj mi ucasih orozje kr zgine in ga nimam vec ?( npr dobil sem snajpo in je kr zginla enkrat ..)

avti ;
ko vzamem avto z garaze in umrem kdaj se mi avto vrne v garazo ali kaj moram storiti da se mi razn to da ga sam zapeljem not ker nprimr sm ukradel avto ga zrihtal da je moj in zapeljal v garazo ko sm ga vn uzel in ga nism zepeljal notri ter zaklucil z igranjem je izginel
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

destroyer2k ::

krefi

Orožje moreš kupiti v ammo nation da ga boš skoz imel tudi po smrti. To kar ti opisuješ, pa si random dobil, ki izgine po smrti.

Za avto moraš iti v mood shop in kupiti insurence (nisem prepričan če se tako imenuje), da bo tvoj. Ker če ga samo predelaš ti isto izgine, dokler ne kupiš insurence.

krefi ::

ja nekaterih avtov nmorm predelat pise da so predobri
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

BorutO ::

Ja, najboljši avto zame, ki ga lahko prefarbaš, prodaš in obdržiš, je Lampadati kabriolet. Tega lahko prodaš za 9.500. Avto lahko prodaš vsako uro enkrat.
http://gta.wikia.com/wiki/Los_Santos_Cu...

To je Mulitplayer igra, in ne Single player, tako da je kar veliko omejitev v MP. Vse avte, ki jih lahko prodajaš v MP, jih lahko tudi obdržiš. Omenjeni avti so na linku, ki sem ti ga poslal. Avte, ki pa kupiš preko fona oz. onlinea, pa so tvoja last, jih lahko prodaš kadar jih želiš. Zdaj, če ti ni toliko do denarja, vsako uro prodaš en avto in vsake pol ure oropaš trgovine, da dobiš denar. Hitreje, ko jih boš ropal, več škifov te bo lovilo na začetku. Heisti so res najboljša varianta, da zaslužiš denar. Samo znajo biti zelo nadležni in tečni, ker folk ne zna igrati, se rinejo nekam, in ko en crkne ali pa ko dva crkneta, moreš vse od začetka igrati, tako da ... jaz se nad heistom obupal. ;)

Če pa najdeš kdaj kakega hekerja gor, ga prosi, če ti denar nastrela, tako kot je to meni in še parim naredil. ;D

Ali najboljša varianta pri zaslužku pa je ta ... če ti uspe napake oz. glitche razvozlati, da dupliciraš avte ... si zmagal. :)

54j0 ::

Zame je najboljši "zastonj" avto - predelani Sentinel XS. Najdeš ga med 00:00 in 04:00 na "skrivni" lokaciji. Obstajata dve verziji, unikatno vijoličen za cca 19K in dew yellow za cca 17K. Oba imata že dodane predelave, vijoličen malo boljše.

Obstaja še nekaj dražjih avtomobilov, npr. predelani Sandking XL in predelani Dominator, a se jih dobi veliko težje (moraš imeti precej sreče).

navodila:

BorutO ::

Hm, sem danes poiskusil s to srečo iz tega videa ... teh modrih avtov imam dve polni garaži, se pravi 13 avtov :P čisto easy se jih najde na točno tistem mestu, ja. :) Jaz sem ju našel od 22h pa do 4h zjutraj ;) Pač, samo v krog se voziš, prideš gor na breg, pa greš levo in tako pri naslednji cesti notri, tako da krožiš, in avtov je kot po tekočem traku, zraven pa sem si kupil še eno garažo, tako da niti daleč ne vozim avte. :P

Sem pa danes iz dolgčasa malo iskal te trainerje za online, in sem enega našel ... prav zabaven je ... iz levela 19 sem ga v eni uri nabil na 120 level, ipd. :) Denarja pa imam kot smetja. :) Ne biti jezni ... zakaj bi zapravljal čas v heistih ipd, če lahko pridem do denarja na easy način. ;)

krefi ::

lahko dobim ime tega trainerja prosim
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

particle ::

BorutO je izjavil:


Sem pa danes iz dolgčasa malo iskal te trainerje za online, in sem enega našel ... prav zabaven je ... iz levela 19 sem ga v eni uri nabil na 120 level, ipd. :) Denarja pa imam kot smetja. :) Ne biti jezni ... zakaj bi zapravljal čas v heistih ipd, če lahko pridem do denarja na easy način. ;)


Dej ne nakladaj no.. :D Smo špilali nekajkrat skupaj na začetku, pa si zmerom cheatal. Ker je res tako težko nafarmat tiste dolarčke ane?;(( Me čudi da te še niso bannali, ali pa so te, pa potem odbannajo ali kako gre to? IPD....lol

BorutO ::

Saj so me banali že dvakrat, mesec dni bana ipd. Zraven pa vedno napišem pritožbo, da nisem jaz banal, ampak se je neki heker izživljal nad mano, in da je mogoče to krivo. :D Mesec dni bana, pa nazaj odbanajo. Zdaj še me niso banali, ker je ta trainer malo boljši. :D Ni shranjen v lokaciji mape GTA, ampak ko si v igri, z nekim programčkom odpreš eno datoteko, ki je v namizju, na primer, in potem sredi igre aktiviraš trainer. Mislim, da je bolj "skrit", kot tisti, ki so prej obstajali, ko si vse trainerje mogel imeti v direktoriju gtaja.

Ja glej, če se da hekat, zakaj pa ne. :P Ni glih tako dober, kot so ostali trainerji, ampak važno je, da me še niso benali. Pri prejšnjih trainerjih so me benali takoj, ko sem ju prvič uporabil. :)

Takrat, ko sem hekal, je bilo bolj h od hekanja, zdaj pa ... škifi te ne lovijo več, narediš si, da si nesmrten, daš si polno orožja, level nabijaš gor, vozila narediš na neuničljiva ipd. :) Pa po pameti uporabljaš to, da te drugi ne zvohajo. :P
Včeraj sem igral z dvema slovencema, in sem jima pokazal, kako je uživati, ko sta se s tanki vozila čez moj avto. :P

BorutO je izjavil:

Saj so me banali že dvakrat, mesec dni bana ipd. Zraven pa vedno napišem pritožbo, da nisem jaz banal, ampak se je neki heker izživljal nad mano, in da je mogoče to krivo. :D Mesec dni bana, pa nazaj odbanajo. Zdaj še me niso banali, ker je ta trainer malo boljši. :D Ni shranjen v lokaciji mape GTA, ampak ko si v igri, z nekim programčkom odpreš eno datoteko, ki je v namizju, na primer, in potem sredi igre aktiviraš trainer. Mislim, da je bolj "skrit", kot tisti, ki so prej obstajali, ko si vse trainerje mogel imeti v direktoriju gtaja.

Ja glej, če se da hekat, zakaj pa ne. :P Ni glih tako dober, kot so ostali trainerji, ampak važno je, da me še niso benali. Pri prejšnjih trainerjih so me benali takoj, ko sem ju prvič uporabil. :)

Takrat, ko sem hekal, je bilo bolj h od hekanja, zdaj pa ... škifi te ne lovijo več, narediš si, da si nesmrten, daš si polno orožja, level nabijaš gor, vozila narediš na neuničljiva, vsak avto, ki ga prodaš, ga pred garažo naenkrat narediš fully upgraded in ga prodaš za več kot 100.000 denarcev ipd. :) Pa po pameti uporabljaš to, da te drugi ne zvohajo. :P
Včeraj sem igral z dvema slovencema, in sem jima pokazal, kako je uživati, ko sta se s tanki vozila čez moj avto. :P


krefi je izjavil:

lahko dobim ime tega trainerja prosim

+1


Bi vama ga dal, samo nočem, da vaju banajo, mogoče celo za vedno. Raje povejta, se dobimo, pa vama nafilam denar. ;)

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: ahac ()

Seljak ::

Sem lahko tvoj prijatelj?

BorutO ::

Krefi, a sva dobra? :)

krefi ::

hehe zakon je :)
tnx
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

fireX88 ::

za koliko bi lahko jaz prodal gta, fizično kopijo.. seveda, poleg pride še account.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

BorutO ::

Če jo imaš kupljeno preko steama, je ne boš mogel prodati, ker se v rockstars moreš prijaviti s steam računom. Drugače pa, kakih 10 evrov manj od trenutne cene. Na steamu jo prodajajo zdaj za 50 eur, torej, kakih 40 eur. Pač, dražje od kupljene itak da ne, ker pol si bo vsak raje novo igro kupil, pa par evrov ceneje tudi ne, ker vsak bo raje dal tistih par evrov zraven, pa bo novo igro imel, pa 100% garancijo, da ga noben ne bo nategnil. ;)

fireX88 ::

ne, kupil sem na zavviju in je smao na rockstar klub vezano, drugače ne bi spraševal. pa tudi ne verjamem, da bo kdo kupil za 40€, glede na to da steam ni edina varjanta za nakup...

če je kdo zainteresiran na zs..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

BorutO ::

Pač, pravim tako okvirno ... ne vem kako so cene kje drugje, so pa zagotovo kje bolj cenejše igre, tako da ... malo pobrskaj pa daj primerno ceno. Če ne bo odziva, jo spustiš za še 10 evrov, pa boš zagotovo mel takoj kupca.

prenasalec ::

Na Steamu igra trenutno ni 50€, temveč 40€, poleg tega pa so Rockstar Social Club kopije verne še dosti nižje. Če nameravaš prodati v Sloveniji, pomoje lahko ceno postaviš na 35€, če pa prek interneta, ti še po taki ne bo uspelo prodati. Na trgu ključev se je kakšen mesec nazaj cena gibala nekje okoli 25€. Krefi ga je pol strani višje dobil za 28€ ;)

krefi ::

e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

prenasalec ::

Also, mislil sem vredne, ne verne :D

jizzer ::

Če je kdo za kaki heist/mišon/heng, naj doda gt: majeRiccc. Se še spoznavam z igro :)
Dosegjiv v večernih urah.

@BorutO - če se da hekat zakaj nebi?
Zato pa je tolko hekerjev ker razmišljajo tak sfaljeno. Kaj imaš ti od tega? 15minut veselja, igro pa uničiš vsem ostalim.

BorutO ::

Ni res. So hekerji ki se izživlja nad folkom, in so hekerji, ki pomagajo samo sebi. ;) Včeraj sem igro kar vgasnil, ker sem na čisto vsakem serverju našel vsaj enega hekerja, ki se je izživljal nad folkom. Mene je kar zamrznil neki model in se nisem več mogel premikat, drugi mi je vso orožje pobral, tretji pa je vse, ki smo bili v igri spemal z eksplozijami ... niti se nismo mogli nazaj respawnat, pa smo že nazaj crknili. In pol je en heker se oglasil preko mikrofona in .. pa če je ta mulc mel 10 let, jih je zagotovo mel preveč. Jaz hekam zase. Sicer pa, denar sem si že nabral kolkor sem mislil, skoraj 100 mio, to bo dovolj, do konca, kako dolgo še mislim igrat gta, ker mam vse kupljeno, tako da sem včeraj zaključil s hekanjem, še program sem si dol zbrisal.

Pa včeraj sem gledal na spletni strani rockstarja, nekaj o hekerjih, in spodaj komentarji, skoraj vsako minuto nov, kako so se pritoževali, da ne morejo igrati, ker neki bedaki delajo neke predmete, ki blokirajo cesto, vhod v garaže, se izživljajo nad drugimi itd ... bedaki pač.
Rckstar je še omenil, da ne banajo več igralcev, ki ne hekajo, in tako ne banajo več tistih, kateri dobijo od hekerja denar, orožje ipd. Zdaj delajo na tem, da bodo vsakega prijavljenega hekerja banali za vedno, če zraven priložijo vido, ki dokazuje, da res heka. ;)

prenasalec ::

Rckstar je še omenil, da ne banajo več igralcev, ki ne hekajo, in tako ne banajo več tistih, kateri dobijo od hekerja denar, orožje ipd. Zdaj delajo na tem, da bodo vsakega prijavljenega hekerja banali za vedno, če zraven priložijo vido, ki dokazuje, da res heka. ;)

Bi lahko našel link, ki tole podpre? Saj ne, da ne verjamem, ampak bi res rad celo stvar prebral.

fast1slow ::

Če bi kdo igral mi lahko napiše, sedaj imam tudi jaz igro. Igral sem kako urco slabo, da sem prišel čez tutorial. Jay-SLO imam nick.

BorutO ::

sem iskal, pa ne najdem več. Vem, da sem našel, ko sem v googlu napisal gta 5 online when i get banned ali nekaj takega, pol pa mi je v enem linku od rockstarja našlo nekaj in sem tisto kliknil, pa polno vprašanj je bilo s strani uporabnikov, en admin ali kar koli je pač to bil, moderator, pa je napisal, da delajo na tem, da bodo vsakega benali za vedno, če ga igralci ujamejo, z video dokazom. Pač, malo pogooglaj, pa boš verjeto našel.

Jaz ne hekam več, sem si nagrabil denar, zdaj pa lepo v miru igram. Sicer pa je rockstar baje neko posodobitev izdal pred dnevi, tako da ... sem videl tudi že zelo veliko postov na njihovi spletni strani, kako se hekerji jočejo, zakaj so bili banani, ker baje niso hekali. :) A na vsakem jebenem serverju je vsaj en heker, ki se izživlja nad folkom. Za popizditi. Jaz sem hekal, ampak zato, da sem sam sebi denar nabasal, folka pa nisem jebal v glavo. Sicer pa sem trainer uporabljal v Solo online načinu.

Prej sem igral v enem serverju, kjer sem z bugattijem letal po mestu pa jih klal, a naletim na hekerja, ga ne morem ubiti, pol pa se spawna pred mene, me vrže iz avta nekako, pa me preluknja ... pol ko se razpizdim, mi vzame še vso orožje, neke ljudi nad glavo naredi, polno nekih predmetov da na mene, pa še premikat se več nisem mogel ... sem ga kar šel prijavit. Razpizdijo me primerki, ko se izživljajo nad folkom.
Tako kot nekateri admini v nekih igrah, ko igraš, na primer Counter-Strike Source, ko sem 5 let nazaj igral ... igraš, pa se en admin pojavi, pa uporablja vse mogoče, da to pokolje in te spravi tako daleč, da ti mine do tistega serverja ali do igre.

BorutO ::

youPlonker ::

Trije slovenčki (lvl 35, 47, 81) iščemo igralca, ki bi se nam pridružil pri obračanju Heistov na HARD. Radi bi naredili Criminal mastermind challenge. Igramo večinoma zvečer po šesti uri. Lahko tudi brez skypa. Če te zanima dodaj nick nez0Lino (z ničlo) ali kolega Sworddancer2705.

LP

miraldi ::

Po par mesecih pavze spet zalavfu GTAV pa še to samo zarad snega..in rocstar glupi ga že umakne. Še komu zamoril?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

SumTingWong ::

Igra še kdo?

Mali mi je ravno zapravil 4 milijone, meni se je pa po parih tednih spet malo zaluštalo. Kakšen heist v 4 bi sedlo, matchmaking skoraj ne moreš naresti heista brez da kdo ne umre ali leava. Rank 49.

abyssus ::

Jaz sem po 1 letu, od kar sem končal single player, komaj pričel z multiplayer, na PS4. Tako, da če še kdo igra na ps4 in rabi kakšnega nuba, se tudi jaz ponudim. :D

Fatal1ized ::

A še kdo igra to na pc-ju? Iščem igralce za heist, dirkanje, v bistvu karkoli. Steam acc http://steamcommunity.com/id/Fatal1tyPi..., add me and lets play
««
42 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188314 (1718) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820742 (2136) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564714 (20643) legice

Več podobnih tem